Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Scarlet mam ten palmers.Używalas już go ? Mi strasznie nie pasował
    ..
    U mnie tez się nie sprawdził .

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Dawno mnie tu nie było, ale mam sporo na głowie :/ i nie dam rady Was nadrobić bo naskrobałyście jak szalone ;)
    Ja wczoraj byłam w SR i koleżanki mała ma 1800g w 29 tyg ale położna stwierdziła że w normie :) a i na porodówce byliśmy i jakoś dobre wrażenie na mnie to miejsce zrobiło póki co :D
    no i w ogóle to miłego dzionka życzę :)

    nick nieaktualny, czekaja, Madzik82, madziutek 23, Emca, Emily83, noa8 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba sobie doradzać pomagać bo jak by nie inaczej .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 10:38

    czekaja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska89 wrote:
    niunia super ze u ciebie lepiej jak wrócisz do domu to tylko leżenie i nic więcej ma być :)

    dzięki Kristi :)
    Justyska89 poczekaj ja zacznę kupowac intez bede pytać dziewczyn :D narazie ubranka kupuje na końcu kosmetyki itp:)

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie co tu tak nerwowo? Ja też nie miałabym cierpliwości wertować 900 stron w odszukaniu potrzebnej mi informacji, też bym poprosiła o powtórzenie i nie widzę w tym nic złego! A i ja jestem wyjątkowo niekumata w sprawach internetowo-komputerowych więc w ogóle lubię jak ktoś za mnie zrobi :D

    nick nieaktualny, bella82, madziutek 23 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bio oil używam ja ale ostatnio zamówiłam 4 buteleczki olejków z vie at home intez są super ,w Pl niewiem czy są chyba nie ma .

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaaak ubranka to jest coś co uwielbiam Krysti :) Ale chyba niedługo mąż mi zabroni wchodzić do sklepów dla dzieci, bo co wejdę to kupę kasy przepuszczę ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o czym mowa? Kremy na rozstępy?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczyca1 to hormony :) rządzą ja to juz wogole mam zgąbczenie mózgu w ciązy :D

    Smoczyca1 lubi tę wiadomość

  • Emartea Autorytet
    Postów: 990 1178

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudawa tą złośliwość zwalamy na hormony.

    Ja używam Palmersa, ale nie tego specjalnie dla ciężarnych. Smaruję się raz dziennie i nie mam rozstępów. Tylko nie wiem czy to zasługa kremu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    4e3f84b95f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczyca1 wrote:
    Taaaaak ubranka to jest coś co uwielbiam Krysti :) Ale chyba niedługo mąż mi zabroni wchodzić do sklepów dla dzieci, bo co wejdę to kupę kasy przepuszczę ;)
    Ja to mam mało jeszcze moim zdaniem ,ale juz zamawiam powoli pochwale się co kupiłam jak jeszcze dokupie pare ubranek :)

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hormony to na pewno :)
    Ja używam kremów z serii będę mamą z Lirene i też nie mam tfu tfu ale uważam że jak mają być to będą i żadne kremy nie pomogą :/ ale faktycznie dzięki kremom skóra nie swędzi i nie jest boleśnie napięta więc coś one muszą działać :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emartea wrote:
    Rudawa tą złośliwość zwalamy na hormony.

    Ja używam Palmersa, ale nie tego specjalnie dla ciężarnych. Smaruję się raz dziennie i nie mam rozstępów. Tylko nie wiem czy to zasługa kremu.
    Najwazniejsze by się natluszczać bo one uelastyczniają nam skórę na brzuszku i jest fajna taka miękka ,nie wolno do suchości dopuszczać ,widocznie dobrze się smarujesz ,ja tez wale ile się da :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 10:08

    Emartea lubi tę wiadomość

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti a ile Twoim zdaniem wystarczy? ja mam mniej więcej wszystkiego po 4 sztuki w rozmiarze 56 i 4 w 62 pajace, bodziaki, rampersy czy jak to się mówi, śpioszki kaftaniki no i kombinezon, kurteczka, jakieś sukieneczki, czapeczki itp? Myślisz że mało?

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • rudawa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie miałam zamiaru wprowadzać takiej atmosfery, jeżeli któraś sie czuje urażona to przepraszam, musiałam skomentować post Justyśki89 bo mnie szlag trafił - wcześniej jak któraś dziewczyna jej napisała jakie sa konsekwencje cukrzycy ciażowej to pojechała po niej na maxa, aż biedulka chciała zrezygnować z tego forum... a teraz jak ja jej zwróciłam uwagę to również pretensje, wiadomo że żadna nie będzie wertować kilkuset stron i zapyta, ale ja jestem "uczulona" na tą Justyśkę i może tak zaragowałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczyca1 wrote:
    No hormony to na pewno :)
    Ja używam kremów z serii będę mamą z Lirene i też nie mam tfu tfu ale uważam że jak mają być to będą i żadne kremy nie pomogą :/ ale faktycznie dzięki kremom skóra nie swędzi i nie jest boleśnie napięta więc coś one muszą działać :)
    Lirene słyszałam ze dobre są i w dobrej cenie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczyca1 wrote:
    Krysti a ile Twoim zdaniem wystarczy? ja mam mniej więcej wszystkiego po 4 sztuki w rozmiarze 56 i 4 w 62 pajace, bodziaki, rampersy czy jak to się mówi, śpioszki kaftaniki no i kombinezon, kurteczka, jakieś sukieneczki, czapeczki itp? Myślisz że mało?
    No ja ,z 6 par bodów z krótkim i długim kupie , 4 kaftaniki , czapunie wiązane ze dwie do kupie . Skarpeteczki, spodnie dresowe ze dwie pary , i pare ubranek na wychodne jakies fajne ze 4 kompleciki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczyca dobrze kupujesz jeszcze pare rajstopek takich do sukienusi i git nie ma co szaleć dziecko rosnie szybko:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudawa wrote:
    nie miałam zamiaru wprowadzać takiej atmosfery, jeżeli któraś sie czuje urażona to przepraszam, musiałam skomentować post Justyśki89 bo mnie szlag trafił - wcześniej jak któraś dziewczyna jej napisała jakie sa konsekwencje cukrzycy ciażowej to pojechała po niej na maxa, aż biedulka chciała zrezygnować z tego forum... a teraz jak ja jej zwróciłam uwagę to również pretensje, wiadomo że żadna nie będzie wertować kilkuset stron i zapyta, ale ja jestem "uczulona" na tą Justyśkę i może tak zaragowałam

    nie pojechałam wtedy po nim ale nic nie wracam juz do tamtego tematu zresztą nie odzywam się już a jedz sobie po mnie bądź uczulona płakać nie będę. ja staram się być dla wszystkich miła i oki skoro ci nie pasuje to ignoruj mnie i juz. jak widzisz mojego posta to go nie czytaj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudawa wrote:
    nie miałam zamiaru wprowadzać takiej atmosfery, jeżeli któraś sie czuje urażona to przepraszam, musiałam skomentować post Justyśki89 bo mnie szlag trafił - wcześniej jak któraś dziewczyna jej napisała jakie sa konsekwencje cukrzycy ciażowej to pojechała po niej na maxa, aż biedulka chciała zrezygnować z tego forum... a teraz jak ja jej zwróciłam uwagę to również pretensje, wiadomo że żadna nie będzie wertować kilkuset stron i zapyta, ale ja jestem "uczulona" na tą Justyśkę i może tak zaragowałam
    Haha do przesady każdy ma dzien taki ze moze coś odwalić komuś zły humor itp , nie ma co byc uczulony, na kogoś jak się go nawet nie zna .A jak przeszkadza ci justyśka to nie odzywaj się do niej i tyle omijaj i bedzie spokuj .

‹‹ 965 966 967 968 969 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ