Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaaa88 wrote:
    Dziewczyny a z mojego zdjęcia możecie coś wyczytac? :) z góry dziękuje
    https://zapodaj.net/4d378292ef0f0.jpg.html
    Ja nie potrafię. Nie widzę tu wyrostka. :(

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau.Em wrote:
    Ja witam się w 13 :)

    Dziewczyny tu mam zdjęcie bobasa, powiedzcie co widzicie :D

    https://zapodaj.net/afe4a820f3f4c.jpg.html[\url]
    Kurcze też wyrostek płciowy nie jest dobrze uchwycony. Nie chcę spekulować. Żeby cokolwiek zgadywać najważniejsze jest prawidłowe zdjęcie . To nie jest. :( Ale jesli to co myślę, jest wyrostkiem to całkowicie chłopcowy! Tylko moja pewność,że to wyrostek nie przekracza 10%. Przepraszam:(

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pani gin także wspomniała, że wskazuje wszystko na chłopca:) ale potwierdzę to dopiero 1 października:D

  • magdaaa88 Autorytet
    Postów: 394 314

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Ja nie potrafię. Nie widzę tu wyrostka. :(
    Rozumiem ale i tak dziękuje za próbę ;)

  • Dorota3 Autorytet
    Postów: 449 338

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, u mnie dzisiaj 16 tydzień.

    25.01.2019 cc <3
    2nn3yx8dc1ou45ss.png
    km5scwa166wjp3xn.png
    km5scwa1efkorj3a.png
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś o 12.30 prenatalne,pół nocy jakieś głupoty mi się śniły

    Pepper, nick nieaktualny, Dorota3 lubią tę wiadomość

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1405

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Amir:)

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amir powodzenia!

    Ja też o 12:40 jadę znów spróbować sprawdzić co trzeba u mojej uparciuchy.
    A jutro wyjazd na Mazury! :D

    Miłego dnia!

    Pepper, nick nieaktualny, Dorota3 lubią tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amir wrote:
    a ja dziś o 12.30 prenatalne,pół nocy jakieś głupoty mi się śniły
    O matko. Mi też. Właśnie opowiadałam sen mężowi i jeszcze teraz się śmieje :)

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • Karola94c Autorytet
    Postów: 945 578

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam już tak wcześniej dwa razy ale nie zwracałam na to uwagi.. :/ na wizytę pójdę 22.08 to będę musiała powiedzieć, albo po prostu zrobię Aspat i Alat i zobaczę..

    14.01.2016r - 3580g, 58cm -g.15.00
    201601144580.png
    14.02.2019r - 3970g, 59cm -g.00.45
    201902141678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepper wrote:
    O matko. Mi też. Właśnie opowiadałam sen mężowi i jeszcze teraz się śmieje :)

    Mam to samo. Jakieś niestworzone rzeczy mi się śnią :-o.

  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też męczą dziwne sny począwszy od niestworzonych kończąc na przerażających...

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroKaro wrote:
    Mnie też męczą dziwne sny począwszy od niestworzonych kończąc na przerażających...

    Wyświetla mi się tutaj w kalendarzu porada dnia, żeby zaakceptować te sny, bo mogą pojawiać się do końca ciąży ;). Hormony robią swoje.

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wywiozłam młodego do teściowej i od rana działam. Mieszkanie woła o pomstę do nieba więc piorę firanki i jeżdżę na szmacie. A tak marzyła mi się kawka i książka w spokoju ;)

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Kurcze też wyrostek płciowy nie jest dobrze uchwycony. Nie chcę spekulować. Żeby cokolwiek zgadywać najważniejsze jest prawidłowe zdjęcie . To nie jest. :( Ale jesli to co myślę, jest wyrostkiem to całkowicie chłopcowy! Tylko moja pewność,że to wyrostek nie przekracza 10%. Przepraszam:(
    A powiedz mi kochana w ogóle gdzie Ty to wszystko widzisz :D bo ja patrzę patrzę i nic hehehe :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Wywiozłam młodego do teściowej i od rana działam. Mieszkanie woła o pomstę do nieba więc piorę firanki i jeżdżę na szmacie. A tak marzyła mi się kawka i książka w spokoju ;)
    Ja właśnie zjadłam sałatkę grecką i pije kawę. Mała śpi ❤

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau.Em wrote:
    A powiedz mi kochana w ogóle gdzie Ty to wszystko widzisz :D bo ja patrzę patrzę i nic hehehe :D
    Tak jak kiedyś już pisałam wydrukowałam się w poprzedniej ciąży. Raz, że obraz USG , nie tylko ciszy zawsze mnie interesował to teoria NUB jeszcze bardziej. Zglebilam temat na maxa i miliony zdjęć oglądałam. :)

    nick nieaktualny, Pepper lubią tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff wszystko w najlepszym porządku NT 1.2,kość nosowa obecna małe fika ale nie chciało pokazać co ma między nóżkami:p więc dalej mamy małego ktosia;)

    Dorota3, Ewelcia85, Lady_E, Nadzieja22, kjt91, Pepper, SiSi111 lubią tę wiadomość

  • Dorota3 Autorytet
    Postów: 449 338

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomośći tylko ta płeć pewnie połowę z nas bedzie do polowkowego usg męczyć :-D

    25.01.2019 cc <3
    2nn3yx8dc1ou45ss.png
    km5scwa166wjp3xn.png
    km5scwa1efkorj3a.png
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety nieciekawie. NT i kość nosowa ok, ale pappa i wolne hcg bardzo niskie w związku z tym ryzyko trisomii wysokie bo 1:400 i 1:500. Także od razu miałam pobieraną krew na Nifty. Wolałam to niż biopsję trofoblastu, więc teraz znów stres przez tydzień ... ;(
    Także u mnie ta niska beta i niskie przyrosty plus bardzo szybkie tętno płodu nie były chyba przypadkowe. Coś jest nie tak. Pytanie tylko co i na ile.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 17:17

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ