X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły dzisiaj staniki z italian fashion :-) Miękkie, bezszwowe, na noc głównie, ale będę je nosić po porodzie, a jeśli te z esotiq będą dobre, to na dzień będę mieć "eleganckie", na noc te miękkie :-)

    Zamówiłam rozmiar M i są ok :-) Pod biustem idealnie, w biuście z jednej strony mam wrażenie, że jeszcze trochę miejsca jest, ale jednocześnie troche5spłaszczają ;-) No cóż, oby cycki nie opadały na brzuch, będzie dobrze :-D Przynajmniej kanaliki mlekowe się nie zatkają :-)
    Na dzisiaj jeszcze tylko jedna koszula z dolce sonno-na ramiączkach, rozmiar L do porodu-i w tym tygodniu koniec :-)

    Ponieważ nie chce mi się jechać na żadne zakupy, kupiłam woreczki strunowe na allegro :-D 30 woreczków 30x40 cm za 8 zł z przesyłką :-D Polecony mi wystarczy, a kosztował 2 zł ;-)

    india lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Malutka_27 Autorytet
    Postów: 382 478

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek86 tak, koniecznie !

    43ktupjymknd3pkp.png

    Nasze szczęście Oliwier 💗 04.03.2019 💗
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1082

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kusicie tymi ciastami! Strasznie mnie ciągnie do słodkiego ale muszę ograniczać bo tyłek rośnie :D

    Patuniek, ja też czuję się dziwnie jak nie czekam na jakąś paczkę. Dlatego w tym tygodniu 5, dzisiaj chyba 3 ostatnie przyjdą :)

    Sana, kciuki za wizytę! Czekamy na wieści :) a przy okazji imienia, do wyboru zostały mi tylko dwa, także wybór jeszcze trwa u mnie ale na pewno któreś z tych imion będzie, więc albo Wiktoria albo Laura :) tylko zastanawiam się jak można wołać zdrobniale na Laure? Hmmm a jak u Ciebie?
    Któraś z Was też miała dylemat z tego co przeczytałam ale nie pamiętam która, 83xx? Chyba Ty. Między jakimi wybierasz? :)

    age.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1082

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie jakie cuda przyszły dla malej:)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3e075c33a570.jpg

    patuniek86, Marza89, kehlana_miyu, Reniferra, Kleopatra, Malutka_27, 83xxx, Sana, Marcowa2017.23, Butterfly 83, iNso87, Makowe Szczęście, mimoza lubią tę wiadomość

    age.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia, no z takimi opaskami to nikt nie będzie mieć wątpliwości, co do płci :-) Śliczne opaski :-)

    Katia89 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1082

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Katia, no z takimi opaskami to nikt nie będzie mieć wątpliwości, co do płci :-) Śliczne opaski :-)

    Będzie wesoło jak okaże się że to jednak chłopak, haha! Pomyłki się zdarzają niestety chociaż mam nadzieję że żaden z 5 lekarzy u których byłam nie pomylił się bo byłyby jaja i to dosłownie :D

    patuniek86, iNso87 lubią tę wiadomość

    age.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia, u mnie 4 różnych widziało dziewczynkę, ja sama w 3 przypadkach byłam pewna obrazu ;-) Na ostatnim usg były dokładnie widoczne wargi sromowe :-D No nie do pomylenia :-D

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia ja będę mówić Laurka ❤️ można jeszcze Laurunia, gdzieś słyszałam ;)

    Piękne opaski :D

    Katia89 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1082

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek, oby! :D znam osobiście parę gdzie lekarze i to kilku widziało chłopca a tu hops dziewczynka! A tu wszystko niebieskie :)

    Zastanawiam się w jaki sposób wyparzac po raz pierwszy smoczki i butelki, laktator chyba też? Jakoś to trzeba gotować czy jak?

    age.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia89 wrote:
    Patuniek, oby! :D znam osobiście parę gdzie lekarze i to kilku widziało chłopca a tu hops dziewczynka! A tu wszystko niebieskie :)

    Zastanawiam się w jaki sposób wyparzac po raz pierwszy smoczki i butelki, laktator chyba też? Jakoś to trzeba gotować czy jak?

    Ja mam o tyle łatwo, że wózek, fotelik i kocyki mam niebieskie :-) Wózek i fotelik w promocji, kocyki wybierała Młoda ;-)
    Z ubrankami gorzej, ale prócz różowości mam dużo neutralnych :-)

    Ja smoczki i butelki gotowałam :-) Na wrzątek kilka minut :-) Aktualnie nie mam żadnej butelki, smoczka, laktatora (13 lat temu laktatorem nic nie mogłam ściągnąć).

    Sa teraz też niedrogie sterylizatory, jeśli zamierzasz korzystać z tych wszystkich sprzętów, może warto zainwestować właśnie w sterylizator?

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1082

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że nie będę już inwestować w kolejne sprzęty, mam ich wystarczająco dużo :p więc wygotuje te rzeczy. Ale zastanawiam się czy te plastikowe butelki i te gumy od smoczkow to nic się z nimi nie stanie? Mam trzymać ta butelkę pod wodą? Bo sama raczej się nie zanurzy w wodzie? Ale głupie pytania :D

    age.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia, jeśli będziesz regularnie używać butelek i laktatora, to sterylizator na pewno ułatwi Ci życie :-D
    A przyznam, że nie pamiętam, jak to było że smoczkami :-D Chyba kiedy gotowały się w garnku dociskałam je łyżką, ale pewności nie mam :-D

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1082

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba muszę to przemyslec, ale czekanie na kolejną przesyłkę brzmi świetnie :D

    patuniek86 lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia89 nic się nie stanie podczas gotowania. A butelkę zalewasz do pełna woda i sama będzie stać w tym wrzątku. Oczywiście zalej wrzątkiem z czajnika.

    Katia89, Makowe Szczęście lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przyszedł stanik z esotiq i jest przepiękny, taki wyjściowy :) ale niestety na środku szycie i się odznacza pod bluzka, a szkoda, będzie do grubszych ciuchów na początek.

    Koszule z dolce sono też przyszły, rozmiar L, trochę za duża u góry ale na długość ok, o taką długość mi chodziło, żeby się schylic i nie myśleć czy aby nic nie widać z tyłu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 12:14

    patuniek86, india lubią tę wiadomość

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gdzieś kiedyś przeczytałam i sobie zapisałam nazwę:

    Cicatridina

    Myślałam, że to na receptę, ale nie :-) Podobno rewelacyjne globulki i krem, stosuje się je też po porodzie i podobno wszystko ładnie się goi, do tego przynosi ulgę. Czytam internety i wygląda na to, że faktycznie może pomóc :-)
    Któraś już stosowała? :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_27 szkoda że dzisiaj nie ma tej lekarki :( no ale do środy niedaleko - oby się udało i będziesz mogła odetchnąć z ulgą!

    Katia89, my w sumie nie mamy żadnego pewniaka, ale chyba najbardziej nam się podobają Laura i Lena.
    Piękne opaseczki :)

    Ja przy Julce też gotowałam smoki i butelki w garnku we wrzątku. Teraz w sumie jeśli uda się kp, to nie będę inwestować w sterylizator. Jeśli będę karmić mm, to chyba dla własnej wygody kupię ;)
    Wyjdzie w praniu po porodzie, teraz na pewno z takim zakupem się wstrzymam.

    iNso87, patuniek86 lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po wizycie wszystko ok :)
    Wszystkie pomiary, przepływy w normie ;)
    Mała waży 1460g, i jest na 70 percentylu.

    Niestety nie chciała współpracować, obróciła się tak, że nie dało się zrobić żadnego porządnego zdjęcia :( mamy więc tylko takie, usta i nosek ;)

    Mąż już zapowiedział, że w lutym pójdziemy na jeszcze jedną wizytę z usg 3d i lepiej żeby mała współpracowała, haha :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/05bc9bbb36c3.jpg

    Nie wiem czemu zdjęcie się tak obraca :/

    83xxx, Katia89, iNso87, Kleopatra, patuniek86, Butterfly 83, Reniferra, kehlana_miyu, Ksiazka1, Marza89, Makowe Szczęście, lkc, enka90, Ankakaranka87, Anet85, Salsefia lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia89 wrote:
    Ale kusicie tymi ciastami! Strasznie mnie ciągnie do słodkiego ale muszę ograniczać bo tyłek rośnie :D

    Patuniek, ja też czuję się dziwnie jak nie czekam na jakąś paczkę. Dlatego w tym tygodniu 5, dzisiaj chyba 3 ostatnie przyjdą :)

    Sana, kciuki za wizytę! Czekamy na wieści :) a przy okazji imienia, do wyboru zostały mi tylko dwa, także wybór jeszcze trwa u mnie ale na pewno któreś z tych imion będzie, więc albo Wiktoria albo Laura :) tylko zastanawiam się jak można wołać zdrobniale na Laure? Hmmm a jak u Ciebie?
    Któraś z Was też miała dylemat z tego co przeczytałam ale nie pamiętam która, 83xx? Chyba Ty. Między jakimi wybierasz? :)
    Ja mowie teraz normalnie na Mloda Laura,jak mnie wkurzy to Larwa!:D hahahaha a tak to Laurunia, Laurka, Laurusia. I takie swoje ksywki mamy niekoniecznie z imieniem zwiazana ;)

    Edit.
    Lena mowi od poczatku Raura. Nie potrafi jeszcze L z przodu postawic. I wychodzi Jej Raura ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2019, 13:41

    83xxx, Katia89, patuniek86, kehlana_miyu, Marza89, Makowe Szczęście lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1082

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, to z Larwa mnie rozbawilo do łez, hahaha! Dobre :) :) :)

    iNso87, Makowe Szczęście lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 647 648 649 650 651 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ