X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe (2023) Mamusie
Odpowiedz

Marcowe (2023) Mamusie

Oceń ten wątek:
  • chicaloca Autorytet
    Postów: 441 196

    Wysłany: 28 września 2022, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Roksi ja nawet nie wiem o jakim zespole piszesz i chyba wole nie wiedzieć :D u mnie ewidentnie dwujajowe, każde ma swój prywatny domek :D

    Tutaj nawet trochę widać. Jeden (ten u góry) jest ulozony jakby przodem. Drugi boczkiem :D

    02a34c5cffb7.jpg

    Gusia ja już nie śpię od 4. Stary się kręcił, a potem chciał wcześniej uciec do pracy i się wymigać z odwożenia syna do przedszkola. Całe szczęście miałam refleks i nie dałam się 😆 teraz popijam kawę i myślę jak bardzo mi się nie chce siadać do pracy 🙈

    Jusia 82, Roksi lubią tę wiadomość

    cmllp2.png
  • chicaloca Autorytet
    Postów: 441 196

    Wysłany: 28 września 2022, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jesli chodzi o sny- ja w ciazy miewam je non stop. Czasem błagam, żeby się obudzić bo męczę się nimi okrutnie.
    Dziś na przykład śniło mi się, że spóźniłam się do fryzjera i moja Magda powiedziała ze już nigdy nie ufarbuje mi włosów, a tak w ogóle to z druga fryzjerka były na weselu całe niebieskie 🥴 scena rozgrywała się w jakimś opuszczonym mieście 🤦🏻‍♀️

    Wczoraj pol nocy liczyłam koszt kapitału własnego jakiejś tam firmy wykorzystując excela 🤣 Największym moim problemem było znalezienie znaku pierwiastka 🤦🏻‍♀️ Całe szczęście obudził mnie pęcherz i myśle sobie.
    Chryste przecież w tym wzorze nie ma pierwiastka 🤣🤣🤣

    Moimi pierwszym znakiem ciążowym był chory sen. Jeszcze przed spodziewanym okresem. Już wtedy nabrałam podejrzeń, że za kilka dni może mi wyjść test pozytywny. Rozmiawialam z duchami i pół mojej rodziny umarło. 😱

    Ale żeby nie było tak creepy polowe snów stanowią te o fabule erotycznej 🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2022, 08:09

    Mikaaa92 lubi tę wiadomość

    cmllp2.png
  • Tyśka Ekspertka
    Postów: 228 202

    Wysłany: 28 września 2022, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Przybijamy piątkę niewyspanym, nie wiem co to była za noc ale pół nie przespałam. Wiercilam się, kręciłam, a rano wstałam w takim humorze że lepiej nie podchodzić...wrrr....

    Ja dzisiaj wizytuję po 4 tygodniowej przerwie, ale dopiero o 19. Cały dzień czekania.

    preg.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6739 9521

    Wysłany: 28 września 2022, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja noc też nie należała do udanych, bardzo późno poszłam spać, po północy dopiero, czekałam na męża.. A młody postanowił od 3.15 do 5 zrobić sobie bajlando 😐
    O 6 obudziłam męża już żeby wstał do Julka, bo ja nie byłam w stanie, a o 7 musiałam i tak wstać i szykować starszaki do szkoły na 8. Także teraz mąż poszedł jeszcze chwilę dospać, a ja jem śniadanie, Julek zaczyna ziewać dziad jeden mały 😂 teraz to mi nie robi, że pójdzie spać, bo ja na 9.40 jestem umówiona na paznokcie 😂

    A co do snów.. To też mam dziwne w ciąży. Dziś śniło mi się, że znów zaczęłam krwawić i bałam się, że stracę ciążę 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2022, 08:15

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Mikaaa92 Autorytet
    Postów: 714 562

    Wysłany: 28 września 2022, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Ja i tak pół nocy nie śpię przez moje bóle w pośladkach i skurcze więc przybijam piątkę 😅 miałam mieć dzisiaj wizytę u fizjo, ale babeczka miała jakiś wypadek i przełożyli mi na jutro, a jutro od rana mam też wizytę u gina więc w sumie wszystko załatwię w jeden dzień.

    Chica ale słodkie bobaski, jeden nad drugim 😍 u moich dalszych znajomych urodziły się w tamtym tyg. dwie córeczki, takie kruszynki, super sprawa!

    Tyśka powodzenia na wizycie :) 🍀

    Roksi, a jak daleko mieszkasz od Poznania? Masz "szczęście" do tych wizyt na NFZ serio... ja ogólnie całe życie chodziłam do lekarza na NFZ bo pochodzę z małego miasta i po prostu był tam tylko jeden gin, który jeszcze przyjmował moją mamę w młodości więc w ogóle chyba znał każdą, za przeproszeniem, dziurkę w okolicy 😂 Był spoko, ale kiedy przeprowadziłam się na studia do Poznania jakoś odruchowo poszłam prywatnie i tak mi już zostało, a później doszły moje problemy z zajściem w ciążę, cp, itd. więc już pozostałam wierna mojemu lekarzowi i nie żałuję ani jednej złotówki, którą u niego zostawiłam :) Ale się rozpisałam!

    Poza tym zaświeciło u mnie dzisiaj słoneczko, więc dzień zapowiada się lepiej niż wczoraj, a jutro po południu ruszamy na dłuuugi weekend do rodziców :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2022, 08:20

    chicaloca lubi tę wiadomość

    💗 Iga 👶 3540 g 54 cm

  • Lucy010 Autorytet
    Postów: 1462 649

    Wysłany: 28 września 2022, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chicaloca 😅 ale się usmialam z tych snów haha

    Ja też źle śpię, ale wczoraj po 20 już odlocik. Mąż po 5 się ewakuował do robo, więc do przedszkola młoda odstawiłam ja. Mamy obok bloku, więc luz 😁 ale żeby nie było tak łatwo, to leje jak z cebra a młoda jak ślimak, bo wczoraj na wycieczce płot jej spadł na nogę i ,, nie może chodzić,, jak to mówi. Na szczęście nie spuchło, sincaa nie ma, ale lupnelo w kostkę więc więc wierzę, że ja boli.

    Wczoraj na wizycie ok, zbadał, pooglądal, mówi, że zadowolony. Dziecię uparte w kucki siedzi nie chce pokazać co ma między nogami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2022, 08:27

    Mikaaa92 lubi tę wiadomość

    SU7zp2.png
    WJrFp2.png
  • Aasha Autorytet
    Postów: 1204 904

    Wysłany: 28 września 2022, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chicaloca u mnie to samo ze snami - erotycznymi :) pewnie przez ban na seks :P ostatnio zaczęłam oglądać Głęboka Woda (serial na netflixie, tematyka ciężka ale bardzo dobry, główna role gra Marcin Dorocinski), i później ten pan Dorocinski mi się właśnie śnił :D a w ogóle jeśli chodzi o seriale to oglądam teraz tez na rozluźnienie z kolei wieczorami Modern Family na Disney+, ale ubaw :D!!!! Polecam :)

    Chicaloca przypomnisz kim jesteś z zawodu? Bo zalatuje mi branża podobna do mojej, ja jestem kontrolerem finansowym. Na zwolnienie nie wybieram się ile się da, bo uwielbiam ta robotę. I tak pracuje z domu, a przynajmniej głowa czymś zajęta pol dnia:)

    Ja już ochłonęłam trochę z tymi torbielami, przegrzebalam cały internet i raczej wniosek taki, ze to nic poważnego i pewnie się samo wchłonie w przeciągu kilku tygodni. Oby tak było. Dlatego właśnie tez biorę się za robotę, zeby nie myśleć, i jak najwiecej sobie planuje zeby zająć czas jakoś do tego 18.10. (Usg) . Może do Torunia nawet wyskoczymy na jakiś weekend jeśli będzie pogoda.

    akeu43r8y52gvtw7.png

    ex2bio4p7ak0n2wo.png
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 28 września 2022, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica- co za przepiękny widok. Niesamowite❤️❤️❤️
    Mika- co za pech. Mnie w weekend tak bolało biodro, że aż sama sobie siniaka zrobiłam przez uciskanie🙈
    Teraz chwilowo lepiej- ja zauważyłam że im więcej leżę tym gorzej…

    Aasha- ja lecę własnie z 7 sezonem modern family i mi się nie nudzi😉swietnie się to ogląda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2022, 08:46

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • Aniamania Autorytet
    Postów: 481 357

    Wysłany: 28 września 2022, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć w środę! Ja mam dziś wizytę🙂 oczywiście niby nie stresowałam się wczoraj a pół nocy mi się śniło, że trafiłam do mojej nauczycielki doktorki że studiów na tą wizytę i jeszcze jakieś inne cuda😅 dobrze, że chociaż jest ona specjalistą od diagnostyki obrazowej haha

    Ja nie przepadam za snami bo zazwyczaj jak już mi się coś śni to koszmary.
    Miłego dnia dziewczyny ☀️🌸

    age.png
    14.03.2023 💗
    28.06.2019 💙
  • Hermiona5 Autorytet
    Postów: 408 311

    Wysłany: 28 września 2022, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chicaloca niezłe sny 🤣 ja na szczęście mam od jakiegoś czasu spokój od głupich snów 😅
    Słodkie te Twoje maluszki 😍

    Dziewczyny ja ostatnio też gorzej śpię, wstaje połamana i to najgorzej gdy leżę na brzuchu, a ja na brzuchu uwielbiam spać ;( no nic, niedługo poducha ciążowa pójdzie w ruch.

    Aasha, Jusia dzięki za polecajkę - będę oglądać na zwolnieniu, czyli już za miesiąc :D powiem Wam, że mam coraz mniej siły, całymi dniami bym tylko leżała i mam już problem zawieźć tyłek do pracy

    Aniamania powodzenia na wizycie!

    age.png

    👶 02.03.2023 💖 2600g bobasa 10/10pkt • 9cs 🍀 • 29.06 ⏸ • 24.10 345g • 02.11 480g • 30.11 750g • 19.12 1175g • 25.01 2050g • 15.02 2400g
  • BoboBolek Autorytet
    Postów: 578 411

    Wysłany: 28 września 2022, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chicaloca, cudne zdjęcie. Natura jest niesamowita!
    Lucy, uparte to dziecię! Oby do porodu pokazało co tam między nogami się kryje 😂

    Mi się ostatnio nic nie śni… ale noc nieprzespana. Ból gardła okrutny.
    Zaraz się zbieram do laryngologa.
    W przypadku bólu gardła staram się omijać internistę i od razu do specjalisty się udać.
    Mam super delikatne gardło 😩

    Kiedyś zachorowałam mocno za granicą, na długim wyjeździe służbowym.
    Próbowałam jakoś sama zwalczyć chorobę. Herbatki itp… ciągle się pogarszało.
    Aż dostałam jakiś chiński antybiotyk. Pomogł, ale do Polski wróciłam chora. W lepszym stanie, ale chora.
    W Polsce oczywiście nikt nie wiedział co to za cudo i bali się cokolwiek przepisać po tej chińskiej kuracji.
    Takim sposobem po powrocie miałam jeszcze miesiąc L4.
    Od tamtej pory regularnie mam problemy z zapaleniem gardła.
    Oby tym razem wirusowe!
    Trzymajcie kciuki.

    ⏰ PTP 09.03.2023
    💙 Chłopak!
    ❤️19.07.2022
    ⏸ 29.06.2022
    👧🏼 2020
  • Zniechecona Autorytet
    Postów: 274 255

    Wysłany: 28 września 2022, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!
    Ale sie rozpisalyscie! 😊
    Team Zrąbane Sny serdecznie pozdrawiam i oczywiscie, ze sie przylaczam 😆 wciaz kogos morduje, uciekam, czegos pilnuje, seks albo akjrat cos z ciaza, tak jak dzis. Dzis mi sie snilo, ze moj gin przyjal pacjentke z 16.00, a ja mialam na 15.40, toz to skandal! 🤣 A potem wstalam na siku i juz sny erotyczne. Ogolnie moj osobisty pamietnik snow przez cala ciaze to chyba nabije z 1000 stron, dobrze ze czlowiek pamieta tylko część.

    Swoja droga znowu mam nocne wstawanie - o 4, o 5 i juz nie zasne. Wiec plątam sie po domu, potem sniadanko i jak juz poczuje, ze mi tak milo i cieplo to znow ide spac, wiec mam spanie na raty, ale widocznie moj maly ssak jak jest glodny to nie da mamie pospac.

    Nie wiem czy to kogos pocieszy, ale moje bóle pośladko-biodra, dochodzące nawet do łydki ktore powiazalam z rwa kulszowa, zaczely sie samoistnie zmniejszac, jeszcze nie przeszło zupełnie, ale wyraznie jest lepiej (bo tejpy, masaz pileczka czy rozciaganie nic nie dały). Oby u Was tez samo przeszlo :)

    Trzymam kciuki za wszystkoe dzisiejsze wizyty! :)

    Uff tez sie rozpisalam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2022, 10:00

    14.02.2023 - Maja (47cm/2980g) 🥰🥳💝
  • Andzelina Ekspertka
    Postów: 167 95

    Wysłany: 28 września 2022, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ nawet nie wiedziałam, że można zrezygnować z płacenia składek jednak masz rację co do pobytu w szpitalu w razie czego. Gdyby opieka była tylko prywatna mogłoby to sporo kosztować także przestaję aż tak demonizować nasz system 😊

    Dołączam się do chorych snów, mnie męczą koszmary głównie wtedy jak zasypiam na plecach (mój mąż się śmieje, że śpię na Power Rangers bo mam wtedy ręce w górze skrzyżowane 😳), zdarza mi się nawet krzyczeć przez sen bo przed kimś uciekam a on mnie prawie łapie.

    Pogoda beznadziejna, ciągle leje deszcz, wyszłam z psem to tylko zrobił co miał i szybko uciekał do drzwi 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2022, 10:07

  • Mikaaa92 Autorytet
    Postów: 714 562

    Wysłany: 28 września 2022, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie głupie sny, ale to z miesiąc temu, teraz odpuściło na szczęście haha

    Zniechęcona jak ja bym chciała żeby mi tak samo przeszło! 😩 Ale czuję, że nie będzie tak łatwo... ale zgadzam się masaż piłeczką, rozciąganie nic nie dają.

    💗 Iga 👶 3540 g 54 cm

  • Madzixon Autorytet
    Postów: 325 215

    Wysłany: 28 września 2022, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny w środę 🙂 dołączam się do zespołu nieprzesypianych nocy, jak generalnie czuje się dobrze w ciąży tak noc to porażka, gorąco, siku, już się nie da spać na brzuchu to przekręcam się z boku na bok, to biorę poduszkę ciążowa to no przeszkadza, no masakra 🙈 i te sny 😱
    Chicaloca niesamowite zdjęcie, i niesamowite są nasze ciała i to że tam się mieszczą dwa skarby 😍
    Koniczynka jaki słodki brzuszek, bardzo zgrabny 👌🏻
    Ja wczoraj wizytowałam, bejbik rośnie jest o 2 dni większy więc tutaj w normie, serduszko równo pracuje, nie ma się co do małego doczepić. Natomiast lekarz zauważył że między łożyskiem a macica mam niewielki pęcherzyk powietrza, nie krwiak, nie torbiel ale tak jak by nie było przyjlejone do ścianki macicy... Mówił że nic się nie da na to zrobić, że czasem tak sie dzieje i że mogą a nie muszą pojawić się jakieś plamienia😐 mówi że ma nadzieję że do 18 tygodnia jak łożysko rozwinie się w pełni to że to po prostu zniknie bo teraz mam 15+5. Po raz pierwszy też mi powiedział że zobaczymy czy ze względu na moje historie z nerkami i ciśnienie nie będzie trzeba zrobić CC jak mi pod koniec ciąży ciśnienie wywali do góry, trochę się zmartwiłam ale jest jeszcze dużo czasu i może wszystko będzie dobrze 😉
    Powodzenia dzisiaj na wizytach 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2022, 10:28

    Starania od 12.2019
    Lipiec 2021 Sono Hsg ✅
    29.01.2022 1 IUI ❌
    (leki : Clostilbegyt+ Ovitrelle)
    01.03.2022 2 IUI - ❌
    (leki: Aromek + Ovitrelle)
    ➡️ 05.2022 IVF - ICSI 🤞🏻
    Leki : od 21 dc Estrofen💊
    Krótki protokół - stymulacja : Bemfola 175, Orgalutran 0.25, przed punkcją : Ovitrelle +Gonapeptyl.
    Wychodowalam 13 pęcherzyków.
    Punkcja 31.05.2022🥚 - > pobrano 9 komórek-> blastki 5dniowe 3x❄️❄️❄️ transfer odroczony
    1 FET 30.06.2022 🤞🏻-beta Hcg 9dpt 241! 🤞🏻🧡, beta Hch 12dpt 1177! 🤞🏻🧡
    USG 5+5 - > mamy zarodek 🧡🙏🏻
    USG 7+4 - > zarodek dalej z nami i jest serduszko 😍 crl 1, 32 cm tętno 160
    USG 9+3/9+6->bejbik dalej na pokładzie 😍crl 2,97 cm tętno 180 🧡❤️
    10+6 badanie Sanco - wynik prawidłowy ❤️ będzie synek 🧡👶🏼
  • Roksi Autorytet
    Postów: 1097 655

    Wysłany: 28 września 2022, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny 🌸

    Chica piękne zdjęcia, jak to mówią im mniej wiesz tym lepiej śpisz, i dobrze😁

    Ja czasami tez mam dziwne sny ale raczej ostatnio to spie jak bobas na ile córka pozwala 😂
    Dziś nie daliśmy jej do klubiku bo ma trochę katar-myśle ze to na zeby ale zobaczymy co będzie jutro. Dziś mamy 10 rocznice związku, a w weekend moja mam zabiera na noc mała(drugi raz w jej życiu 😁), a my mamy plany zjesc coś dobrego i przede wszystkim się wyspac 😂 wiec choćby skaly sraly ma być zdrowa 😜😜

    Właśnie wyczytałam w apce ze zaczynam dziś drugi trymestr, większość ma to już dawno za sobą. Ale dla mnie to szok, jak ta ciąża szybko leci 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2022, 10:38

    Mikaaa92 lubi tę wiadomość

    age.png
    23.03.2023 💙
    39+1 3950g | 35+6 3100g | 32+6 2200g | 29+1 1450 g | 24+6 860 g | 22+6 600 g | 21+1 400 g |12+6 👶🏻 6.5 cm | 9+0 👶🏻 2 cm | 6+2 ♥️ |17.07.22 ⏸
    👧🏻 24.04.21
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 28 września 2022, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Tutaj zawsze można znaleźć zrozumienje i wsparcie ❤️

    U mnie też leje, beznadziejna pogoda.

    Byłam u rodziców, tak mi się przypomniało że jak mieszkaliśmy w bloku jeszcze,to ciuszki po synku składałam u nich na strychu. I dziś znalazłam przez sama siebie ukryte dwa pudełka ubranek. Wzruszenie takie jak się ogląda ciuszki na 56/62 🥰 Moje dzieci były duże więc 50 nawet nie używałam. Syn 56cm , córka 59cm 😁

    Moje sny też takie pokręcone. Najpierw często śniło mi się że galopuje konno po lesie, Boże jak mi tego brakuje!!!!
    Potem zmarła babcia, której tłumaczyłam że nie żyje i że miała dobra śmierć. 🙈
    Czasem zdarzy się jakiś erotyczny sen ale tu akurat rzadko. Jakoś ostatnio ochota mocno mi przeszła, miałam jakiś czas że libido wystrzeliło w górę, a teraz tak od niechcenia, a wręcz z jakąś obawa o brzuch. 🙈

    Ja mam wizytę w piątek na NFZ. Myślę że ostatnia u tego gina. Jestem nim mocno zawiedziona. Ma zrobić USG - zobaczymy. I odbiorę w końcu wyniki sprzed miesiąca. 🤣 Swoją drogą dziś byłam w laboratorium bo od rodzinnego biorę skierowania i mocz na posiew mi dał.
    Za to do diabetologa wczoraj nie udało mi się umówić. Z cukrzyca ciążowa powinni przyjąć w ciągu 7 dni. A zadzwoniłam do poradni gdzie chodziłam z pierwszą cukrzyca ciążowa i babka mi mówi że raczej nie ma szans. Wpisze mnie na listę rezerwowa ale żeby sobie nic nie obiecywać . NFZ ! 🤷

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2390 2371

    Wysłany: 28 września 2022, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka, ale fajna niespodzianka z tymi ciuszkami ❤️

    Roksi gratuluje rocznicy! Mojej tez idą zęby, ślini się jak mały dzidziuś 😅

    Madzixon dobrze, ze lekarz czuwa nad ciśnieniem i nerkami. Ja przez to, se teraz długo jie miałam wizyty już bym chętnie poszła podejrzeć dzidziusia, wrzucone wczoraj zdjęcie usg bliźniaków mega mnie rozczuliła ❤️

    W ogóle to zamówiłam młodej pierwsza książkę o pojawieniu się dzidziusia w domu. Może macie jakieś tytuły dla maluchów w temacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2022, 11:01

    Roksi lubi tę wiadomość

    🤰06.07.2022 bhcg 1471
    🤰30.06.2022 bhcg 73,58
    🤰28.06.2022 II kreski
    👧02.2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane - 8 tydz. ciąży

    Hashimoto
    Hiperprolaktynemia przed pierwszą ciążą potem prolaktyna ok
  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 28 września 2022, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, cześć :)

    Znów trochę nie pisałam, ta ciąża coś mnie straszy. Wczoraj znowu na Izbie Przyjęć z plamieniem. Wszystko jest idealnie, szyjka twarda i długa ponad 4 cm, a jednak znowu coś się zdarzyło. Jednym słowem - no przypałowa ta ciąża.

    Plamienie zdarzyło się po współżyciu, kropla krwi w śluzie. Tego dnia znów miałam też wzdęcia i kłopoty z wypróżnieniem. Następnego dnia nic nie było, lekarz prowadzący powiedział, że jechać na IP jeśli będzie powtórka. No i kolejnego dnia miałam brązowo zabarwiony śluz. Wolałam jechać i sprawdzić. Tym razem trafiłam na wspaniałą lekarkę, wspierającą, bardzo długo robiła USG, bo była stażystką.

    A od tygodnia już jesteśmy przeziębieni. Najpierw mój mąż, potem Krzyś, teraz ja. Katar w ciąży jest straszny.

  • Mikaaa92 Autorytet
    Postów: 714 562

    Wysłany: 28 września 2022, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gapsy, dobrze Cię tu widzieć! A może to od nadżerki? Mój gin mnie ostrzegał, że po współżyciu mogą pojawić się plamienia i żebym się nie bała.

    Roksi wszystkiego najlepszego dla Was z okazji rocznicy :)

    Madzixon, fajnie że u dzidzi wszystko dobrze, oby ten pęcherzyk się wchłonął, trzymam kciuki :)

    Madzixon, Ciążowa_Gapsy, Roksi lubią tę wiadomość

    💗 Iga 👶 3540 g 54 cm

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ