X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Wichura Ekspertka
    Postów: 158 179

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, widzę że masz córeczki
    <3

    iNso87 lubi tę wiadomość

    hchyvfxmyj0gl92x.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura wrote:
    Ja w pierwszej ciąży nie dałam rady ukryć bo wymiotowalam od 5 tygodnia. Teraz planuje poczekać do pappa :) chociaż mamie swojej już powiedziałam. Mega się ucieszyła, bo mam jeszcze małego Wojtusia roczniaka :) mam nadzieję, że będzie dziewczynka :) no i zdrowa!!

    Ja bety nie robię bo miałam spadek więc nie chcę znowu doświadczyć tak strasznego błędu w labo.. Ale wizyta za 3 tyg, kiedy będzie widać serusio :)


    Ktoś tu jeszcze będzie miał dwa maluszki?
    Oj to miałaś przeżycie z ta pomyłka :/
    U mnie to 3dzidzia bedzie;) najmłodsza 2,5roku. Mam dwie dziewuszki i liczę po cichu na synka.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Wichura Ekspertka
    Postów: 158 179

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Ci siusiaczka!!!

    hchyvfxmyj0gl92x.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura wrote:
    Inso, pierwszy... Jestem w szoku, że się udało! Mój z resztą też bo od połowy cyklu mieliśmy ciche dni.. Ale owu była wyjątkowo szybko :) A Ty?
    U mnie 2cs:))) 1cs nawet w sumie i nie chciałam zajsc bo byłam po tabsach i chcialam jedna normalna @ distac:) U nas była też awantura mala przy owulacji, ze myślałam że nic z tego hahaha

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura wrote:
    Życzę Ci siusiaczka!!!
    To ja Tobie dziurki;d musimy jakoś po równo się podzielić hehehe

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Wichura Ekspertka
    Postów: 158 179

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój powiedział, że nie da się w dziurce zrobić dziurki. Prymityw, hahahaha :D :D

    Igness lubi tę wiadomość

    hchyvfxmyj0gl92x.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura wrote:
    Mój powiedział, że nie da się w dziurce zrobić dziurki. Prymityw, hahahaha :D :D
    A to się zdziwi jak na pierwszym usg zobaczy siusiaka a już na drugim ten siusiak odpadnie hahaha :d

    Dziewczyny często na forum piszą, że wargi u dziewuszki na usg są opuchniete i czasem to wyglada jak siusiak:p

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze zapytam Was - pracujecie? Kiedy wybieracie się na L4? Ja, o ile jutro się okaże że wszystko ok, planuję jeszcze lipiec przepracować, później mam 2 tygodnie urlopu planowanego i od połowy sierpnia mogłabym iść już na zwolnienie. Akurat będzie koniec I trymestru

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • Mayka04 Ekspertka
    Postów: 138 96

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż chce córeczkę. W sumie fajnie by było, bo siostra miałby siostrę :)
    Najważniejsze by zdrowe było...

    Ja właśnie jestem na l4 i zastanawiam się czy przy pierwszej wizycie nie przejść już na ciążowe l4.

  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayka04 kiedy miałaś pierwszy dzień miesiączki? Bo mamy ten same opcje terminów:)

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracowałam przed drugą ciąża. Zaszłam z młodsza i odrazu poleciałam na L4 bo miałam pracę fizyczna. Potem oczywiście po rozwiązaniu umowa mi się skończyła i wiadomo, że przedłużenia nie dostałam. Macierzyński płacił mi ZUS do końca. Od tamtej pory nie pracuje. Siedzę z młodsza w domu. Malz kazał mi siedzieć z Nia bo o żłobkach nie bylo mowy. Dopiero jak miała pójść do przedszkola to miałam sobie czegoś szukać. Malz za to gania na dwie prace także ten:)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuję z domu, ale 8 godzin przed kompem, o L4 jeszcze nie myślałam.

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • Mayka04 Ekspertka
    Postów: 138 96

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LwieSerce wrote:
    Mayka04 kiedy miałaś pierwszy dzień miesiączki? Bo mamy ten same opcje terminów:)

    Ja miałam 19.05 ost mięsiączkę. Ale mam rozwalone cykle. Wydaje mi sie ze do zapłodnienia doszlo 9.06

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 20:19

  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 22.05. ale też z cyklami ostatnio było coś nie halo. Zobaczymy co jutro usg pokaże

    Mayka04 lubi tę wiadomość

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tak zasiedzialam w domu, ze głową Mala.. :/ przed ostatnia praca miałam dg. Cały czas coś robiłam, jeździłam, załatwialam. Teraz jak o tym pomyśle to nie mogę uwierzyc, ze z Bizneswomen jestem Mamuska:p taka domowa.. ;d Czasem mi to przeszkadza bo każdy chyba lubi niezależność no ale cóż, priorytety w życiu się zmieniaja:)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LwieSerce wrote:
    A jeszcze zapytam Was - pracujecie? Kiedy wybieracie się na L4? Ja, o ile jutro się okaże że wszystko ok, planuję jeszcze lipiec przepracować, później mam 2 tygodnie urlopu planowanego i od połowy sierpnia mogłabym iść już na zwolnienie. Akurat będzie koniec I trymestru


    Ja pracuję i chciałabym pracować jak najdłużej w domu bym oszalała.

  • Tylinka Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igness wrote:
    Tylinka wiem przez co przechodzisz bo ja miesiąc w miesiąc testuje za szybko hehe implantacja jest około 9-12 dpo, hormon wydziela się dopiero dwa dni po implantacji wiec mamy jeszcze czas. Ja jestem 6dpo wiec mozemy rodzic w tym samym czasie;)

    To trzecie dziecko, a czekam na nie jak by było pierwsze po 20 latach starań. I wmawiam sobie objawy

    Tylinka
  • Tylinka Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igness wrote:
    Tylinka wiem przez co przechodzisz bo ja miesiąc w miesiąc testuje za szybko hehe implantacja jest około 9-12 dpo, hormon wydziela się dopiero dwa dni po implantacji wiec mamy jeszcze czas. Ja jestem 6dpo wiec mozemy rodzic w tym samym czasie;)

    To trzecie dziecko, a czekam na nie jak by było pierwsze po 20 latach starań. I wmawiam sobie objawy.
    Ja mam 29 lat, dwójkę 4 i 5 lat. I muszę się Wam pochwalić... OBRONILAM DZISIAJ MAGISTRA :) ale ogólnie to ze mnie kura domowa od 6 lat...

    iNso87, smeg lubią tę wiadomość

    Tylinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylinka wrote:
    To trzecie dziecko, a czekam na nie jak by było pierwsze po 20 latach starań. I wmawiam sobie objawy.
    Ja mam 29 lat, dwójkę 4 i 5 lat. I muszę się Wam pochwalić... OBRONILAM DZISIAJ MAGISTRA :) ale ogólnie to ze mnie kura domowa od 6 lat...

    Gratulacje :*

  • Mayka04 Ekspertka
    Postów: 138 96

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylinka wrote:
    To trzecie dziecko, a czekam na nie jak by było pierwsze po 20 latach starań. I wmawiam sobie objawy.
    Ja mam 29 lat, dwójkę 4 i 5 lat. I muszę się Wam pochwalić... OBRONILAM DZISIAJ MAGISTRA :) ale ogólnie to ze mnie kura domowa od 6 lat...

    GRATULACJE :)
    Ja bronilam w 9 mięs ciąży

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ