X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • poliś Autorytet
    Postów: 406 353

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna kawa współczuje, nie cierpię takiego olewatorstwa, zwłaszcza w tak poważnej sprawie, dobrze że twój ginekolog jest kompetentny, chociaż On też nie powinien zakładać pessara nie mając wyników posiewu..

    Co do pocenie to powoli też się zaczyna, jednak to co najgorzej mnie wkurza to że z upalami zaczęła mi się zatrzymywać woda.. wczoraj tak mnie suszyło że wypiłam 3,5 litra wody, A nie sikalan jakoś dużo specjalnie i dziś rano 1kg wiecej...

    Dziś przyjdzie mi baby hug 4w1 z chico, od kilku miesięcy szukałam na olx używany ale zazwyczaj za 600zl wystawiali, to wolałam kupić nowy w promce za 718 zł i po 4-5 miesiacach sprzedam... my z mężem sporo gotujeny, więc jest to dla nas niezbędne bo nie będę dziecka samego zostawiać ciągle w pokoju, poza tym często jeździmy do rodziny więc jako łóżeczko do spania będzie..

    Termin porodu 5 lipiec 2019 <3 Monisia <3
    07.04.2018 Franciszek [*] 23 tc
    14.07.2018 aniolek 6t [*] ciąża jajowodowa, usunięcie jajowodu
    2nn3yx8dulexgmnl.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna masakra! A pamiętasz nazwisko tej lekarki? Ja tam zamierzam tym razem rodzić 😂

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z Was uzywala pieluch wielorazowych? Zastanawiam.sie nad nimi ale za cholere nie wiem ktore wybrac,ile,jakie wkłady...sa blogi itp ,czytam ale moze ktos tutaj uzywal tego ustrojstwa albo napisze :słuchaj,kup tyle i tyle z tej firmy. Mam sieczke w głowoe i nie umiem tego ogarnąć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 08:56

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.budujacamama.pl/2015/05/ile-pieluszek-wielorazowych-na-poczatek.html?m=1
    Tu np jest to opisane łopatologicznie ale nadal nie ogarniam

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Konga na szczescie nie ale śpię na siedząco a nogi zarzucam.na faceta bo tylko w tej pozycji nie bolą mnie więzadła macicy. Do tego spie po 3 godz w nocy (23-2) i dosypiam godzine rano bo ledwo na oczy patrze.W dzien zero drzemek. Pocic to sie pewnie bedziemy wszystkie jak urodzimy😁
    Ja osobiście po porodzie przez dobre kilka tygodni pocilam się jak knur.

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poliś wrote:
    Dziś przyjdzie mi baby hug 4w1 z chico, od kilku miesięcy szukałam na olx używany ale zazwyczaj za 600zl wystawiali, to wolałam kupić nowy w promce za 718 zł i po 4-5 miesiacach sprzedam... my z mężem sporo gotujeny, więc jest to dla nas niezbędne bo nie będę dziecka samego zostawiać ciągle w pokoju, poza tym często jeździmy do rodziny więc jako łóżeczko do spania będzie...

    Fajne to :) Tylko kurna drogie.. Ale zaczynam się zastanawiać, bo w zasadzie wygląda mi to na lepszą opcję niż kosz Mojżesza 😁 Mikaja coś pisała o materacykach na wymiar, jakby tam włożyć materac to może i jako łóżeczko do codziennego spania by się sprawdziło? Co myślicie?

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, wypiłam tę cholerna glukoze. Póki co cukier na czczo mam 79, więc najwyższy do tej pory mierzony. Ale chyba pierwszy raz jestem uczciwie na trzeźwo, więc może to stąd 😋

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Ja osobiście po porodzie przez dobre kilka tygodni pocilam się jak knur.
    Ja tez. Musialam zmieniac pościel codziennie. Zaczęło sie moze w 4 dobie po porodzie i trwalo chyba ze 2 tyg. Teraz na szczescie wiem czego sie spodziewać

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poliś wrote:

    Dziś przyjdzie mi baby hug 4w1 z chico


    Też go mam :-) mam nadzieję że nam posłuży bardzo długo , jako krzesełko do karmienia :-)


    a31il5w.png

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka współczuję cukrzycy. Cukrzyca to nie tylko makrosomia płodu niestety, ale i inne możliwe powikłania, dlatego tak ważne jest trzymanie odpowiednich poziomów cukrów.

    Trzymam kciuki :)

    Czarna)kawa współczuję :/ Oby mała w brzuchu wysiedziała. Ja miałam takie rozwarcie poprzednim razem, ale po 34. tc i jakoś lekarz już nic wtedy nie mówił na to. Ale szyjka nadal była dobrej długości. Ta zwarta część.

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Fajne to :) Tylko kurna drogie.. Ale zaczynam się zastanawiać, bo w zasadzie wygląda mi to na lepszą opcję niż kosz Mojżesza 😁 Mikaja coś pisała o materacykach na wymiar, jakby tam włożyć materac to może i jako łóżeczko do codziennego spania by się sprawdziło? Co myślicie?

    One są takie jajkowate więc nie wiem, jak z tym materacem. Ja mam teraz materacyk 40x90 do mojego łóżeczka, ale to prostokąt typowy. Ma te moje wymagane 10 cm :P
    Aczkolwiek ta firma, z której zamawiałam na wymiar wycina te materace, możliwe, że taki jajkowaty też by zrobiła.

    Ja zamawiałam tu: https://www.materacarnia.pl/materace-dla-dzieci-i-mlodziezy/mini-bobo-materac-do-kolyski.html

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dzień dobry ale dajecie z wpisami trudno to nadrobić po jednym dniu 😂
    Piękna pogoda wiec tymbardziej coraz mniej czasu na tel.
    Leon rozrabia w brzuchu coraz bardziej, w nocy wystawił mi rączkę, że przez chwilkę mogłam macnac 😂😍 i nad pepkiem zaczyna kopać.
    Wczoraj zaczęliśmy sezon grilowy, a dziś kontynuacja.
    Miłego dnia wszystkim 😘

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e574cedc93ca.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 10:09

    Emma_, mikaja, Kamsza, kinga27.30, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    relgupjy0emg7fv2.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna kawa, trzymaj się! Byle do wtorku.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna kawa, to zrób posiew prywatnie, żeby na wtorek mieć wynik, jeśli to możliwe i idź do swojego gina, a do tego czasu się oszczędzaj. Będzie dobrze! Pierwsze mają być Mikaja i Alxwel i nie ma wpychania się w kolejkę, Dziewczyny! Nu nu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 10:14

    mikaja lubi tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cudowna pogoda 🌞🌞🌞 ja właśnie wróciłam z psem od fryzjera i zaraz jadę do pracy , ech chyba nie zwolnię tempa do końca ciąży 🙄🙄 https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a6722f398c2.jpg

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Ale cudowna pogoda 🌞🌞🌞 ja właśnie wróciłam z psem od fryzjera i zaraz jadę do pracy , ech chyba nie zwolnię tempa do końca ciąży 🙄🙄 https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a6722f398c2.jpg
    Jaka golutka psinka! ❤️ Tylko uszy spanielowate zostały. 😀 Wydawało mi się czy pisałaś, że planujesz kogoś przyjąć na zastępstwo?

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Jaka golutka psinka! ❤️ Tylko uszy spanielowate zostały. 😀 Wydawało mi się czy pisałaś, że planujesz kogoś przyjąć na zastępstwo?
    tak muszę przyjąć ,to będzie nieuniknione ,tylko odwlekam to jak najdłużej sie da, oczywiście chodzi o kasę , chciałabym dać radę przynajmniej do połowy czerwca .No ja lubię jak jest taka golutka, jakby dopiero się urodziła, taki szczeniaczek :) fryzjer bardzo ją odmładza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 10:34

    Emma_ lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    tak muszę przyjąć ,to będzie nieuniknione ,tylko odwlekam to jak najdłużej sie da, oczywiście chodzi o kasę , chciałabym dać radę przynajmniej do połowy czerwca .No ja lubię jak jest taka golutka, jakby dopiero się urodziła, taki szczeniaczek :) fryzjer bardzo ją odmładza
    U nas w salonie ostatnio też wysyp spanieli 😁 Ciekawe jest to, że u tej rasy zwykle suczki są mega kochane, a psy to gryzące gnojki 😋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 10:40

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz tez w letnim wydaniu ide w miasto!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/af94622a5e28.jpg
    A moja przybłęda tak korzysta ze słońca
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/541abddcab60.jpg

    Kamsza, mikka86, kinga27.30, Casjopea, 33Sylwia lubią tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Ale cudowna pogoda 🌞🌞🌞 ja właśnie wróciłam z psem od fryzjera i zaraz jadę do pracy , ech chyba nie zwolnię tempa do końca ciąży 🙄🙄 https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a6722f398c2.jpg
    Pierwsze skojarzenie to z ...foką🤣

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
‹‹ 890 891 892 893 894 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ