Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2018
Odpowiedz

Mamusie luty 2018

Oceń ten wątek:
  • Nula30 Ekspertka
    Postów: 286 75

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja już jutro ;)

    rfxg43r8qq0glx30.png
  • Nula30 Ekspertka
    Postów: 286 75

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak,ja też mam jutro wizytę i też przeżywam. Staram się odpędzać złe myśli i przyciągać tylko pozytywne. Pogoda dzisiaj paskudna,więc postanowiłam przebimbać dzień pod kocem z książką. Staraj się kochana za każdym razem zmieniać tok myślenia,jak Cię nachodzą jakieś lęki. Wszystkie znamy to doskonale. Trzymaj się,a ja trzymam kciuki.
    A co do tych objawów to NIC nie odczuwasz? Może po prostu zmniejszyło się natężenie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 10:11

    rfxg43r8qq0glx30.png
  • Gosiakk300 Koleżanka
    Postów: 85 15

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie to ze nic poprostu mdlosci mnie minely i tak sie czuje jakbym nie byla w ciazy no poza tym ze spac mi sie chce ale to moze tez ze wzgledu na pogode mam tez uczucie wbijania igly w jajnik

    oar89n73od1dc4i6.png
  • Nula30 Ekspertka
    Postów: 286 75

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np.w ogóle nie wymiotowałam,ani razu - lekarz nie uznał tego za nietypowe. A co do mdłości to raz są,raz ich nie ma. Staraj się nie martwić na zapas,chociaż wiem,że to się łatwo mówi.

    rfxg43r8qq0glx30.png
  • Gosiakk300 Koleżanka
    Postów: 85 15

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty sie nie martwisz tak na zapas? Widze ze prawie w tym samym tyg jestesmy

    oar89n73od1dc4i6.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3103 3883

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobilam Was :)
    Tak sie ciesze ze na wizytach wszystko dobrze ;) trzymam kciuki za dzisiejsze i czekam na wieści :)
    Co do siary to jak w tym tyg czytalam informacje odnosnie swojej ciazy to np u mnie w tym tc moze juz sie siara pojawic i to calkiem normalne. Poki co u mnie cisza. Chociaz sutki i piersi strasznie mnie swedzą :/

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3103 3883

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wy tez tak macie ja od poczatku ciazy mam jeden staly i niezmienny objaw. Odbija mi się po kazdym jedzeniu po wypiciu nawet czystej przegotowanej wodzie. Tak sie zastanawiam czy do konca ciazy tak bede miec bo w gosciach to strasznie uciazliwe jest :D

    A pisalyscie o luteinie do kiedy ktora bierze. Mi gin kazal brac od ostatniej wizyty 2-3 tygodnie. Czyli jak sobie wyliczylam tabletki ile mi zostalo to ostatnią dawke w niedziele bede miala.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja mam zapalenie pęcherza i antybiotyk na tydzień ehhh

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • nusiaczek20 Ekspertka
    Postów: 153 109

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunset06 wrote:
    A ja prenatalne jutro - w końcu:) szybko zleciało w sumie. Powodznia na dzisiejszych wizytach!

    Na którą masz wizytę jutro, bo ja na 14 :) Już mnie nosi :)

    Dziewczynom na dzisiejszych wizytach życzę powodzonka i trzymam kciuki!

    ckai43r8oeuuoz6e.png
  • nusiaczek20 Ekspertka
    Postów: 153 109

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia wrote:
    Hej. Ja mam zapalenie pęcherza i antybiotyk na tydzień ehhh

    Co dostałaś na zapalenie pęcherza?

    ckai43r8oeuuoz6e.png
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 25 lipca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dziewczyny a wy tez tak macie ja od poczatku ciazy mam jeden staly i niezmienny objaw. Odbija mi się po kazdym jedzeniu po wypiciu nawet czystej przegotowanej wodzie. Tak sie zastanawiam czy do konca ciazy tak bede miec bo w gosciach to strasznie uciazliwe jest :D

    A pisalyscie o luteinie do kiedy ktora bierze. Mi gin kazal brac od ostatniej wizyty 2-3 tygodnie. Czyli jak sobie wyliczylam tabletki ile mi zostalo to ostatnią dawke w niedziele bede miala.
    Mi też się odbija cały czas, od początku i końca nie widać..

    Paula. lubi tę wiadomość

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • Anne92 Autorytet
    Postów: 489 269

    Wysłany: 25 lipca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mamy dziś i jutro wizyt :-) Super, na pewno wszystko będzie dobrze :-) Kciuki za wszystkie wizyty.

    thgf3e3kgrhlqiqj.png
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 266

    Wysłany: 25 lipca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po wizycie. NT 2,1, wszystkie narządy ok. Maluch nie chciał sie odwrócić i ciężko było go pomierzyć ale lekarz dał radę.

    Trisomia 21 1:299
    Trisomia 18 1:2522
    Trisomia 13 1:12731

    Lekarz zasugeował pappa, wiec jutro jade oddac krew :)

    Eklerka13579, sunset06 lubią tę wiadomość

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 25 lipca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja progesteron mam odstawić dopiero po 16tc. Co do clexane i acard niestety będą się ciągnąć za mną do końca ciąży. :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 25 lipca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anne92 wrote:
    Ale mamy dziś i jutro wizyt :-) Super, na pewno wszystko będzie dobrze :-) Kciuki za wszystkie wizyty.
    Oj tak znowu wysyp :D ja zakończę ten tydzień - wizyta na usg w piątek, w szpitalu na nocnym dyżurze naszej lekarki ok 20-21 :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie wizyty.

    Ja wczorej oddałam krew na test pappa a we wtorek za tydzień mam badanie prenatalne.

    Mam pytanko czy zabieracie Swoich Panów na usg prenatalne?

  • nusiaczek20 Ekspertka
    Postów: 153 109

    Wysłany: 25 lipca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jiwa wrote:
    Trzymam kciuki za wszystkie wizyty.

    Ja wczorej oddałam krew na test pappa a we wtorek za tydzień mam badanie prenatalne.

    Mam pytanko czy zabieracie Swoich Panów na usg prenatalne?

    Ja idę ze swoim, z racji tego iż mam jutro tylko usg prenatalne. Mój mąż ma nadzieję że uda się podpatrzeć płeć dzidziusia, on cały czas wierzy w to że będzie to chłopiec :)

    ckai43r8oeuuoz6e.png
  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 25 lipca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja znowu plamie chyba koniec mojego szczęścia. Boli mnie brzuch tak na samym dole po prawej stronie jak na wrostek

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • nusiaczek20 Ekspertka
    Postów: 153 109

    Wysłany: 25 lipca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8485 wrote:
    Dziewczyny ja znowu plamie chyba koniec mojego szczęścia. Boli mnie brzuch tak na samym dole po prawej stronie jak na wrostek

    Dlaczego zaraz koniec, nie poddawaj się :) Trzymam kciuki!

    ckai43r8oeuuoz6e.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 25 lipca 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jiwa wrote:
    Trzymam kciuki za wszystkie wizyty.

    Ja wczorej oddałam krew na test pappa a we wtorek za tydzień mam badanie prenatalne.

    Mam pytanko czy zabieracie Swoich Panów na usg prenatalne?
    Na prenatalne niestety nie, bo wypada w środku tygodnia, a emek jest w domu tylko w weekendy. :( Ale dzień wcześniej, w niedzielę jedziemy na usg do szpitala - to będzie 12tc, więc może dr wypatrzy co tam maluszek chowa miedzy nogami. Mam przeczucie, że to dziewczynka. Zobaczymy czy się sprawdzi. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ