Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie CZERWCOWE 2019
Odpowiedz

Mamusie CZERWCOWE 2019

Oceń ten wątek:
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laktator w promocji i od tej ceny - 50%. Za lekko ponad 150zl laktator elektryczny
    https://toysrus.pl/babies-r-us/karmienie/medela-mini-electric-laktator-elektryczny,p-12251

    Tutaj avent
    https://toysrus.pl/babies-r-us/karmienie/philips-reczny-laktator-z-serii-natural-przezroczysty,p-5798 i od tego - 50%

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2019, 20:26

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Lorella Ekspertka
    Postów: 223 190

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiszpaneczka wrote:
    Czujecie często maluchy? wczoraj słabiej czułam, dziś czułam a przed wczoraj dość sporo tego było :P i jak mało się rusza to już swiruje :P
    Ja czuje codziennie i kilks razy dziennie.wczoraj i przedwczoraj prawie nic nie czulam a dzis maluch znowu o sobie przypomina :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2019, 20:31

    0d1y3e3kz4mwxduv.png

    bfarxzdv5ixw2s0t.png
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam dzisiaj smsa ze w srode zaczynam szkole rodzenia, pierw sama tzn z innymi paniami a potem 5 spotkan w parach :)

    nick nieaktualny, Mama Wojtka lubią tę wiadomość

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek polowkowe, oby wszystko było dobrze z maluszkiem! :)

    potem idziemy na obiad i do sklepu kupic cos maluszkowi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2019, 21:08

    Mama Wojtka lubi tę wiadomość

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten wózek wychodzi 500xl :D
    https://toysrus.pl/babies-r-us/wozki-i-akcesoria/delitm-amelis-wozek-dzieciecy-amelis-pro-paris-2w1,p-4541

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 07:37

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    A ten wózek wychodzi 500xl :D
    https://toysrus.pl/babies-r-us/wozki-i-akcesoria/delitm-amelis-wozek-dzieciecy-amelis-pro-paris-2w1,p-4541
    Kurczę online chyba nie ma -50% bynajmniej nie widzę.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wogole to witajcie :) tak starsznie mi się nie chciało dziś wstać ze zaczynam zazdrościć niepracującym :))))) już tez bym mogła nie pracować ahh

  • jolciaa171 Autorytet
    Postów: 288 261

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czy to we wwzystkich sklepach jest ta przecena? mieszkam w Rzeszowie mamy ten sklep ale nic nie słyszałam że coś likwidują, szkoda że promki nie ma online ;/

    uwo99jcga48s16g3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leoś wczoraj o 23 dostał takiej energii... Znów wyraźne kopniaki, ale jakie! Już nie w jednym miejscu :D Jakiś kickboxing poszedł wczoraj w ruch, ale dogadaliśmy się, że jak się urodzi to o takiej porze co najwyżej będzie się przewracał na drugi boczek w łóżeczku :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wszystkich bo likwiduje się ten sklep mi o tym powiedziała dziewczyna z drugiego końca Polski. Ona kupiła spacerowke baby jogger Tour za 400zl.Tylko że to dotyczy rzeczy wyprzedazowyvh. Ubolewam że snap nie jest na promocji

    jolciaa171 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia ja właśnie też nie słyszałam nic o tej likwidacji i w sklepie też nie było informacji tylko pytalismy się obsługi i potwierdzili

    jolciaa171 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • jolciaa171 Autorytet
    Postów: 288 261

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze zaciekawił mnie wózek Quinny :D aż jestem ciekawa czy sa u mnie w mieście

    uwo99jcga48s16g3.png
  • jolciaa171 Autorytet
    Postów: 288 261

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jade dzis wieczorkiem zerknać na tą promocje, ciekawa jestem bardzo tego :)

    uwo99jcga48s16g3.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    22 255 22 11 to nr że strony sklepu myślę że można zadzwonić i dowiedzieć się szczegółów

    jolciaa171 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • jolciaa171 Autorytet
    Postów: 288 261

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    22 255 22 11 to nr że strony sklepu myślę że można zadzwonić i dowiedzieć się szczegółów
    właśnie chyba tak zrobię, tyrne :) bo zadna promka nie wchodzi na pewno onnline.
    ten wózek mi sie podoba:

    https://toysrus.pl/babies-r-us/wozki-i-akcesoria/quinny-wozek-spacerowy-quinny-buzz-xtra,p-4497 warty uwagi czy dać sobie spokój?

    W zasadzie mam super zestaw Joie Mytrax upatrzony ale tu mnie ta cena zaciekawiła ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 09:09

    uwo99jcga48s16g3.png
  • miazmija Ekspertka
    Postów: 123 99

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolciaa171 wrote:
    właśnie chyba tak zrobię, tyrne :) bo zadna promka nie wchodzi na pewno onnline.
    ten wózek mi sie podoba:

    https://toysrus.pl/babies-r-us/wozki-i-akcesoria/quinny-wozek-spacerowy-quinny-buzz-xtra,p-4497 warty uwagi czy dać sobie spokój?

    W zasadzie mam super zestaw Joie Mytrax upatrzony ale tu mnie ta cena zaciekawiła ;)

    Jolcia to jak się dowiesz czy promocje też są w Rzeszowie to daj znać:)

    03.2018 - cp, laparoskopia - usunięty jajowód
    07.2018 - cb
    0d1yqqmzkwp2eupd.png
  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś ze mną dzisiaj wizytuje? :) może uda się dokładniej podejrzeć, jaką płeć :)

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freya, w końcu L4, świetna decyzja! :)

    Nadinka, ja miałam dwa razy tak, że zrobiłam zastrzyk, było ok, a rano obudziłam się z plamą na brzuchu i delikatnie się sączyło przez jakiś czas jeszcze. Ostatnio musiałam plasterek założyć, bo kilka godzin się sączyło, delikatnie bardzo, ale jednak. I to nie jest powód do zmiany miejsca kłucia ;) Siniaki jak są, to malutkie, takie kropeczki,a le z tym to loteria - w poprzedniej ciąży jakimś cudem po bezbolesnym zastrzyku na drugi dzień pojawił się ogromny siniak, jakby krwiak.

    Co do leżenia na boku, to czytałam że właśnie najlepiej słuchać swojego organizmu, a spanie w jednej pozycji nie jest dobre dla maluszka, bo może przyczynić się do asymetrii. I faktycznie lepiej nie zasypiać na plecach w III trymestrze, ale przekręcić się w nocy przez przypadek już można.

    Z łapaniem oddechu też mam problemy, u mnie macica jest wysoko, więc pewnie coś uciska.

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • jolciaa171 Autorytet
    Postów: 288 261

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miazmija dzwonie i dzwonie ale nikt nie odbiera :D

    uwo99jcga48s16g3.png
  • Trine91 Autorytet
    Postów: 566 306

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też czekam na info czego się dowiecie dziewczyny, bo po pracy mam zamiar się tam wybrać :D
    Ale zrobiłaś im marketing Samsaramsa :D

    mhsvjw4zrmx08mca.png
    Oluś ♡ [*] 08.02.2019 (24tc.)
‹‹ 374 375 376 377 378 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ