X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inspeMama wrote:
    Następną robię jutro musze sprawdzić przyrost. Moj lekarz powiedzial ze dopoki nie bedzie 1000 to nie mam po co przychodzić na wizytę...
    Bo od 1000 jest widoczny pęcherzyk i ciałko zolte ;) a czy zarodek to juz nie wiem.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś rano miałam jakiś brunatny śluz i już jestem w panice bo wczoraj cały wieczór mnie strasznie bolał jajnik i plecy w krzyżu;/

  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny każda z Was robi betę?ja w sumie nie zamierzałam iść ale jak każda robi...

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inspeMama wrote:
    Dziś rano miałam jakiś brunatny śluz i już jestem w panice bo wczoraj cały wieczór mnie strasznie bolał jajnik i plecy w krzyżu;/

    Jak masz możliwość to zadzwoń do gina.A póki co to na pewno odpoczywaj

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • mayka Autorytet
    Postów: 335 504

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smile wrote:
    Dziewczyny każda z Was robi betę?ja w sumie nie zamierzałam iść ale jak każda robi...
    Ja nie robię i nigdy nie robiłam. Wystarczy mi test ciążowy dalej bwdzie co ma być i żadna beta tego nie zmieni

    Olaf 08.07.2011
    Leon 31.08.2015
    Tola 02.02.2017
    ...I Nasza niespodzianka Lidia 06.03.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Przywitam się, ale nie wiem czy dam rade Was śledzić, bo widzę, że dajecie czadu ;)
    Z niektórymi dziewczynami znam się z czerwcowego testowania:)
    Wszystkim serdecznie gratuluję i życzę spokojnych ciąż :)
    Ja dzisiaj zobaczyłam na teście 2 kreski, termin z OM wychodzi mi na 08.03. To będzie drugie dziecko z marca :D
    Bety nie będę robić, poczekam na wizytę u lekarza.
    Pozdrawiam :)

    iNso87, Izziee lubią tę wiadomość

  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ksiazka:) Dla Ciebie również gratulacje:)

    Dziewczyny widzę że niektóre z Was będą miały 3 czy 4 dzieciątko.A więc zdradźcie mi tajemnicę jak nie zwariować w domu?:)

    ksiazka lubi tę wiadomość

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smile wrote:
    Dziewczyny każda z Was robi betę?ja w sumie nie zamierzałam iść ale jak każda robi...

    Przy naturalnych ciążach to zasadniczo nie ma takiej potrzeby, po in vitro to standard bo bierze się PRG i trzeba to kontrolować...także dodatkowy stres.

  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już marzec? Gratulacje :)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InspeMama skonsultuj to szybko z ginem. Możesz mieć niedomoge lutealna. I odpoczywaj!

    Książka hej! Czekalam tu na Ciebie :d a gdzie reszta Mamusiek;) może niedługo przeniosą się tu do Nas :d

    Smile nie musisz robić. To tylko info dla Ciebie:) i tak jak Mayka napisała co ma być to i tak będzie, nic tego nie zmieni.
    Narazie nie wariuje ale zobaczę co będzie jak 3bedzie:p na szczęście starsza będzie miała już 10lat po porodzie to trochę lżej może będzie.. Chyba że w bunt nastolatki wejdzie to juz po mnie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 13:13

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    InspeMama skonsultuj to szybko z ginem. Możesz mieć niedomoge lutealna. I odpoczywaj!

    Książka hej! Czekalam tu na Ciebie :d a gdzie reszta Mamusiek;) może niedługo przeniosą się tu do Nas :d

    Smile nie musisz robić. To tylko info dla Ciebie:) i tak jak Mayka napisała co ma być to i tak będzie, nic tego nie zmieni.
    Narazie nie wariuje ale zobaczę co będzie jak 3bedzie:p na szczęście starsza będzie miała już 10lat po porodzie to trochę lżej może będzie.. Chyba że w bunt nastolatki wejdzie to juz po mnie..


    Wczoraj dostałam nową silniejszą prolutex w zstrzyku i myślę, że to dlatego. Czytałam też, ze w pierwszych tyg. macica się przygotowuje i rozciąga stąd ten ból, poki co nic mnie nie boli lekki ćmienie więc nie panikuje jeszcze. Rano jutro pędze na betę, trzymajcie proszę kciuki!

  • Wichura Ekspertka
    Postów: 158 179

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie zrobię bety bo mialam spadek. Podejrzewalismy z ginem że to błąd laboratorium ale i tak zawsze przy badaniu mówił, że wszystko ok ale trzeba mieć na uwadze ten spadek. Powiedział też, żeby przy ciąży naturalnej nie robić bo to bez sensu. Wszystko będzie widać w usg tylko trzeba cierpliwości :) zwijam gołąbki, mniaaaam

    hchyvfxmyj0gl92x.png
  • mayka Autorytet
    Postów: 335 504

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smile wrote:
    Hej ksiazka:) Dla Ciebie również gratulacje:)

    Dziewczyny widzę że niektóre z Was będą miały 3 czy 4 dzieciątko.A więc zdradźcie mi tajemnicę jak nie zwariować w domu?:)

    Moje dwa starsze ida od września do szkoły i przedszkola. Zostane w domu z najmłodszą i ciąża i to mnie trzyma przy życiu haha

    Teraz nie ukrywam pomaga mi mąż np Zawozi i odwozi do przedszkola najstarszego. A ja w domu z młodszymi. Dzieci czasem się bawią razem ale nieraz jest wojna , czasem mam ochotę wyjść i nie wrócić, ale to jest jednak najcenniejsze co w życiu posiadam.
    Chce wychować dzieci w miłości i wzajemnym szacunku do siebie. Chce by wiedziały ze mogą na sobie polegać i na nas.zawsze chciałam mieć duza i kochająca sie rodzinę to mój priorytet w życiu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 13:44

    M@linka, smeg lubią tę wiadomość

    Olaf 08.07.2011
    Leon 31.08.2015
    Tola 02.02.2017
    ...I Nasza niespodzianka Lidia 06.03.2019
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi bardziej o takie ciągłe siedzenie w domu i tylko gary, dziecko, sprzątanie itd itp i tak w kółko. Ja to mam jakąś taką potrzebę wyjścia do ludzi którą póki co tylko w miarę możliwości zaspokajam w weekendy...

    Wichura lubi tę wiadomość

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • mayka Autorytet
    Postów: 335 504

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to wygląda następująco albo opiekunka albi wychodzi jedno z nas z przyjaciółmi a drugie pilnuje dzieci. Czesto znajomi tez do nas przyjeżdżają wieczorami jak dzieci już w łóżkach.
    Jeżeli chodzi o dzień to zawsze można poznać mamy z osiedla w piaskownicy potem sie wzajemnie odwiedzać.
    Jednak trzeba się przyzwyczaić do takiego trybu życia.

    Olaf 08.07.2011
    Leon 31.08.2015
    Tola 02.02.2017
    ...I Nasza niespodzianka Lidia 06.03.2019
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w sumie na żadne imprezy nie chodzimy odkąd Młodsza się urodziła. Chodzi mi o takie ze znajomymi na piwko itp. Jak impreza to tylko w rodzinie razem z dziecmi. Mój Malz wogole z kolegami nie spotyka się. Pracuje non stop i sam sobie dodatkowych robot szuka. Poprostu wprost mówiąc ma glowe na karku i fiu bzdziu mu nie w glowie;) ja też nie spotykam się z Psiapsiolami, bo w sumie z moich 3najblizszych to tylko ja jestem w Małżeństwie i z dziecmi.. Tamte gorące singielki po 30tce.. Jak się widuje to raz na rok przy kawie u mnie w domu. Nie przeżywam tego aż tak mocno:) chwilą dla siebie to raczej jak dla mnie spokojna kąpiel, godzinka samej w pokoju na odpoczynek wtedy Malz siedzi z dziecmi i daje mi odspanac. Ale tak czy siak to dzieci są 24/dobe. Moja młodsza raz tylko nocowala u moich rodziców jakoś w marcu bo remont pokoi akurat robiliśmy i, zeby nie malowanie ścian pewnie z nami w domu by byla.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InspeMama trzymam kciuki! Będzie dobrze! :))) ja jestem na ręku cała posiniaczona od tego klucia.. Jak poszłam proga badać w 7dpo to jakaś Baba mnie pokaleczyla tak pobierajac;/ krwiaki, siniaki po pobraniu to jak zaszłam do auta to gula mi się na ręku zrobila wrrr.. Dzis jakiś młody chłopak mi pobierał to jakoś poszło ok.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 znam ten ból.. ja mam kiepskie żyły więc za każdym razem jak idę to się boję ile razy mnie będą kłuć. Nie raz wracałam z posiniaczonymi rękami niestety.

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki INso87 :*
    Ja do pośniaczonych rąk jeszcze muszę dodać brzuch bo biorę heparynę i proga podskórnie...

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izziee z tymi żyłami to jakaś wymówka.. Raz jak poszłam to tez mówi do mnie babka ooo słabe żyły, niewidoczne, cienkie.. A druga mówi co za pierdoly Pani odpowiedziano. Są normalne.. Takze jak ktoś mówi, że mam słabe żyły to poprostu nie potrafi dobrze pobrac i tyle..

    Inspe.. Kurde to masz się. Ja lutka bralam w poprzedniej ciazy tak zapobiegawczo ale miałam dopochwowe jak dobrze pamiętam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 17:42

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ