X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1083

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, buziaki dla Zosi 😘 slicznotka ❤️

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia, mam fizjo doradzał kłaść na mate i ewentualnie właśnie dokupić ten stojak edukacyjny- dzięki Izziee wiem jak to nazwać he he😜. I jesli dziecko leży na plecach to zabawki powinny wisieć tylko i wyłącznie na wprost,a nie po bokach to pozwala zachować dziecku symetrie i będzie dziecko mobilizowało do wyciągania rączek do przodu. Ważne jest by zabawki były bardziej nad klatką piersiową, czyli tak jakby przed dzieckiem a nie nad. Także u nas taka kolorowa mata poszła na moment w kąt.

    Katia89 lubi tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayleen wrote:
    Macy prześliczna córeczka! i jeszcze na dodatek tak fajnie wystylizowane zdjęcia- cudo!

    Katia ja również przesyłam Ci duużo siły. Jesteś mądrą kobietą, poradzisz sobie z tym wszystkim.

    Marza mój Antek też znosi upały źle. Ma duży problem ze snem, w dzień drzemki po 20 minut, w nocy budzi się co godzinę lub dwie. Jest niewyspany i marudny. Jutro mamy pożyczyć klimatyzator od znajomych, może uda mi się schłodzić dom.

    Wróciliśmy już z Włoch, nad jeziorem Como było chłodniej niż u nas :D podróż, oba loty, zwiedzanie, pływanie łodzią po jeziorze moi chłopcy znieśli super. To chyba urodzeni podróżnicy. Za to byliśmy z moimi teściami i tu już trochę gorzej ;) liczyłam na jakąś pomoc z dziećmi i się trochę przeliczyłam, wręcz ciągle musieliśmy się nimi zajmować- wszystko tłumaczyć, robić im zdjęcia, pilnować, żeby się nie zgubili ;) Generalnie bardziej umęczyli nas dziadkowie niż dzieci.

    A tak w ogóle to Antek tak naprawdę to dziś kończy rok ;) Właśnie tego dnia udało nam się zajść w zeszłym roku. I dopiero dziś ogarnęłam, że to przecież imieniny Antoniego. Chłopak przyniósł sobie imię.

    Pozdrawiam Was!

    O byłaś ode mnie tak blisko :) szkoda, że się nie spisałyśmy wcześniej. Mogłyśmy podjechać na lunch z Wami i pokazać kilka fajnych miejsc :)

    .
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Włochy kocham, a nad jeziorem Garda mój mk się oświadczył ❤❤❤ Gdzie nawet nie wiedziałam, że lecimy do Włoch, dopóki nie stanęłam w kolejce do odprawy do Berlina ;-) Więc Peschiera do Garda-polecam miejsce :-)

    Makowe, jakby co-widziałam wczoraj Twój post, zanim zniknął. Nie mogłam nic napisać, ale tak tylko-nie miej nigdy żadnych wyrzutów niezależnie od tego, jak karmisz i jak będziesz karmić. Obie macie się czuć szczęśliwe :-* Więc jeśli jednak się zdecydujesz zakończyć kp, to naprawdę nic złego się nie stanie. A zamiast butelki zawsze może być strzykawka na początek. A była położna? Zważyła?

    Katia, Butterfly-śliczne macie córeczki ❤❤❤
    I jak widzę, ubieracie je w sukieneczki i opaski ;-) U nas na golasa, ewentualnie body ;-) Zero elegancji 😂

    Burza w Warszaie była w nocy, ale znowu jest parno i duszno :-(

    Butterfly 83, Makowe Szczęście, Marza89 lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1083

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly dzięki za wykład 😁
    Patuniek, to bluzeczka za duża ale wygląda a jak sukienka 😊

    age.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia89 wrote:
    Butterfly dzięki za wykład 😁
    Patuniek, to bluzeczka za duża ale wygląda a jak sukienka 😊
    Katia, to nie żaden wykład absolutnie, tylko napisałam co nam fizjo powiedział. I absolutnie nikt nie musi tego stosować względem swojego maleństwa. Ja tak zrobię jak mi doradzono, a informacjami sie tylko dzielę. 😉

    Katia89 lubi tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1083

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly właśnie o to chodziło, o cenne informacje 😉

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    age.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzis jakas depreche :/

    Ktora pisala wczesniej o tym,ze plamila? Jak to sie skonczylo? Ja wczoraj rano wstalam z plama czerwona,myslalam,ze @ dostalam ale potem nic..do teraz w sumie nic...

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso ja pisałam, ze miałam plamienia. Okresu dalej nie mam, a lekarz powiedział, ze plamienia mogą się zdarzać i mam się tym nie przejmować.

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamakropka, w dzień Laura śpi różnie, raz dłużej raz krócej, ale nocki są cudowne. Je o 21-22, a później budzi się najszybciej o 5, choć przez ostatnie trzy dni wstaje dopiero 6-7. Zje i zasypia, budzi się ok. 9 🙂

    Macy samych dobroci dla Laury ❤️ przepiękne zdjęcia 😍

    Marza podziel się linkiem do breloka 🙏

    Katia moja Laura też lubi matę, ale najbardzoej lubi leżeć z nami na łóżku i jak ją siostra zabawia dowolną zabawką 😀 śliczna Laura ❤️

    Butterfly piękna Zosia 😍 wszystkiego dobrego 😘

    Uporałam się dziś z fotoksiążką z chrzcin, uff 😀 zaraz się biorę za moonybooki 🙈 staram się wywoływać zdjęcia na bieżąco bo potem jest masakra 😂

    Katia89, Macy, Butterfly 83 lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso ja miałam plamienie, po całym dniu miałam wkładkę lekko zaróżowioną. Trwało to może z 5 dni? To było jakieś 3 tygodnie temu, od tego czasu cisza.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm to w sumie nie wiem juz czy liczyc to jak @? Pewnie nie.. ja mialam jednorazowe z rana po wstaniu z lozka. Malz sie smial,ze noc przed chyba mnie uszkodzil..a ja z kolei sie smialam,ze mnie rozdziewiczyl chyba hahha tyle razy co my teraz <3 to mozna na palcach policzyc... jeszcze jak nie spimy w jednym lozku a w dzien sa dzieci ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 była waży 5080 czyli powinna ważyć trochę więcej. Tak ze 150 -200 g. Jeszcze się próbuję oszukiwać, że ostatnio była ważona na innej wadze. Próbowałyśmy ze strzykawką i taką specjalną sylikową końcówką (odciągniętym mlekiem) ale nie chciała pić i bardziej interesowała się strzykawką niż piciem. Później próbowałyśmy z małej szklanki i z niej piła najlepiej, chociaż raz się zaksztusiła. I próbowałyśmy z butelki, ale się zrzygała jak tylko poczuła smoka. Przy piersi jak jest bardzo głodna to je ale wszystko (dosłownie) interesuje ją bardziej niż jedzenie.
    Mówiłam jej, że mam mnóstwo mleka i jak ona nie chce a bolą mnie piesi to odciągam czasem i wlewam jej do kąpieli, bo na 100% tego nie zje, nie mogła w to uwierzyć, bo tu tyle kobiet ma problemy z mleczkiem. A mi się trafił niejadek. Całe życie byłam niejadkiem i już wiem co przeżywali moi rodzice.

    Butterfly Zosienika jest przesłodka <3

    Sana co to jest moonybook?? :D

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    .
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja tu gościnne na wątku, chciałbym zadać wam kilka pytań. 22 marca urodziłam synka, ma on obniżone napięcie mięśniowe. Martwię się o niego, a lekarze stawiają różne diagnozy. Neurolog mówi, że napięcie jest tylko lekko obniżone, natomiast lekarz rehabilitacji dzieci mówi, że jest źle, że syn jest bardzo wiotki i potrzebuje rehabilitacji. Dostałam skierowanie na NFZ, czas oczekiwania prawie 5 miesięcy :(
    Czy wasze dzieci sięgają już po zabawki? Czy przechodzą próbę trakcji? Jak u nich z trzymaniem główki?

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe_Szczęście, taki album 10x15,z którego można w każdej chwili wyrwać zdjęcie :)
    https://moonylab.com/pl/product/moonybook
    https://www.labilab.com/

    Butterfly 83, Makowe Szczęście lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Ayleen Autorytet
    Postów: 293 759

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe o nie! Szkoda, że tak wyszło :( Byliśmy dokładnie w Bellagio. Magiczne miejsce! Mam zamiar jeszcze tam wrócić.

    Patuniek dwa lata temu byłam w Peschierze <3 Kompletnie się zakochałam w tym miejscu. Tak ogólnie kocham Włochy, jeździmy teraz co roku od 5 lat, zawsze w inne miejsce. Jak do tej pory jednak dla mnie jeziora są najpiękniejsze- i Garda, i Como. Spaliśmy tam na fajnym kempingu Bella Italia. Polecam z dziećmi bardzo! Baseny, place zabaw, animacje. Ech, przywołałaś mi super wspomnienia :)

    A my dziś kończymy 4 miesiące :) I ja już mam drugi okres, pomimo wyłącznego kp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2019, 00:05

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    n59y9vvj81dh7gev.png
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia89 przykro mi z powodu Twojego rozwodu. Ważne, że nie jesteś w tym wszystkim sama..że rodzina i przyjaciele są przy Tobie. I oczywiście ukochana córeczka, która na pewno dodaje Ci siły. Wierzę, że trafisz na kogoś wspaniałego :)

    iNso87 ja miałam plamienia 4-5 dni. Myślałam i myślę, że to skąpy okres bo plamienie było różowe/czerwone :)

    Teverde na dzień ojca zamówiłam brelok jak Marza89 :) Tylko, że ten brelok zawiera dowolną dedykację, 2 zdjęcia i zawieszkę do wyboru (koniczynka, serduszko, autko, gwiazdka, stópki albo napis 'love')
    https://www.facebook.com/Ma.Made.New/photos/a.1780418242204429/1806572732922313/?type=3&theater

    Macy super zdjęcia. Też swojej zawsze robię tło :) Cudna dziewczynka :) Gratuluję okrągłych 3 miesięcy

    Katia89 i Butterfly83 śliczne dziewczynki :) i najlepszości dla Zosi z okazji 3 miesięcy :)

    A ja się jakoś nie mogę zebrać w sobie żeby powybierać zdj do wywołania. Ja to bym chciała ok 300 zdj wywołać i jeszcze te z czasów ciąży :)



    teverde, Butterfly 83 lubią tę wiadomość

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny Makowe ja też mam problem z jedzeniem Zosi. Co prawda ona jest na mm, ale je jak wróbelek, aż się boję jak bedzie z waga 19.06 na szczepieniu. A teraz w te upały to wgl domaga się wody. Mleko wypycha języczkiem a do wody jak się dopadnie to jak szalona pije. Staram się dawać mleko, ale już jem nie oszukam. Już sama wie czego potrzebuje i potrafi to pokazać i zakomunikować.

    Sana, ale super pomysł. Żałuję że nie wiedziałam wcześniej o tym, bo dałam do wywołania już ponad 120 zdjęć właściwie są gotowe do odbioru. A tak z każdego miesiąca mialabym taka książeczkę.

    Dziękujemy dziewczyny za życzenia i miłe słowa pod adresem Zosi😘 kochane forumowe ciocie 😍


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Hej dziewczyny, ja tu gościnne na wątku, chciałbym zadać wam kilka pytań. 22 marca urodziłam synka, ma on obniżone napięcie mięśniowe. Martwię się o niego, a lekarze stawiają różne diagnozy. Neurolog mówi, że napięcie jest tylko lekko obniżone, natomiast lekarz rehabilitacji dzieci mówi, że jest źle, że syn jest bardzo wiotki i potrzebuje rehabilitacji. Dostałam skierowanie na NFZ, czas oczekiwania prawie 5 miesięcy :(
    Czy wasze dzieci sięgają już po zabawki? Czy przechodzą próbę trakcji? Jak u nich z trzymaniem główki?

    Moja mała nie sięga po zabawki, jedynie jak coś leży przy niej typy pielucha itp to podciąga. Test trakcyjny przeszła wzorowo i ogólnie podnosi główkę itp. Nie martw się na zapas, mimo, że wiem że nie jest łatwo. Ale czy że wzmożonym czy obniżonym napięciem można sobie poradzić. Tylko tak jak mówisz trzeba rehabilitacji. Może warto byłoby pójść prywatnie do specjalisty i zacząć ćwiczyć małego w domu. Regularnie i sprawdzać ewentualnie na prywatnych wizytach czy jest postęp. Tak żebyś mogła chociaż z raz czy dwa w miesiącu sprawdzać postępy.
    Może warto byłoby się poradzić innego neurologa bądź fizjo? Żeby mieć jasność sytuacji co do rozwoju maluszka. I czy lekarz wystawił Wam skierowanie na NFZ jako pilne? Czy w trybie standardowym?
    Ale głowa do góry jeśli będziecie sumiennie rehabilitować się to wyprowadzisz małego i w niczym nie będzie odstawal od rówieśników. Powodzenia i zdrówka!

    Jvm lubi tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Hej dziewczyny, ja tu gościnne na wątku, chciałbym zadać wam kilka pytań. 22 marca urodziłam synka, ma on obniżone napięcie mięśniowe. Martwię się o niego, a lekarze stawiają różne diagnozy. Neurolog mówi, że napięcie jest tylko lekko obniżone, natomiast lekarz rehabilitacji dzieci mówi, że jest źle, że syn jest bardzo wiotki i potrzebuje rehabilitacji. Dostałam skierowanie na NFZ, czas oczekiwania prawie 5 miesięcy :(
    Czy wasze dzieci sięgają już po zabawki? Czy przechodzą próbę trakcji? Jak u nich z trzymaniem główki?
    Moja jest miesiąc starsza a nie chwyta zabawek, próbę trakcji będzie miała pewnie w poniedziałek ale ostatnio nie przeszła, główkę trzyma bardzo ładnie. Może skonsultuj z kimś jeszcze.

    Jvm lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
‹‹ 1093 1094 1095 1096 1097 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ