X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 to też prawda, jak ktoś ma doświadczenie to faktycznie idzie szybciej, a jak nie to są "poszukiwania".

    InspeMama faktycznie kiepsko jak jeszcze zastrzyki dochodzą.Będziesz je brać do któregoś tygodnia?

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak dobrze okreslic termin porodu? Co kalkulator to wychodzi inaczej.

    A tak w ogóle Inso to piękna liste stworzylas :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 19:14

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane ! Niestety nadrabiam po łeb kach więc nie odniosę się do wszystkiego.

    Szczęśliwa Mamusiu fajnie Cię tu widzieć, mialam trochę przerwy od forum, ponad rok mnie tu nie było.

    InspeMama kciuki za betke jutrzejszą... Ja te plamienia? Ja też mam... Na szczęście przy moich chłopakach nie mam czasu i tym myśleć.. Też biorę heparyne. Które bierzesz? Clexane? Neoparin czy coś innego? Po Clexane musiałam jechać na drugi koniec miasta ale udało mi się zdobyć 5 opakowań..

    Dobrego wieczoru.

    PS. Ponieważ nie idę na betke to robię jutro sikanca... Nie mam żadnych objawów i jak sobie to uświadamiam to martwię się. U mnie brak objawów był niestety zawsze początkiem końca... Więc na poprawę humoru muszę siknać...choc tego też się boję.. Bo było że siknelam i kreska nie ciemniala. Poszłam na betę i lipa była... Proszę Boga o sile by to przetrwać... Teraz przy jednym małym dziecku jest łatwiej bo taki absorbujacy że zapominam że niby w ciąży jestem...

    Kiedy idziecie na wizyty? Ja planuje dopiero 26.07... Jak ja przeżyje te 29dni??? Żeby tylko po drodze nic się Joe wydarzyło a maluszek żeby rósł...

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałabym ochotę powiedzieć bliskim o ciąży. Ale boję się.

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ksiazka wrote:
    Dziewczyny jak dobrze okreslic termin porodu? Co kalkulator to wychodzi inaczej.

    A tak w ogóle Inso to piękna liste stworzylas :D
    Prawidłowo z OM to jest tak naprawdę +7dni i -3msc od pierwszego dnia ostatniej @. Przykładowo u mnie Starsza moje OM wtedy to 5.05 czyli termin mi wyszedł 12.02 i w terminie się urodziła. Druga dzień przed dlatego wierzę w to;)

    A dziekuje:d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 19:25

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka daj znać jak wyszedł teścior. Ja jeszcze też nie czuje tej ciazy. Chyba w połowie dopiero uwierzę.. Albo jak mdłości przyjdą..

    M@linka lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli mi kalkulator źle wyliczył. Teraz jak policzylam syna to pasuje to co Inso napisałaś. Ale podam dokładnie po wizycie u lekarza jak sie potwierdzi zeby znowu nie zmieniac :)

    M@linka ja też mam ochotę już komuś powiedzieć ale się wstrzymamy, jak długo się da ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 19:36

    M@linka, iNso87 lubią tę wiadomość

  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiało się z Wami witam dziewczyny,
    Poproszę o wpisanie na 8.03 (to termin z OM).
    Beta dzisiaj 26,68
    Kiedy powtórzyć? Jutro, pojutrze?
    Martwi mnie trochę też ten mój prog - 13ng/ml - niski, ale żadnych plamień, nic.

    M@linka, iNso87, Izziee lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    Nieśmiało się z Wami witam dziewczyny,
    Poproszę o wpisanie na 8.03 (to termin z OM).
    Beta dzisiaj 26,68
    Kiedy powtórzyć? Jutro, pojutrze?
    Martwi mnie trochę też ten mój prog - 13ng/ml - niski, ale żadnych plamień, nic.

    Jak nie ma plamien to się nie przejmuj progiem. Ja w ostatniej ciąży miałam w 7tyg tylko 12 ng/ml a potem spadło do 8ng/ml ale akurat miałam plamienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 20:22

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    Nieśmiało się z Wami witam dziewczyny,
    Poproszę o wpisanie na 8.03 (to termin z OM).
    Beta dzisiaj 26,68
    Kiedy powtórzyć? Jutro, pojutrze?
    Martwi mnie trochę też ten mój prog - 13ng/ml - niski, ale żadnych plamień, nic.

    Cześć Bonda :D
    Bete najlepiej powtórzyć pojutrze. Przyrost sprawdza sie po 48h :)

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda no hej! :d czekam dalej na resztę Dziewczyn z testowania:))

    Tak bete za dwa dni powtarzamy;) bo ja też musze:))

    Książka tak mi taka Starsza ginka w pierwszej ciazy wyliczyla z Laura i mówiła, że tak kiedyś lekarze liczyli;) spoko zmienimy potem na terminy jakie wpisza nam w kartę ciazy:d jeju... Karta ciazy jak to brzmi:d normalnie 3 ciąża a jakbym była w pierwszej;d

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro powtarzam betę i już się stresuję.

    Tą kartę ciąży zakłada się na 1 wizycie?

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izziee wrote:
    Ja jutro powtarzam betę i już się stresuję.

    Tą kartę ciąży zakłada się na 1 wizycie?
    Trzymamy kciuki:d
    Niekoniecznie, to już od gina zależy. Może założyc dopiero na drugiej. Na pierwszej powinien dać napewno skierowania na badania typu krew, mocz itp.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igness wrote:
    Mayka gratulacje :*
    InSo również gratuluję, też chciałabym w końcu zobaczyć chociaż cień cienia. Ja dopiero 4 dpo, najchętniej test zrobiłabym już teraz hehe Myślę, że 28/06 będę testować
    Igness nie korci Ciebie jeszcze do testowania?? :))

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Tylinka Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smile wrote:
    Hej ksiazka:) Dla Ciebie również gratulacje:)

    Dziewczyny widzę że niektóre z Was będą miały 3 czy 4 dzieciątko.A więc zdradźcie mi tajemnicę jak nie zwariować w domu?:)
    Kochana dla mnie dwójka lobuzow czy troje to już jeden... Ekhm... Może noworodek ich wyciszy :) :) :) córka wykazuje ogromne pokłady opiekuńcze i sądzę że nie dorwe się do wózka :)

    Tylinka
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam do rana i właśnie zrobiłam... Chwili trwaj!

    https://zapodaj.net/efa052e317a9d.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 23:44

    iNso87, Wichura, smeg lubią tę wiadomość

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • Igness Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Igness nie korci Ciebie jeszcze do testowania?? :))

    Dziś 8dpo test negatywny :(

  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    To ja chyba pierwsza po wizycie wczorajszej. Pęcherzyk w dobrym miejscu - wkręcałam sobie ciążę pozamaciczną. Trochę mi się kształt nie podoba (zbliżony do łezki), ale doktorka mówi, że wszystko ok, że to wynika z ucisku głowicy. Następna wizyta za 3 tygodnie i musi być serduszko:) Mam wrażenie że przestają mnie boleć piersi i mam wiadomo jakie myśli.

    Bonda - ja bym zadzwoniła do lekarza, myślę że powinnaś dostać luteinę. Ja miałam 24 progesteron i moja doktorka mówiła, że dobrze by bylo, gdyby był wyższy i biorę od pozytywnego testu. Generalnie luteina nie może chyba zaszkodzić, a może tylko pomóc;)

    Izzie - daj znać jak beta. Ja się spotkałam z tym, że zakładali kartę ciąży na wizycie, na której widać akcję serca. Zależy od lekarza.

    iNso87, Izziee lubią tę wiadomość

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka piękne krechy! :d

    Lwieserce super, że wszystko ok:))) ja miałam jakiś taki nieregularny kształt pęcherzyka z młodsza. Gin coś mówił, że płaski? Ale jak widać wszystko ok:))

    Igness spokojnie, mi pozytyw w 10dpo dopiero wyszedl:) i to bladzioch także czekaj z 2-3dni jeszcze.

    M@linka lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylinka wrote:
    Kochana dla mnie dwójka lobuzow czy troje to już jeden... Ekhm... Może noworodek ich wyciszy :) :) :) córka wykazuje ogromne pokłady opiekuńcze i sądzę że nie dorwe się do wózka :)
    No to moja młodsza ma zadatki na Matkę Polke:p każde dziecko jest Jej. I obawiam się, że trzecie nie będzie miało łatwo jak ta się dorwie..zaglaszcze poprostu :d smoczek co chwila będzie wpychany albo powie, ze ona będzie karmić..

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ