X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 25 października 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to jak broić hehe to dopiero początki , strach sie bac ;D

    A jak wasze dzieci reagują na wasze nie gdy coś broją??
    Adam gdy np idzie do kontaktu czy szczypie i plaskacze po buzi daje gdy tata mówi nie wolno itp to patrzy na niego z szokiem i ryczy haha a gdy ja mu stanowczo zabraniam mówie nie itd patrzy na mnie oczkami i smieje mi się w twarz hehe masakra słodkie to ale tak se myśle on ma mnie totalnie gdzieś co ja mu powiem.Owinął sobie mnie wokól palca i tyle ;/ lipa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 22:11

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 29 października 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylda87, a czemu robilas witamine D z krwi?
    a tak z iinnej beczki, jakie polecacie krzeselka do karmienia?

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Strasznie dawno mnie nie było .
    U nas wszystko ok,Mati rośnie,długi jest 85cm,niby my rodzice tacy średni a ten wystrzelił ;)
    Ząbkujemy okropnie,mamy już dwa na dole i czerwoną brodę i pełno śliny :D
    Mati zaczął już raczkować i siadać,trzeba teraz mieć oczy dookoła głowy :)
    Pozdrawiam Was i Wasze pociechy. Dużo zdrówka i jak najmniej problemów.

    Emrica, Krokodylica lubią tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda dama moja mała gdy coś broi albo robi coś co jej nie wolno a ją mowie nie to mała popatrzył się nanmie i dalej broi i nieraz się jeszcze do tego śmieje albo pokrzykuje a jak jej przerwę jak broi to odrazu jest płacz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaśmin fajnie że się odezwałas .Super że Mateuszek tak slicznie się rozwija i jak najlagodniejszego ząbkowania zyczymy

    jasmin lubi tę wiadomość

  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaśmin twój synek rzeczywiście 85 cm łał :) Fajnie że wszystko gra, i Mati dba o formę mamy, przemieszczając się :)
    U mojej córeczki jeszcze etap leżakowania, chodż coś tam próbuje, teraz to próbuje w łóżeczku chwytać się kołdry i się podnosić :) fajnie to wygląda :)

    jasmin lubi tę wiadomość

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wasze dzieci też się tak strasznie slinia moja Wiki ma już 4 ząbki dwa na dole i dwa u góry a teraz zaczęła się nagle tak slinic że musiałam zacząć wiązać jej na cały dzień sliniaczek i wymienilam go ok 5 razy w ciągu dnia bo taki jest mokry

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 6 listopada 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka tak mój synek od 2 tygodni wyjątkowo mocno się slini a co ciekawe 2 tygodnie temu lekarka mówiła,że górne dziąsła są rozpulchnione więc chyba szykują się kolejne ząbki

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 8 listopada 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ślina leci też non stop. Aha...pierwsze słowo mojego bączka to BABA....hihiihih ku radości mojej mamy ;)

    relg2n0abn31771x.png
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 8 listopada 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja slini sie od 3 miesiecy. Sliniak to obowiazkowe ubranko na dzien bo inaczej ma cale mokre pod szyja, dziasla rozpulchnione wg mojej lekarki a zebow brak poki co, za to raczkuje na calego i wstaje.

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 9 listopada 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też się ślini, chodz u nas ząbków brak,moja mama też mi mówi abym jej zakładała śliniaczki, moja córka też ciągle mówi Baba cały dzień, chodz mama i tata też czasem powie, a tak to ciągle krzyczy Baba :)

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pierwsze słowo mojej Wiki to mama

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę się wam wyżalic teraz na 16 listopada mam z Wiki pierwszą rehabilitację i nie mamy transportu bo moja koleżanka która wozila mie z Wiktoria na badania do specjalistów dostała zapalenia spojówek ii nie może nas zawieść.
    Oczywiście dzwoniłam po rodzinie z prosba żeby nas zawiesc ale każdy miał na poczekaniu jakąś wymowke.Nie wiem co teraz wymyślić

  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 15 listopada 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, Ewka, mam nadzieje, ze sobie jakos poradzicie, szkoda, ze nie mozesz liczyc na rodzine:( a moze jakis inny znajomy? jak nie to chyba tylko taxi zostaje. Trzymajcie sie, przytulamy mocno:)

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobitki. Jestem mama marcowa 2016:) z terminem na 22. III :)
    Mam do was ogromną prośbę, jesli znajdziecie chwilunię. Prosze was, jesli pamietacie o podanie ilości mniej wiecej ubranek dla maluszka. NIe chcę się wzorowac na typowej wyprawce ksiażkowej, ale wasze sprawdzone rady. Ja co prawda mam synka 10 lat juz ma, ale 2 miesce przeleżal w szpitalu jako wczesniak i był b. mały. i inna pora roku.
    Nie chcę kupować fury ubranek, ale tylko takie które rzeczywiście się przydadzą.Niestety nie wiem czy bedzie chlopiec czy dziewczynka.
    Ile potrzebubuję bodziaków na rozmiar 62 z krótkim rękawkiem i długim? po 5 sztuk?
    potem od rozm 3-6 też tyle samo, a ile spiochów bawełnianych? co z latem? czy same bodziaki, czy kompleciki bluzeczka i spodenki kupować od 3-6 czy 6-9? a jesli dziewczynka to czy sukieneczki i getry?skarpetki ile sztuk, ile czapeczek.
    Mam kombinezon po moim synku, jest na rozmiar od 3-6 miesiecy a rodzę na koniec marca, wiec chyba zakupię na 62 cm jakieś cieplejsze polarkowe spiochy ocieplane.
    Co ze spiochami welurowymi ile takich potrzeba?

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 15 listopada 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z gory i z serducha dziękuję. Zapomnialam o czapeczkach, mam 3 bawełniane i jedną wełnianą na początek.

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 16 listopada 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina kurcze, ciężko coś doradzić, bo nie raz naprawdę sporo szło tych ubranek, bo a to sie osikała, a to mleko ulała.

    Wiem tylko że w kółko używałam tych samych, ulubionych ciuszków, a niektóre leżały nie użyte.
    Najbardziej lubiłam body, z długim i krótkim rękawem, bo to zakładałam codziennie, a na wierzch cienkie dresiki i skarpetki.
    Sukienki absolutnie, bo są zwyczajnie niewygodne dla malucha.
    Acha i najfajniesze takie bodziaki rozpinane po całości, nie wkładane przez głowę.
    I bardzo, ale to bardzo lubiłam pajacyki.
    Body krótki rękaw + pajacyk.

    Malina81 lubi tę wiadomość

  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 16 listopada 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Krokodylica, jak tam Zuzia, dalej tak szybko robi postepy? Pewnie juz raczkuje na calego, siedzi... Wstaje juz?

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 16 listopada 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Malina kurcze, ciężko coś doradzić, bo nie raz naprawdę sporo szło tych ubranek, bo a to sie osikała, a to mleko ulała.

    Wiem tylko że w kółko używałam tych samych, ulubionych ciuszków, a niektóre leżały nie użyte.
    Najbardziej lubiłam body, z długim i krótkim rękawem, bo to zakładałam codziennie, a na wierzch cienkie dresiki i skarpetki.
    Sukienki absolutnie, bo są zwyczajnie niewygodne dla malucha.
    Acha i najfajniesze takie bodziaki rozpinane po całości, nie wkładane przez głowę.
    I bardzo, ale to bardzo lubiłam pajacyki.
    Body krótki rękaw + pajacyk.


    Dziękuję Ci dobra Kobitko:)) Zdrówka dla Was! bedę kompletować wyprawkę i tez stawiam na pajacyki:) najwygodniejsze. Pozdrawiam

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 18 listopada 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram, pajacyki sa najlepsze na poczatek:) Koniecznie takie rozpinane w nozkach. Ja lubilam tez koszulki/body+spioszki. Sukienki absolutnie nie:) Jeden/dwa dresy wystarcza.

    Malina81, Krokodylica lubią tę wiadomość

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
‹‹ 1915 1916 1917 1918 1919
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ