X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 28 września 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja trzyma język u góry, jak chce jej dać jedzenie to nie otwiera szeroko buzi tylko zawsze język do góry bardzo to utrudnia jedzenie, muszę się przeciskać i czasami go trzyma normalnie.

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 28 września 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm moja daje jęzor na dół jak buzię do jedzenia otwiera.
    Pod warunkiem że chce jeść i nie zaciska buzi na amen. :P

  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 28 września 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po chrzcinach. Wybaczcie, ze dopiero teraz pisze, ale rodzina sie zjechala i ostatni pojechali dzisiaj. Wszystko fajnie wyszlo, choc i nie obylo sie bez wpadek. Najwieksza bylo to, ze spoznilismy sie na msze!! W domu rano zamieszanie, bo rodzina zjezdzala, czesc poszla jeszcze do spowiedzi i sie wydluzylo, potem w domu wszyscy sie ubierali ( a mamy 60m2 wiec ciasno na tyle osob), wyjechalismy i sie okazalo, ze droga jest w remoncie, ogromny korek i stracilismy troche czasu w korkach. Na szczescie to byla msza w sobote, tylko dla nas, wiec przeprosilismy i wszystko pozniej poszlo. Tylko troche glupio. Emilka byla grzeczna w czasie mszy, jak ksiadz jej lal wode na glowke to tylko sie tak popatrzyla. A i smoczak wyplula na poczatku mszy, a my w tym pospiechu nie wzielismy zapasowego z auta. Polecam takie lancuszki do smoczkow, nam by sie przydalo:) Pozniej w restauracji tez fajnie, Emilka sie popisywala przed rodzina, ale byla grzeczna. Tylko tak ja to pobudzilo, ze nie mogla zasnac - dopiero o 1 w nocy padla nam - a zazwyczaj chodzi spac 20-21. Tak mi jej bylo szkoda, bo widzialam, ze juz zmeczona, ale emocje nie pozwalaja zasnac.
    Ja tez sie sama uczesalam. W sumie to mam poldlugie wlosy i tylko na szczotce wywyinelam i tyle w temacie czesania:) Zreszta nie ja tu zwracalam najwieksza uwage;)
    Tak sie zastanawiam ile wasze dzieci jedza? Moja Emilka w ciagu dnia to z 4-5 razy pije z piersi, raz zupke/obiadek ok 100ml z kaszka, ok 90ml kaszki mlecznej, jakis deserek zageszczony kaszka. Nie wiem czy to duzo czy malo czy " w sam raz"? Ale mleka z butli dalej nie wypije, uparciuszek maly.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 12:38

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 30 września 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie sie podzialy wszystkie Marcowe Mamusie?:)

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • bedzia90 Koleżanka
    Postów: 59 6

    Wysłany: 30 września 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu nikt juz nie wchodzi chyba:P

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 30 września 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja codziennie wchodze i podglądam no ale niewiele z nas się udziela a szkoda...

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja ostatnio się nie udzielam bo mam w sobotę chrzciny. Dzisiaj biegałam za sukienki i butami. Zabrałam że sobą małą i niestety nic nie kupiłam. Jutro jadę sama i mam nadzieję że jednak coś dostanę. Zatem wybaczcie moją nieobecność :) po weekendzie się odezwę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 21:13

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 30 września 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annika wydaje mi się że twoja córeczka je w sam raz, jak by była głodna to by się domagała cycusia :) Fajnie że chrzciny udane, chodź małe spóżnienie zaliczyliście ale ważne że wszystko się udało.

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 1 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annika wrote:
    My po chrzcinach.

    Tak sie zastanawiam ile wasze dzieci jedza? Moja Emilka w ciagu dnia to z 4-5 razy pije z piersi, raz zupke/obiadek ok 100ml z kaszka, ok 90ml kaszki mlecznej, jakis deserek zageszczony kaszka. Nie wiem czy to duzo czy malo czy " w sam raz"? Ale mleka z butli dalej nie wypije, uparciuszek maly.

    super, że chrzciny udane:) a Emilka grzeczna była.

    ja robiłąm chrzciny jak chłopaki 3 miesiące mieli, męża ojciec zaczął ciężko chorować, więc postanowiliśmy, że zrobimy skromne chrzciny w domu, rodzice dziadkowie i chrzestni (akurat tak wszyszło, że rodzeństwo moje i męża). Chłopaki w kościele nie płakali, ale byli trzymani na rękach cały czas, potem byli trochę w domu na czas obiadu i tortu, a póżniej wyszliśmy z nimi na spacer i tylko osoby przy wózku się zmieniały z tymi co za stołem:)

    u mnie jest zwyczaj, że się wszystkich zaprasza, ale z powodu choroby teścia zrobiliśmy skromne. Stwierdziliśmy, że roczek zdobimy huczniejszy i tyle:)

    relgj44jmw4925t7.png
  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 1 października 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie chłopaki ostatnio jedzą coraz mniejsze porcje i chcą coraz częściej, dla mnie to jest męczące, do tego zaczęli mi wstawać po 3 razy w nocy.... :(

    relgj44jmw4925t7.png
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 1 października 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez nocki tragedia i to od miesiaca bez poprawy :/ no coz zostalo mi przyzwyczaic sie. Wstawanie po kilka razy bo krzyczy jakby cos mu sie dzialo a ja nie wiem co do tego musi spac z nami bo sie przyzwyczail po tym jak spal z nami gdy wychodzily zabki. A na dodatek od kilku dni mamy pobudke w nocy na mleko gdzie nigdy tego bie bylo zawsze przesypial od 22-6 rano . Takze przeboje ze hej.

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 1 października 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Wam tych nocek.

  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 2 października 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    młoda dama, nie to, że się cieszę, ale mi lżej, że nie jestem jedyna nieśpiąca :P

    relgj44jmw4925t7.png
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 2 października 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocahontas ;) spoczko ja tez czytajac inne watki stwierdzam ze nie jestem sama z tymi pobudkami i nie powiem pocieszajace to ;) trza przeżyć hihi . A tak super mi spal no ale da sie przezwyczaic w końcu juz miesiac tak mam takze daje rade

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 2 października 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda Dama, ale Adaś przesypial od 22 do 6 bez zadnej przerwy na karmienie? Niestety trzeba sie przyzwyczaic do zmian - moja pila mleko z butelki, a juz 3 tydzien probuje ja do tego ponownie przekonac i nie wychodzi. Kazda z nas zmaga sie z czyms. Damy rade, pewno, ze latwiej, jak sie uzmyslowi, ze kazda z nas cos takiego ma.

    Mi sie wydaje, ze niedlugo mojej wyjda zabki, bo sie slini na potege ostatnio (zaczela juz ze 2 miesiace temu, ale teraz to juz bardzo duzo tego, tylko zmieniam sliniaczki) i czasami ma napady, ze krzyczy i sie lapie za uszy. Zobaczymy jak to bedzie.

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 3 października 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calines, udanych chrzcin, oby wszystko wyszlo, tak jak zaplanowaliscie:) Daj znac jak poszlo.

    calines lubi tę wiadomość

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 3 października 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wam tez tak wychdza wlosy? Mi zaczely wypadac jakos 1,5 miesiaca temu i to trwa nadal:(

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 3 października 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annika tak synek odkąd skończył miesiąc sypiał każdego dnia od 22-6 rano oczywiście nie idealnie co do minuty ale w tym przedziale hehe bez pobudki na karmienie .Odkąd zaczęło się ząbkowanie wszystko się zmieniło.Musi spać z nami no i ma pobudki a to na mleko a to krzyczy nie wiem z jakiego powodu hehe nie ma lekko ale nic nie zrobię tak jest i cóż ;P

    A co do włosów to odkąd syn skończył 3 miesiące włosy lecą mi garściami i niestety trwa to nadal.Cud,że łysa nie jestem xd

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • annika Ekspertka
    Postów: 137 68

    Wysłany: 3 października 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, to niezle mialas, noce przespane. Moze jeszcze wroci (czego zycze). A maly jest na MM czy na piersi? Bo moja przesypia srednio od 22 do 6, ale po drodze zazwyczaj jest 1, czasami 2 karmienia. Zje, a potem zasypia. Choc i zdarzyly sie noce, ze mala przespala cala, tylko ja musialam wstac, zeby mleko odciagnac, bo piersi nie wytrzymywaly.

    Ja wlasnie tez sie boje ze bede lysa. Ciekawe kiedy to minie.

    A mozecie polecic cos na zabkowanie?

    zud36vgcvfr4tqma.png
    ex2b2n0akzay8udr.png
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 3 października 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmilam sama piersia do 3 miesiaca potem dokarmialam MM raz dziennie . W 5 miesiacu juz zwiekszalam MM. Od niecalych 3 tygodni Adam jest na samym MM

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 12:37

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
‹‹ 1912 1913 1914 1915 1916 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ