X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Twoja ma trochę inny pyszczek. Nasza po kąpieli, z przylizanym włosiem, wygląda jak kapibara. 😆 Kocham spaniele. ❤️
    Bo moja to chyba taki trochę podrobiony spaniel , była kupiona za flaszkę wódki,bo pan był na głodzie alkoholowym :)

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja mozliwe, ze moja poprzecznie lezy Bo Jak nie czuje jej na dole to na boku wypina dupe albo glowa ryje.

    Kamsza jeju wspolczuje.. i Czarnej i innym z takimi problemani :( Ja sie przejmuje pierdolami a to wy macie o wiele powazniejsza sytuacje. Oby bylo wszystko OK.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza oby przeszło :* odpoczywaj

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Bo moja to chyba taki trochę podrobiony spaniel , była kupiona za flaszkę wódki,bo pan był na głodzie alkoholowym :)
    I oddał swojego psiaka? ☹️ Ile wtedy miała?

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Alxawl Autorytet
    Postów: 468 374

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w środę U mojej lekarki prywatnie, młoda ma już 1.7kg , ułożona główka w dół :) Lekarka mówiła że tniemy przed Bożym ciałem czyli 18.06 ;) obym wytrzymała. Sprawdziła mi też na moja prośbę grubość blizny po poprzedniej cesarce i jest 6mm , ale uprzedziła że to jeszcze nie czas na pomiar bo do 38tygodnia jeszcze dużo może się z ta blizna zmienić. Wyniki badań mam piękne, jak nigdy w żadnej poprzedniej ciąży. Aż podejrzanie za dobrze jest.

    Młody mnie tak pochłania że nie mam jak tu częściej zaglądać.
    Trzymam kciuki za was wszystkie i mam nadzieję że wszystkie wytrzymamy do swoich terminów porodu ;*

    Emma_, poliś, Sylka135, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    Mom of 3 :)
    11.2011
    11.2017
    06.2019
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza wrote:
    Biorę nospe ale niepomaga. W szpitalu zalecili tylko jak zacznie bolec to wrócić, ale jak mam być szczera to nieusmiecha mi się leżeć i oglądana mieć szyjke co 2h;/ Także czekam na taki mega ból
    A jaką bierzesz? Jeśli tę zwykłą, to spokojnie możesz wziąć dwie - ja biorę nospę max, tam jest podwójna dawka tej zwykłej. Trzymaj się. Ważne, że te skurcze przechodzą.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alxawl wrote:
    Byłam w środę U mojej lekarki prywatnie, młoda ma już 1.7kg , ułożona główka w dół :) Lekarka mówiła że tniemy przed Bożym ciałem czyli 18.06 ;) obym wytrzymała. Sprawdziła mi też na moja prośbę grubość blizny po poprzedniej cesarce i jest 6mm , ale uprzedziła że to jeszcze nie czas na pomiar bo do 38tygodnia jeszcze dużo może się z ta blizna zmienić. Wyniki badań mam piękne, jak nigdy w żadnej poprzedniej ciąży. Aż podejrzanie za dobrze jest.

    Młody mnie tak pochłania że nie mam jak tu częściej zaglądać.
    Trzymam kciuki za was wszystkie i mam nadzieję że wszystkie wytrzymamy do swoich terminów porodu ;*


    Super :) Ale już kawał kobietki :)
    Mój synek poprzednim razem w 31+2 miał 2100 :D U mnie dziś 30+6 - ale mała chyba mniejsza :D

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18.6 suuupeeerrr tez bym juz chciala znac moj termin.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    I oddał swojego psiaka? ☹️ Ile wtedy miała?
    Nie wiem skąd miał te szczeniaki , były trzy , on je właśnie miał na sprzedaż to jakiś ojca "znajomy" chciał je sprzedać za chyba 200 czy 300 zł od psa ,a że był na wielkim głodzie wtedy to mój ojciec mu dał pół litra i dwie dychy i dał psa . Miała wtedy 3 miesiące.

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swój pewnie poznam za 3 tygodnie :D

    Nie po drodze mi ta cc, jak coś o tyle, że mam już obolały brzuch po poprzedniej cc, laparoskopii i laparotomii - muszę tam pewnie mieć zrosty i jak ucisnę, to boli. Eh na myśl o tej niemożności wstawania, obracania się itd. znowu mi niedobrze. I ten rwący ból meh. Ale cóż... trzeba będzie, to trzeba.

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Nie wiem skąd miał te szczeniaki , były trzy , on je właśnie miał na sprzedaż to jakiś ojca "znajomy" chciał je sprzedać za chyba 200 czy 300 zł od psa ,a że był na wielkim głodzie wtedy to mój ojciec mu dał pół litra i dwie dychy i dał psa . Miała wtedy 3 miesiące.
    Nie wiem czemu, ale pomyślałam, że była starsza. Dobrze, że trafiła w dobre ręce. 😙

    mikka86 lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja mowisz o pierwszych godzinach czy dniach z tym lezeniem i zakazem obracania?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Mikaja mowisz o pierwszych godzinach czy dniach z tym lezeniem i zakazem obracania?

    Kilka dni. Ja tak do 1,5-2 tygodni nie moglam sama wstawac - musialam miec krzeslo kolo lozka, a zebranie sie, zeby wstac z tym bolem troche mi schodzilo - musialam etapami, powoli, porazka. Do placzacego dziecka nie ma szans szybko wstac. Dobrze zatem miec meza obok, ktory w razie W dziecko poda do cyca albo sie nim po prostu zajmie.
    Ale nie bylo to dla mnie psychicznie fajne - niby niezalezne ode mnie, ale czulam sie do dupy, nie ukrywam. Tak wyglada cc niestety. To jest rana głęboka i tyle.

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Ja swój pewnie poznam za 3 tygodnie :D

    Nie po drodze mi ta cc, jak coś o tyle, że mam już obolały brzuch po poprzedniej cc, laparoskopii i laparotomii - muszę tam pewnie mieć zrosty i jak ucisnę, to boli. Eh na myśl o tej niemożności wstawania, obracania się itd. znowu mi niedobrze. I ten rwący ból meh. Ale cóż... trzeba będzie, to trzeba.
    Mikaja, a przy okazji ewentualnej cesarki mogliby usunąć te zrosty? Ja jednak mam nadzieję, że mała fiknie i urodzisz tak jak sobie zaplanowałaś. 🙂

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Lolla Autorytet
    Postów: 364 715

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna_kawa, ale fatalnie trafiłaś. Ja w pierwszej ciąży tak miałam na Kasprzaka. Lekarka twierdziła, że szyjka jest w porządku i żeby wracać do domu. Ja wtedy od razu pojechałam na Karowa i tam akurat trafiłam fajna lekarke, która zajęła się szyjka. Dużo zależy na kogo się trafi. Trzymaj się mocno do wtorku i jak mówią dziewczyny, zrób sobie posiew i spróbuj kupić pessar. Ja dostałam w jednej z aptek od ręki w tej ciąży.

  • Lolla Autorytet
    Postów: 364 715

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po usg 3 trymestru 🙂 malutka ma 1440 g 🙂 i wszystkie parametry w normie 🙂

    Emma_, mikka86, LidziA89, mikaja, xgirl, Kamsza, Casjopea, poliś, tka_aa, Sylka135, Hiszpaneczka, kinga27.30 lubią tę wiadomość

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna kawa, gdybyś miała problemy ze znalezieniem pessara stacjonarnie, to widzę, że na ktomalek da się wyszukać apteki, które mają na miejscu.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma jedne moze i by usuneli, ale nie wiem, czy kolejne nie powstaną. Podobno sa jakies masci przeciw zrostom, ale tu w UK na bank tego nie uzywaja eh.

    W ogole przy ew cc zaznacze, zeby od razu mi ten jajnik po potworniaku obejrzeli, bo mam nadzieje, ze mi ten gnojek nie odrasta.

    Jakby odrósł, to tym razem usuwam cały jajnik. Najgorzej, że przy cc mi tego nie zrobią, co oznacza kolejną albo laparoskopię albo laparotomię - o ironio...

    No i poki co nie zaplanowalam nic - tym razem świadomiej jestem otwarta na wszytkie opcje. Może własnie fiknie jeszcze, kto wie...

    Lolla super!

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Kilka dni. Ja tak do 1,5-2 tygodni nie moglam sama wstawac - musialam miec krzeslo kolo lozka, a zebranie sie, zeby wstac z tym bolem troche mi schodzilo - musialam etapami, powoli, porazka. Do placzacego dziecka nie ma szans szybko wstac. Dobrze zatem miec meza obok, ktory w razie W dziecko poda do cyca albo sie nim po prostu zajmie.
    Ale nie bylo to dla mnie psychicznie fajne - niby niezalezne ode mnie, ale czulam sie do dupy, nie ukrywam. Tak wyglada cc niestety. To jest rana głęboka i tyle.
    Dzieki. Dobrze to wiedziec. Juz sie poryczalam na sama mysl.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio siedze w metrze i rycze Po co Mi to wszystko bylo. Wezcie mnie walnijcie w leb...

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 892 893 894 895 896 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ