X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dsieki dziewczyny. Troche mi rozjasnilyscoe kwestie mokego szpitalnego bagażu.
    To najpierw zabiore tylko torbę porodowa - rzeczy dla mnie, malej i meza. A rzeczy poporodowe na te 2 dni w szpitalu beda czekaly na nas w aucie :)

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_27 wrote:
    Makowe a jak dałaś radę z brzuszkiem ? Nie meęczyłaś się za bardzo? ;-) ja obawiam się że zanim zacznie się u nas sesja to brzuch zacznie mi się mocno stawiać ;-/

    Dziewczyny a jak ubieracie maleństwa w szpitalu? Ja myślałam o body na długi rękaw i pajacyk lub body na długi rękaw i spodenki. Nie wiem czy dobrze ?


    Dałam radę :D Bardzo miła była ta Pani fotograf, robiłyśmy zdjęcia trochę na stojąco, trochę na siedząco na zmianę. Na koniec czułam się jak po dobrym treningu :D darowałam sobie moje 7 km spaceru dziś. Powiem szczerze, że teraz z chęcią położyłabym się spać a przed nami jeszcze szkoła rodzenia.

    india lubi tę wiadomość

    .
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana wrote:
    Malutka, ja miałam sesję tydzień temu - i powiem Ci, że zniosłam ją super :) pod koniec zrobiło mi się trochę słabo, ale fotograf otworzyła okno, ja usiadłam i po 5 minutach wszystko wróciło do normy ;)

    U mnie w szpitalu jest bardzo ciepło. Julkę ubierałam w body/bluzeczkę + śpiochy , albo w same body - ale to był koniec lipca i mega upał ;) teraz pewnie będę ubierała w body/bluzeczkę + śpiochy/półśpiochy.

    Sana pochwalisz się efektami sesji? :D

    .
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana, makowe szczęście uapokoiłyscie mnie ;-) w takim razie i my damy radę ;-) I czekamy na jakieś efekty Waszych sesji;-)

    Dzięki dziewczyny ;-) w takim razie będę musiała parę rzeczy zamienić w torbie dla Oliwierka ;-) aż tak jest gorąco na oddziale? O matko!

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Inso, Lwie-mam tak samo :-) Najpierw dupcia z jednej strony, a po chwili cały brzuch. I to czuć, że to jednak skurcz.
    Ja na no-spa, bo za dużo połaziłam, więc już ogólnie lepiej dzisiaj :-)
    Ja jeszcze sie jakos trzymam przy tych skurczach. Mimo,ze brzuch zaboli dosc mocno,sa to skircze do zniesienia i potem przechodza. Nawet w najgorszym momencie jeszcze nospy nie bralam ptfu ptfu ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_27 wrote:
    Sana, makowe szczęście uapokoiłyscie mnie ;-) w takim razie i my damy radę ;-) I czekamy na jakieś efekty Waszych sesji;-)

    Dzięki dziewczyny ;-) w takim razie będę musiała parę rzeczy zamienić w torbie dla Oliwierka ;-) aż tak jest gorąco na oddziale? O matko!
    Oj Malutka po porodzie pot po tylku leci masalrycznie, wszedzie ;D Jak dla mnie masakra ;)

    patuniek86 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziwnie tu pisać już 2 raz bez nadrobienia zaległości! Ale dobrze, że mnie pogoniłyście, wbiłam się dzisiaj do lekarki i tak jak któraś z Was powiedziała - skoro swędzi też męża, to najprawdopodobniej złapaliśmy grzybka :( Wreszcie mi libido poszybowało a tu znów szlaban. Ale to nie jest najważniejsze.. Czekam teraz na wyniki wymazu, a w międzyczasie aplikuję globulki i wcinam florę. Tak się dzielę, żeby może Was też zmotywować do flory, może akurat coś wspomoże i czemuś zapobiegnie :)

    Z innych tematów - w jakim czasie ZUS wypłaca Wam kapuchę? Wcześniej mieścił się w obrębie danego okresu L4, a teraz L4 skończyłam 09.01 a kasy dalej nie mam :/

    Z jeszcze innej beczki - dla tych, które się martwią ułożeniem bobaska - przez ponad miesiąc mój leżał główkowo, tydzień temu przekręcił się jakoś pod skosem i pośladkowo, a dziś - znów główkowo, tak więc na tym etapie faktycznie nie ma to znaczenia :)

    Buziaki dla Was! Tęsknię za wchodzeniem tu codziennie, niech ten remont i przeprowadzka się skończy!

    india, Reniferra, Katia89 lubią tę wiadomość

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bribrami wrote:
    Kochane proszę o aktualizacje pierwszej strony, mam już wyznaczony termin cesarki na 26.02! Lekarz wziął pod uwagę ostatnie usg i termin z miesiączki.

    Cc się nie boje, po obu bardzo szybko doszłam do siebie, po wypisie ze szpitala nie porzebowalan już żadnych leków przeciwbólowych. W szpitalu po zaszyciu mnie i przewiezieniu na sale pooperacyjna dostawałam synków na pierś i tak sobie leżeliśmy, po 6h pionizacja i przewiezienie na zwykła sale. To co mi pomogło przy drugiej bo już byłam mądrzejsza po pierwszej to to ze warto sie ruszać, ja spacerowałam od łóżka do drzwi na mojej sali;) zdecydowanie szybciej do siebie doszłam .
    O super :) który będziesz dokładnie tydzień i dzień?

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Oj Malutka po porodzie pot po tylku leci masalrycznie, wszedzie ;D Jak dla mnie masakra ;)

    Nooooo, dlatego trzeba mieć koszule na zmianę ;-) Bo może nawet uda się żadnej nie zabrudzić ;-) Ale po całym dniu będzie je można wyżymać ;-)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze co do ilości toreb do szpitala - zależy czy się jedzie z rozkreconą akcją porodową czy najpierw na OCP. Ja niestety w poprzedniej ciąży musiałam się stawić w szpitalu na obserwację, więc zaliczyłam później spacer z wszystkimi tobołami z izby przyjęć na OCP, z OCP na porodowkę i z porodowki na poporodowy. Bardzo się wtedy cieszyłam, że mam małą torbę, bo tylko przy tym ostatnim, z porodowki, miałam męża do pomocy, a tak to wszędzie sama. Ale mąż po prostu dowoził mi brakujące rzeczy na bieżąco w razie potrzeby, a torbę z rzeczami dziecka przyniósł z auta po porodzie, więc miałam możliwość tak to zaplanować.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam chwilowy spadek energii. Tak totalnie nic mi się nie chce. Widzę, że u męża wygląda to tak samo, więc może coś jest na rzeczy i krąży w powietrzu ;-)
    Muszę zdjąć z suszarki 2 prześcieradła i 3 ręczniki Poli, wtedy będzie można nareszcie ją złożyć. Nie chce mi się. Uprać kombinezon i tę nową czapeczkę. Nie chce mi się. Poprasować tw wszystkie prześcieradła itp. Nie chce mi się. Posegregować ubranka rozmiarami i poukładać je w szafce-nie chce mi się :-(

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Dziewczyny, mam chwilowy spadek energii. Tak totalnie nic mi się nie chce. Widzę, że u męża wygląda to tak samo, więc może coś jest na rzeczy i krąży w powietrzu ;-)
    Muszę zdjąć z suszarki 2 prześcieradła i 3 ręczniki Poli, wtedy będzie można nareszcie ją złożyć. Nie chce mi się. Uprać kombinezon i tę nową czapeczkę. Nie chce mi się. Poprasować tw wszystkie prześcieradła itp. Nie chce mi się. Posegregować ubranka rozmiarami i poukładać je w szafce-nie chce mi się :-(

    Mi tez sie nie chce

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikc, przybiłabym Ci mentalnie piątkę, ale nie chce mi się :-D

    lkc lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teverde moje skończyło się 4.01 i tez pusto na koncie dzwoniłam ale nikt nie odbiera jutro ma księgowa to sprawdzić.

    teverde lubi tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny nadrabiałam dziś wątek i jestem pod wrażeniem Waszej organizacji <3 piękne są Wasze rzeczy dla dzieci <3

    ja niestety dla małej (nadal bezimiennej) mam tylko ubranka i kilka kosmetyków a dla siebie koszule choć nie wiem czy do końca ciąży nie będą za małe :/ brakuje nam dosłownie najważniejszych rzeczy: wózek, fotelik, łóżeczko, wanienka... A nawet do porodu nie jesteśmy gotowe.

    Proszę pocieszcie mnie że ze wszystkim jeszcze zdążymy! :D za tydzień odbieramy klucze do nowego mieszkania, ruszamy z remontem i potem z przygotowaniami pełną parą! ;)

    patuniek86, teverde lubią tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja leze i mysle co by tu jeszcze zamowic,zeby dostac paczke hahahhaha :D

    Edit.
    Jeju chwale sie,ze dzis rocznica 4 slubu u nas :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 20:16

    Reniferra, Izziee, patuniek86, india, 83xxx, Makowe Szczęście, Katia89, Kleopatra, Macy, mimoza, Anet85, Salsefia, Marza89 lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso87 Wszystkiego najlepszego z okazji 4 rocznicy ślubu ;-)

    My właśnie jesteśmy w naszym nowym mieszkaniu i mąż maluje pokój dla synka... A ja siedzę i się jaram jak małe dziecko ;-)

    iNso87, Parsleyek, patuniek86, india, Makowe Szczęście, Katia89, Macy, mimoza lubią tę wiadomość

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe_Szczęście jasne, jak tylko dostanę zdjęcia :) mam nadzieję że i Ty się pochwalisz :) no i Ty też oczywiście, Malutka_27 :)

    Parsleyek zdążysz ze wszystkim na pewno! :) ja też jeszcze w lesie ;) ale w dobie internetu - wszystko można kupić w kilks minut :)

    iNso87 gratulacje i wszystkiego najlepszego dla Was <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 20:51

    iNso87, Parsleyek, Makowe Szczęście, Malutka_27 lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek, zdążysz bez problemu! W końcu sklepów nie zamkną z okazji naszych porodów i czegokolwiek nie zdążysz dokupić przed porodem, to kupisz po ;) Ja połowę rzeczy dla synka kupiłam już po jego przyjściu na świat, bo okazało się, że dziecko ma własne preferencje i niektóre pomysły matki z okresu ciąży w ogóle się nie sprawdziły :D

    Parsleyek lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
‹‹ 637 638 639 640 641 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ