Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poliś wrote:
    cześć dziewczyny :) mam pytanie jak tam wasza waga? macie już jakieś dodatkowe kilogramy? u mnie już prawie 2 kg na plus..

    Ja tez 2kg na plus, ale to ponad tydzien temu - teraz znowu boje sie wchodzic na wage ;D

    AgaRydz lubi tę wiadomość

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poliś wrote:
    cześć dziewczyny :) mam pytanie jak tam wasza waga? macie już jakieś dodatkowe kilogramy? u mnie już prawie 2 kg na plus..
    Tak, mam +2.5 kg ale to pewnie dlatego , że ostatnio bardzo dużo jem :)

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • poliś Autorytet
    Postów: 406 353

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Tak, mam +2.5 kg ale to pewnie dlatego , że ostatnio bardzo dużo jem :)
    No właśnie, nie jest to wyssana z palca teoria, że od mniej więcej 14tc zaczyna się większy apetyt :) u mnie się sprawdziło.. :P

    Termin porodu 5 lipiec 2019 <3 Monisia <3
    07.04.2018 Franciszek [*] 23 tc
    14.07.2018 aniolek 6t [*] ciąża jajowodowa, usunięcie jajowodu
    2nn3yx8dulexgmnl.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poliś wrote:
    cześć dziewczyny :) mam pytanie jak tam wasza waga? macie już jakieś dodatkowe kilogramy? u mnie już prawie 2 kg na plus..


    nie wiem, na ostatniej wizycie 14 grudnia bylo - 1kg, a w domu się nie waze bo jak 4 miesiace temu się bateria w wadze wyczerpala tak nie ma komu kupić :D ale juz na bank bedzie na plus, bo przez tą hipoglikemie naprawde sporo jem :D

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 wrote:
    Mój gin w 95% się nie myli co do płci w tych tygodniach, więc u nas raczej chłopiec zostanie. Ines, możesz wpisać spokojnie imię, Konrad :) i następna wizyta 8.02



    wpisałam :) w ogóle dziewczyny się obijacie z podaniem wizyt :) i jak bedziemy kontrolować i wyczekiwać kto kiedy :D

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 1,5 kg na plusie i to efekt ostatnich dwóch tygodni, bo od początku ciąży waga stała w miejscu.

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytalam ten artykul od deski do deski - ten o usg polowkowym u mamyginekolog i sie poryczalam :D cholera :D a faceci wkolo w pracy haha :D ostatnio sie zrobilam okropnie placzliwa - byle co mnie wzrusza, a dzieci to juz w ogole :D

    Żeby tam jeszcze bylo cos ah a to typowa wiedza medyczna :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 10:40

  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Połówkowe 11 luty godzina 15 .
    U mnie waga na minusie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 10:42

    a31il5w.png

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    wpisałam :) w ogóle dziewczyny się obijacie z podaniem wizyt :) i jak bedziemy kontrolować i wyczekiwać kto kiedy :D
    Ja mam 15.01 prenatalne. Możesz mnie wpisać. :)

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • poliś Autorytet
    Postów: 406 353

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    wpisałam :) w ogóle dziewczyny się obijacie z podaniem wizyt :) i jak bedziemy kontrolować i wyczekiwać kto kiedy :D
    Ines no to u mnie tak:
    kontrolne usg 23 styczeń 11:30
    połówkowe 15 luty 9:00
    :)

    Termin porodu 5 lipiec 2019 <3 Monisia <3
    07.04.2018 Franciszek [*] 23 tc
    14.07.2018 aniolek 6t [*] ciąża jajowodowa, usunięcie jajowodu
    2nn3yx8dulexgmnl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam -2 kg ale za to już mam brzuszek

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizyta 5.02 g. 10.30 .

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do brzuszka to u mnie dziś już tak :D mimo wagi na minus :D

    dknd0914cvi9_t.jpg

    mikaja, poliś, kinga27.30, AgaRydz, Czarna_kawa, nick nieaktualny, Lolla lubią tę wiadomość

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines cudo :D Zazdroszczę obrączki - ja jak zdjęłam 3 lata temu tak do dziś nie wejdzie. Planuje po powrocie do Pl zamowic nowe - klasyczne, bo mamy takie mieszane z bialego i zoltego zlota i nie sa sie jej powiekszyc :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie waga plus 2 kg ale brzuszka jeszcze jie widać... A już bym chciała :) ja wizyta u mojego gina 21.01 a polowkowe 6.03 wyjdzie mi 22t2d :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 11:31

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szoku lekarz na NFZ zrobił mi USG :D

    Ines mi następna wizytę możesz wpisać 04.02.

    Czekam teraz do dentysty a później do pracy na kawę :)

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Ines cudo :D Zazdroszczę obrączki - ja jak zdjęłam 3 lata temu tak do dziś nie wejdzie. Planuje po powrocie do Pl zamowic nowe - klasyczne, bo mamy takie mieszane z bialego i zoltego zlota i nie sa sie jej powiekszyc :/


    moja lata :D dopiero jakos na 2 tygodnie przed porodem musiałam ściągnąć. w ogóle tak lata że tu się przekręciła i nie widać bo jest klasyczna ale na połowce ma kamienie... no tylko sie przekręciła i są od środka dłoni ;)

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • AgaRydz Ekspertka
    Postów: 208 80

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines u mnie połówkowe 5.03 ;-) już umówione, lokatorka w brzuszku jeśli tak pozostanie jeśli chodzi o płeć to Alicja.
    Co do wagi u mnie też +2 kg. I brzuszek też widać, chodź fanka jestem luznych rzeczy i osoby z zewnątrz raczej jeszcze nie widzą.

    SYNUŚ <3

    Niedoczynność tarczycy
    Po stracie w 20 tyg. ( Luty 2019 )

  • AgaRydz Ekspertka
    Postów: 208 80

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Ines cudo :D Zazdroszczę obrączki - ja jak zdjęłam 3 lata temu tak do dziś nie wejdzie. Planuje po powrocie do Pl zamowic nowe - klasyczne, bo mamy takie mieszane z bialego i zoltego zlota i nie sa sie jej powiekszyc :/
    Ja mam mieszana obrączke, białe zloto i żółte (pasek po środku).

    SYNUŚ <3

    Niedoczynność tarczycy
    Po stracie w 20 tyg. ( Luty 2019 )

  • Alxawl Autorytet
    Postów: 468 374

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakieś 3-4kg na plusie, co i tak jak na moje możliwości jest niewiele ;) poprzednio do połowy ciąży przytylam jakieś 18kg :o

    Z tym że ja dalej karmię, a to moje dziecko zrobilo sobie że mnie smoczek ostatnimi czasy :/ więc może dlatego waga wolniej idzie do góry bo z jedzeniem się nie ograniczam ;)

    Mom of 3 :)
    11.2011
    11.2017
    06.2019
‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ