X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje dzisiaj zamówić dla synka kocyk rożek, wczoraj wybierałyśmy z córcia , poza tym wybiore kilka rzeczy dla siebie ktore beda mi przydatne. Jakos najwaznieszych rzeczy typu wozek i fotelik jeszcze nie mamy. Powiem Wam, że jak juz sie miało jakies porównanie z pierwszym dzieckiem to teraz czlowiek jest bardziej wybredny, nie moge sie zdecydowac.
    Marza Współczuje tych wymiotów, bardzo dlugo Cie meczą
    Mnie zaczeły meczyc bezsenne noce, dlugo nie mogę sunąć, nie moge znalezc sobie miejsca ma łóżku, staram sie spac na lewym boku, ale spie tez na wznak , bo tak sie czesto budze w nocy w takiej pozycji. Leze mysle, jak to bedzie z porodem, czy uda mi sie naturalnie czy jednak cc, poza tym w ktorym szpitalu....ehhh jakas masakra.
    Mada Jak u Was sytuacja ? Jak sie czujesz? Jesteście jeszcze w szpitalu ?

    Marza89 lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenonki wrote:
    Jak dojdą to daj znać jak z rozmiarówka :) Z podanych wymiarow wydają się trochę większe, niż normalnie.

    iNso, Ty masz rozmiar tej koszuli taki jak pozostałych ubrań?
    Lenonki ja wtedy nosilam rozmiar L i L kupilam i byla ok w ostatni dzien ciazy i po ciazy. Teraz jest na mnie za duzo deko ale to nic. Ja wole luzniejsze nie opiete i dluzsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 11:36

    Lenonki lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Enka, bobowózki mają też outlet. I tam w pewnym momencie pojawił się fotelik. Znalazłam to w cenie 349 zł, ale wtedy jeszcze się zastanawiałam (niebieski w białe gwiazdki-dosyć chłopięcy wzór). Następnego dnia kosztował 299 zł, więc już przestałam się głupio zastanawiać ;-)

    No właśnie ten outlet też przeglądam :) Niebieski w białe gwiazdki też chyba pasuje do Waszego wózka bo kojarzę, że jest w odcieniach niebieskiego :) Mi marzy się szary, widziałam na żywo i jest bardzo ładny ale nie będę wybredna :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek niestety pudlo..Malz mnie zbudzil po 1 w nocy...na imprezie w sobote sprzedano mu grype zoladkowa;/ no masakra....zawiozl Laure na 8 do szkolya ja ewakuowalam sie do rodzicow z Lena. :/ Jezdzilam z Tata jeszcze do kardiologa,bo malej wypadla dzis wizyta. Robilam Jej echo. Na szczescie wszystko jest ok. Nic tu sie nie dzieje. Ja zjadlam i czuje,ze sama zle sie czuje.. albo sobie wkrecam juz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 11:39

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1376

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji bezpieczeństwa, mimo wszystko , radzę przymierzyć fotelik do samochodu, nie tylko patrzeć czy pasuje pod adaptery do wózka. Ja bardzo chciałam Cybexa, bo można go rozłożyć w miarę na plasko, żeby śmignąć na zakupy. Niestety u nas w samochodzie miał bardzo wysoki kąt nachylenia, przez co maluszki siedziałyby prawie pionowo.

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, o matulu, masakra z tą nocą :-( Nie daj się wirusom :-( Zostaje maseczka na twarz-Ale dla osób nie wymiotujących ;-) Więc dla Ciebie. To dla mnie jedyny sposób czasami przed zakażeniem :-(

    Enka, pasować, pasuje ;-) Tylko najpierw kupiłam fotelik. A na zdjęciach wózek wyglądał na fioletowy ;-) Więc przypadkiem dopasowałam kolory :-D Ogólnie Pola będzie mieć bardzo dużo niebieskich rzeczy wokół siebie :-D

    Bbeczka, fakt-fotelik w samochodzie może się inaczej zachowywać. Ja jednak nic nie przymierzałam, tylko poszukalam informacji z Internecie :-)

    enka90 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz kopnijcie mnie, błagam :-(

    Łóżeczko drewniane i lakierowane. Ogólnie chyba ząb czasu to nadgryzł, bo drewno raczej ciut ściemniało, więc zrobiło się pomarańczowe... Już znalazłam farbę kredową, która schnie w 30 minut, jest bezpieczna dla dzieci i kobiet w ciąży... Można nią malować w domu... I nie trzeba szlifować starych powłok, żeby nią pomalować łóżeczko...
    Błagam Was, powiedzcie mi, że to zły pomysł...

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly 83 wrote:
    Z Twoim wzrostem i Twoja waga jesteś nadal miss!!! Ja też mam 160cm, ale co do wagi mojej to przestaw cyfry! To dopiero dżaga!Co?! A poza tym życzę samych mega pozytywnych wieści w środę!! :-*

    Mnie od kilku dni nieustannie boli głowa, nie wiem, gdzie szukać przyczyny. Dziś muszę ogarnąć mieszkanie po weekendzie ,a co mi się chce...:-/
    Buterrfly to Ty tak jak ja;D tez pasuje idealnie do mnie po przestawieniu cyfr w wadze :pp

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Buterrfly to Ty tak jak ja;D tez pasuje idealnie do mnie po przestawieniu cyfr w wadze :pp

    No to obie jesteśmy mega laski, prawie że po sąsiedzku :-P

    Co do wody to ja pije bardzo dużo, ponad 2l dziennie. Soków ani żadnych napoi czy gazowanych nie pije bo m i zwyczajnie nie smakują teraz. A kawy dziennie pije 2-tak po ok 170ml,jedna normalna rozpuszczalna A jedna rozpuszczalna decaf.
    Może znowu właśnie muszę łyknąć magnez jak mówisz Patuniek86.
    A z tą zgaga i zabobonami,to juz mówię do mamy A niech Zośka się tylko łysa urodzi to jej domaluje choćby! :-P

    iNso87 lubi tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam Greentoma gondole poki co. Ale ja z tych co to tak dlugo i czesto na spacery nie chodza ;) poza tym tylko pod blokiem,miejski, prosty chodnik ;p hehhee zalezalo mi na malym gabarycie,zeby i w domu na poczatku stal. Potem sprzedam gondole tapicerke i kupie spacerowke uzywana na swoj stelaz. Kiddy akurat pasuje do greentoma ale musze kupic adaptery bo nie mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 12:01

    Lenonki lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    A teraz kopnijcie mnie, błagam :-(

    Łóżeczko drewniane i lakierowane. Ogólnie chyba ząb czasu to nadgryzł, bo drewno raczej ciut ściemniało, więc zrobiło się pomarańczowe... Już znalazłam farbę kredową, która schnie w 30 minut, jest bezpieczna dla dzieci i kobiet w ciąży... Można nią malować w domu... I nie trzeba szlifować starych powłok, żeby nią pomalować łóżeczko...
    Błagam Was, powiedzcie mi, że to zły pomysł...

    Ja miałam łóżeczko po córci, chyba sosnowe, było tylko polakierowane, a teraz odnowiliśmy je malując na biały kolor i wyszło super. Użyliśmy farby która nie jest szkodliwa, a malowanie było w garażu mimo wszytko..Po świętach zabierzemy od rodziców

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 12:03

    patuniek86 lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Inso, o matulu, masakra z tą nocą :-( Nie daj się wirusom :-( Zostaje maseczka na twarz-Ale dla osób nie wymiotujących ;-) Więc dla Ciebie. To dla mnie jedyny sposób czasami przed zakażeniem :-(

    Enka, pasować, pasuje ;-) Tylko najpierw kupiłam fotelik. A na zdjęciach wózek wyglądał na fioletowy ;-) Więc przypadkiem dopasowałam kolory :-D Ogólnie Pola będzie mieć bardzo dużo niebieskich rzeczy wokół siebie :-D

    Bbeczka, fakt-fotelik w samochodzie może się inaczej zachowywać. Ja jednak nic nie przymierzałam, tylko poszukalam informacji z Internecie :-)
    Patuniek ja sie obawiam o siebie ale chyba bardziej o dziewczyny.. nie pomyslalam o maseczce. Dzwonilam do Malza to dalej zdycha;/

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    A teraz kopnijcie mnie, błagam :-(

    Łóżeczko drewniane i lakierowane. Ogólnie chyba ząb czasu to nadgryzł, bo drewno raczej ciut ściemniało, więc zrobiło się pomarańczowe... Już znalazłam farbę kredową, która schnie w 30 minut, jest bezpieczna dla dzieci i kobiet w ciąży... Można nią malować w domu... I nie trzeba szlifować starych powłok, żeby nią pomalować łóżeczko...
    Błagam Was, powiedzcie mi, że to zły pomysł...
    Patuniek bardzo dobry!:D hehehe ostatnio patrzylam te farby,jak mialam robic domek dla barbi sama dla Lenki. W Leroyu bylam i tam masz tych farb zatrzesienie i kolorow full opcja ;) ;p

    Ja wczoraj przygladalam sie lozeczkom Stokke owalnym. Fajna sprawa,podoba mi sie,rosnie z dzieckiem ale cena mnie zabila;D i zostaje naraziw jednak przy kolysce np. Z Milly malli czy coneco. Oczywiscie caly czas czatuje na uzywke w dobrym stanie taka do 150zl ;) potem po pol roku odsprzedam jak bedzie w dobrym stanie i kupie wtedy lozeczko/tapczanik drewniane tak jak planowalam.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    Ja miałam łóżeczko po córci, chyba sosnowe, było tylko polakierowane, a teraz odnowiliśmy je malując na biały kolor i wyszło super. Użyliśmy farby która nie jest szkodliwa, a malowanie było w garażu mimo wszytko..Po świętach zabierzemy od rodziców

    Kopa dostałam, ale w drugą stronę :-D Pensja wpłynie na konto, robię zakupy ;-)

    Dziękuję :-D

    iNso87, Anet85 lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly 83 wrote:
    No to obie jesteśmy mega laski, prawie że po sąsiedzku :-P

    Co do wody to ja pije bardzo dużo, ponad 2l dziennie. Soków ani żadnych napoi czy gazowanych nie pije bo m i zwyczajnie nie smakują teraz. A kawy dziennie pije 2-tak po ok 170ml,jedna normalna rozpuszczalna A jedna rozpuszczalna decaf.
    Może znowu właśnie muszę łyknąć magnez jak mówisz Patuniek86.
    A z tą zgaga i zabobonami,to juz mówię do mamy A niech Zośka się tylko łysa urodzi to jej domaluje choćby! :-P
    Butterfly a jak ;D mi te kg to poszly wszedzie;d ale najwiecej w brzuch,boczki i uda.Ah no i w tylek! Troche w cycki;) takze nie ma jak kto kulko-kaczka na krotkich nozkach ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 12:09

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Patuniek ja sie obawiam o siebie ale chyba bardziej o dziewczyny.. nie pomyslalam o maseczce. Dzwonilam do Malza to dalej zdycha;/

    O sobie też też masz myśleć, biegunka i wymioty w ciąży nie są wskazane.

    Ja maseczki używałam zawsze, kiedy byłam chora i nie chciałam zarazić Młodej. A kiedy była mała, miałam np. zapalenie oskrzeli. Trzeba ją było normalnie karmić, przewijać, przytulać.
    Kiedy była w przedszkolu miałam kilka razy anginę. Wtedy prócz maseczki na twarz, mydło antybakteryjne i rękawiczki jednorazowe. Do przedszkola też ją zawoziłam, więc byłam zagrożeniem i dla niej, i dla innych dzieciaków.
    A nigdy się Młoda ode mnie niczym nie zaraziła, więc maseczka, mydło i rękawiczki działały ;-)

    W przypadku wymiotów z maseczką osobie chorej może być ciężej ;-) Więc wtedy polecam ją zdrowym ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 12:13

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj dziwny sen...

    Gdzieś był pożar i kiedy zbiegaliśmy z innymi ze schodów (już na zewnątrz), ktoś mnie popchnął. Oczywiście przerażeni jedziemy do szpitala. Tam mi robią usg, a ja się pytam męża, czy widzi, jak ONA się rusza (bo z Polą wszystko było dobrze) :-) Mąż się na mnie spojrzał i spytał "ona?". Ja się poryczałam, bo miał nie wiedzieć do świąt, on się popłakał ze wzruszenia :-D

    Nieco pokręcony i jednocześnie realny sen :-D

    enka90 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przymierzyliśmy fotelik przy okazji jak odbieraliśmy wózek, jest ok :)

    iNso trzymajcie się dzielnie

    Patuniek a sprawdziłaś to łóżeczko pod kątem ewentualnych korników? Żeby Twoja robota nie poszła na marne :P

    Ja ostatnio też mam częste i całkiem wyraźne sny. Czytałam, że to normalne w ciąży :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 12:39

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka, obcych form życia brak ;-)
    Zresztą kolega wszystko sprawdzał, skręcał i rozkręcał, żeby się upewnić, że wszystko jest ok ;-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Elcia89 Autorytet
    Postów: 474 487

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wlasnie chce kupic camarello bo kolorystyka mi sie ich podoba. A nie musze miec lekkiego wozka bo mieszkam w domku i bardziej wazna jest dla mnie amortyzacja bo mam las obok a do sklepu prowadzi dziurawy vhodnik. A

    A i po synku mam graco evo 3w1 wiec z tego kompletu bede uzywac fotelik i stelaz bo do fotelika mam baze a jak pojade do centrum handlowego to przyda mi sie lekki stelaz i wepne odrazu fotelik. Niestety gondola z tego kompletu na moje drogi jest beznadziejna do lasu nie wjade a strasznie trzesie takim malym dzidziusiem po chodniku wiec musze miec cos innego.

    Lenonki lubi tę wiadomość

    34bw3e3k9p7xsrt2.png
‹‹ 502 503 504 505 506 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ