Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie październik 2019
Odpowiedz

Mamusie październik 2019

Oceń ten wątek:
  • adella1 Autorytet
    Postów: 760 580

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Noc nieprzespana, włączyło mi się myślenie :/
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach dziewczyny!

    Basiu, co u Was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 23:23

    kasia1518, Kookosowa, przedszkolanka:), mia4444, Kasiulina lubią tę wiadomość

  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Ja mam termin na 8 października, ale muszę mieć cesarskie cięcie i termin mam 30 września. Moja historia jest niezbyt ciekawa, sama czasem się zastanawiam jakim cudem przeżyłam śmierć dziecka. No ale, teraz rok 2019 jest o niebo lepszy i oczekuję córki Oliwii, która ma już prawie pół kilo :)
    Jeżeli chodzi o ubrania ciążowe to w lidlu też są nawet fajne jakościowo

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i najważniejsze, czy mogę dołączyć??? :)

    nick nieaktualny, japonka, Kookosowa, przedszkolanka:), Goemi, nick nieaktualny, mia4444, Kasiulina lubią tę wiadomość

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • Uwemhe Autorytet
    Postów: 655 410

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atyde wrote:
    A i najważniejsze, czy mogę dołączyć??? :)
    CZEŚĆ:-)

    bardzo bardzo serdecznie Cię witam na forum.
    PORUSZYŁA mnie twoje historia. ZYCZE ci zdrowej ciąży i zdrowego bobasa:-)

  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( ja odebrałam wynik z wymazu :( candida liczna i liczne paciorkowce :( aż mi się ryczeć chce :( dobrze że jutro wizyta...
    Plus z krwi wyszła lekka anemia... A muszę odbierać wynik z krwi utajonej w kale i jak mi dojdzie że coś znowu nie tak to już nie wiem :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2019, 10:06

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry;-)
    Kciuki za wizyty;-)

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2040 849

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaP wrote:
    Dreamer, czyżby klima? Ja wczoraj włączyłam na trochę i też od razu gardło czułam. Dzisiaj znowu masakrycznie mnie boli głowa, od samego przebudzenia :/ nie wiem jak wytrzymam dzisiejszy dzień. A jeszcze prosto po pracy dentysta :(

    Dokładnie. Dla mnie klima to jakieś przekleństwo. Cała zimę bez przeziębienie a robi się ciepło to mnie od razu rozkłada.

  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2040 849

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atyde wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Ja mam termin na 8 października, ale muszę mieć cesarskie cięcie i termin mam 30 września. Moja historia jest niezbyt ciekawa, sama czasem się zastanawiam jakim cudem przeżyłam śmierć dziecka. No ale, teraz rok 2019 jest o niebo lepszy i oczekuję córki Oliwii, która ma już prawie pół kilo :)
    Jeżeli chodzi o ubrania ciążowe to w lidlu też są nawet fajne jakościowo

    Witamy, witamy :) rozgość się :)
    Co się stało z Twoim dzidziusiem jeśli mogę zapytać ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atyde,
    to musiało być niewyobrażalnie trudne doświadczenie...oby wszystko, co najgorsze w życiu, było już za Wami!

    Zapraszamy, rozgość się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu , nie ukrywam, że od wczoraj nie mogę przestać o Was myśleć...
    Myślami i modlitwami jestem z Wami <3

  • KasiaP Autorytet
    Postów: 458 546

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Atyde! Współczuję Twoich przeżyć. Wiem, ile sama się zbierałam po poronieniu, a co dopiero przeżyć takie coś. Trzymam za Ciebie mocno kciuki. Tym razem musi być wszystko dobrze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2019, 10:29

  • KasiaP Autorytet
    Postów: 458 546

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreamer wrote:
    Dokładnie. Dla mnie klima to jakieś przekleństwo. Cała zimę bez przeziębienie a robi się ciepło to mnie od razu rozkłada.
    Ja już sama nie wiem co wybrać. Jak włączam klimę to boli gardło, a jak wyłączam to głowa... Problemy pierwszego świata ehh ;) Życzę zdrówka 😗

  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po luteinie też macie więcej śluzu? Jak miała podjęzykową było super a odkąd mam dopochwową to kilka razy dziennie mokro

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • ammarylis Autorytet
    Postów: 504 326

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atyde wrote:
    A i najważniejsze, czy mogę dołączyć??? :)
    Witamy! Ja też niedawno się tutaj przytulilam🙂atmosfera jest bardzo fajna i dziewczyny się wspierają jak mogą. Współczuję że życie Cię tak doświadczyło. Teraz na pewno wszystko się ułoży pomyślnie.

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina2811 wrote:
    Dziewczyny po luteinie też macie więcej śluzu? Jak miała podjęzykową było super a odkąd mam dopochwową to kilka razy dziennie mokro
    ja mam tak że czasami wylatuje coś ale nie jest tego duzo.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atyde wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Ja mam termin na 8 października, ale muszę mieć cesarskie cięcie i termin mam 30 września. Moja historia jest niezbyt ciekawa, sama czasem się zastanawiam jakim cudem przeżyłam śmierć dziecka. No ale, teraz rok 2019 jest o niebo lepszy i oczekuję córki Oliwii, która ma już prawie pół kilo :)
    Jeżeli chodzi o ubrania ciążowe to w lidlu też są nawet fajne jakościowo
    Oczywiście zapraszamy!
    Mamy ze sobą coś wspólnego, więc jak coś, pisz śmiało w wątku wspólnym lub na prv :)

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • adella1 Autorytet
    Postów: 760 580

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atyde wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Ja mam termin na 8 października, ale muszę mieć cesarskie cięcie i termin mam 30 września. Moja historia jest niezbyt ciekawa, sama czasem się zastanawiam jakim cudem przeżyłam śmierć dziecka. No ale, teraz rok 2019 jest o niebo lepszy i oczekuję córki Oliwii, która ma już prawie pół kilo :)
    Jeżeli chodzi o ubrania ciążowe to w lidlu też są nawet fajne jakościowo


    Cześć :)

  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine03 to ja poproszę o zmianę mojego chłopca na dziewczynkę- zasile grono babeczek ☺ poki co bezimmiena - myslimy nad imieniem. Termin od początku na 22.10.


    Jestem po badaniu, ale w Luxmedzie to ekspresem te badania robią- lekarz mówi że wszystko ok , no i jednak dziewczynka - jest drobna 331g i wychodzi o tydzień młodsza, oczywiście nogi dlugaśne - kość udowa do przodu 20tc3d, reszta ok 19tc 3d. Nie wiem jak w 10 min można wszystko dokładnie sprawdzić ale na szczęście za tydzień połówkowe u mojej gin ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2019, 10:59

    wiktoriaa, Dominika32, KasiaP, japonka, Kookosowa, nick nieaktualny, przedszkolanka:), nick nieaktualny, Jupik, mia4444 lubią tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1251 616

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1518 wrote:
    Sunshine03 to ja poproszę o zmianę mojego chłopca na dziewczynkę- zasile grono babeczek ☺ poki co bezimmiena - myslimy nad imieniem. Termin od początku na 22.10.


    Jestem po badaniu, ale w Luxmedzie to ekspresem te badania robią- lekarz mówi że wszystko ok , no i jednak dziewczynka - jest drobna 331g i wychodzi o tydzień młodsza, oczywiście nogi dlugaśne - kość udowa do przodu 20tc3d, reszta ok 19tc 3d. Nie wiem jak w 10 min można wszystko dokładnie sprawdzić ale na szczęście za tydzień połówkowe u mojej gin ☺
    Moja w poniedziałek miała 336g ;)

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    syy26iye928jhyb7.png
‹‹ 609 610 611 612 613 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ