X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leon przejmie pałeczke różu po Ksawerym bo u teściów jest spacerówka różowa więc wiecie 😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 15:27

    Casjopea lubi tę wiadomość

    relgupjy0emg7fv2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    A tera Stachu w jakim jeździ?
    W spacerówce z 2w1. I czasem w parasolce jak musze jechać gdzies gdzie nie ma windy albo pociągiem

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Ty jeździsz pociągiem, bierzesz jeszcze fotelik by Stachu miał swoje miejsce?

    Ja już nie pamiętam kiedy podróżowałam pociągiem 😂

    relgupjy0emg7fv2.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej nie będę zmieniać wózka. Mam spacerowke z 2w1 espiro next i chociaż ciężka, to jednak ją lubię. Już się przyzwyczailam do znoszenia najpierw wózka, a potem dziecka. Na krótsze, albo "trudniejsze" wyjścia używam nosidla.

    Kinga, moja też bardziej się bawi (albo dlawi) kawałkami niż je. Dlatego jemy glownie różnej faktury i konsystencji przeciery a kawalkami się od czasu do czasu "bawimy" na stole. :) Za to dzisiaj opanowala wypijanie zawartosci tubek owocowo-warzywnych. Tak jej się spodobało, ze się poplakala jak burak zostal juz w calosci wyssany. Az mi jej było żal.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Emma ale ona usiadla sama czy byla w pozycji póleżacej? O musiala albo podhaczyc nogi albo ja trzymałas. Bo tak z płaskiego, samodzielnie,z pleców raczej nie da sie usiąść.
    Ale pomijajac to,to ćwiczy brzuch i grzbiet,wiec nie mozesz jej ograniczać. Ona robi forma do siadu i raczkowania 😁 szykuj sie matka na pogrom
    W półleżącej była. Z płaskiego próbuje, ciągnie głowę do klatki piersiowej. Wystraszyłam się, że robi to źle, bo przecież chyba powinna z czworaków albo z boku siadać, a nie w ten sposób. 🤷🏻‍♀️ Najlepsze jest to, że siada, a jak usiądzie, albo się ją posadzi, to składa się jak książka, głową ląduje na stopach. 🤦🏻‍♀️

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia? A jakiej firmy tubki kupujesz?

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też zostajemy przy naszej spacerówce. Czytałam dobre opinie o moje mytrax i literax. 🙂

    Co to może być - drętwienie ręki, takie uczucie jakby była z waty? Trwa to już kilka dni. 🤔

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33Sylwia wrote:
    Mikka a Twoi sąsiedzi myślą że masz córkę przez tą budę? Patrz jacy będą na wiosnę zaskoczeni jak wyjedziesz z synem 😂

    U nas kiepsko dalej.
    Lubię nie za to, że kiepsko. Współczuję wam. ☹️ W weekend będziesz mieć starego w domu, żeby ci trochę pomógł?

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    My też zostajemy przy naszej spacerówce. Czytałam dobre opinie o moje mytrax i literax. 🙂

    Co to może być - drętwienie ręki, takie uczucie jakby była z waty? Trwa to już kilka dni. 🤔
    Ja mam tak często w nocy, nie mogę nią ruszyć jakby była nie władna,dopiero jak drugą ręką wymasuje. Podobno brak magnezu 🤷

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylka135 wrote:
    Wiecie, że stary chciał mnie otruć. Ja jestem z tych ludzi, którzy uwielbiają sól. Od jakiegoś czasu nic mi nie smakowało. Nawet zaczęłam myśleć, czy przypadkiem nie jestem na coś chora. I tak przez przypadek odkryłam, że mój kochany mąż kupił sól z potasem o obniżonej zawartości sodu i to cholerstwo psuło mi smak. Na szczęście już mam moja kochana drobnoziarnista sól morską 🥰
    Chciał, żeby cię wykończyły skurcze łydek! Ale podstępny dziad!!!!!!!!!!!

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33Sylwia wrote:
    Jak Ty jeździsz pociągiem, bierzesz jeszcze fotelik by Stachu miał swoje miejsce?

    Ja już nie pamiętam kiedy podróżowałam pociągiem 😂
    Nie. Po co mi fotelik w pociagu? Biore parasolke ,skaladam ja,i wchodze ze Stachem na rękach. Jak jest nowy,bezprzedziałowy to nawet jej nie składam

  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj mocno zabiegany dzień ale tak pozytywnie 😊 odezwę się wieczorem. A tymczasem możecie mi jeszcze raz wrzucić przepis na naleśniki z banana i mleka kokosowego? Będę wdzięczna😘😘😘

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka jeśli chodzi o to to mam bo zrobiłam ss😁 też planuje zrobić
    ce86d0d1f053.jpg

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga27.30 wrote:
    Kasia? A jakiej firmy tubki kupujesz?

    To akurat była Bobovita, suszona śliwka z gruszką i buraczkiem.

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia tez mam ten wozek, jestem bardzo zadowolona

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    KasiaLukasia tez mam ten wozek, jestem bardzo zadowolona

    Prawda? Ja też jestem bardzo zadowolona. Jest ciężki to fakt, ale jakoś udaje nam się to ogarnąć. Za to bardzo fajnie się prowadzi i jest niezniszczalny. Ja swój wciągam po schodach, cały skacze a nic się w nim nie dzieje. Ma masę przydatnych dupereli. No lubię go.

    LidziA89 lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam w ogole dzisiaj chłopa zeby kupił małej jakiegoś owoca. Jabłka, gruszki i banany są już znane, to chciałam jakieś inne. Mówiłam mu o brzoskwini. Kupił twarde jak kamień kiwi...

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anngelikamartaa wrote:
    Aśka co jest?

    Aaaa była dzisiaj na dniu babci w przedszkolu u Cypriana. Ok, fajnie że sobie poprzekładała plany i poszła (moi rodzice się wymigali...). Też byłam. I w trakcie występu komentowała, że Cypek tańczy jak łamaga, lewo itd. Komentowała innych ludzi zachowanie (wcale nie jakoś bardzo cicho). Potem się uczepiła, żebym płaszcz ściągnęła, żebym Jacka rozebrała (no ogólnie takie traktowanie, jakbym była niepełnosprawna, a ona była moją opiekunką), potem przy poczęstunku mi opowiada, ile jeszcze ma do spłacenia i gdzie... Potem rzuca tekstem, że straciła cztery stówy, żeby do przedszkola pójść. A w domu jak Jacek jadł obiadek i dałam mu frytkę od siebie, to panika "zaraz się zadławi, zaraz się zadławi", a jak się w końcu zakrztusił, to mi dziecko wystraszyła, wstała gwałtownie i stoi obok niego i gada, zadławił się, zadławił! No kurwa serio? To się bierze dziecko podnosi powoli i przechyla i poklepuje, a nie stoi jak debil i lamentuje (Tomek go wziął, bo był bliżej).

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie pokazała dużą "klasę"... :(

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma przez sobotę będzie 😁 ale to za dużo dla mnie nie zmienia, bo jak Leona coś boli to i tak go nie potrafię zostawić i iść odpoczywać. Bardziej licze ze ten ząb wyjdzie 😁

    Asia strasznie nie lubię takiego komentowania, mam taką ciotkę masakra, wstyd ja gdzieś spotkać.

    Karola, myślałam że fotelik z racji by mieć gdzie posadzić Stacha.

    relgupjy0emg7fv2.png
‹‹ 2737 2738 2739 2740 2741 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ