X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 11 maja 2021, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio wrote:
    Kasia dobrze, że nic Wam się nie stało przy tej stłuczce.
    Śmiać mi się chce jak sobie wyobrażę Ciebie z takim wielkim brzuchem w L-ce 😂
    Pewnie instruktor ma niezłego stresa....

    Nieee, nie jestem jego pierwszą kursantką w ciąży 😄 Mówi, że to całkiem popularne, bo ludzie mają wtedy i czas i motywację. Coś w tym jest.

    Wielkie gratulacje dla małego mówcy! ❤ I kciukasy za szybkie i bezstresowe odpieluchowanie.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 12 maja 2021, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio raz go ukłuli. I to nie dużo.
    Stachu nie umie ogranac nocnika, nic nie kuma. Wejdzie na stół i się zsika i się cieszy.
    Co do gadania to gada pełnymi zdaniami i co najlepsze, odmienia! Ale śmiać mi się chce jak usiłuje w biegu powiedzieć że mam mu włączyć w TV żółciutke minionki, jakby gadał po chińsku 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2021, 08:43

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 12 maja 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wooow to już prawie 30tc u ciebie 🤩😍😍 współczuję stresowej sytuacji ale dobrze ze nic wam się nie stało. I trzymam kciuki za prawko ✊

    Danio super że mały coraz więcej mówi🌺🤩 ksiuki za odpieluchowanie ✊✊
    Ja myślę zacząć jak dojdę trochę do siebie po cc 🙂

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 12 maja 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś ogarnia bony turystyczne na dzieci?Chodzi o to by bon wykorzystać.Chcemy jechać w czwórkę mamy dwa bony.Jeśli pobyt dziecka hotel ofereje bezpłatnie to z bonu mogą skorzystać rodzice.Jakieś inne opcje znacie?Karola ty jesteś biegła w takich tematach?

  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 12 maja 2021, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Czy któraś ogarnia bony turystyczne na dzieci?Chodzi o to by bon wykorzystać.Chcemy jechać w czwórkę mamy dwa bony.Jeśli pobyt dziecka hotel ofereje bezpłatnie to z bonu mogą skorzystać rodzice.Jakieś inne opcje znacie?Karola ty jesteś biegła w takich tematach?
    Do jakiegos wieku dziecka moze skorzystac rodzic albo do 2 lat albo trzech. Jak bedziesz zaklepywac termin to sie zapytaj tam gdzie jedziecie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2021, 11:41

    Niebieska Gwiazda lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 12 maja 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Czy któraś ogarnia bony turystyczne na dzieci?Chodzi o to by bon wykorzystać.Chcemy jechać w czwórkę mamy dwa bony.Jeśli pobyt dziecka hotel ofereje bezpłatnie to z bonu mogą skorzystać rodzice.Jakieś inne opcje znacie?Karola ty jesteś biegła w takich tematach?
    Ja często tym place. Nawet 2 dni temu byliśmy na wyjeździe. Podajesz nr tego bonu i tyle. Nikt o nic nie pyta a jedzimy dwoje dorosłych i darmowe dziecko.

    Niebieska Gwiazda lubi tę wiadomość

  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 12 maja 2021, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakieś fajne sprawdzone miejscówki nad morzem??

    Kasza jak z dwójką dajesz radę? Ciężko? Wogole jak się czujesz po cesarce?

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 12 maja 2021, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas w sumie nic nowego, pogoda ładna, większośc dnia spędzamy na dworze,w domu ciężko z małym wysiedzieć bo mu się nudzi,a ja już nie mam pomysłów jak mu zająć ten czas, jęczy , kwęczy, wstanie rano , bierze buty i drze się przy drzwiach ,że chce na dwór 😖 ed9c6bf690ba.jpg

    KasiaLukasia, Kamsza lubią tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 13 maja 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio wrote:
    Dziewczyny macie jakieś fajne sprawdzone miejscówki nad morzem??

    Kasza jak z dwójką dajesz radę? Ciężko? Wogole jak się czujesz po cesarce?

    Nad morzem z małymi dziećmi cenie sobie cisze i spokój.Od kilku lat jeździmy do Gąsek.Wieś,jeden bankomat,cztery sklepy spożywcze,a przy latarni koło dwudziestu stoisk i tyle.Jak chce atrakcji to do Mielna 12 km,do Koszalina 20km i w drugą stronę do Kołobrzegu też 20km.Po większe marketowe jedzenie kawałek bo dobtych większych miejscowości.
    Fajna miejscówka to Albatros na Masztowej,niestety nie przyjmują bonów na dzieciaki Zdecydowalismy się na inną,byliśmy tam kiedyś.Trochę gorsza i tańsza i przyjmują bony.Nie jest źle,brak placyku zabaw.Plus to 150m od morza i blisko przejście na plaże.I tak dużo czasu będziemy spędzać w terenie lub nad morzem.To Non Stop na Nadbrzeżnej 19.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2021, 11:21

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 13 maja 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie lubię jeździć w duże nadmorskie miejscowości, tam gdzie masa knajpek, straganów, atrakcji, zawsze wybieram noclegi jak najbliżej miasta

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 13 maja 2021, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię Grzybowo. Jeździłam tam co roku

  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 14 maja 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kocham łebę

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 15 maja 2021, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za polecenia. Dla mnie niestety te okolice są zadaleko. Chyba wybiorę sie okolice jastrzębiej góry.

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 19 maja 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio za wcześnie pochwaliłam brak chorób. Stachu zaś chory 😅

  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 21 maja 2021, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuuu. zwykle przeziębienie czy coś poważniejszego?

    Szczepicie dzieci na ospę?

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 21 maja 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie poważniejsze przeziębienie, tzn zaczęło się od podejrzenia zapaelnia płuc ale po nebu 4x dziennie zeszło i nic tam nie słyszała więcej. Także skończyliśmy na cięższym przeziębieniu. Ale każdy chory po kolei, my i każdy kto się z nami spotkał

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 21 maja 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobnie u nas.Adaś chory.Dziwi się.Pierwszy raz w życiu zapchany nos.Było zagrożenie zapaleniem oskrzeli,po nebu dwa razy dziennie jest już prawie ok.Nikogo nie zaraził.Pozostali domownicy zdrowi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2021, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Jestem studentką elektroradiologii, jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej, czy mogę prosić o wypełnienie ankiety?
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlmvAvFQPz7V4xNaHOjYnPw57eQAP4VUpsRbHBx2ZldgM0PA/viewform?usp=sf_link

    Pozdrawiam i dziękuję

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4843 3994

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    Lady Lady co tam co tam? Dalej Miłosz? 😀 Jak Ci się "ciąży"? 😉

    KasiaLukasia u nas wszystko wygląda dobrze 😊 Zapowiada się klocek, bo w 24t4d ważył 923gr. Nie znam się w sumie ale wydaje mi się dużo a już na pewno będzie większy od siostry😁 Spojenie mnie boli w tej ciąży ale mam nadzieję, że mi się nie rozejdzie... Brzuch wydaje mi się spory choć przytyłam jakieś 5-6kg na razie.Pępek mi wystaje i wygląda to ochydnie🙈 Największy problem to mamy chyba z imieniem 😂 Naprawę ciężko coś wybrać, bo i u mnie u starego w rodzinie pełno chłopców a nie chcemy powielać. Dziś debatowaliśmy nad Karolem 😜😂 Pewnie nie damy i wybiorę imię w dniu porodu byle jakie z braku laku🤷🏼‍♀️ No kijowo niestety...
    KasiaLukasia a Ty jak się czujesz ❓ Mam nadzieję, że dobrze😊 Pozdrów dziewczyny 😊

    Casjopea a Ty jak tam ciągniesz jakoś 😉❓ Imię macie wybrane ❓😊

    W ogóle to marzy mi się już 3cie dziecko😂😂😂 W ciąży z Zosią było identycznie - jeszcze nie urodziłam a już o drugim marzyłam🤣🤣🤣

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągnę, ciągnę, co innego mi pozostaje 😅 Właśnie zakończyłam cosobotnie tourne basenowe, 10:30 Mikołaj, 16:30 Izabela. Poza tym syndrom wicia gniazda aktywny, skręcam szafy ze skrzynek, przemeblowuje pokoje dziecięce itd. Jest też sezon narodzin w świecie zwierzęcym, więc mam sporo leśnych dzieci do wykarmienia plus częściowo przygarnęliśmy 17stke w ciąży, więc naprawdę się nie nudzę.

    Imię wybrane, będzie Michał 😊 Też jest wielki, wymiary podobne jak Twój, Lady. Dodatkowo cały czas leży pośladkowo.. Niemniej jeśli nie przekroczy 4kg przy urodzeniu to mówią, że mam próbować go wycisnąć. No ale jednak liczę, że się skubany obroci 😉

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

‹‹ 3509 3510 3511 3512 3513 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ