X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Igness Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso jakos coraz mniej wierze ze zobacze II bo mam boly podbrzusza jak na @

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igness wrote:
    Inso jakos coraz mniej wierze ze zobacze II bo mam boly podbrzusza jak na @
    Ignes czekamy z Toba,nadzieja umiera ostatnia. Poza tym objawy @ sa zbliżone do tych ciążowych.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Igness Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylinka a ty jak się czujesz ?? Kiedy testowanie ?

  • Wichura Ekspertka
    Postów: 158 179

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) czy któraś czuję się już jak w ciąży?

    hchyvfxmyj0gl92x.png
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura wrote:
    Dzień dobry :) czy któraś czuję się już jak w ciąży?

    Ja nie... Nic a nic...

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka wrote:
    Ja nie... Nic a nic...
    Ja tak samo..zero objawow procz barku @ :P

    Dziewczyny pijecie kawe teraz>?
    Ja nie moge ot tak rzucic tego nalogu :D chociaz teraz o 11 filizanka swiezo zmielonej kawki z mleczkiem z ekspresu..

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ignes, trzymam kciuki za dwie kreseczki :)

    Ja też jeszcze nie czuje się ciążowa. Cały czas chodze i patrzę na testy, bo nie mogę uwierzyć :) dzisiaj też zrobiłam i taka ładna kreseczka już <3

    Inso takiej kawki też nie potrafię sobie odmówić :) właśnie jestem po. Jedna filiżanka dziennie jest ok. Ponoć źle jest tak nagle całkiem odstawić, jeżeli juz to powoli. Ja piłam min 2 kawy. Teraz się przestawiam na jedną kawę z ekspresu a jedna kawę inke :p

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmienilam nasza pierwsza strone na bardziej wiosenna ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ksiazka wrote:
    Hej :)
    Ignes, trzymam kciuki za dwie kreseczki :)

    Ja też jeszcze nie czuje się ciążowa. Cały czas chodze i patrzę na testy, bo nie mogę uwierzyć :) dzisiaj też zrobiłam i taka ładna kreseczka już <3

    Inso takiej kawki też nie potrafię sobie odmówić :) właśnie jestem po. Jedna filiżanka dziennie jest ok. Ponoć źle jest tak nagle całkiem odstawić, jeżeli juz to powoli. Ja piłam min 2 kawy. Teraz się przestawiam na jedną kawę z ekspresu a jedna kawę inke :p
    Ja juz tez wlasnie po jestem ;) chyba tez zaczne sie przestawiać ale na wode ;) Musze zaczac znowu duzo pic,zeby nie zbieralo sie w organizmie bo u mnie zaraz widac na udach..:/ Ja nie wiem jak te lato przezyc jak mdlosci dojda i wymioty ;P Dopiero pewnie od września bedzie lzej bo juz bedzie ok11-13 tygodnia :)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam aplikację w tel co przypomina o wypiciu wody. Bez niej w ciąży ani rusz :) też muszę dużo pić. Lekarz mówił ze we wczesnej ciąży bardzo wazne to pić dużo wody :)

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Zmienilam nasza pierwsza strone na bardziej wiosenna ;)
    Pięknie <3

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ksiazka wrote:
    Ja już mam aplikację w tel co przypomina o wypiciu wody. Bez niej w ciąży ani rusz :) też muszę dużo pić. Lekarz mówił ze we wczesnej ciąży bardzo wazne to pić dużo wody :)
    A teraz to juz wogole jak my I trymestr lapiemy lato. Mam nadzieje,ze mnie od wody nie odrzuci :D bo w tamtej ciazy nie mogłam na wode patrzeć ani na mleko...

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe ile kg przybędzie mi w tej ciazy :) mam nadzieje,ze ok.7-9kg :P
    Dziewczyny ktore maja dzieciaki ile poprzednio przytylyscie kg w czasie ciazy i z jakiej wagi startowalyscie?

    No i teraz z jakiej startujecie wszystkie Mamuski?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2018, 12:29

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • mayka Autorytet
    Postów: 335 504

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pierwszym 30 kg
    Z drugim 20 kg
    Z trzecią corka 10kg
    Teraz moze schudne haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2018, 12:55

    Olaf 08.07.2011
    Leon 31.08.2015
    Tola 02.02.2017
    ...I Nasza niespodzianka Lidia 06.03.2019
  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayka to tendencja spadkowa:) ja z córka przytylam prawiw 30...ale niczego sobie nie zalowalam. Teraz mam zamiar się pilnować i dobic do maks. 15 ale zobaczymy jak wyjdzie:)

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej przytyłam 13kg, ale teraz startuje z wagą +5kg, nie udało mi się tego zgubić. Liczę na tendencje spadkową jak u Ciebie Mayka ;)

  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LwieSerce wrote:
    Cześć!
    To ja chyba pierwsza po wizycie wczorajszej. Pęcherzyk w dobrym miejscu - wkręcałam sobie ciążę pozamaciczną. Trochę mi się kształt nie podoba (zbliżony do łezki), ale doktorka mówi, że wszystko ok, że to wynika z ucisku głowicy. Następna wizyta za 3 tygodnie i musi być serduszko:) Mam wrażenie że przestają mnie boleć piersi i mam wiadomo jakie myśli.

    Bonda - ja bym zadzwoniła do lekarza, myślę że powinnaś dostać luteinę. Ja miałam 24 progesteron i moja doktorka mówiła, że dobrze by bylo, gdyby był wyższy i biorę od pozytywnego testu. Generalnie luteina nie może chyba zaszkodzić, a może tylko pomóc;)

    Izzie - daj znać jak beta. Ja się spotkałam z tym, że zakładali kartę ciąży na wizycie, na której widać akcję serca. Zależy od lekarza.
    Idzie do mnie pocztą dupek, jest go na 10 dni.
    Jutro powtarzam betę, powtórzę też proga - zobaczymy. A jak dupek dojdzie, zacznę go brać i akurat będzie do wizyty. :-)

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura wrote:
    Dzień dobry :) czy któraś czuję się już jak w ciąży?
    Ja może w ciąży się nie czuję, ale cycki mnie bolą szczególnie wieczorami. I to nie tak okresowo. A poza tym, mam więcej energii niż przed :-)

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayka to teraz wychodzi na to,ze powinnaś miec 0kg;d hehehe

    U mnie pierwsza ciąża +16kg a druga ciąża +11kg. Z tym,ze w drugiej ciąży bylam ciezsza na starcie o 7kg takze ten..
    Za to teraz schudlam dość sporo bo waze ok.61kg a w pierwszej na starcie miałam 67,5kg. Bede się smiala jak do porodu pójdę z taka waga co z poczatkowa pierwsza ;pp Napewno bede uwazala co jem ale bez przesady jak najdzie mnie jakas zachcianka;d sadze,ze i tak pewnie jeszcze najpierw schudnę do 60kg przez I trymestr. Przynajmniej tak miałam w poprzednich ciazach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2018, 13:29

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie też nie czuję, ale to moja pierwsza więc nie wiem jak będzie :)

    Mam wyniki, beta:2354,00; prog:30,92. Dużo przyrosło w ciągu 48h, wiecie czy to normalne? pierwsza była 869,70.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ