X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra wrote:
    Inso wow, nieźle 😱
    To to jeszcze nic ;) jak wspomnialam, tak wierzga swymi nogami,ze przesuwa sie w gore i wychodzi za mate ;) raczkuje na plecach ;) haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 21:47

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso usmialam sie, bo jakbym Polenke swoja widziała przy tym cycku. Ja sie śmieje, ze to domowy monitoring sie zalacza bo ona tak kreci ta głowa jak kamerka ;) oczywiscoe cyca nie puszcza i wyciaga go na "pół metra " od lewej do prawej i pozniej to spojrzenie w oczy (karmie ppd gorke) <3 uwielbiam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2019, 08:45

    iNso87 lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Lenonki Autorytet
    Postów: 2870 3197

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    INso, w ogóle Dusia na tym zdjęciu z pięknymi włosami wyglada na 2 łatkę 😉 No niewiarygodna jest 😊

    Bruno tez sie zrobił taki ciekawski, że najlepiej jakby była głucha cisza podczas karmienia. Niedługo zacznę go karmić w łazience 😅 Rowniez zdarza sie jemu ciągniecie sutka i zaczął wkładać do buzi gryzak.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    PCOS + IO
    05.2017 - początek starań
    08.2017 - puste jajo płodowe
    03.2019 👶
    03.2021 👶
  • Madziakk Ekspertka
    Postów: 182 477

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Mój Filipek też już pięknie łapie zabawki do rączki A potem najczęściej lądują w buzi 😂 co do wyciągania sutka to robi mi podobnie podczas karmienia, normalnie wygina się z piersią w buzi... Dziś natomiast po położeniu na brzuszku zaczął podnosić pupę do góry i trochę nóżkami przesuwac 🙀 żeby było śmieszniej głowy mu sie nie chciało w tym czasie podnosić wolał gryźć matę 😂 no i ząbki w natarciu u nas dolne, nie wyszły jeszcze ale już widać że może niedługo się przebija. Jest przez to okropnie nerwowy pcha całe piątki do buzi.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    zem3i09kgh136z79.png
  • Ayleen Autorytet
    Postów: 293 759

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Wow Dusia jak pięknie ćwiczy 😍 normalnie jakby chodakowską robiła 😉 a fryzurę ma przesłodką 😍😍

    Antek z kolei zaczął się sam przekręcać na brzuch. I trochę jest tym zdziwiony 😜 sporo gada, łapie zabawki i wsadza do buzi. Widać już dwie dolne jedynki, ale jeszcze się nie przebiły. Z tej okazji zdecydowanie gorzej śpi.

    Czy któraś z Was ma problem z opóźnionym wypływem mleka? Teraz zrobiło mi się tak, że dopiero po 30sekundaxh/minucie zaczyna lecieć mleko. Mały się strasznie wkurza i odrywa wtedy z wrzaskiem.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    n59y9vvj81dh7gev.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja malutka tez przekreca sie z plecow na brzuszek. Piereszy byl lewy boczek i tu poszlo gladko. Wczoraj zaczela przekrecac sie na prawy bok i walczy zeby przekrecic sie na brzuch ale jeszcze sie nie udaje 😂 Co jeszcze moze maluszek nauczyc sie w 4 miesiacu zycia? Wysoki podpór?

    Nic niestety nie poprawiło sie ze spacerami :( a jak u Was?

    iNso87 lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj Macius poki co tylko na boczki potrafi ale mamy progres w spaniu w wozku! Znowu podczas spaceru potrafi i 3 godziny spac :) Tylko przez te upaly mamy problem z potowkami wokol szyjki :( jak sobie z nimi radzicie?

    iNso87, klamka lubią tę wiadomość

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulv15 wrote:
    Moj Macius poki co tylko na boczki potrafi ale mamy progres w spaniu w wozku! Znowu podczas spaceru potrafi i 3 godziny spac :) Tylko przez te upaly mamy problem z potowkami wokol szyjki :( jak sobie z nimi radzicie?

    No to super. Jak to sie stalo z tym spaniem w wozku? Co zrobilas?:)

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim
    My dziś się szczepimy. Ja oczywiście już ob***na! No ale musimy to przejść. Zobaczymy co pediatra powie,i wgl jak Zosi waga, bo ona je, jak wróbelek.

    U nas wózek generalnie parzy! Wg fizjo to dlatego że Zosia ciągle podnosi głowę i ta pozycja leżąca jej nie zadawala. Więc z tymi spacerami jest u nas różnie. A na chustę czy nosidełko jest wg mnie zwyczajnie za gorąco!
    Jutro mąż już wylatuje i my znowu same. No ale zostanie ostatnie szczepienie i możemy wracać do siebie.


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A próbowaliście spacerowek na płasko? Podobni czasem pomaga.
    Moja mała ogólnie śpi wszędzie, nocki też super średnio od 21 do 5 bez pobudki.
    Butterfly jak po szczepieniu? Moja była 2 dni marudna ale już jest ok. Waży 6600 :)
    Ayleen u mnie nie ma chyba upływu czasu. Ogólnie mam ciągle nawaly raczej bo mała w dzień je co 2 godz a w nocy śpi 8 lub 9 i moje cycki tego nie ogarniają ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2019, 09:09

    83xxx lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Jak czytam, co Wasze dzieciaki już potrafią ;-) No cóż, Polcia idzie swoim książkowym torem, nic nie przyśpiesza 🤣 Nawet na boki się nie przekręca i nie zamierza ;-) Chociaż jak ja ją położę na boku, to mocno ciągnie na brzuch, chociaż tyle dobrego ;-)

    Ja na antybiotyku :-( We środę dostałam takiego zapalenia cewki, że siedziałam z Polą na toalecie i czekałam 2 godziny na powrót męża :-( Fizycznie spędziłyśmy tak pełne 2 godziny. Na szczęście antybiotyk pomaga i jest lepiej.
    Jutro jedziemy na ślub, ja z Polą wrócimy wcześniej do domu (pewnie około 20), mąż zostaje pewnie do rana ;-) Ale spoko, we środę sobie odkuję, idę na koncert Phila Collinsa 😍😍😍🤩🤩🤩

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrix wiesz co... Nic nie zrobilam. Poprostu mu chyba samo przeszlo a teraz korzystam z tego i jak widze ze zaczyna ziewac, trzec oczka to wsadzam go do wozka i zavzynsm wozic po trawie/ sciezkach, takim terenie bardziej wyboistym ale nie za bardzo. Zeby tylko lekko nim kolysalo.

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 09:22

    83xxx, Marza89 lubią tę wiadomość

  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulv15 wrote:
    Beatrix wiesz co... Nic nie zrobilam. Poprostu mu chyba samo przeszlo a teraz korzystam z tego i jak widze ze zaczyna ziewac, trzec oczka to wsadzam go do wozka i zavzynsm wozic po trawie/ sciezkach, takim terenie bardziej wyboistym ale nie za bardzo. Zeby tylko lekko nim kolysalo.
    Tez tak robie tylko u nas sen 30 minut🙈 zazdroszczę 😂

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym spaniem to jest tak różnie ;-) Pola od blisko dwóch tygodni przestała normalnie spać w ciągu dnia ;-) Właśnie robi sobie drzemki, tak z 20 minut i wsio ;-) Przez to wieczorami strasznie marudzi. A wcześniej spała po 2-3 godziny ;-) Wszystko się zmienia i dzieci są tego najlepszym przykładem ;-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Moja Laura też nie jest zainteresowana obrotami, ale już muszę ją pilnować na macie bo piętami się odpycha i wędruje do góry. No i ostatnio zaczęła bardzo piszczeć i ćwiczy głos.

    Patuniek ze spaniem to u nas podobnie, w dzień tylko krótkie drzemki.

    Ja w sobotę mam panieński i to w innym mieście. Pierwszy raz zostawiam małą na tak długo. Mleka namroziłam i mam nadzieję, że wystarczy.

    Dziewczyny karmiące butelką powiedzcie ile Wasze dzieci jedzą ml? No i jak się powinno takie mrożone mleko przygotować?

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez po szczepieniach ale pierwszych -wiem troche pozno ale sila wyzsza. Ani problemow z kupka nie bylo ani z bakami, tylko po histerii zasnal na dwie godziny i tyle. I wszystko jest normalnie. Zwazyli go i znierzyli i tez mam kawal chlopaka 68cm i 7kg :)

    klamka lubi tę wiadomość

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra możemy sobie przybić piątkę ☺️ Moja Oliwcia podobnie przesypia całe noce (7-8h) a w dzień je co 2h. Ciekawa jestem ile ona waży.
    Moja jeszcze nie trzyma dobrze główki w pozycji na brzuszku. Noszę ją w pozycji 'na samolot', kładę na swoich udach i podkladam zwinieta pieluche w rulon po klatkę piersiową jak kładę jak na brzuch .. Może zalapie 😁 Z łatwością przekręca się na lewy boczek z pleców.

    Czy Wasze dzieci potrafią same usunąć? Czy za każdym razem lulacie, bujacie?

    Izziee dobrej zabawy 😁

    Izziee lubi tę wiadomość

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja usypia przy cycku tylko. Czasem w wozku.

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 626 1082

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nawiązując do waszych postów, moja mała zjada w zależności od dnia od 60 do 180 ml. W ciągu dnia ok 60-130 a w nocy kiedy robi jedna pobudke to potrafi zjeść nawet 180 :)
    Śpi przeważnie od 21 do 8:30 z jedną pobudka ok 3 na jedzonko. Więc śpi 11 godzin! W ciągu dnia różnie, przeważnie turbo drzemki ok 30 minut, chociaż na spacerze dzisiaj spała 1.5 godziny. Zależy wszystko od dnia.
    Moja też się nie przekreca jeszcze chociaż próbuje, ładnie trzyma za to grzechotki i podnosi główkę i strasznie się rozgadala ostatnio, mała gadula z niej :)

    Patrzcie ciocie jak ładnie trzymam grzechotke ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2019, 08:35

    Kleopatra, Beatrix_, iNso87, Marza89, Madziakk, klamka, Izziee, Sana lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 1097 1098 1099 1100 1101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ