X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izziee wrote:
    Ja sie też nie czuję, ale to moja pierwsza więc nie wiem jak będzie :)

    Mam wyniki, beta:2354,00; prog:30,92. Dużo przyrosło w ciągu 48h, wiecie czy to normalne? pierwsza była 869,70.
    Piękne wyniki Izziee! :d przyrost jest super i nie doszukuj sie. Bierzesz cos na proga? Czy bez niczego masz taki ładny?:))

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sprawdziłam w kalkulatorze, że jest w normie :D Na proga nic nie biorę, wygląda na to, że sie utrzymuje więc nie będę brać dupka. W przyszłym tygodniu pewnie zbadam jeszcze raz, żeby mieć pewność, że nie spada. No i chyba zrobię tsh bo biorę euthyrox.

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izziee wrote:
    Właśnie sprawdziłam w kalkulatorze, że jest w normie :D Na proga nic nie biorę, wygląda na to, że sie utrzymuje więc nie będę brać dupka. W przyszłym tygodniu pewnie zbadam jeszcze raz, żeby mieć pewność, że nie spada. No i chyba zrobię tsh bo biorę euthyrox.
    Tak tylko pamiętaj,ze prog ma tendencję skokowa i możesz trafić na najniższy akurat tego dnia wynik;) takze wtedy no stress.
    Ja juz do edno na 16tego sie zapisalam na 8 ale miedzy pacjentami i sie zastanawiam czy czasem caly dzień nie bede tam siedzieć...eh. Musze skontrolowac tez tsh bo na 100% bede brała euthyrox w ciąży jak w poprzedniej. Zeszlam wtedy jakos w połowie ciąży do ok.1,2-1,5 i bylo ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2018, 13:44

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • LwieSerce Autorytet
    Postów: 817 1035

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzie beta super:)

    Ja biorę na niedoczynność nowothyral bo euthyrox srednio na mnie działał. 2 dni przed sikanyn testem mialam 0.5 tsh, teraz powtórzę za jakieś 5 tygodni.

    Czuję mega zmęczenie, zasypiam w pracy. No i piersi pobolewają, ale mniej niż killa dni temu. Brzuch pobolewa, ale to chyba wynik rozciągania macicy.

    Bonda dobrze ze juz tabletki w drodze:) z jakich okolic jesteś? Jakby co to też mogę poratować:)

    Listopad 2013 - Aniołek 7 tc; Październik 2014 - ziemski cud - córka; Marzec 2017 - Aniołek 10 tc
    niedoczynność, homocysteina 13,5, ANA1 1:320, mutacje: MTHFR 1298A-C homozygota, PAI-1 - heterozygota.

    dqpri09kzip4orgt.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wygląda na to, że trochę z Wami posiedzę:) Moja beta dziś 140:) Tylko mój PRG spada choć i tak nie jest źle prawie 43, ale biorę prolutex i progesteron 3x1 więc może nie powinno spadać. Póki co nie doszukuje się, tylko cieszę z wyniku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2018, 13:58

    iNso87, M@linka, smeg lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igness wrote:
    Inso jakos coraz mniej wierze ze zobacze II bo mam boly podbrzusza jak na @

    Ja mam cały czas ból jak na @ a dwa dni temu myślałam, że jajnik mi rozsadzi macicę i póki co beta przyrasta. Bądź dobrej myśli!

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inspeMama wrote:
    Kochane wygląda na to, że trochę z Wami posiedzę:) Moja beta dziś 140:)
    Inspe...super!:d musi byc dobrze przeciez;d ja jutra nie mogę się doczekać:)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichura wrote:
    Dzień dobry :) czy któraś czuję się już jak w ciąży?
    JA! :) Dziś poczułam pierwsze zawroty głowy, ale to chyba z emocji bo dziś robiłam bete:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izziee wrote:
    Ja sie też nie czuję, ale to moja pierwsza więc nie wiem jak będzie :)

    Mam wyniki, beta:2354,00; prog:30,92. Dużo przyrosło w ciągu 48h, wiecie czy to normalne? pierwsza była 869,70.

    Piękny wynik:)

  • NatiS Koleżanka
    Postów: 50 133

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dołączam do Was! Termin na 2.03 i trzy testy pozytywne:)

    iNso87, M@linka, Izziee, smeg lubią tę wiadomość

    2nn3dqk3fiwgkrlm.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatiS wrote:
    Cześć dziewczyny. Dołączam do Was! Termin na 2.03 i trzy testy pozytywne:)
    Witaj Nati moja imienniczko;) robisz betę? Czy zostajesz przy testach sikanych:) pierwsza ciąża?

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ponawiam prośbę o avatarki:)) bedzie nam łatwiej:)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • NatiS Koleżanka
    Postów: 50 133

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam już cierpliwie na 7 tydzień na usg i nic więcej nie robię. Jestem po jednym poronienia, więc się nie nastawiam, tym bardziej, że mam w domu 2 letnie szczęście, które szybko wynagrodzilo mi ból po stracie pierwszej ciąży :)

    2nn3dqk3fiwgkrlm.png
  • Smile Autorytet
    Postów: 941 1036

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie dzisiaj poryczałam a dokładnie to jeszcze rycze. Uświadomiłam sobie że zostanę ze wszystkim sama i nie wiem jak dam radę...

    2nn3rjjg8n6fiit0.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smile, nie bardzo rozumiem? Nie planowałaś tej ciąży?

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smile u mnie Malz pracuje na dwa etaty. Pracowal tak jak bylam tez z mlodsza w ciąży. Sama wszystko ogarniam. Teraz dojdzie 3 dzieciątko ale jakos przerażenia nie mam :) poradzisz sobie bo bedziesz musiała a jak nie my-Mamy to kto?;) Hormony szaleją to placzesz i sie zatanawiasz.

    Ja jestem "znana" w domu z urzadzania mieszkania i właśnie naszla mnie ochota na przemalowanie ściany..znowu:p tylko tym razem w holu. Takze jak mi faza nie minie to jutro rano beta a potem sklep po farbę i do domu:))))

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak teraz pomyslalam,ze mam przypływ energii!:d bo od owulacji to tylko bym spala...i czułam się zmęczona.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Igness Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso zazdroszczę przypływu energii, ja od wczoraj mam bóle jak przed @ ale dzisiaj to jest dramat.. !!! Niech ktoś mi powie, że po zapłodnieniu też miał bóle bo tracę nadzieję ... ;(

  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igness ja tak miałam, w dniu @ nie zrobiłam testu to byłam pewna, że lada moment przyjdzie tak mnie bolało i piersi też.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2018, 16:19

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuje jak w standardowy dzień cyklu. Czyli zaraz po skończonej @ czyli nic nie boli ani sie nawet nie zanosi póki co.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ