X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie październik 2019
Odpowiedz

Mamusie październik 2019

Oceń ten wątek:
  • silent Autorytet
    Postów: 512 429

    Wysłany: 23 września 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Ja zekam na obchod i mam nadzieje, ze dzisiaj wypuszcza nas do domu. Zostawili nas wczoraj, bo stracilam duzo krwi, a Nina mocno ulewala i chcieli nas obie sobie poobserwowac. Na szczescie u starszaka infekcja bardzo lajtowa, wiec zrobimy mu mam nadzieje 1dniowe sanatorium u babci i bedziemy mogli byc w komplecie

    Dobrze, że mu ta gorączka szybko przeszła. Szczerze mówiąc, też się tego obawiam, że akurat jak będziemy wracać ze szpitala w październiku to przyniesie coś z przedszkola. Nawet się zastanawiam czy go nie wycofać na tydzień z przedszkola.

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    3uqruv0.png
  • aga_ni Autorytet
    Postów: 2265 1638

    Wysłany: 23 września 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Aga ni ząb raz lepiej bo lżej a raz masakra jak było. Gula spuchnięta dalej,ropa leci,otworzyć buzi zbyt nie mogę i się tak bujam.. do tego ten świąd teraz :/

    Masakra :/ bardzo Ci wposlczuje, ja mam okropne problemy z zębami wiec rozumiem :/ mam nadzieje ze z godziny na godzinę będzie lepiej !

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    23.10.2019 urodził się Władek ❤️
    starania od 2016: PCO, KIR AA, teratozoospermia, 2017 - 4x IUI :( ICSI 1 - 01.2018 :( ICSI 2 - 08.2018 :(
    IMSI 3 - 01.2019 - 27.01 szczęśliwy transfer!
  • coma Autorytet
    Postów: 2322 2715

    Wysłany: 23 września 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [niechcący tu napisałam]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2019, 11:37

    uIHap1.png
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 23 września 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na razie jestem na sali, 4 osobowa ale warunki super. Panie na patologii bardzo miłe, miałam tylko ktg i z tego co ustalili to jutro jestem 3 do cc, ale dziś wieczorem zrobią badania i zobaczą jak krew itp

    aga_ni, moni05, KasiaP, Milanka, wiktoriaa, adella1, kasia1518, Jupik, Kookosowa, ManiaM, kkkaaarrr, Aguuula;2525, Cabrera, japonka, brunetka91, Dominika32, mia4444, nuśka91 lubią tę wiadomość

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • aga_ni Autorytet
    Postów: 2265 1638

    Wysłany: 23 września 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Atyde, dziękuje za miłe słowa. 😘 bardzo budujące jeśli ktoś rozumie sytuacje tak jak Ty, Wy.

    Po USG.
    Brzuszek i główka na 38+5, kosc udowa 37+3. Raczej sredniaczek, około 3400g. Rodzimy do końca września. Będzie indukcja pod koniec tygodnia. Balonik plus oksy na następny dzień. 😉
    Zdążę przeczytać jeszcze raz Bridget Jones.

    Moni, super waga maluszka. No i jest plan!!! Nie wiem jak Ciebie ale mnie by to ucieszyło, bo wiadomo ma co czekać jak długo, na co się przygotować. Teraz żeby wszystko gładko poszło zgodnie z planem.

    moni05 lubi tę wiadomość

    23.10.2019 urodził się Władek ❤️
    starania od 2016: PCO, KIR AA, teratozoospermia, 2017 - 4x IUI :( ICSI 1 - 01.2018 :( ICSI 2 - 08.2018 :(
    IMSI 3 - 01.2019 - 27.01 szczęśliwy transfer!
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 23 września 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga_ni wrote:
    Moni, super waga maluszka. No i jest plan!!! Nie wiem jak Ciebie ale mnie by to ucieszyło, bo wiadomo ma co czekać jak długo, na co się przygotować. Teraz żeby wszystko gładko poszło zgodnie z planem.
    Bardzo mnie to cieszy 😊 w końcu poznam synka i wyjdziemy do domu, wiadomo mniej więcej kiedy. Bardzo optymistycznie mnie to nastraja.

    KasiaP, sandrina22, sunshine03, Monalisa88, Milanka, aga_ni, ManiaM, kkkaaarrr, brunetka91, Dominika32, nuśka91 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Monalisa88 Autorytet
    Postów: 471 286

    Wysłany: 23 września 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po ktg. Na początku pierwsze 20 min małej serduszko koło 190 było więc położyła mnie na plecy czy się unormuje. Wtedy było ok. Po 20 min znów na bok i skakało do 160. Po godzinie ktg kontrola u gin stwierdziła że ok. Szyjka uformowana rozwarcie dalej 1cm więc porodu nie widać (a niby już rodziłam...) kolejne ktg w czwartek i przedłużenie L4. Chyba że urodzie..
    Więc wygląda na to że z tym porodem jednak sobie poczekam😔
    I opierdzielila mnie ze ja jeszcze sama jeżdżę autem🥺

    Troszkę mnie te ktg dalej martwi nie dość że mam nerwowy dzień (może dlatego malutka też nerwowa stąd taki wynik?) to teraz chce mi się ryczeć że jeszcze nie rodze i wogole ze wszystkiego. 😣
    Wszystko mnie wkurza.

    Karolina 10.10.2019💞
    Lena 8.11.2012💞
    Samantha 27.10.2009💞

  • Zimri Autorytet
    Postów: 327 338

    Wysłany: 23 września 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po usg waga małej 2850,niestety ciągle głową w górze. Wszystkie pomiary ok. Wychodzi ciągle tydzień młodsza. Ma bardzo mało miejsca i lekarz wątpi aby się przekrecila. Jadę teraz do ginekologa na wizytę zobaczymy co mi powie.

    kasia1518, Kookosowa, japonka, mia4444 lubią tę wiadomość

    tb738ribhpbf794l.png
    lprkcwa1ivv4h570.png
  • Milanka Ekspertka
    Postów: 322 75

    Wysłany: 23 września 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina2811 wrote:
    Jak na razie jestem na sali, 4 osobowa ale warunki super. Panie na patologii bardzo miłe, miałam tylko ktg i z tego co ustalili to jutro jestem 3 do cc, ale dziś wieczorem zrobią badania i zobaczą jak krew itp

    Paulinko, super że juz jesteś "na miejscu"🙂 teraz kciuki za dobre wyniki w laboratorium i już jutro wielki dzień!
    Maz jest z Tobą?

    PS. Czy walizka nie została skomentowana? Zmieściła się pod łóżkiem? I jak ze sztuccami, kubkami?

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 23 września 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monalisa, już na tym etapie ucisk żyły głównej jest ogromny. Jeśli po zmianie pozycji było ok to wszystko jest dobrze 😘

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Monalisa88 Autorytet
    Postów: 471 286

    Wysłany: 23 września 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Monalisa, już na tym etapie ucisk żyły głównej jest ogromny. Jeśli po zmianie pozycji było ok to wszystko jest dobrze 😘

    Wiem wiem tylko zaczynałam z leczeniem na lewym boku później na plecy. W domu się na plecy nie kładę od chyba 4 miesiąca bo nie mogę złapać oddechu. Więc przypuszczam że moje dzisiejsze humorki małej się udzielają. Samej mi serce napierdziela tak mnie wszystko wkurza.. 😱

    Karolina 10.10.2019💞
    Lena 8.11.2012💞
    Samantha 27.10.2009💞

  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 23 września 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milanka wrote:
    Paulinko, super że juz jesteś "na miejscu"🙂 teraz kciuki za dobre wyniki w laboratorium i już jutro wielki dzień!
    Maz jest z Tobą?

    PS. Czy walizka nie została skomentowana? Zmieściła się pod łóżkiem? I jak ze sztuccami, kubkami?
    Każda ma taką walizkę duża, poduszki swoje biorą wygodne :) ale i tak naprawdę super warunki. Trzymam ją obok łóżka, sztućce itp swoje, papier w łazience jest :)

    Milanka lubi tę wiadomość

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • Kookosowa Autorytet
    Postów: 1939 1984

    Wysłany: 23 września 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy odstawili Bartkowi leki na uspienie. Juz powoli sie wybudza ale to może potrwac dobe. Juz ma mniej kabli i wkuć. Jutro jak przyjedziemy to pewnie juz bedzie obudzony:) teraz czekamy na pierwsza kupe. A w grudniu niestety operacja serca bo ubytek ma znaczny i sam sie nie naprawi. kardiolog jeszcze zrobi echo na lepszym sprzecie ale to jak już dziecko bedzie mobilne i nie pod monitorem.

    kasia1518, Jupik, adella1, Milanka, kkkaaarrr, ammarylis, japonka, Cabrera, Karooo93, Aaga, Atyde, silent, wiktoriaa, Kinga82, Dominika32, moni05, przedszkolanka:), KasiaP, mia4444, nuśka91, aga_ni lubią tę wiadomość


    Bartuś 19.09.2019 20:14
    37 tydzien 1 dzien :)
    Witaj synku
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 23 września 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kookosowa wrote:
    W nocy odstawili Bartkowi leki na uspienie. Juz powoli sie wybudza ale to może potrwac dobe. Juz ma mniej kabli i wkuć. Jutro jak przyjedziemy to pewnie juz bedzie obudzony:) teraz czekamy na pierwsza kupe. A w grudniu niestety operacja serca bo ubytek ma znaczny i sam sie nie naprawi. kardiolog jeszcze zrobi echo na lepszym sprzecie ale to jak już dziecko bedzie mobilne i nie pod monitorem.
    Super że już Bartusia wzbudzają. Na pewno z ekscytacja będziesz wybierać się na jutrzejsze odwiedziny.

    Co do operacji na serduszko to wszystko pójdzie sprawnie- zobaczysz- mały tego nie będzie pamietał, a Tobie pozniej każdy dzień z malutkim wynagrodzi ten czas 🤗

    Kookosowa lubi tę wiadomość

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • silent Autorytet
    Postów: 512 429

    Wysłany: 23 września 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po kwalifikacjach, tak jak obstawiałam cięcie 18 października, piątek:) mam tylko nadzieję, że nie spadnę na poniedziałek tak jak Kiniorek, powodzieli mi że nie ma szans, bo jestem jedną z pierwszych.

    Milanka, japonka, kasia1518, wiktoriaa, moni05, KasiaP, mia4444, nuśka91, aga_ni lubią tę wiadomość

    3uqruv0.png
  • Milanka Ekspertka
    Postów: 322 75

    Wysłany: 23 września 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kookosowa, jutro Maluszek będzie miał piękne odwiedziny😊

    Kookosowa lubi tę wiadomość

  • Milanka Ekspertka
    Postów: 322 75

    Wysłany: 23 września 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinko, dziękuję Kochana! A jak Twoje samopoczucie, nastawienie, humorek?

    Kolejne głupie pytania. W czym chodzisz ubrana teraz po oddziale - koszula nocna, czy "cywilne ubranie"?

  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 23 września 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milanka wrote:
    Paulinko, dziękuję Kochana! A jak Twoje samopoczucie, nastawienie, humorek?

    Kolejne głupie pytania. W czym chodzisz ubrana teraz po oddziale - koszula nocna, czy "cywilne ubranie"?
    Jak narazie to chce cokolwiek wiedzieć bo wszyscy chodzą i nic nie wiadomo twraz. A chodzę w koszuli :) kazali mi być na sali ze względu na bliskie cc ale dziewczyny leżą tu dłużej i chodzą w legginsach i bluzkach na krótki rękaw :)

    Milanka lubi tę wiadomość

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 23 września 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milanka wrote:
    Aguuula, będę jeszcze pytać Pauline (bo my raczej ten sam szpital), ale pewnie standardy wszędzie takie same. Mocz też biorą do analizy, czy tylko krew? Chodzi o to żebym nie zrobiła sobie pod górkę, bo się zapomnę....
    Mi tylko krew pobrali.

    Milanka lubi tę wiadomość

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • Milanka Ekspertka
    Postów: 322 75

    Wysłany: 23 września 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina2811 wrote:
    Jak narazie to chce cokolwiek wiedzieć bo wszyscy chodzą i nic nie wiadomo twraz. A chodzę w koszuli :) kazali mi być na sali ze względu na bliskie cc ale dziewczyny leżą tu dłużej i chodzą w legginsach i bluzkach na krótki rękaw :)

    Dziękuję!
    Pewnie pod wieczor przyjdą i dadzą wytyczne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2019, 13:25

‹‹ 1215 1216 1217 1218 1219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ