X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie że ja nie miałam nigdy grzybicy? A to 4 ciąża. Ale ja to ogólnie z tych co w ciąży mógłby jeszcze w polu pracować ;]
    Wszystkiego najlepszego dla jutrzejszych solenizantek :)

    iNso87, Anet85 lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Mada_85 Przyjaciółka
    Postów: 87 41

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!
    Po pierwsze wszystkim solenizantom składam najlepsze życzenia
    A teraz co u mnie - obrzęk u mojego synka jest sporą zagadką dla lekarzy. Wszystkie badania infekcyjne mam ujemne, czyli nie jest to wynik infekcji. Docent ma skonsultować mój przypadek z innymi specjalistami z Polski i zagranicy. Czyli dalej czekam :(

    iNso87, Anet85 lubią tę wiadomość

    Robert - 20.04.2012
    Filip - 27.08.2013
    Michałek - Aniołek 10.07.2015 [*] (31tc)
    Aniołek 26.07.2017 [*] (10tc)
    Szymonek - Aniołek 05.12.2018 [*] (26tc)
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LwieSerce wrote:
    Kusicie tymi baby bjornami. Pinkorblue ma często kody rabatowe, więc od tej promocyjnej ceny byłoby jeszcze mniej. Dziś rano mi migał jakiś tajny kod na 8% ale już go nie widzę. My mamy fotelik z fisherprice - taki zwykły, ma wibracje, ale nie korzystaliśmy. On ma już ponad 10 lat, więc trochę wysłużony. Pewnie żaden argument dla męża, ale spróbuję ;-) Niech coś synek ma nowego:D

    Ten tajny kod na 8% obniża cenę właśnie do 486 zł :-) Normalnie jest 525 :-)
    Wpisz w google baby bjorn khaki i wejdź w Ceneo :-) Pojawi się oferta z tą ceną i przejdziesz na stronę sprzedawcy, gdzie ta "tajna cena" będzie dostępna :-)

    Ja nawet nie pytałam męża, co myśli, tylko oznajmiłam mu, że kupiłam leżaczek :-D W sumie to samo zrobiłam z fotelikiem :-D

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 624 1082

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odebrałam wyniki z krzywej z rana, wszystko w porządku, na czczo było 78, po 1h 108 a po 2h 104, także ok.
    Ale w moczu mam sporo leukocytow bo aż 13, jednak ginekolog nic na to nie powiedziała, zapytała tylko czy mam grypę, czy jestem zdrowa itp... Czy któraś z was też mam podwyższone leukocyty?

    Mada, myślę że to dobre informacje ze nie ma żadnej infekcji, robią jeszcze jakieś badania? Czy teraz będą już tylko konsultowac wyniki ze specjalistami?

    Makowe Szczęście, patuniek86, iNso87 lubią tę wiadomość

    age.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra wrote:
    Wiecie że ja nie miałam nigdy grzybicy? A to 4 ciąża. Ale ja to ogólnie z tych co w ciąży mógłby jeszcze w polu pracować ;]
    Wszystkiego najlepszego dla jutrzejszych solenizantek :)

    Ale zazdroszczę... Ja W pewnym momencie życia kończyłam brać globulki, tydzień-może dwa-spokoju i abarot...
    To był czas, kiedy przestałam jeść cokolwiek, co zawiera cukier-w tym makaron, owoce itp.-zaczęłam używać wyłącznie ręczników papierowych po prysznicu, jadłam całe mnóstwo kwaśnych rzeczy. Na basen i tak bardzo rzadko chodziłam, ale od tego momentu (10 lat) na basenie byłam tylko 2 razy-raz w hotelowym w Barcelonie, raz w Lalandii, tj. wielki park wodny przy Legolandzie. Tego Młodej odmówić nie mogłam :-)
    Ale i tak oba wyjścia były z zabezpieczeniem ;-) Tampon nasmarowany clotrimazolem ;-) Bez tego do wody nie wchodziłam.
    Do tego żel (już nie pamiętam nazwy), ale pomagał na otarcia, które zawsze kończyły się infekcją.

    Aktualnie od października i tak jakoś zero seksu, a przy krótkiej szyjce i tak bym nie mogła ;-) Zero basenu ani nic z tych rzeczy. A i tak cholerstwo się rozwija...

    Więc Kleopatra - uwierz mi - mega zazdroszczę :-) I obyś nie musiała nigdy się dowiedzieć, co to za świństwo :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 14:50

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 30 listopada 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada, niech konsultują. Oby to było coś niegroźnego. Trzymaj się ciepło w tym szpitalnym łóżku :-*

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • mimoza Autorytet
    Postów: 498 411

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantek :D

    Ja wczoraj jakoś przeżyłam tą krzywą, chociaż było ciężko. Wypiłam i siedzę taka zamulona,a tu przyszedł jakiś koleś też pić, usiadł koło mnie i tak pije i głośno przełyka, a z każdym tym dźwiękiem czuję jak mi się moja glukoza cofa. Ledwo wytrzymałam by pawia nie puścić. Później jeszcze 3 osoby przyszły pić, ale już minęło z 40 minut i mnie tak nie mdliło, więc je lepiej zniosłam.

    Co do grzybka, to ja w pierwszej ciaży co 2 wizytę miałam ( a chodziłam co 2tygodnie) i co chwilkę jakieś maści, globulki brałam, a teraz o dziwo nic.

    Też mam Cybexa i jestem z niego niezadowolona. Teraz wzięłąbym inny. W sklepie pani zachwalała jaki bezpieczny i wzięliśmy, ale żałuję. Nie dość, że ciężki, to jeszcze Antosiowi w nim ciasno było i strasznie się pocił. Może to też wina tego, że to zima była i był grubiej ubrany. W lecie jak miał tylko koszulkę i spodenki, to jakoś lepiej było. No w każdym razie daliśmy 5 stów więc już i drugie w nim będzie jeździć. Może teraz będzie lepiej, bo będzie wiosna, lato, a do zimy może już nowy kupimy. Koleżanki na grupie październikowej, które mają Cybex też średnio były zadowolone.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    wnidrl68oe42jn4s.png

    1usawn1575ou2tgw.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak a'propos ciężkich fotelików.
    Są podobno pasy, które ułatwiają noszenie fotelika. Wiadomo, że fotelik waży swoje, ale i dziecko nie robi się lżejsze ;-) Noszenie fotelika za rączkę sprawia, że same się przechylamy, wykrzywiamy i jeszcze gorzej się czujemy.
    Ja na taki pas na pewno się zdecyduję, kupię go pewnie jakoś w styczniu/lutym :-)

    Ale może któraś z Was już to wcześniej używała? 13 lat temu takich luksusów nie było, a jak były, to sporo kosztowały ;-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz czekam na bonus świąteczny i zaczynam polować na promocje na foteliki samochodowe. Teraz była fajna na Black Friday, ale dopiero wczoraj odebrałam moje nowe auto, więc nie mogłam przymierzyć :/ Łupinkę mam po starszym synku, ale chcę mu kupić rwf do 25 kg, żeby baza od MaxiCosi 2way Pearl w którym jeździ była do łupinki. Wolę jednak montować łupinkę na bazę niż na pasy, zawsze się boję, że w pośpiechu coś źle zrobię, a tak to klik klik i już :)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja dopiero moge na telefonie "posiedziec" ;) zaraz Was nadrobie :D a poki co chwale sie jeszcze "dokonczona" sciana;)
    Foto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 19:49

    Katia89, Reniferra, patuniek86, enka90, Pikcia, Sana, Marza89, Makowe Szczęście, Anet85, Malutka_27, Kleopatra lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Mada_85 Przyjaciółka
    Postów: 87 41

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia89 wrote:
    Dziewczyny, odebrałam wyniki z krzywej z rana, wszystko w porządku, na czczo było 78, po 1h 108 a po 2h 104, także ok.
    Ale w moczu mam sporo leukocytow bo aż 13, jednak ginekolog nic na to nie powiedziała, zapytała tylko czy mam grypę, czy jestem zdrowa itp... Czy któraś z was też mam podwyższone leukocyty?

    Mada, myślę że to dobre informacje ze nie ma żadnej infekcji, robią jeszcze jakieś badania? Czy teraz będą już tylko konsultowac wyniki ze specjalistami?

    Na razie musi to skonsultować. Nie chce robić badań inwazyjnych, żeby małego nie uszkodzić.

    Robert - 20.04.2012
    Filip - 27.08.2013
    Michałek - Aniołek 10.07.2015 [*] (31tc)
    Aniołek 26.07.2017 [*] (10tc)
    Szymonek - Aniołek 05.12.2018 [*] (26tc)
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 624 1082

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada, daj nam znać jak coś będziesz wiedziała. Jesteśmy z Tobą i chcemy tak jak Ty żeby wszystko było dobrze :*

    age.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 30 listopada 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla aktualnych i przyszłych solenizantek :)

    Wczoraj byłam na krzywej i jakoś dałam radę, wypiłam jednym duszkiem i starałam się nie myśleć o tym co piję ^^ Wieczorem zaczęły się przemyślenia czy aby za krótko nie byłam na czczo (jakoś 9,5h) ... Niby minimum to 8 więc oby było ok. Jak coś wyjdzie nie tak to się chyba poryczę. Wczoraj też wreszcie zaklepaliśmy termin w USC, czas zalegalizować związek :D Odebraliśmy też wózek, strasznie rozbolały mnie plecy jak już wreszcie udało mi się go poskładać, wydaje się być porządnie wykonany więc jestem zadowolona :)

    Mada trzymaj się :*

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/826e991e0d11.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 16:00

    patuniek86, Katia89, iNso87, bbeczka91, Marza89, Makowe Szczęście, Reniferra, Kleopatra, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka, czyli kiedy ślub? Wiesz, musimy z dziewczynami kupić kiecki, zacząć oszczędzać na prezent, umówić fryzjerów- to nie takie proste przedsięwzięcie ;-) :-D

    Gratuluję tak naprawdę tego kroku :-) Kurczę, gdybym mogła, powtórzyłabym swój ślub :-D

    Edit: no i super wózek :-D Baby Design, jak widzę :-D

    Edit 2-jakby co, to wejdź na stronę baby design i zarejestruj zakup :-) Na ramie masz nr seryjny, potrzebujesz też zdjęcia dowodu zakupu :-) Po rejestracji gwarancja przedłuża się do 2 lat :-) Tylko trzeba to zrobić chyba w ciągu 14 dni od zakupu :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 16:12

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny za zyczenia!:***
    I jeszcze raz Wszsytkiego Najlepszego,tym ktore tez obchodza;D

    Anet ja mam dzis a jutro moja Lenka ;D

    Smile ja caly czas co 3 tygodnie od poczatku mam wizyty.

    Patuniek az tyle! W jeden dzien tabsow :| matko. Sporo..

    Katia,Enka zakup extra!:D

    Mada lubie za zyczenia. Trzymamy kciuki z Toba ;*

    Katia glukoza bardzo zblizona do moich wynikow ;) Super,ze okej :D

    Ja w przerwie w czytaniu wciagnelam niezdrowa zapiekanke ;D taka Urodzinowa.. ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 16:23

    Katia89, Anet85 lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izziee wrote:
    To chyba jakiś konował, a nie lekarz :/ Od swojej lekarki dostałaś antybiotyk? U mnie na szczęście to tylko bakterie, nie mam żadnych objawów związanych z nimi. Także jak się pojawiają to dostaję tylko urinal i wszystko wraca do normy.
    U mnie urinal nie działał, fitolizyna też a ból był ogromny tak że uznała to za stan wyższej konieczności.

    npV2p1.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek 25.01, oczywiście wszystkie zaproszone na tą 10-minutową uroczystość :D
    Szczerze to dla mnie nie będzie zbyt ekscytujące wydarzenie :) Nie chcemy tej całej pompy, jesteśmy ze sobą prawie 10 lat i po prostu pora podpisać papierki zanim pojawi się dzidzia.

    Wczoraj już zarejestrowałam produkt i czekam na akceptację :)

    Mmmmm uwielbiam zapiekanki, zwłaszcza te niezdrowe z makaronem, śmietaną i serem :D

    patuniek86, iNso87, Malutka_27 lubią tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia89 wrote:
    Dziewczyny, odebrałam wyniki z krzywej z rana, wszystko w porządku, na czczo było 78, po 1h 108 a po 2h 104, także ok.
    Ale w moczu mam sporo leukocytow bo aż 13, jednak ginekolog nic na to nie powiedziała, zapytała tylko czy mam grypę, czy jestem zdrowa itp... Czy któraś z was też mam podwyższone leukocyty?

    Mada, myślę że to dobre informacje ze nie ma żadnej infekcji, robią jeszcze jakieś badania? Czy teraz będą już tylko konsultowac wyniki ze specjalistami?
    Miałam podczas zapalenia pęcherza. Bakterie ci nie wyszły żadne? PH ok.?

    npV2p1.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 624 1082

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel, no właśnie w tym rzecz że wszystkie pozostałe wyniki w normie ;) poza tym nic nie swędzi, nic nie piecze... Hmmm, zapytam drugiego lekarza ale to dopiero 18 grudnia

    age.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 30 listopada 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    Patuniek 25.01, oczywiście wszystkie zaproszone na tą 10-minutową uroczystość :D
    Szczerze to dla mnie nie będzie zbyt ekscytujące wydarzenie :) Nie chcemy tej całej pompy, jesteśmy ze sobą prawie 10 lat i po prostu pora podpisać papierki zanim pojawi się dzidzia.

    Wczoraj już zarejestrowałam produkt i czekam na akceptację :)

    Mmmmm uwielbiam zapiekanki, zwłaszcza te niezdrowe z makaronem, śmietaną i serem :D

    Enka, ja sobie chwalę 10-minutowe uroczystości :-) Naprawdę wolę to, niż godzina lub więcej ;-)
    Mój też tyle trwał, a nawet ciut krócej (mam nagranie od koleżanki :-D ). I też bez pompy, bo potem obiad tylko dla rodziny :-) O 17 wszyscy się rozjechali, a my mieliśmy czas dla siebie :-) Więc jak najbardziej polecam te formę :-) Młodana kilka godzin zajęła się siostra ;-)
    Pierwszy taniec we 2 w domu ;-)

    Aaaa, wracając z restauracji zatrzymaliśmy się pod pałacem kultury ;-) Mąż nigdy nie był na szczycie. I wyobraźcie sobie, że stoicie w kolejce do kasy, ludzi od groma i czekania na godzinę, a tu wpada parka w sukni ślubnej i garniturze :-D Bilety kupiliśmy bez kolejki, a ktoś z obsługi specjalnie z nami pojechał na górę, żebyśmy nie musieli czekać :-) Na górze 5 minut, zjeżdżamy -winda znowu tylko dla nas :-) Przy okazji pokazali nam salę marmurową, dostępną tylko dla wycieczek zorganizowanych :-) To było tak magiczne, obcy ludzie nam gratulowali :-D
    10 minut z życia na procedury ślubne i najpiękniejsze wspomnienia :-)

    Więc enka, nieważne, że tyle lat razem :-) Życzę Wam jak najpiękniejszych chwil razem :-)

    enka90, iNso87, Izziee, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
‹‹ 493 494 495 496 497 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ