Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia, no straszne, ze mąż mial kobtakt z szefem :( oby Was to ominęło szerokim łukiem Kochana ✊
    Jaka jest u Was procedura, ktoś się z Wami kontaktował; czy czekają na rozwój sytuacji?

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga Tyy czyściochu

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga bardzo sie ciesze! Ile mniej wiecej to wszystko moze potrwac jeszcze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2020, 16:14

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola 🤭😂 sama jestem w szoku, no wiesz myślałam że jednak dbałość o to, to jest taka norma... nie chciałabym zeby moje dziecko "łaziło" ze śmierdzącym od wewnątrz sikami gipsem 🤷‍♀️ a z zewnątrz zakladam jej skarpety dla wlasnej estetyki wizualnej 👍

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X, 11 maja kolejna zmiana. Ściągają w lipcu. Reszty dowiem się jak wszystko zdejmą...

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0834936001.html?utm_medium=unpl&utm_source=facebook&utm_campaign=Global+Performance_Kids+Prospecting&utm_content=performance&utm_term=pl&utm_id=5d5e5d9972be551ef8755e92

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga cudowne body na 104

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie jade na termy, maz zabronil😬

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga27_30 super wiadomości. Bardzo się cieszę, że wszystko idzie w dobrym kierunku😊

    Alisia ja pierniczę. Współczuję. Mam nadzieję, że nie złapiecie tego korono gówna. Dużo zdrowia.

    U nas w koło też panika. W sklepach wyczyszczone, ciekawe czy mąż po pracy zrobi zakupy i ile z listy rzeczy przyniesie. Dobrze, że zrobiłam zapasy. Wychodzi na to, że też jestem trochę alienem jak KasiaLukasia. Tak ogólnie to robię zakupy raz na 2 tyg. Zapasy w szafkach, mięsa i warzywa pomrożone, słoiki w piwnicy. Szkoda, że u mnie na wsi nie można robić zakupów spożywczych on line. Pewnie bym korzystała. Zamówienie w Rossmannie zrobiłam. Zobaczymy czy i kiedy będzie do odbioru.

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    No i nie jade na termy, maz zabronil😬
    I dobrze! Siedź na dupie w chałupie z starym i małą jak epidemia szaleje.

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Kinga cudowne body na 104

    Biorę! 🤪

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga ja i tak nie ogarniam jak Ty ten gips myjesz albo pieluche zmieniasz

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie wszędzie jest pusto. Stary poszedł wczoraj do naszej Biedry i wszystko było. Nawet mydło :) Mama mówi, że u niej w Kato na Tysiącleciu też jest wszędzie wszystko. Więc nie jest jeszcze tak strasznie. Najgorzej jest jak włącza się panika. Panice mówimy nie.

    Kinga cieszę się jak głupek. Wspaniale.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Kinga ja i tak nie ogarniam jak Ty ten gips myjesz albo pieluche zmieniasz
    Gipsu nie myję, od poczatku zakladam jej podkolanowki dla 3-4 latek, albo skarpety damskie 38-40. Mam 4 pary kupione i zmieniam 😉
    A w srodku to kwestia wepchniecia pampersa do srodka i wypełnienia watą i tyle 👍 w sumie to tak naprawde zadna filozofia jak sie dojdzie do wprawy... no i czesto zmieniam w dzien jak dupką rusza.

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, najnowsze info z naszej osiedlowej przychodni. Od jutra do 27.03 nie będą wykonywane żadne szczepienia. Wszyscy będą informowani o nowych terminach itd jak się zorganizują. Zmniejszenie ryzyka zachorowania na koronawirusa.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia, u nas puste półki w lidlu + kolejka do samych lodówek (na koncu sklepu). Koszmar. Tesciowa pojechala do lidla w miescie obok. 🤷‍♀️

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Rossmann daje rade. Skompletowali mi zamówienie w 30 min. Wykupiłam ostatni żel do mycia dla dzieci baby Dream 😁 no i jadę wieczorem odebrać. Stary dzwonił żebym się nie martwiła w Gliwicach w biedrze wszystko jest👍

    Kinga27_30 naprawdę jeszcze raz chylę czoła nad Twoja pomysłowością. Ty nasz pomysłowy dobromilu z zaczarowanym ołówkiem.

    xgirl, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 11 marca 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski zluzujcie pory ja wiem ze korona to gowno ale panika jest jeszcze gorsza

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 11 marca 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludzie sami to nakrecaja widza ze ktos wykuouje pol sklepu i kolejnym sie wlancza takie samo myslenie .

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 11 marca 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga
    Tez jestem pelna podziwu co do ciebie

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
‹‹ 3211 3212 3213 3214 3215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ