X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo dobrze że Izie odpuściło. Nie ma nic lepszego niż dziecko pełne energii 😁 u Ali zęby na szczęście wychodziły bezboleśnie mam nadzieję że Wiktor będzie miał tak samo 😁 ostatnio strasznie zaczął się ślinić. Ciekawe czy będzie miał w takim samym czasie jak Alicja

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 12 listopada 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Lullaby, jejku, dziękuję. ❤️

    Casjopea, cudowne, cudowne zdjęcie! Czy to było ktg na stojąco?

    A ja jestem Milena 🙂
    To było ktg, którego nikt nie sprawdzał, w ogóle nie pisaly się skurcze, nikt do mnie nie przychodził, nie założył mi wenflonu, nie połączył oksy, Mikołaj wkrecal się w kanał jak śrubokręt, a mi się chciało spać, miałam już dosyć leżenia, więc stwierdziłam, że wstanę i pochodzę i podczas robienia tego zdjęcia opisywałam mężowi moje odczucia wobec zaistniałej sytuacji 😊 Zapewniał mnie, że tylko pisze do ojca, że jeszcze nie urodziłam 🙈

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 12 listopada 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylka135 wrote:
    Casjo dobrze że Izie odpuściło. Nie ma nic lepszego niż dziecko pełne energii 😁 u Ali zęby na szczęście wychodziły bezboleśnie mam nadzieję że Wiktor będzie miał tak samo 😁 ostatnio strasznie zaczął się ślinić. Ciekawe czy będzie miał w takim samym czasie jak Alicja
    U niej też było raczej bezboleśnie..

    Fajnie, że z Alicja lepiej, martwiłam się :)

    Sylka135 lubi tę wiadomość

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 12 listopada 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    To było ktg, którego nikt nie sprawdzał, w ogóle nie pisaly się skurcze, nikt do mnie nie przychodził, nie założył mi wenflonu, nie połączył oksy, Mikołaj wkrecal się w kanał jak śrubokręt, a mi się chciało spać, miałam już dosyć leżenia, więc stwierdziłam, że wstanę i pochodzę i podczas robienia tego zdjęcia opisywałam mężowi moje odczucia wobec zaistniałej sytuacji 😊 Zapewniał mnie, że tylko pisze do ojca, że jeszcze nie urodziłam 🙈
    No co za drań! 😆

    Casjopea lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 12 listopada 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wasze bobki też unoszą w górę jedną rękę, kiedy leżą na brzuszku? Emilka próbuje nią machać, wkłada ją do buzi i cuduje, z kolei drugą wyciąga do przodu jakby chciała pływać. Nie wiem, co to ma być. Chyba umówimy się jednak do tego fizjoterapeuty.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 12 listopada 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma jako językowa świruska pozwolę sobie zauważyć, że imiona Milenka i Emilka brzmią bardzo podobnie 😁 i do siebie pasują.

    Mój Tymek tak nie robi kochana. Ja się za to martwię, że nie wykombinował jeszcze tych obrotów. Jeśli leży za długo na brzuchu i chce zmienić pozycje to próbuje podkurczac nogi i unosić pupę. Też nie wiem czy to jest ok 🤷Jak leży na brzuchu to wyciąga czasem jedną rękę by pacnąć misia żeby się poruszył i było słychać dzwonek, który jest w środku. Ale się cieszyłam jak dziecko, że on zakumał tą relacje 😁

    Emma_ lubi tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 12 listopada 2019, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeju jakie wspomnienia, też zaraz odkopię w drugim telefonie :P

    Nie ważne jak wymordowane byłyśmy, z każdego zdjęcia bije szczęście I niesamowite emocje <3
    Fajnie Was widzieć, ja jestem Ada ;)

    Sylka135, Emma_, Lullaby, Lady_Dior, Casjopea, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny jesteście lepsze niż mój mąż 😁

    Emma_, Lullaby lubią tę wiadomość

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 13 listopada 2019, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Dziewczyny, czy wasze bobki też unoszą w górę jedną rękę, kiedy leżą na brzuszku? Emilka próbuje nią machać, wkłada ją do buzi i cuduje, z kolei drugą wyciąga do przodu jakby chciała pływać. Nie wiem, co to ma być. Chyba umówimy się jednak do tego fizjoterapeuty.
    A Ty gdzie jesteś jak Emilka wyciąga rączkę? Bo Tom tak robi, ale ewidentnie próbuje nią dosięgnąć mnie albo jakaś wiszącą zabawkę, sięga nią do przodu mocno i trochę w górę.
    Ja mam na imię Agnieszka. A jak już jesteśmy przy imionach, to czym się zajmujecie zawodowo lub z wykształcenia? Wiem, że mamy Casjo weta i że któraś z Was jest psychologiem. Co jeszcze mamy? :D

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 13 listopada 2019, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby wrote:
    Emma jako językowa świruska pozwolę sobie zauważyć, że imiona Milenka i Emilka brzmią bardzo podobnie 😁 i do siebie pasują.

    Mój Tymek tak nie robi kochana. Ja się za to martwię, że nie wykombinował jeszcze tych obrotów. Jeśli leży za długo na brzuchu i chce zmienić pozycje to próbuje podkurczac nogi i unosić pupę. Też nie wiem czy to jest ok 🤷Jak leży na brzuchu to wyciąga czasem jedną rękę by pacnąć misia żeby się poruszył i było słychać dzwonek, który jest w środku. Ale się cieszyłam jak dziecko, że on zakumał tą relacje 😁
    Często Emilka jest Milenką i na odwrót, zwłaszcza prababcie się mylą. Z kolei ja często nazywam psa jak dziecko, a dziecko jak psa, bo Emma-Emilka też mają blisko do siebie. 🙈 Co my zrobiliśmy! Stworzyliśmy ze starym dom wariatów. 😀

    A widzisz, może to wyciąganie ręki jest normalne. 🤔 Moja też coś próbuje pacnąć, ale wygląda to niepokojąco - jedna ręka w buzi, druga gdzieś z przodu i bujanie się na boki. 🙈 Będziesz konsultować te przewroty z fizjo? Teoretycznie Tymek ma jeszcze czas.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 13 listopada 2019, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, skąd w takim razie Kinga? Jak któraś Sylka powie, że nie jest Sylwią, to mój świat upadnie. 🙉

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 13 listopada 2019, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    A Ty gdzie jesteś jak Emilka wyciąga rączkę? Bo Tom tak robi, ale ewidentnie próbuje nią dosięgnąć mnie albo jakaś wiszącą zabawkę, sięga nią do przodu mocno i trochę w górę.
    Ja mam na imię Agnieszka. A jak już jesteśmy przy imionach, to czym się zajmujecie zawodowo lub z wykształcenia? Wiem, że mamy Casjo weta i że któraś z Was jest psychologiem. Co jeszcze mamy? :D
    Trochę to wygląda jakby próbowała coś złapać, ale ta druga ręka w górze albo w buzi trochę burzy mi tę koncepcję. Trochę mi to wygląda na asymetrię.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4844 3994

    Wysłany: 13 listopada 2019, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córa przespała ciągiem 6godz. no nie wierzę😊 Pewnie to jednorazowa akcja 😆 Dziewczyny, czy dziecko może się "uzależnić" od dźwięku suszarki??? Czasem puszczam jej suszarkę,bo strasznie walczy z zaśnięciem.Jest mega śpiąca ale co bym nie zrobila-ryczy,marudzi i suszarka często zdaje egzamin.Boję się jednak, że potem mi dziecko nie zaśnie bez tego dżwięku🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2019, 05:45

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 13 listopada 2019, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga27.30 wrote:
    Jeeju jakie wspomnienia, też zaraz odkopię w drugim telefonie :P

    Nie ważne jak wymordowane byłyśmy, z każdego zdjęcia bije szczęście I niesamowite emocje <3
    Fajnie Was widzieć, ja jestem Ada ;)
    Ale Ada w sensie Adrianna? ❤️

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A KarolaJJJ to nie jest Karola 😂😂😂

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema z rana Ja jestem Dorota
    . Muj nick wziol się z filmu który nałogów oglądałam we wszystkich ciążach🙈

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka ja jestem wytworem internetu i tak w ogóle nazywam sie Stefan i mam wąsa😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze rqz,jak kto ma na imie?
    Kinga to Adria a reszta?

  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Kinga, skąd w takim razie Kinga? Jak któraś Sylka powie, że nie jest Sylwią, to mój świat upadnie. 🙉

    To moje drugie ;)

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 13 listopada 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Kinga, skąd w takim razie Kinga? Jak któraś Sylka powie, że nie jest Sylwią, to mój świat upadnie. 🙉

    To moje drugie ;)
    Casjo, tak ;)

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
‹‹ 2193 2194 2195 2196 2197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ