X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska u mnie seks w gumie to autentyczny bol... Ja mam teraz organizm typowo prokreacyjny i seksu mi sie chce tylko w plodne - poza plodnymi z kijem nie podchodz i mega boli seks. Zadne lubrykanty, nic... Boli, jakby mnie tam rozrywalo. W okres mam ochote, ale nie moge sie przekonac, chociaz mowia, ze dobry kon to i po blocie pojedzie (sory :D).

    Tyle, ze moj powiedzial, ze on se zabiegu nie zrobi - wiec bedzie mial do wyboru albo zaczac mnie zdradzac albo sie poddac. Tez teraz te zbaiegi sa minimalnie inwazyjne - nie to co kiedys - przyjdzie czas, bede negocjowac :P

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tabsy robia spustoszenie w organizmie. Gumki tragedia,wiadomo. Ale najlepsze jest to ze nam sie na przerywanym udalo przetrwac ze 2 lata ale mówoe to teraz głośno i wyraźnie:to bylo na zasadzie "ciekawe czy zajde w ten sposób". Taki nasz eksperyment. Nie zaszłam,ale udalo sie w pierwszym strzale we mnie😂

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka tak, a dlaczego by nie?

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mi gumki nie robia roznicy, serio. Czy z czy bez ja nie czuje roznicy oO

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też serio mówię 😁

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My probowalismy roznych - durexy, mates (unimil), jakies lidlowe mondosy - wszystko i nic :P Czuje to gowno i mnie obciera i ogolnie zanim mi przejdzie i zaczynam czuc jakas przyjemnosc to moj dochodzi i tyle :D

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    To ja mam tak, że seks dużo zależy od mojej formy psychicznej i poczucia komfortu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2019, 15:24

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Mikka tak, a dlaczego by nie?
    Bo np jakbyście się kiedyś rozeszli ( w życiu różnie bywa) i np związalby się z inną kobietą i chcieli by mieć jednak dzieci?? To nie spiralka, że kobieta sobie włoży,wyjmie i płodność wraca

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wazektomia też jest zabiegiem odwracalnym 🙂

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wazektomia jest odwracalna :) To sie tylko zaklada takie 'zaciski' na nasieniowody chyba o ile dobrze kojarze.

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zawsze właśnie jest odwracalna , jest spore ryzyko , że zabieg przywracania płodności się nie powiedzie, chyba nawet około 30 procent albo i ponad

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Mikka wazektomia jest odwracalna :) To sie tylko zaklada takie 'zaciski' na nasieniowody chyba o ile dobrze kojarze.
    Nie!!! Wazektomia to przecięcie i podwiązanie nasieniowodów w celu przerwania ich ciągłości

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka by nie byla - nie zamierzam zostawiac mojemu furtki. Nie planujemy sie rozstac, a tez decydujac sie na to, zapewne bedzie znal wszystkie aspekty tego.

    Jednym z aspektow, ktore mi ew nie pasuje jest jakas tam wieksza szansa jesli chodzi o raka prostaty chyba (albo nowotwor... nigdy nie wiem ktore jest ktore).

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    to Ty nie miałaś okresów?
    Miałam, ale bardzo nieregularne, często co kilkadziesiąt dni. Z niepękniętych pęcherzyków robiły się torbiele.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    My probowalismy roznych - durexy, mates (unimil), jakies lidlowe mondosy - wszystko i nic :P Czuje to gowno i mnie obciera i ogolnie zanim mi przejdzie i zaczynam czuc jakas przyjemnosc to moj dochodzi i tyle :D
    Miałam to samo... Dla mnie gumki to koszmar. A po stosunku pieczenie jakbym miała skórę zdartą. Nigdy więcej prezerwatyw.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka masz racje, pomerdalam z tym, jak sie to wykonuje faktycznie sie nacina i koaguluje konce. Mimo to jest to nadal metoda odwracalna. I jak powiedzialam - moj z pewnoscia zapozna sie z wszystkimi za i przeciw :P

    Teraz wykonuje sie to w znieczuleniu miejscowym, nie nacina sie skory, nie ma szwow.

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na mnie zle dzialaja tabletki.. bralam moze 3 miesiace i czulam sie jak zadzumiona, krecilo mi sie w glowie itp a jak je odstawilam to jak reka odjal. A teraz nie mam zamiaru brac bo mi powiedziano, ze zwiekszaja ryzyko zakrzepicy a ja nie chce znowu dostac tego :o

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Ciaza to tez nie koniec - ja ciaze mialam trudna, ale dopiero to 'po ciazy' mnie zniechecilo na 2 lata :D
    Mlody jednak podrosl i znowu mi sie zachcialo :D Tym razem jednak chce wyslac meza na wazektomie. Mam dosc gumek, nie chce brac hormonow - jego kolej ;) Ja po tej ciazy bede miala 2 i 1/3 ciazy na koncie i wystarczy mi przejsc.

    A my wszystkie 3 ciaze od pierwszego strzala + chyba zaliczylam jedna biochemiczna teraz we wrzesniu przed tym ostatnim cyklem wiec jestesmy hiper plodni i strach ryzykowac wpadki.
    Ja nie wykluczam, że kiedyś zdecyduję się na kolejne dziecko. Wiem tylko, że potrzebuję czasu, żeby odchorować tę ciążę, żeby wrócić psychicznie do siebie i żeby uroki macierzyństwa pozwoliły mi zapomnieć i znowu chcieć - jak u ciebie. 🙂 Inna sprawa jest taka, że obiecaliśmy sobie, że jak się nie uda naturalnie, to rezygnujemy - nie chcemy znowu tego przeżywać i przechodzić całego leczenia, to za bardzo niszczy.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    A na mnie zle dzialaja tabletki.. bralam moze 3 miesiace i czulam sie jak zadzumiona, krecilo mi sie w glowie itp a jak je odstawilam to jak reka odjal. A teraz nie mam zamiaru brac bo mi powiedziano, ze zwiekszaja ryzyko zakrzepicy a ja nie chce znowu dostac tego :o
    Zostaje krążek albo prezerwatywy, chociaż byłabym bardzo zdziwiona gdyby chciało wam się bawić w gumki do twojej menopauzy. 🙂

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl ja bralam 10 lat temu przez 6 miesiecy i dziekuje bardzo :/ Przytylam wtedy 8kg, bylam spuchnieta i ogolnie od wtedy zaczely sie moje hormonalne nieprzygody :/

    Bralam tez miesiac 2 lata temu po laparotomii na wyciszenie jajnika po zabiegu i czulam sie ok, ale i tak odstawilam, bo recepte mialamz Pl, a tu nie mialam weny lazic po lekarzach, mimo ze tu antykoncepcja za darmo :D

    Emma ja tak paplalam, ze nie chce, nie chce, ale gdzies tam w srodku wlasnie czulam, ze przyjdzie ten moment.

    Wspolczuje Wam tej drogi ale najwazniejsze, ze sie udalo i oby wszystko byo ok :)
    Wczoraj wlasnie znajoma mi mowila, ze sie nie udalo... 2. podejscie. Pierwsza ciaze po ivf poronila, a teraz w ogole sie nie udalo. Maja jeszcze 2 chyba zamrozone, ale po tym raczej koniec.

‹‹ 840 841 842 843 844 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ