X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co osoba to inny smak lubi :D ja lubie fromage i paprykowe. Inne wymyslne juz tez nie w moim stylu. Ale ogolnie nie lubie chrupek. Rzadko je jem. Dzieci w sumie moje tez od czasu do czasu. U nas szafka z 4 polkami w kuchni ugina sie od slodyczy a nie ma komu jesc. Czesto jak cos zbliza sie do konca terminu to oddaje rodzicom,bo moj Tata i Siostra to kg by jedli :D niewazne co byle by slodkie ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się witamy w nowo-rozpoczętym tygodniu.
    Idę się ogarniać, bo muszę jechać na cmentarz, może zaskoczę do Rossmann'a. I potrzebuje do drogerii , bo włosy plączą mi się niemiłosiernie. Wygląda miejscami, jakbym miała dredy.

    Makowe Szczęście, patuniek86 lubią tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam leysy serowo cebulowe albo zielona cebulka. Niestety często jem :( choć w tej ciszy jakoś mi nie wchodzą ;)
    Jadę z młodym do lekarza,niech zobaczy czy jest poprawa bo zaraz weekend s on strasznie kaszle :(

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra zdrowia dla synka!

    A my w drodze na usg III trymestru :) <3

    Makowe Szczęście, Malutka_27, patuniek86, Katia89, kehlana_miyu, Kleopatra, Butterfly 83 lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Salsefia Autorytet
    Postów: 357 543

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka, nadrabiam zaległości i jestem tak samo wstrząśnięta jak dziewczyny. Jakiś pacan nie lekarz Ci sie trafił ale nie ma co, idź do drugiego abo i trzeciego. W końcu trafi się jakiś kompetentny bo tak nie może być.
    Wczoraj zjedlismy kolacje i zaczęliśmy z mężem skręcać meble, jeszcze sporo pracy a wczoraj zeszło do 23 i przez nóż brzuch trawdy jak kamień. Dziś spokojnie muszę funkcjonować.
    Powodzenia na wizytach.
    Po wagach naszych maleństw widać, że już naprawdę coraz bliżej do porodu

    7mdlydr.png

    <3 Bruno <3 Klara

    Brak antykoncepcji 11/2015
    Żylaki powrózka nasiennego,
    06/2018 IMSI
    3/07/2018 transfer 2 blastek
    31/07/2018 dwa <3 <3
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 serce mi pęka jak piszesz o tych bezsennych nocach. Zamieniłabym się z Tobą gdybym mogła na kilka nocy, żebyś mogła odpocząć. Cornelka jeszcze tak o 22.00-22.30 pobryka a później układamy się do snu i czuję ją znowu o 6tej.
    Córkę masz modelkę! :) Ja przy niej to kurdupel :P 160 w kapeluszu :P

    Malutka_27 bratowa pokroju Siostry mojego Męża. Mi bardzo pomogło, że wygadałam się tu Dziewczynom i dały mi mnóstwo cennych rad :) Nie przejmuj się takimi komentarzami. Nie jeden jeszcze taki usłyszysz. I wcale nie musisz się tłumaczyć nikomu czemu miałaś cc. Czy ktoś pyta kobiety sn "sn? z jakiego powodu" srakiego :P sorry :P hahhahaha musiałam :)

    iNso87 współczuję z tym męczeniem się z ubezpieczeniem, zamiast Ci pomóc to pod górkę :/

    Butterfly 83 jak się czujesz? Już mniej męczy Cię zgaga?

    Sana powodzenia na usg! I czekamy na info :D


    iNso87, patuniek86, Sana, Butterfly 83, Macy lubią tę wiadomość

    .
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salsefia nas też czeka skracanie mebli do małego ale najpierw mąż musi położyć podłogę ;-) uważaj na siebie i odpoczywaj dzisiaj !

    Sana powodzenia na USG i daj znać jak będziesz już po ;-)

    Kleopatra oby u synka była poprawa. Trzymam kciuki ;-)

    Inso87 niestety ja też wiem co to znaczy walka z pryszczami ;-/ do tej pory zawsze narzekalam na swoją cerę, nawet na początku ciąży! Tak mi hormony szalały że miałam cerę gorszą niż u nastolatki. Na szczęście uspokoiło się bo już miałam łzy w oczach;-( powodzenia u dermatologa ! Oby pomógł ;-)

    Edit: makowe mi też wczoraj ułożyło jak się wygadałam ;-) dziś już mi lepiej i nastawiona jestem pozytywnie na tą wizytę u siebie w mieście;-) Dzięki dziewczyny !!!! ;-* ;-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 09:18

    iNso87, Makowe Szczęście, patuniek86, Ksiazka1, Kleopatra, Sana, india lubią tę wiadomość

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj nastąpił taki mały cud :-) 7,5 godzin, z przerwami (oczywiście), ale 7,5 godzin snu! :-D Światło zgaszone p 1.30, od razu i tak nie zasnę ;-) Potem pobudka o 6 na siusiu, o 7.20-mąż wychodzi do pracy, więc buziak (nie raz na niego nakrzyczałam, że wychodzi bez, więc nic nie mówię, kiedy mnie tym wybudza), no i teraz pobudka o 9 :-D

    A miałam dzisiaj tak dziwny sen :-D

    Pola wystawiła twarz i tę jej buźkę było widać przez moją skórę :-D I tak jeździła po tym brzuchu ;-)
    Ogólnie to się działo na porodówce :-) A potem Pola się odwróciła głową w dół i chce wyjść-ale nie tam, gdzie trzeba-tylko znowu brzuchem, nad spojeniem łonowym. Rany, jak to bolało! Non stop waliła mnie tam głową :-D Z bólu nie wyrabiałam, a lekarze stwierdzili, że jak się wstawi, wtedy mam dać znać ;-) A ona jak taran, co chwila mnie waliła w brzuch :-D

    Makowe Szczęście, Katia89, Anet85, Sana, Macy lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_27 kciuki zaciśnięte za dzisiejszą wizytę :D

    .
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 lubię za pierwszą część. Jeju co za sen!

    patuniek86 lubi tę wiadomość

    .
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w sprawie chipsów-naprawdę ich nie jem. W ogóle mi nie smakują, jak spróbuję 3-4, to już mam dość :-)
    Tylko te brytyjskie 2 smaki mi tak pasują :-D

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 też pamiętam z UK krewetkowe i octowe :) zdecydowanie od chipsów wolę ser lub czekoladę :D Na razie nie mogę jeść tych pysznych serów, no ale już naprawdę nie długo :D

    Wczoraj byliśmy na kolacji, i Mąż pytał co bym zjadła po porodzie :) to było takie słodkie :)

    patuniek86, Butterfly 83 lubią tę wiadomość

    .
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe, ja mojemu już mówiłam, jakie kanapeczki ma mi przynosić :-D Z obiadem mi wszystko jedno (tylko bez kaszy jaglanej ;-) ), ale śmierdzące serki i łosoś-o rajuśku :-D

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dziś nie udało się umówić wizyty ;-( Pani doktor dziś nie będzie. Pozostało mi czekać do środy;-/

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Ja niedawno wstalam i nadrabiam. Dzien dobry! :D
    Dzis Mloda wczesniej odbieramy ze szkoly i wizyta u dermatologa. Cos na te pryszczki Jej na twarzy musi zaradzic,bo ja patrzec nie moge jaka ma cere :/ az mi Jej szkoda, pelno wagrow sie narobilo. Stosuje mydlo protex i przed spaniem wyciera je Davercinem. Jest lepiej niz bylo ale dalej je ma. Nie chce zeby potem bedac nastolatka/dorosla cierpiala z tego powodu. Sama wiem co to znaczy ;)

    Makowe sliczne zdjecia!:D

    Inso, Młoda ma straszne problemy ze skórą. Pamiętaj, że Protex wysusza skórę dodatkowo, więc pobudza ją do produkcji większej ilości natłuszczenia ;-)

    Na samej wągry to ciężko coś poradzić, ale na trądzik jest naprawdę świetny krem-skinoren. Taka pomarańczowo-biała tubka. Krem bez recepty, polecona właśnie przez dermatologa :-) I ja widzę różnicę, kiedy Młoda pamięta o jego używaniu, a kiedy nie ;-)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Nie mam ale zaraz sprawdze ;D
    Zostalo mi kupic torbe i organizer do greentoma(choc mysle,ze trobe sama kupie pod spod do wozka) i adaptery do fotelika ;d ale jakos malo tego hehehhee sprawdze ten pas napewno.

    Czyli w czymś Ci pomogłam :-D

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe Szczęście wrote:
    patuniek86 serce mi pęka jak piszesz o tych bezsennych nocach. Zamieniłabym się z Tobą gdybym mogła na kilka nocy, żebyś mogła odpocząć. Cornelka jeszcze tak o 22.00-22.30 pobryka a później układamy się do snu i czuję ją znowu o 6tej.

    Makowe, jesteś kochana :-) Żeby u mnie ta bezsenność była strasznie męcząca, to byłoby gorzej ;-) Ale z reguły śpię 4,5-5 godzin, a potem 1,5 godziny drzemki około 9-11 ;-) I styka :-) Naprawdę nie wiem, jakim cudem ;-) W końcu ja jestem urodzony śpioch :-D
    A w nocy Pola to tak rozrabia... Chociaż wczoraj to rozrabiała przez calutki dzień. Brzuch mi falował, jak wzburzone morze :-D
    Wieczorem pokazałam mężowi. On zobaczył i patrzy na mnie-a po co to robisz? :-D Mówię mu, że to Pola, nie ja :-D Oczy, jak 2 spodki :-D Tłumaczę mu, że jego dziecko robi mi przemeblowanie narządów wewnętrznych, wystrój jej się nie podoba ;-) I nogami przesuwa żołądek i wątrobę, dupcią rozpycha jelita, bo takie trochę zaplątane, głową próbuje przesunąć mi szyjkę, bo w końcu czemu nie, a rękoma rzeźbi w prawym biodrze ;-)

    Makowe Szczęście, india lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_27 wrote:
    Niestety dziś nie udało się umówić wizyty ;-( Pani doktor dziś nie będzie. Pozostało mi czekać do środy;-/

    Oj Malutka... Ale we środę idziesz do niej?

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Inso, Młoda ma straszne problemy ze skórą. Pamiętaj, że Protex wysusza skórę dodatkowo, więc pobudza ją do produkcji większej ilości natłuszczenia ;-)

    Na samej wągry to ciężko coś poradzić, ale na trądzik jest naprawdę świetny krem-skinoren. Taka pomarańczowo-biała tubka. Krem bez recepty, polecona właśnie przez dermatologa :-) I ja widzę różnicę, kiedy Młoda pamięta o jego używaniu, a kiedy nie ;-)
    Patuniek bylam z Mloda po skierowanie u naszej pediatry. I Ona powiedziala,zeby wykupic ten davercin i przecierac do wizyty z dermatologiem. To alkohol i tez wysusza. Ona ma tlusta cere,bo wodze jak czesto sie blyszczy takze u nas to raczej wskazanie wysuszac. Tak mi sie wydaje,bo bylam w podobnej sytuacji. Ogolnie ja leczylam swoj tradzik juz jakos po 20 r.z. i bralam Tetralysal. Bardzo skuteczny. Wydaje mi sie,ze Laura tez moze miec podloze bakteryjne. Do tego zestaw z Pharmacerisu do mycia twarzy i krem. Do dzis uzywam do twarzy tylko tej linii i jest super. Po wyleczeniu wtedy nie mialam juz problemow. Pojedyncze wiadomo przy okresie itp. Teraz sie smieje do Malza,ze jak juz 30tke przekroczylam to chyba linie tych produktow powinnam zmienic na przeciwzmarszczkowa hahaha

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis parapetowka u znajomych Malza..juz sie boje jak wysiedze:/ a wstalam jeszcze z potwornym bolem glowy. Dawnooooo mnie glowa nie bolala :| Dzieci dzis na noc do moich rodzicow. Lena chyba 1 badz 2 raz bedzie u nich nocowala beze mnie i Malza. ;) a ja wroce do domu i dziwnie pewnie sie poczuje,ze dzieci nie ma w lozku :D Jutro obiad u mojej Mamy,takze i tak przyjezdzamy. W niedziele pyzy u Tesciowej :D mniam! No i z tego tez powodu z Malzem dzis kupimy cos odrazu na Dzien Babci i Dziadka i przez weekend dzieci porozdaja. Chcielismy kupic im po bilecie do kina na Galimatias i jeszcze sie zastanawiamy :)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 646 647 648 649 650 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ