X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamy 2019 z Warszawy
Odpowiedz

Mamy 2019 z Warszawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pantera wrote:
    Ogólnie próbowałam wybrać prowadzącego w Medicover lub CM Damiana ale bez szału jeśli chodzi o jakość lekarzy i dostępność w dogodnej lokalizacji

    Czemu chcesz rodzić prywatnie? Boisz się o standardy opieki okołoporodowej? Jeśli tak to mogę Cię pocieszyć, że dobra opieka poporodowa jest w kilku szpitalach, np. Madalińskiego, Praskim czy na Wołoskiej :) - o tych mam info od moich najbliższych :)

    Anet85 wrote:
    Witam dziewczyny ja mam poród na koniec lutego/początek marca. Najbliżej mam Szpital Bródnowski, ale zastanawiam się też nad Szpitalem na Starynkiewiczna? Macie może jakieś opinie na temat Starynkiewicza - chciałabym mieć vbac.

    Hej Anet!
    Vbac jest możliwy asbosultnie w każdym szpitalu w Warszawie, ważna jest tylko Twoja wola i brak jakichś drastycznych przeciwwskazań typu rozchodząca się blizna :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka wrote:
    A ciaze prowadzę ulw Medicoverze u dr Jacka Maxiejewskiego. Przymuje on na Tarchominie i w Alejach. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i przez aplikację Medicover. Sam z siebie lekarz malo mówmy ale profesjonalny i mam do Niego bardzo duże zaufanie. Jest bezproblemowy i robi USG na każdej wizycie plus duża kultura osobista- brak spóźnien oraz pomaga wstać z fotela czy leżanki i Mąż ze mną wchodzi bez problemu do gabinetu.


    Przybijam piątkę - też prowadzę ciążę w Medicover u dr. Maciejewskiego. Jest w porządku, ma w gabinecie aparat USG (co nie jest normą w Medicover)ale równocześnie chodzę na NFZ do poradni przyspitalnej na Starynkiewicza i jednak większe zaufanie mam do nich.

    Papapatka lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila_88 wrote:
    Kogoś jeszcze polecacie?

    Z całego serca polecam lek. Bartosza Godka z poradni przyszpitalnej na Starynkiewicza. Przyjmuje w ramach NFZ. Jest dokładny, zawsze wszystko sprawdza, czyta kartę, pamięta pacjentki, jak ma jakiekolwiek wątpliwości to nie boi się konsultować z kolegami/koleżankami. Ufam mu w 100% i polecam.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem mamą z kwietnia 2018, jeszcze nie w ciąży ale jak dobrze pójdzie to koniec 2019 będzie też nasz :)

    Mogę przycupnac? Ja pod Warszawa;)

    Anet85 rodzilam na Starynkiewicza jak masz pytania to odpowiem;)

    A ja szukam nowego lekarza. Najlepiej praga południe, praga północ, Targówek? Ktoś coś?

    KasiaLukasia mialam doczynienia z Godkiem, a wiesz może czy gdzieś jeszcze przyjmuję prócz szpitala?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2019, 21:05

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 2 lutego 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:

    KasiaLukasia mialam doczynienia z Godkiem, a wiesz może czy gdzieś jeszcze przyjmuję prócz szpitala?

    Nie mam pojęcia :( Chodzę do niego w ramach NFZ do poradni na Starynkiewicza.

    Ale, ale... Na stronie "znany lekarz" znalazłam info, że prywatnie przyjmuje w Premium Medical, przy Rondzie Wiatraczna. Czy to prawda, nie wiem. Trzeba byłoby tam zadzwonić i zapytać.



    Nynka lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Renes Przyjaciółka
    Postów: 86 86

    Wysłany: 6 lutego 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się obecnie przeprowadziłam trochę w stronę Łodzi, ale przez ostatnie 4,5 roku mieszkałam w Ząbkach. Moją lekarką prowadzącą ciążę jest Aleksandra Orzechowska (ginekolog endokrynolog), chodzę do niej prywatnie w Ząbkach, ale przyjmuje też na Rembertowie z tego co wiem i pracuje na oddziale w szpitalu w Wołominie. Mogę z czystym sercem polecić, sympatyczna i kompetentna. Mam z nią kontakt również telefoniczny, odpowiada na smsy, jeśli między wizytami mam jakieś pytania. Też ma usg w gabinecie, na każdej wizycie sprawdza czy wszystko ok.

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    m3sxyx8dxjr56vmf.png
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 358

    Wysłany: 10 lutego 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Leira akurat tak się składa ze mam to w pakiecie.
    Jednak rozważam równiez Madalińskiego, Żwirki i Żelazną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2019, 17:14

  • Brunetka Autorytet
    Postów: 357 134

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja mam wstępnie termin na październik- czy macie jakieś opinie o szpitalu na Żwirkach? Czy wiecie może jak znaleźć listę lekarzy tam pracujących na położniczym?
    Jak coś to dwa lata temu rodziłam córkę w szpitalu Orłowskiego- gdyby ktoś był zainteresowany mogę coś opowiedzieć :)

    w4sqdqk37ek35kuj.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    Przybijam piątkę - też prowadzę ciążę w Medicover u dr. Maciejewskiego. Jest w porządku, ma w gabinecie aparat USG (co nie jest normą w Medicover)ale równocześnie chodzę na NFZ do poradni przyspitalnej na Starynkiewicza i jednak większe zaufanie mam do nich.

    No ja się teraz z Nim widzę w sobotę na wizycie popologowej. Ciaze poprowadził mi IDEALNIE, płeć jak go zapytałam ok 20 tyg to stwierdził że w gabinecie ma słaby sprzęt, ale "na chlopca to nie wygląda". I u Niego robilam USG III trymestru i USG "po 32 tyg". Tydzień przed porodem na usg powiedział ze waga 3130 g. A urodziłam 3230 g, wiec idealnie. Juz nie mogę doczekać się soboty aż on mne obejrzy po tych wszystkich innych na inflackiej...

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 5 marca 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie czytać takie opinie o swoim lekarzu :) To dodaje otuchy. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Zosi :)

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1189 1228

    Wysłany: 6 marca 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    Fajnie czytać takie opinie o swoim lekarzu :) To dodaje otuchy. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Zosi :)

    Dziękuję.
    Wiesz in jest malomowny i specyfuczny ale jak mówi ze jest ok to jest ok. Jak wizyta trwa 10 min to tyle starczy nie trzeba więcej. Koło 30 tyg juz razem w gabinecie zartowalisty.
    Moja Bratowa tez u niego prowadziła ciaze i wszystko było ok.

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 marca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam raz u tej Radzikowskiej na usg teraz tez idę do niej na polowkowe. Co do porodu myślę o Madalinskim lub Brodnowskim. Szczególnie z cc. Ciekawe czy przyjma w Brodnowskim bo mam najbliżej.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ