X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z czym on się zgłosił na SOR

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Z czym on się zgłosił na SOR
    Karetka była wezwana do domu i został zabrany do szpitala . Miał problemy z oddychaniem i był praktycznie cały siny, ręce, plecy, brzuch..ogólnie mówił że bolą go wszystkie mięśnie, nawet na sygnale nie wyjechali więc wg nich nie było zagrożenia życia a po 4 h zmarł na sorze

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka bardzo mi przykro. Na pewno to bardzo trudny czas dla całej rodziny. Trzymajcie się.


    oar843r8ab1t8zh2.png
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola alergologa mamy dopiero w sierpniu. Na razie jest zdrowy jeżeli chodzi o drogi oddechowe ale dostał jakiejś dziwnej wysypki. Wygląda to kiepsko. Sterydy nie pomagają. Idziemy we wtorek do dermatologa. Zobaczymy co powie.

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio byłaś nad morzem?

  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam. Akurat trafiliśmy na te największe upały. Mały to chyba morski zwierz. Świetnie się bawil w piachu i wodzie.
    Miejscówkę też mieliśmy super bo bez ludzi.
    A Tobie jak się udał pobyt?

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w Gąskach jesteśmy już tydzień.Wracamy w sobotę.Był ojcowski do wybrania.Jest super.Przyjechaliśmy w upały,teraz troszkę chłodniej i chyba lepiej.Starszy morza nie lubi,a młodszy uwielbia.Ludzi obecnie mało,nalot jak będziemy wracać.Super.

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 5 lipca 2021, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka bardzo mi przykro. Przyjmij proszę moje najszczersze kondolencje. Trzymajcie się cieplutko.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4877 4028

    Wysłany: 5 lipca 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka86 strasznie mi przykro, że spotkała Was taka tragedia😒 Mam nadzieję, że chociaż Ty czujesz się juz dobrze i wszystko ok z tymi nerkami 😐 Trzymaj się tam Mikka86

    Niebieska Gwiazda byłam 3lata temu w Sarbinowie i zachaczylam również o Gąski 😁 Na plaży tak pięknie, spokojnie dało się wyciszyć 😊 a i latarnia całkiem niezła - piękne widoki z góry 😊

    KasiaLukasia jeju Ty prawie rodzisz 😁
    Ja chcę już 38tydzień😜

    Niebieska Gwiazda lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 5 lipca 2021, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak, ja już powoli kończę inkubowanie 😉 W środę jestem umówiona na kwalifikacje i jeżeli wszystko będzie ok, to pewnie ustalą już termin cięcia. Najbardziej mnie smuci, że będę musiała zostawić Alę na te kilka dni. No ale nie da się tego przeskoczyć niestety. Z newsów dostaliśmy informację, że Aluszka zakwalifikowała się do żłobka od września. W ogóle się tego nie spodziewałam. W zeszłym roku z tą samą liczbą punktów byliśmy na 130 którymś miejscu, a tu taka niespodzianka 😀 Mam nadzieję, że będzie zachwycona. Ja pewnie będę płakać i koczować pod drzwiami z kubkiem z mlekiem z cycka 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2021, 21:54

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 6 lipca 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ❤️, pierwszy szok minął,teraz jakoś staramy się to sobie poukładać, nie jest lekko no ale trzeba żyć...Kasia ,Ty już blisko ,bliziutko, w końcu zdecydowałaś się na poród prywatny?? Nie było problemów z Twoim chceniem CC,czy może jednak masz jakieś wskazania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2021, 14:20

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 6 lipca 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Mikkus, ja właściwie od początku byłam zdecydowana na poród prywatny. Miałam jakieś tam wahania czy nie załatwiać tego państwowo z jakimiś lewymi zaświadczeniami, ale stwierdziliśmy, że już koło pały. To mój ostatni poród, nie ma co oszczędzać. Po poprzednim nie mam ochoty na żadne próby SN, a w Warszawie jest na to mega parcie. Kasa, kasa, kasa. Taniej jest wlać w babę wannę oksytocyny i wyssać płoda vacuum, niż zrobić cięcie. Mówię oczywiście o sytuacjach w których "natura" nie działa tak jak powinna, bo moj poród siłami natury nie miał z naturą nic wspólnego i i tak zakończyl się cc. Ten bedzie fajniejszy 💪. O ile mnie natura nie przechytrzy 😉

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 6 lipca 2021, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc dla Kubusia
    https://www.siepomaga.pl/kubusiowe-serduszko

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 6 lipca 2021, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    Tak Mikkus, ja właściwie od początku byłam zdecydowana na poród prywatny. Miałam jakieś tam wahania czy nie załatwiać tego państwowo z jakimiś lewymi zaświadczeniami, ale stwierdziliśmy, że już koło pały. To mój ostatni poród, nie ma co oszczędzać. Po poprzednim nie mam ochoty na żadne próby SN, a w Warszawie jest na to mega parcie. Kasa, kasa, kasa. Taniej jest wlać w babę wannę oksytocyny i wyssać płoda vacuum, niż zrobić cięcie. Mówię oczywiście o sytuacjach w których "natura" nie działa tak jak powinna, bo moj poród siłami natury nie miał z naturą nic wspólnego i i tak zakończyl się cc. Ten bedzie fajniejszy 💪. O ile mnie natura nie przechytrzy 😉
    Oby nie przechytrzyła 😛, też gdybym miała jeszcze kiedyś rodzić to tylko CC, więc w pełni Cię rozumiem. Daj znać jak będziesz miała ustalony termin 🙂 w ogóle dajesz radę jeszcze funkcjonować szczególnie w te upały??? 🙂

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 6 lipca 2021, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No! Teraz za każdym razem jak coś mnie zakłuje w pipie dostaje zawału, że to zaczyna się to cholerstwo i cały mój misterny plan CC ch. strzeli 😂😂😂
    Czuję się dobrze. Toczę się szybko i sprawnie, szczególnie z górki. Byliśmy tydzień nad morzem. W niedzielę chciałabym jeszcze ostatni raz iść na basen. Najgorsze są wieczory, wtedy faktycznie wszystko mnie boli i pocę się jak świnia. Dzisiaj robię pranie ciuszków. Jest tego tak dużo, że chyba zejdzie mi miesiąc.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 9 lipca 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc 21 lipca będę mieć cc 🥰 Nie mogę się już doczekać.

    Kamsza, Niebieska Gwiazda, Drobinka91, anngelikamartaa, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 12 lipca 2021, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X żyjesz?
    Pozazdrościłam Wam morza i planujemy jakiś wypad 😀 Fakt że właśnie jestem po 2 tyg urlopu ale myślę o jakimś weekendzie.
    Doszło do mnie, że Stachu ma 2 lata już a morza na oczy nie widział jeszcze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2021, 07:19

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 12 lipca 2021, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie masz racje.Adaśko gór nie widział.Może końcem sierpnia lub we wrześniu wyskoczymy.Znacie jakieś fajne kwatery do polecenia i gdzie warto pojechać z dwójką dzieci 6 i 2 lata?

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 13 lipca 2021, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    X żyjesz?
    Pozazdrościłam Wam morza i planujemy jakiś wypad 😀 Fakt że właśnie jestem po 2 tyg urlopu ale myślę o jakimś weekendzie.
    Doszło do mnie, że Stachu ma 2 lata już a morza na oczy nie widział jeszcze.

    Gdzieś wyjeżdzaliście?

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 13 lipca 2021, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    W sumie masz racje.Adaśko gór nie widział.Może końcem sierpnia lub we wrześniu wyskoczymy.Znacie jakieś fajne kwatery do polecenia i gdzie warto pojechać z dwójką dzieci 6 i 2 lata?
    Willa Góralski Styl w Gliczarowie. My tam jedzimy. Piękny widok na Tatry.

    Jak Adaś da się nosić w nosidle a starszy pójdzie na nogach to mogą Ci coś tam podpowiedzieć.
    My byliśmy 6 dni w górach. Tzn spaliśmy w Bukowinie ale co rano szliśmy w góry na cały dzień. Z tym że 4 dni to Słowacja,tam jest cicho i spokojnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2021, 07:33

‹‹ 3511 3512 3513 3514 3515 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ