Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale mamy tu cale forum ciazowe, nie rozumiem czemu na fb tez trzeba grupy zakladac. Ale ok jak ktos chce to spoko :P Ja zostaje tu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 15:29

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grupy ciążowe na fb też są fajne i można się zzyc ze sobą także pomysł dobry :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok. Mi sie podoba tu, nie musze byc w 15 grupach.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie mówi o 15 grupach, spokojnie :)

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biegającą_mama wrote:
    Moje objawy to wrażliwość na zapachy i mdłości od rana praktycznie do wieczora ale bez wymiotów. Bardzo pomaga mi przebywanie na świeżym powietrzu.

    Biegająca mama witamy :) mam podobnie jak Ty, też mdłości cały dzień i okropny wstręt do wszystkich zapachów. Na powietrzu mi lepiej, byłam niedawno w galerii to w każdym sklepie było mi słabo...

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BHCG z dzisiaj 16.11 22939 :)))
    BHCG z 13.11 8500
    BHCG z 8.11 ( 16 d po) 1040

    To był już ostatni raz sprawdzania :)








    xgirl, nick nieaktualny, kinga27.30, Casjopea, AktywnaPrzyszłaMama1991 lubią tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • ligotka Przyjaciółka
    Postów: 92 60

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie, już zaczęłam stosowanie patentu z gumką, żeby zapiąć spodnie :D
    Wiem, że to na razie głównie efekt wzdęcia po obiedzie hahaha, ale coś mi się zdaje, że w tej ciąży szybko ten brzuszek wyskoczy. W ciąży 8 lat temu chciałam to jak najdłużej ukrywać, w 7 miesiącu prawie nie było widać dopiero pod koniec 7 i w 8 wyskoczył, ale teraz mam zupełnie inne podejście. Chce być z niego dumna i nie rezygnować z obcisłych ciuchów. A Wy już planujecie zakupy ciążowe?

    0d1yw1d3eeyh60bt.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka super :)

    Ines ja tu jak na szpilkach siedzę ... :)

  • ligotka Przyjaciółka
    Postów: 92 60

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka gratuluję super bety :)

    0d1yw1d3eeyh60bt.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie, jest dzidziuś 16 mm serduszko bije, jak narazie wszystko prawidłowo. Z Tych emocji nie poprosiłam o zdj z usg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 15:51

    Patrycja28, xgirl, mikaja, mikka86, Czarna_kawa, ligotka, nick nieaktualny, kinga27.30, LidziA89, nick nieaktualny, AktywnaPrzyszłaMama1991, Agula92 lubią tę wiadomość

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wow ale przyrost ladny :)

    Ja jescze nic nie planuje..powiem wam, ze dopiero po nowym roku bede cos myslec o zakupach, poloznych, szpitalach itp.

    Ines tez czekam na wiesci!

    Jezuuuu czrmu mam taka ochote na slodkieeee??

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines super wieści :*

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines super!!!

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ligotka wrote:
    O nie, już zaczęłam stosowanie patentu z gumką, żeby zapiąć spodnie :D
    Wiem, że to na razie głównie efekt wzdęcia po obiedzie hahaha, ale coś mi się zdaje, że w tej ciąży szybko ten brzuszek wyskoczy. W ciąży 8 lat temu chciałam to jak najdłużej ukrywać, w 7 miesiącu prawie nie było widać dopiero pod koniec 7 i w 8 wyskoczył, ale teraz mam zupełnie inne podejście. Chce być z niego dumna i nie rezygnować z obcisłych ciuchów. A Wy już planujecie zakupy ciążowe?

    Ja już oglądam wózki :D Niby mam wózek i wystarczy tylko dokupić gondolę, ale mam fazę na fajny wózek :D Oglądam też inne rzeczy aczkolwiek tym razem pójde w używane, np., łózeczko, bo materac mamy :)
    Jesli chodzi o ciuchy, to póki co nie planuję nowych. Akurat przed ciążą schudłam 6kg, to pewnie będę mogła na początku sckoczyć w te, które były za duże ;p
    Ja mam na starcie brzuch jak w 4. mc takze predko nie pocuzje ciazowego brzuszka.

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 16 listopada 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    Ja po wizycie, jest dzidziuś 16 mm serduszko bije, jak narazie wszystko prawidłowo. Z Tych emocji nie poprosiłam o zdj z usg

    Rewelacja!! :)

  • Czarna_kawa Autorytet
    Postów: 1227 1347

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines,extraaaaaaa wieści!!!! Ściskam mocno :)))!!!

    Mikka,beta super gratuluje!

    Mnie ciuchy tez zostały :) wiec będę korzystać z tego co mam i myśle,ze Ligotka u mnie tez będzie szybciej brzusio widać,w poprzedniej ciazy tez wyskoczył późno,ale teraz bankowo już ciało zna ten stan to pewnie piłeczka się pojawi za jakiś czas :p

    201907041556.png
    201802112272.png
    02.2017 aniołek 7tyg[*]
    02.2018 córeczka<3
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym chciala nie miec brzucha jak najdluzej sie da :P

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • ligotka Przyjaciółka
    Postów: 92 60

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ines gratulacje, super!!!

    Wiadomo nie ma co zapeszać z zakupami, ale nie mogę się już doczekać :)

    Spodnie ciążowe dostałam od koleżanki, wtedy się nie przydały bo dała mi je w niedzielę A w poniedziałek się dowiedziałam że serduszko przestało bić, ale nie zdążyłam ich oddać, mając nadzieję, że się jednak przydadzą i oby tak było :)

    0d1yw1d3eeyh60bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka gratulacje bety ! Ale troszke sie martwie ze mam tydzien dalej niz Ty i mniejsza bete...

    Ines jaki duzy dzidzius !! Ale fajnie !! :)

  • ligotka Przyjaciółka
    Postów: 92 60

    Wysłany: 16 listopada 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna kawa, dokładnie tak jak mówisz, macica już raz się rozciągnęła, więc teraz szybciej pójdzie, ale ja się cieszę, oby tylko maluch sobie spokojnie rósł:)

    0d1yw1d3eeyh60bt.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ