Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale teraz przestraszyłam się tymi kontrolami. Sprawdzają nawet jak mamy chorobowe chodzone ???? To jest trochę dziwne przecież ciąży nie da się udawać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 10:42

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Mmarina Ekspertka
    Postów: 176 150

    Wysłany: 16 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, ja się wybieram na chorobowe od października, zobaczymy czy przyjdą. W sumie to glupie bo jak się ma 2 to nawet po bulki na śniadanie moglam isc, albo dziecko do przedszkola zawieźć itp

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p19ucsqv2vqh5m3z.png
    km5s8u69hvi2n2yz.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 16 września 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale kurcze jak to jest? Bo przecież np.mam l4 ze względu na stresujaca pracę to 9 miesięcy mam siedzieć w domu? Przecież to raczej tez by zaszkodziło ;-) jak jest l4 leżące no to ok.Takie są wskazania ,ale na 2 to chyba do apteki czy lekarza lub krótki spacer można iść? No ale dla Zusu chyba jednak nie..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 16 września 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    No ale kurcze jak to jest? Bo przecież np.mam l4 ze względu na stresujaca pracę to 9 miesięcy mam siedzieć w domu? Przecież to raczej tez by zaszkodziło ;-) jak jest l4 leżące no to ok.Takie są wskazania ,ale na 2 to chyba do apteki czy lekarza lub krótki spacer można iść? No ale dla Zusu chyba jednak nie..
    możesz wyjśc...ale potem będziesz musiała sie tłumaczyć w zusie i czekac az ci łaskawie pieniązki przeslą

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 16 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmarina wrote:
    O rany, ja się wybieram na chorobowe od października, zobaczymy czy przyjdą. W sumie to glupie bo jak się ma 2 to nawet po bulki na śniadanie moglam isc, albo dziecko do przedszkola zawieźć itp
    ja mam w planach iśc od listopada

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 16 września 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik,przepraszam za bezpośrednie pytanie ale czy ty prowadzisz własną działalność?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 16 września 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy miesiąc płaci pracodawca to kontrole zaczynają pewnie zanim cokolwiek wypłaca moze nas nie być w domu skoro nie mamy 1 ale jak nas nie zastana kaza się stawić na kontrole w celu wyjaśnienia chore ale co zrobić

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 16 września 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie prowadze swojej dzialalnosci. Jestem normalnie zatrudnionym szarakiem z prosta umowa z 1400zl na reke. Reszte pracodawca dawal mi pod stolem wiec na zwolnieniu jestem finansowo w plecy.
    I jeszcze ZUS mnie gnebi ;)
    Lekarz mi mowil, ze praktycznie kazde wytlumaczenie w ciazy przejdzie ale po co ten stres, problemy i wstrzymane pieniadze

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 16 września 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha! Zus juz raz mi zaplacil. Teraz czekam na drugi przelew i wlasnie teraz przyszla kontrola

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 16 września 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie się ciebie uczepili!! :-/
    A ja ,tak jak inne dziewczyny z pracy które były w ciazy pensje dostaje dalej z konta pracodawcy i w tym terminie co inni pracownicy z biura.Wy macie z konta Zusu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 11:03

    ex2btv738sn49jef.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 16 września 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno z mojego doswiadczenia. Kontrole sa zawsze w ostatnim tygodniu trwajacego L4. Bo zanim pracodawca wysle do Zusu, zabim w zusie przejdzie to przez wszystkie biurka i systemy.... Zawsze przychodza na koncu.
    Zwolnienie mam do czwartku a przyszli dziasiaj

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 16 września 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    No to faktycznie się ciebie uczepili!! :-/
    A ja ,tak jak inne dziewczyny z pracy które były w ciazy pensje dostaje dalej z konta pracodawcy i tak jak inni pracownicy z biura.Wy macie z konta Zusu?

    Jezeli firma ma mniej niz 20 pracownikow to zus placi.
    A jak wiecej to dostajesz od pracodawcy a Zus mu zwraca

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 16 września 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    I jeszcze jedno z mojego doswiadczenia. Kontrole sa zawsze w ostatnim tygodniu trwajacego L4. Bo zanim pracodawca wysle do Zusu, zabim w zusie przejdzie to przez wszystkie biurka i systemy.... Zawsze przychodza na koncu.
    Zwolnienie mam do czwartku a przyszli dziasiaj
    Wiesz może czy kontrole sa tylko w godzinach urzędowania Zusu??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 16 września 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha właśnie mnie to bardzo zastanawialo;-) dzięki !

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 16 września 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co mnie odwiedzali (3x) i moje kolezanki to chodza od poniedzialku do piatku w godzinach pracy zusu. U mnie byli o 9:30, 11 i 13:30. Kolezanki tez odwiedzali raczej z rana.

    To zalezy od Zusu. Od rejonu. Moj zus sprawdza i to mocno. Jestem z duzego miasta. W malutkich miejscowosciach chyba tak noe sprawdzaja bo by sie musieli najezdzic. U mnie to pewnie od drzwi do drzwi chodza tak gesto od ciezarnych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 11:10

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 16 września 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez słyszałam,ze tylko do południa(w godzinach pracy zusu)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 16 września 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    No ja tez słyszałam,ze tylko do południa(w godzinach pracy zusu)
    to choć takie pocieszenie

    SunSun, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 16 września 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny w rozpoczetym 5tym miesiacu!!!!! ;) ;D i przesylam zdjecie brzuszka z rana ;) jeszcze nie calkiem ciazowy ale czekam ;D

    2hhemty.jpg

    Witam rowniez nowa mamusie ;* dawno tu do nas nikt nie dolaczyl ;))

    Kass Mmarina i SunSun (nie ppamietam kto jeszcze) gratuluje rozpoczecia nowych tygodni ;)) ;*

    Madzik82, Niunia86, SunSun, kasss, MartaM, Mmarina, nick nieaktualny, gabi30 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 16 września 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziutek 23 wrote:
    Witam dziewczyny w rozpoczetym 5tym miesiacu!!!!! ;) ;D i przesylam zdjecie brzuszka z rana ;) jeszcze nie calkiem ciazowy ale czekam ;D

    2hhemty.jpg

    Witam rowniez nowa mamusie ;* dawno tu do nas nikt nie dolaczyl ;))

    Kass Mmarina i SunSun (nie ppamietam kto jeszcze) gratuluje rozpoczecia nowych tygodni ;)) ;*
    malutki brzusio...to ja juz teraz mam ciutek większy

    860isg18r6bpss11.png
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 16 września 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pokazujcie te brzucholki ;)) tylko zebym sie nie zalamala... ;)

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
‹‹ 327 328 329 330 331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ