X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 3 października 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak do 5 miesiaca dokarmialam raz dziennie, potem dostalam zastoju i przez 2 tyg karmilam tylko z piersi, bo sie wystrzaszylam zastoju i jak chcialam wrocic do butli to sie nie dalo. Mala jest caly czas obrazona na butle i MM. Na szczescie lyzeczka chetnie je. Wode czy soczek tez wypije z butelki, tylko z tym mlekiem problem.

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 3 października 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to super ze dalej karmisz :) tez bardzo chciałam ale zepsulam to niestety. Moja psychika slaba jest zaczelam dokarmiac myslac ze mam malo mleka a nawet tego nie sprawdzilam np czy waga przyrasta . No ale czasu nie cofne. Dajac te mm laktacja powoli sobie zanikala do tego dwa zastoje tej samej piersi takze zdecydowalam skończyć. Po 2 miesiacach dokarmiania syn coraz bardziej denerwowal sie przy piersi no ale to nic dziwnego z butli lepiej leci hehe takze poddalam sie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 19:29

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • bedzia90 Koleżanka
    Postów: 59 6

    Wysłany: 3 października 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annika moja ma 6 miesiecy troszke ponad i tez ostanio krzyczy i sie wlasnie lapie za uszy .Czy myslisz ze lapanie za uszy to moga byc zeby? bo ja sie balam ze ma zapalenia ucha

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 3 października 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj strasznie łapie sie za uszy. W roznych sytuacjach czy to je czy na rekach jest. Lubi je tarmosic ale czy to jakiś konkretny sygnal nie wiem bo u mnie ciagle sie lapie hehe

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 4 października 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo moja Zuzia też się łapie za uszy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny

    A moja Wiki wcale nie łapie się za uszy

    Co do karmienia to zazdroszcze wam dziewczyny że moglyscie tyle karmić ja mogłam karmić tylko 2 miesiące bo miałam mało pokarmu i musiałam dokarmiac aż w końcu mój pokarm całkowicie zanikł i przeszlam na mm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ja krótko ba mam jeszcze gości do środy

    my już po chrzcinach :) Tośka była bardzo grzeczna w kościele, co mnie zaskoczyło, łapała księdza za rękę i się do niego śmiała. na przyjęciu nie mogłam jej opanować - tyle "dyskutowała", około 19 zaczęła marudzić , ale to jej pora snu. przyjęcie trwało do 21 :)

    odnośnie ząbków, Tosia ma 2 na dole i zanim je dostała bardzo łapała się za uszy, teraz ponownie zaczęła się łapać a ja wyczułam , że górna lewa jedynka jest już prawie na wierzchu ( do tego doszły luźne kupki, marudzenie)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co polecacie na ząbkowanie ?
    Mała jest tak marudna i tak trze dziąsłami o wszystko że boję się że je zrani. Mam żel "calgel" ale on przy tych górnych ząbkach jest mało skuteczny :(

  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 5 października 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MłodaDama, ja bym chciala, zeby Emi zaakceptowala butelke, czulabym sie bezpieczniej. Ostatnio bralam antybiotyk, bo mialam zapalenie piersi i chcaialam ja odstawic na jakis czas, zeby nie lykala antybiotyku i sie nie udalo. Jak podawalam MM, to ona sie prezyla jakbym trucizne podawala. Ja tez mialam 3 zastoje piersi (jednej i drugiej), ale mleko dalej jest, bo chyba nie gloduje moje dziecie:) Ale ja tez sie nie poddaje i co pewien czas robie proby z MM, mysle, ze kiedys wypije.

    Bedzia90, mi pediatra tak mowila, ale pewnie przy zapaleniu ucha tez tak moze byc. Pytanie czy i jakie ma inne sympptomy. W tym okresie to zeby prawdopodobne. Przy zabkowaniu tez moze byc goraczka, duzo sliny, biegunka, a nawet katar.

    Calines, super, ze chrzciny udane, Tosia - zuch dziewczyna:) Dolaczam sie do pytania Calines, co polecacie na zabkowanie?

    Tak z ciekawosci, macie jeszcze kreske czarna na brzuchu? Ja ciagle mam, kiedy to zniknie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2015, 21:41

    calines lubi tę wiadomość

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 6 października 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kreska była ciemno brązowa a teraz jest blada i cienka ale jeszcze jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam kreskę, jednak była słabo widoczna. Teraz jej juz nie mam. Podobno moze być widoczna nawet rok po porodzie

    przypomniały mi się czasy kiedy w ciągu jednego dnia dziewczyny zapisywały kilka stron, teraz w ciągu kilku dni nie możemy zapisać jednej strony :(

  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 9 października 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calines wrote:
    przypomniały mi się czasy kiedy w ciągu jednego dnia dziewczyny zapisywały kilka stron, teraz w ciągu kilku dni nie możemy zapisać jednej strony :(

    chyba już nie wrócą te czasy ;P

    relgj44jmw4925t7.png
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 9 października 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a dajecie dzieciaczkom chrupki kukurydziane? Czy do tego "potrzebne" sa zeby?

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annika wrote:
    Dziewczyny, a dajecie dzieciaczkom chrupki kukurydziane? Czy do tego "potrzebne" sa zeby?

    ja dawałam, ale jak odgryzła duży kawałek (ma 2 ząbki) to sie wystraszyłam i przestałam
    ale pamiętam , że jedna z dziewczyn dawała chrupki i skórki od chleba
    podobno powinno się dawać skórki ponieważ dziecko ćwiczy wszystkie mięśnie, niezbędne do poprawnej wymowy

  • Lilou1984 Autorytet
    Postów: 606 2011

    Wysłany: 9 października 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jestem Wasza "młodszą" koleżanka - marcówka 2016
    Widzę ze macie wesoło z maluchami. Tez juz nie mogę się doczekać aż przytule swoje ♡

    Chciałabym się Was poradzić w kwestii wózka
    Które modele karoc posiadacie
    I co możecie powiedzieć na ich temat (zlego/dobrego) po kilku miesiącach użytkowania?

    Będę wdzięczna za cenne wskazowki:)

    wff2f71x05vw53di.png
    piu3vfxm0fy27doz.png
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 10 października 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zostalam postawiona przed faktem dokonanym bo dostalam wozek od siostry, Espiro, nie wiem jaki model. Ale na co warto zwrocic uwage jesli o mnie chodzi to dosc duza gondola, bo moje dziecie juz ledwo sie miesci, a samo jeszcze nie siedzi, wiec do spacerowki jeszcze za wczesniej i pojemny "pojemnik na zakupy" pod wozkiem, najlepiej zamykany, bo tam sie lubi kurzyc - ja mam mega maly. No i z racji ze i ja i maz jestesmy wysocy to wolalaby by wozek byl wyzszy, nie wiem jakiego wzrostu Ty jestes.
    Spokojnej ciazy:)

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 12 października 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam bliźniaczy, dla mnie istotne są pompowane koła i łatwość w prowadzeniu, wykręcaniu, zawracaniu

    relgj44jmw4925t7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tako. Wazna jest duza szeroka gondola. Tez chwale sobie pompowane kola, a najwazniejsze dobrze jak jest lekki i prosty do zlozenia i rozlozenia

  • bedzia90 Koleżanka
    Postów: 59 6

    Wysłany: 15 października 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny moja mala miala juz od dawna taka suche skorke ale teraz jest tragesia od kilku dni ma taka czerowna skore i sucha z malymy krostkami zwlaszcza na raczkach i nozkach smaruje ja emolium teraz i dzis kupilam dermetic baby i nie mam pojecia co to jest czy atopowe zapalane skory czy uczuelenie na cos? od miesiaca jej wprowadzam gluten ale w tym tyg zwiekszylam dawke i wlasnie sie pogorszylo teraz , ale rownizez zmienilam plyn do pycia... dostala tez nowy owoc i warzywo i mam metlik w glowie.. Jak myslicie to moze

  • bedzia90 Koleżanka
    Postów: 59 6

    Wysłany: 15 października 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wozek najlpeij z duzymi kolami gdzie latwo sie obracaja ;) ja mam jedo fyn i polecam bardzo bo jest bardzo wygodny i ma pojemny kosz na zakupy;)

‹‹ 1913 1914 1915 1916 1917 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ