Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Hej dziewczyny! Ja właśnie czekam pod gabinetem jak na złość jest opóźnienie ale przynajmniej mam dostęp do forum to was nadrobilam ;-) my zostaniemy w domu.Mamy kilka zaproszeń ale odpuscimy bo nie mam ani siły ani weny na takie długie siedzenie.Zreszta bycie jedyną trzeźwa też mi słabo na rękę;-) także sylwek przed tv-ale nie narzekam:-)

    SunSun powodzenia na wizycie, ja też mam dziś tylko że wieczorem.

    My też w domu na sylwka, nie chce mi się iść nigdzie w domu w każdej chwili mogę się położyć, więc też pewnie filmy lub muzyka z tv.

    Witaj Smoczyca :)

    SunSun lubi tę wiadomość

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja z moją wyczekaną trójką z przodu :D

    Smoczyca witamy Cię serdecznie i zachęcamy do zagoszczenia na dłużej :)

    Pocahontas kwitnąco wyglądasz:) Ja niby przytyłam już ok 6kg a mam wrażenie,że wyglądam jak wieloryb... :/ mam nadzieje,że zmieszcze się w 10kg :D

    Kaczamila super już ta Twoja Dzidzia. Ja się modlę,żeby moja za tydzień miała chociaż 1500g bo ostatnio była ciut przymała :(

    SunSun czekamy na wieści. Trzymam kciuki :)

    Gratuluję również nowych tygodni! :)
    My w Sylwestra gramy więc będę miała ciężko ale na szczęście mam pokoik to się położę na chwilkę :)

    SunSun, MamaAdasia, nick nieaktualny, Pocahontas lubią tę wiadomość

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Niunia, dziękuję za przywitanie :)
    Matko 6 kg to tyle co nic, może to jest powodem że Lenka za mała?
    Ja to lekko mam 8kg na plusie a tu jeszcze cały 3 trymestr ;)

    Niunia86 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Ewelaa Autorytet
    Postów: 785 787

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed ciaza wazylam 49 kg, teraz 67 :p ale mam tonw nosie, wazne zeby Nadulka byla zdrowa :) a kg jakos sie zrzuci ;)

    ines31, SunSun, madziutek 23, belladonna, loszcz, Madzik82, nick nieaktualny, Pocahontas, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    <3 <3 Nadia <3 <3
    201503291765.png
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaa wrote:
    Ja przed ciaza wazylam 49 kg, teraz 67 :p ale mam tonw nosie, wazne zeby Nadulka byla zdrowa :) a kg jakos sie zrzuci ;)
    Ło matko to kruszynka byłaś :) a teraz niezła brzuchatka :)
    Brawo za podejście, też tak uważam :)

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Ewelaa Autorytet
    Postów: 785 787

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre slowo " bylam" kruszynka :p tylko zeby Nadulka duzym paczusiem sie nie urodzila ;)

    <3 <3 Nadia <3 <3
    201503291765.png
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczyca właśnie chodzi o to,że każdy mi mówi,że jem strasznie dużo. Moi rodzice czasami pytaja czy nie powinnam już skończyć bo ciągle coś przeżuwam... I dlatego jestem w szoku,że 6kg na plusie bo ja mam tendencje do tycia i bałam się,ze 20kg przytyję. Nawet raz w tej ciąży się nie "oszczędzałam" z jedzeniem. Wcinam wszystkie możliwe fastfoody,ciasta,bułki słodkie,czekolady... Codziennie zjadał na śniadanie bułkę ziarnistą z serem,szynka,ogórkiem i pomidorem. Kolacje czasami nawet o 21.30 a tu,że Niunia za mała a ja niecałe 6kg na plusie.
    8 stycznia wejdę na wagę i lekarz sprawdzi,czy waga się poprawiła bo tego boję się najbardziej...

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po.Wiec..pękło mi spojenie lonowe.Dostałam duphaston ,jakieś leki i mam jak najwięcej leżeć.Twardnienie to prxygowania do porodu i te bóle i to wszystko od tego pękniecia.I mam 6x dziennie magnez max heh

    Madzik82 lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wizyte mam popoludniu godz.17

    MamaAdasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunsun Co to znaczy ze spojenie ci pękło. ..?To jest groźne? Od czego tak sie dzieje?

    860isg18r6bpss11.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze SunSun..to poważna sprawa..oszczędzaj się i leż dużo..na pewno będzie dobrze..a jaka jest przyczyna pekniecia spojenia??

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) ja znowu nie wyspana a le myślę że tak już zostanie ;)

    madziiutek gratuluję nowego 32 tyg

    endi super że wizyta udana

    anastacja , emrica trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2014, 12:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Już po.Wiec..pękło mi spojenie lonowe.Dostałam duphaston ,jakieś leki i mam jak najwięcej leżeć.Twardnienie to prxygowania do porodu i te bóle i to wszystko od tego pękniecia.I mam 6x dziennie magnez max heh

    sunsun o matko to straszne :( a jeśli możesz napisać to od dlaczego pekło ci spojenie łonowew wszystko będzie dobrze napewno odpoczywaj dużo tak jak mówi lekarz trzymam kciuki za ciebie i maleństwo

    SunSun lubi tę wiadomość

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh Ewelaa więc życzę śliczniusiego pączusia :)
    SunSun tak leż koniecznie, współczuję strasznie, wyobrażam już sobie jaki to ból :/
    Niunia więc czekamy na wieści ile przybrałyście z maludą :)

    Niunia86, SunSun lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj smoczyca fajnie ze do nas dołączyłaś

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka1990 wrote:
    Witaj smoczyca fajnie ze do nas dołączyłaś
    dziękuję, bardzo tu u Was miło :)

    Anastacia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun, no to masz wieści, dobrze że lekarz umiał cię zdiagnozować, i dał zalecenia na poprawę, z tego co wiem to leżenie i nic nie dźwiganie to jest najlepszy sposób na to, leki też są pomocne na odbudowę chrząstki, czy w takim przypadku lekarz zalecił ci poród przez CC?

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kacczamila super że wizyta udana duży już jest twój Oskarek a 4 kg przy urodzeniu to spora waga ja też mam przeczucie że moja mała będzie ważyć ok 4 kg przy porodzie i też mie to przeraża bo wiem co moja kuzynka przeszła rodząc córeczke która ważyła 4300kg ale może dzieciaczki się zlitują nad nami i ;)troszkę miej przybiorą na wadze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2014, 12:39

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    A co sie dzieje z Konwalijka? Ktos wie jak jej sytuacja?

    ja też się martwię o konlkijke mam nadzieję że u niej wszystko ok i że się odezwie

    Madzik82 lubi tę wiadomość

  • Emartea Autorytet
    Postów: 990 1178

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haj Mamusie. Serdecznie witam Smoczycę z Zosią.
    SunSun współczuję i kibicuję żeby wszystko było dobrze. Leż i odpoczywaj kochana.

    4e3f84b95f.png
‹‹ 893 894 895 896 897 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ