Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 4 października 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo po weekendzie! Co tam u Was? Ja kupiłam w tym tygodniu małej zjeżdżalnie i jest hitem. Mamy ją na razie ze trzy dni dopiero, ale Alucha właściwie z niej nie schodzi. Nawet o wspomnianiu na koci drapak chwilowo zapomniała. Wczoraj byliśmy po raz kolejny w parku Bajka. (Mikka nie wiem czy to blisko Ciebie czy daleko, ale jak blisko to z całego serca polecam). Noce u nas w kratkę, bylo już całkiem spoko, ale wczoraj wicie nocne powróciło. Mam nadzieję, ze to jednorazowa akcja :/ Co do butów, to Ala chodzi po domu na bosaka, ale ja z kolei slyszalam, ze pierwsze obuwie ma mieć gietkie i elastyczne podeszwy. Widziałam kiedys fajne "kapcie" w Decathlonie (Emma je ma, ale nie wiem czy się sprawdzają) a ostatnio było też duzo przeróżnych w Pepco.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 5 października 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,

    Współczuję wicia nocnego

    My też team butów elastycznych a kapcie po domu według mnie tym bardziej powinny być wygodne

    W pepco właśnie widziałam jedne fajne ale największy rozmiar to było 20 czy 21 🙄


    Idę ogarniać pranie i inne extra rzeczy póki mały śpi

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 5 października 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika a u Was nie pojawia się wcale wicie nocne? Wielkie zazdro. Staremu się dziś śniło, ze ktoś go dzga nożem w plecy, a to Ala go rytmicznie kopała :D

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 5 października 2020, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasialukasia padłam 😂

    W nocy obudził się trzy czy cztery razy ale zasnął wczoraj krótko po 18.
    Dostał picie i spał dalej :D

    Drobinka, Wychodź z cienia 🤭

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 5 października 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo kogo ja tu widzę 😄😁 u nas pobudki 2-3razy ale zasypia czasem po 10-15min krzyczenia na zmianę z wydawaniem dźwięków owcy/barana 😄😁 choć nie powiem jedna nockę ostatnio mi przespała cała bez żadnego wstawania 😁aż sama się budziłam i niewiedzialam co się dzieje 😄😁😂🤣 w nocy zadko dam jej pić z bboxa

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 5 października 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    Angelika a u Was nie pojawia się wcale wicie nocne? Wielkie zazdro. Staremu się dziś śniło, ze ktoś go dzga nożem w plecy, a to Ala go rytmicznie kopała :D

    Dobrze ze nie chciał przez sen zatrzymać sprawcy😂🤣😁

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 6 października 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anngelikamartaa wrote:

    Drobinka, Wychodź z cienia 🤭

    Wychodzę 😅

    Kamsza, anngelikamartaa lubią tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 6 października 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem nawet co napisać co u nas.
    Generalnie bez większych zmian, życie ucieka szybko przez palce, Olek łobuzuje bardzo, wszędzie go pełno, zaczyna biegać. 🙃 w przyszłym tygodniu idziemy na zaległe szczepienie, troche się cykam, bo już baaaaardzo dawno nie był u lekarza. Odpukać cały czas jest zdrowy jak ryba. 🙂

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 6 października 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, dobrze Was czytać (wątek żyje 👍)

    Mikołaj zaczął chodzić kilka dni temu, więc chyba jednak niepotrzebna mi dieta 🙃

    Ponadto, 2tyg temu pojawiła mu się wysypka - pokrzywka. Bąble pojawiały się i znikaly, kilka razy zaogniła się, ale ogólnie dość łagodna forma. Analizowalam czy pojawiło się coś nowego (proszek, płyn etc) i jedyne co przyszło mi do głowy to witamina c w kropelkach, która zaczęłam mu podawać profilaktycznie. Wyczytałam w internetach, ze moze pojawić się właśnie taka reakcja. Witaminę odstaiwlismy, dostaliśmy od lekarza syrop antyhistaminowy do picia przez tydzień. Cieszyłam się, że kryzys zazegnany, a tutaj znowu bąble. Nie mam pojęcia co jest w takim razie alergenem. Nic nowego. Możliwe żeby uczulalo cos co do tej pory nie było problemem? Dobrze, że wychodzą pojedyncze bąbelki raz, dwa w ciągu dnia i znikają po kilkunastu minutach, choć dzisiaj obsypało całą buzię wieczorem :( spotkał się ktoś z podobną sytuacja?

  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 7 października 2020, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😴

    Kamsza co u Was? Jak się czujesz?

    Drobinka najważniejsze że zdrowy😊
    aż muszę sprawdzić kiedy my mamy szczepienie ale wydaje mi się że w listopadzie

    Monja brawo dla Mikołaja 👏
    Co do tej wysypki to dziwna sprawa, nie spotkałam się z czymś takim dlatego niestety nie pomogę 🙁

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 7 października 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monja brawo dla syna! Koniec laby, teraz będziesz latać jak Struś Pedziwiatr :D Nie mam pojęcia co to może być za wysypka. Ale to chyba nic poważnego? Pamietam, ze córka Lidzi miala dość długo wysypke niewiadomego pochodzenia i coś wtedy niespodzianie pomogło. Spróbuję wywołać Lidzie.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 7 października 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Bardzo chciałabym pomóc ale u mnie to był zupełnie inny przypadek Ania miała całe rączki i nóżki w suchej wysypce bomble nie brzmią najlepiej. Ale skoro to znika szybko to stawiałabym na jakąś alergie kontaktowa bo pokarmowe tak szybko nie znikają. Polecam zrobić zdjęcia i kontakt z pediatra.

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 7 października 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, pediatra i alergolog już to widzieli (foto) i w sumie żadnej konkluzji, ponoc pokrzywka może być j kontaktowa i wziewna i pokarmowa też... ech, mam nadzieję że to minie za tydzień, dwa (może jeszcze za mało czasu minęło od odstawienia witaminy 🤷‍♀️)

    Zrobiłam z mojego dziecka ruskiego Nikolaja - chciałam podciąć grzywkę... 😁

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 7 października 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelikamarta hej odpoczywamy sobie w Pl już prawie 2tyg 😁🙂z malenstwem ok widziałam bijace serduszko na usg 🙂 Larisska biega jak oszalala no i się do tego nie słucha. Najlepiej jakby szła w innym kierunku niż mama idzie🤦‍♀️😂Uwielbia gonić za gołębiami i je karmić 😁dzisiaj zabrałam ją do zoo. Podekscytowana baaardzo 🙂Takze polecam 🙂😁 aaa i słowo jakie uwielbia mówić przed spacerem to buty i dada🙂😁 wiadomo wtedy o co chodzi 😂😁
    Korzystamy z pogody jak tylko się da bo w Nl deszcz to podstawa ☹️


    Monjaktalala CO do pokrzywki niepomoge☹️oby szybko minęło

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 8 października 2020, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza bardzo się cieszę że wszystko ok ❤
    Antek tak samo jak Larisska leci nie w tą stronę co ma i się nie słucha 😂będziemy mieć wesoło 🙈

    Idziemy dzisiaj do dziadków bo muszę odebrać list, nie widział ich jak zwykle kilka miesięcy . Ciekawa jestem jak będzie na nich reagował bo ostatnim razem była masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2020, 07:10

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 8 października 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka ksawery jest śliczny 😍

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 8 października 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Adria 💜,a co tam u Was??

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 9 października 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Dzięki Adria 💜,a co tam u Was??
    U nas wszystko gra narazie wszyscy zdrowi .juz po komuni kolejna za 3 lata😁.Bylismy w Licheniu na zakonczenie bialego tygodnia
    Wczoraj usuwalismy stary kurnik pod budowe domu.

    Sasiedzi zasiali pole słonecznikow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2020, 10:34

    KasiaLukasia, Monjaktalala, anngelikamartaa, mikka86 lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 9 października 2020, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria ale piękne to zdjęcie ze słonecznikami.😍

    Kamsza u mnie pierwszy cykl starań o kolejnego potomka :) Mam nadzieję, ze za jakiś czas zasile wasze szeregi ciężarówek. Ale na luzie póki co. Zepne się w lutym, bo wtedy konczy mi sie wychowawczy.

    Angelika i jak było u rodziców? Antek płakał? My jedziemy do teściow w sobotę. Ala też zawsze płacze na ich widok.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 9 października 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria boskie te słoneczniki mają🌻

    Kasialukasia trzymam kciuki za rodzeństwo! 👶

    Mały płakał z godzinę ale był śpiący bo ominął drzemkę. Potem zasnął i jak wstał to już się oswoił, latał po mieszkaniu i zwiedzal każdy kąt 😅w następnym tygodniu też pójdziemy

    Jak Aluszka?

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
‹‹ 3425 3426 3427 3428 3429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ