X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie październik 2019
Odpowiedz

Mamusie październik 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 20:16

    mia4444, aga_ni lubią tę wiadomość

  • ManiaM Autorytet
    Postów: 588 569

    Wysłany: 23 września 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony zazdroszczę trochę tym co mają planowe CC - przynajmniej wiecie kiedy zobaczycie maluchy 🥰


    oar843r8hxms7jm7.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3210 2091

    Wysłany: 23 września 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzi któraś z Warszawy w szpitalu praskim? Widziałam w wyborczej artykuł to nieźle obsmarowali ten szpital na podstawie ankiet wypełnionych przez pacjentki dla fundacji Rodzić po ludzku. Że niby padają ze strony personelu teksty typu " twoje cycki nie nadają się do karmienia", " taka młoda A nie potrafi się ogolić", "masz za tłusty brzuch". Wiadomo że do takich rzeczy trzeba podchodzić z dystansem, zresztą gazeta wyborcza to dla mnie nierzetelne źródło informacji, ale dam fakt że taki artykuł się ukazał, dobrze na szpital nie wpłynie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2019, 13:40

    kasia1518

    relg8iikdgf37yhc.png
    3i49ej280kg4r0lc.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 września 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 13:34

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • sandrina22 Autorytet
    Postów: 1279 944

    Wysłany: 23 września 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii to strzykanie normalne jest. Dużo dziewczyn to słyszy :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    l22n8rib4ir19qsz.png

    dqpr9vvjd8qbaglu.png
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 23 września 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro cc ostatecznie, jestem 3 w kolejce 😱

    kasia1518, Rubii, silent, wiktoriaa, Kookosowa, Dominika32, Milanka, Atyde, przedszkolanka:), KasiaP, ammarylis, mia4444, ManiaM, moni05, nuśka91, Jupik, Spirit, aga_ni, kkkaaarrr, japonka lubią tę wiadomość

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 września 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 13:34

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Rodzi któraś z Warszawy w szpitalu praskim? Widziałam w wyborczej artykuł to nieźle obsmarowali ten szpital na podstawie ankiet wypełnionych przez pacjentki dla fundacji Rodzić po ludzku. Że niby padają ze strony personelu teksty typu " twoje cycki nie nadają się do karmienia", " taka młoda A nie potrafi się ogolić", "masz za tłusty brzuch". Wiadomo że do takich rzeczy trzeba podchodzić z dystansem, zresztą gazeta wyborcza to dla mnie nierzetelne źródło informacji, ale dam fakt że taki artykuł się ukazał, dobrze na szpital nie wpłynie.
    Akurat nie planuję tam rodzić, ale przynajmniej na tyle, ile śledzę grupę hallo gdzie rodzić warszawa, to nie jest tam aż tak tragicznie, jak opisują. Tzn. większość opinii jest raczej na plus.
    Ale szpital jest 1.stopnia referencyjności, więc chyba też nie jest jakoś szczególnie oblegany, szczególnie, że w Wawie jest sporo szpitali i każdy może wybrać szpital tam, gdzie mu pasuje.

    W komentarzach pod tym artykulem na tej grupie, kobiety pisały, że np.w 2009 roku tak było właśnie w tym szpitalu. Ciężko się więc odnieść do tego, czy po 10 latach jest tak nadal. Wystarczy, że jakaś jedna położna wtedy tam pracowała, która psuła opinię o całym szpitalu, a kobietom nerwy i pobyt w szpitalu.
    Obecnie większość opinii jest raczej pozytywnych. Także ciężko się do tego artykułu ustosunkować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2019, 14:17

    kasia1518 lubi tę wiadomość

  • adella1 Autorytet
    Postów: 760 580

    Wysłany: 23 września 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina2811 wrote:
    Jutro cc ostatecznie, jestem 3 w kolejce 😱

    Będzie dobrze!🙂

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 23 września 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 13:34

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 23 września 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Rodzi któraś z Warszawy w szpitalu praskim? Widziałam w wyborczej artykuł to nieźle obsmarowali ten szpital na podstawie ankiet wypełnionych przez pacjentki dla fundacji Rodzić po ludzku. Że niby padają ze strony personelu teksty typu " twoje cycki nie nadają się do karmienia", " taka młoda A nie potrafi się ogolić", "masz za tłusty brzuch". Wiadomo że do takich rzeczy trzeba podchodzić z dystansem, zresztą gazeta wyborcza to dla mnie nierzetelne źródło informacji, ale dam fakt że taki artykuł się ukazał, dobrze na szpital nie wpłynie.

    Jak tak można powiedzieć. Tu już nawet nie chodzi o to że oddział polozniczy jest wyjątkowy i powinny tam pracować osoby z empatia. Podejściem do rodzącej. Ale taki tekst to zupełny brak kultury, świadczy tylko o tym że personel jest chamski i ordynarny. Jeśli tak rzeczywiście jest jak w artykule to Boże bron tam rodzic.
    W Sokółce też kiedyś była lekarka która potrafiła puścić tego typu tekst. Moja mam jak rodziła to usłyszała "czego się drzesz jak stara krowa". Najlepsze ze lekarka bezdzietna.

    Trzymam kciuki za dzisiejsze porody. Pola jak tam chłopaki?

    Kokosowa dużo zdrówka dla Bartusia. Jeszcze chwila i będziecie w domu wszyscy razem.

    Dołączam do mam z przeziębieniem oraz tych z chorym starszakkem. Był w przedszkolu 15min. Mąż zdarzył wrócic do domu i odebrał telefon ze Młody zwymiotowal.
    A chciałam dziś rodzic, data mi się podoba :)

    Milanka, Kookosowa lubią tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Zimri Autorytet
    Postów: 327 338

    Wysłany: 23 września 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zła. Po wizycie nic nie wiem, lekarz mnie olał. Powiedział, że 8 mam. Na wizytę jeszcze przyjść, a na 14 mam termin. Powoedzial że dziecko może się jeszcze obrócić, a poza tym jako wielorodka mogę mieć poród posladkowy😐
    Zapytałam się położnych i one powiedziały, że raczej cc jest u nich robione w takiej sytuacji.

    tb738ribhpbf794l.png
    lprkcwa1ivv4h570.png
  • adella1 Autorytet
    Postów: 760 580

    Wysłany: 23 września 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś to na tych porodowkach niezłe "cuda" się działy zapewne i traktowano kobiety źle. Szkoda że w niektórych miejscach ma to miejsce do dnia dzisiejszego. Widać że nie każdy potrafi zachować się po prostu jak człowiek.

  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 23 września 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milanka, dla nowo przybyłych obiad to sama zupa więc kup sobie coś ciepłego do zjedzenia :)

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 23 września 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Młoda mi dziś szaleje ale to pewnie ze szczęścia, jak matka bo mąż wrócił z Holandii ❤

    Przywiózł reklamówke ciuszków od ludzi z firmy, bardzo miłe zaskoczenie bo się nie spodziewałam tego po nich 😊 życzą powodzenia i trzymają za mnie kciuki. Wziąść by się znowu za pranie i prasowanie tym bardziej że większość ciuszków to rozmiar 50/56.

    Kciuki za Bartusia i jutrzejsze cc!

    Kookosowa, paulina2811, KasiaP, nuśka91, moni05, kasia1518 lubią tę wiadomość

    syy26iye928jhyb7.png
  • Kinga82 Ekspertka
    Postów: 221 187

    Wysłany: 23 września 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wkoncu dotarłam na salę😒jakaś masakra tu dziś była,czarno od ludzi.Na jutro CC ale nie wiem która jestem w kolejce z tego co widziałam to planowanych cesarek jest 3 ale dochodzą też te nie planowane.Jestem ledwie żywa,Pani doktor była taka niedelikatna przy badaniu że teraz krwawię😒ostatnio jak tu byłam 3tyg temu to mały ważył 3kg i dziś jej też tak wyszło ale twierdzi że główka bardzo nisko i ciężko jej zmierzyć.Rozwarcie mam na 3cm a skurcze były na poziomie 20🙃więc do jutra chyba dotrzymam😉

    silent, paulina2811, Cabrera, adella1, mia4444, Milanka, ManiaM, moni05, Jupik, kasia1518, wiktoriaa, Aaga, kkkaaarrr, japonka lubią tę wiadomość

    m6jvh4cdtelsgr6u.png
  • Kookosowa Autorytet
    Postów: 1939 1984

    Wysłany: 23 września 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o praskim słyszałam dobre opinie. Ale ja wybieralam szpital z 3 poziomu. Z córką Bródno a teraz mialam narzucony przez lekarza. Duzo zalezy od ludzi na dyżurze ( zawsze sie moze trafic jakas menda) i od osob ktore wypełniały ankiete. Ja po patologi i porodwce na orlowskiego mogę stwierdzić ze lezec tam przed porodem to masakra. Ale porod i opieka po jak najbardziej. U nas sytuacja była taka ze lekarze i położne byly dla mnie przemiłe. Widac ze emotia duza. Czego brakowalo na patologii czasem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2019, 14:32


    Bartuś 19.09.2019 20:14
    37 tydzien 1 dzien :)
    Witaj synku
  • Milanka Ekspertka
    Postów: 322 75

    Wysłany: 23 września 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Rodzi któraś z Warszawy w szpitalu praskim? Widziałam w wyborczej artykuł to nieźle obsmarowali ten szpital na podstawie ankiet wypełnionych przez pacjentki dla fundacji Rodzić po ludzku. Że niby padają ze strony personelu teksty typu " twoje cycki nie nadają się do karmienia", " taka młoda A nie potrafi się ogolić", "masz za tłusty brzuch". Wiadomo że do takich rzeczy trzeba podchodzić z dystansem, zresztą gazeta wyborcza to dla mnie nierzetelne źródło informacji, ale dam fakt że taki artykuł się ukazał, dobrze na szpital nie wpłynie.


    O masakra,jeżeli to prawda to rzeczywiście teksty adekwatne do miejsca i sytuacji😮 kurcze trzeba być naprawde pozbawionym jakiejkolwiek empatii🙄

  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 23 września 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry
    Ja właśnie po wizycie,w szpitalu i u mojego ginka.
    W szpitalu pobrali krew,zrobili ktg,mała jak zwykle ruchliwa u niej 160 To norma.
    Podczas pobierania krwi pękła mi żyła,często mi się to zdarza ale pierwszy raz zrobilo mi się słabo,dobrze że na łóżku siedzialam bo padlam...
    Także w piątek na 6-45 mam być w szpitalu:-)
    Jeszcze 4dni:-)
    A u mojego dowiedziałam się że wszystko ok i mała niby waży 3,5kg

    Kookosowa, KasiaP, mia4444, Karooo93, silent, nuśka91, moni05, Jupik, kasia1518, wiktoriaa, Cabrera, japonka lubią tę wiadomość

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • Milanka Ekspertka
    Postów: 322 75

    Wysłany: 23 września 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina2811 wrote:
    Jutro cc ostatecznie, jestem 3 w kolejce 😱

    Wow! Już jutro Stanisław będzie z Wami👨‍👩‍👦
    Będę myśleć o Was cały dzień i trzymać kciuki, az nie napiszesz że już jest🙂

    Jaki towarzyszy Ci teraz nastrój?

‹‹ 1216 1217 1218 1219 1220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ