X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2018
Odpowiedz

Mamusie luty 2018

Oceń ten wątek:
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stere, też tak myślę :) Mleko najlepsze.

    Katy, ale śliczna dzidzia. I te włoski. Mój zrobił się łysolkiem i na razie mało co ma na tej główce.
    Jak u Ciebie z karmieniami?

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Neverland Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 30 września 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy która dawała Viburcol więcej niż 2 razy dziennie?

  • Zakochana mama2 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 30 września 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam wszystkich do grupy w której sprzedawane są nowe ubranka polskiego producenta dla dzieci

    https://www.facebook.com/groups/2040545216256474/

    Zakochana mama2
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 23 października 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Lutowe mamusie, ogólnie należę do forum marcówek,dopiero niedawno wpadłam na pomysł, by do Was dołączyć, z racji tego, że moje dziecię zaplanowało wyjść na świat szybciej.
    Tak więc, córcia urodziła się 9 lutego o 14:30 w 36tc. Jakby nie patrzeć zrobiła ze mnie lutówkę;)

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Robię kartki okolicznościowe również urodzinowe dla dzieci. Może będzie któraś z Was zainteresowana

    https://m.olx.pl/oferta/kartki-recznie-robione-CID88-IDxtUl6.html/#position=2&page=2

    Pozdrawiam :)

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 30 maja 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny się macie ze swoimi dzidziusiami ? :)

    Wasp lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
‹‹ 693 694 695 696 697
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ