X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe mamy 2020 :)
Odpowiedz

Marcowe mamy 2020 :)

Oceń ten wątek:
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 22 lutego 2020, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi teraz na wieczór mega spuchly stopy:/

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 lutego 2020, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetmalenka - na jakim etapie remontu jestescie? U nas tez nadal trwa... Staramy sie przyspieszyc, maz od rana do nocy jest na pelnych obrotach. Moze cudem uda nam sie wprowadzic w ciagu najblizszego tygodnia, zeby przygotowac sie na przyjscie malego :)

    Olalasz - radzisz sobie swietnie. I super, ze masz takie wsparcie w mezu. Lada dzien baby blues minie, Ty bedziesz ogarniac Stasia jeszcze bardziej i bedzie pieknie ❤️

    U nas bylo troche problemow. Wlasciwie to u mnie. Caly tydzien przelezalam z bolem. Ominely mnie tez zajecia z pielegnacji na szkole rodzenia, wiec tez mam zamiar zrobic sobie maraton jakichs filmikow instruktazowych 🙈

    Olalasz lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • amethyst Autorytet
    Postów: 350 261

    Wysłany: 23 lutego 2020, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    Teraz mam chwilke zeby cos wiecej napisac.
    Niestety ale ostatnio ciagle cos sie dzieje- a to remont,a to w pracy partnera potrzebują pomocy u jestem na pełnych obrotach. Przez co plecy i kręgosłup bola, boli brzucha. Mala wypina sie niesamowicie i jej stopy niedlugo chyba wyrwa mi skore. Oprocz tego ze jak pisalam brzuch chyba mi sie opuścił to spojenie mnie boli,z jednej strony. Jak chodzę czy wstaje- jak leze lub siedze jest znosnie. Ja raczej szukam symptomow " do porodu daleko" bo trzeba remont skończyć
    A codziennie jestem tam i pomagam.
    Sweetmalenka, Ty uważaj na siebie. Ja też jak mam chwilę ganiania, to potem cierpię i brzuch mnie boli, ale to są chwile. Żadnych remontów!!! Wiem, jak głupio to zabrzmi, ale z perspektywy mamy z już jednym maluchem - ostatnie tygodnie warto odpocząć, myśleć tylko o sobie i bejbiku. Bo potem pierwsze dni bywają trudne, trzeba mieć energię i być w miarę wypoczętym. Pomijam fakt, że ogólnie jednak brzuszek obliguje do dbałości o wypoczynek. Naprawdę. Bo się zajeździsz, kobieto.

    db91f7f0a3.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 23 lutego 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweet, przystopuj troche faktycznie:p

    Ja przed chwila zobaczylam odrobine sluzu z krwia na papierze i juz sobie robie nadzieje i sprawdzam co chwile czy nie ma wiecej, ale poki co cisza:/

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 23 lutego 2020, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka- noo w ... tyle :D w ciagu mac 1.5 tyg musimy skończyć. Musimy :p nie ma opcji a np lazienka jest w gruzie :/
    Przystopowac bym mogla tylko nie umiem
    Ja nie lubie siedzieć. Wole cos pomoc. Potrzymac, pozamiatac. Nic ciężkiego-tak mysle.
    Amethyst- ja mam 2 "na stanie " w domu wiec tak czy siak ciezko znalezc chwilę na odpoczynek ;/

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • KolendrA Ekspertka
    Postów: 207 246

    Wysłany: 23 lutego 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy u mnie nitka krwi pojawiła się wieczorem a o 10 rano już miałam córkę na brzuchu :) kto wie 🤔
    Dawaj znać jak cos!

    Katy lubi tę wiadomość

    d16e329c5c.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 23 lutego 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa ja znów mam skurcze. Od 2 h są co 10 minut. Trwały krócej ale zaczynają się wydłużać i są mocniejsze ale czas ich wystąpienia się nie zmienia. Mam nadzieję, że to znów te przepowiadające. Ja chcę dotrwać do 6.03

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • iriiska Autorytet
    Postów: 2745 3272

    Wysłany: 23 lutego 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie dziś ciąża donoszona, nie sądziłam że dotrwam do tego momentu :) jutro rano idę na cięcie, trzymajcie proszę kciuki! Dzisiaj dzień żegnania się z brzuszkiem :)

    Agulkowa, meetme, Gratka, Natalia05, Sofijka85, Katy, Nikodemka, White Innocent, Inka150, Mia ❤️, Syllwia91, talku, KolendrA, kate2friend, amethyst, Ushio, GWHT, Olalasz lubią tę wiadomość

    dHvMp2.png
    PCOS, MTHFR, PAI-1, hiperprolaktynemia.
    M - fragmentacja DNA
    🔸2018 - 3 x IUI :( cb
    🔸01.2019 - 1 IVF FAMSI długi protokół, hiperka. 25.02 pick-up 4 kumulusy, 2 oocyty -> 1❄️ (4BC). 03.04 FET. 10dpt beta 0,1.
    🔸04.2019 - 2 IVF FAMSI długi protokół. 24.05 pick-up 10 kumulusów, 7 oocytów -> 6 ❄️ 😍
    27.06 FET 3AB i 3BB. 5dpt beta 28. 7dpt beta 77. 11dpt beta 258. 14dpt beta 945. 21dpt beta 14561, są dwa pęcherzyki. 28dpt mamy ❤️❤️. 17t4d będzie parka!
    24.02.2020 Nasze skarby są już z nami! 🥰

    "Kiedy coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei"
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 23 lutego 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriiska gratuluję i oczywiście jutro kciuki zaciśnięte. O której masz CC?

    Bummy Ty również dziś masz ciążę donoszona. Gratulacje.

    bummy lubi tę wiadomość

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • iriiska Autorytet
    Postów: 2745 3272

    Wysłany: 23 lutego 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulkowa wrote:
    Iriiska gratuluję i oczywiście jutro kciuki zaciśnięte. O której masz CC?

    Bummy Ty również dziś masz ciążę donoszona. Gratulacje.
    Jakoś 9-9:30 :)

    Agulkowa lubi tę wiadomość

    dHvMp2.png
    PCOS, MTHFR, PAI-1, hiperprolaktynemia.
    M - fragmentacja DNA
    🔸2018 - 3 x IUI :( cb
    🔸01.2019 - 1 IVF FAMSI długi protokół, hiperka. 25.02 pick-up 4 kumulusy, 2 oocyty -> 1❄️ (4BC). 03.04 FET. 10dpt beta 0,1.
    🔸04.2019 - 2 IVF FAMSI długi protokół. 24.05 pick-up 10 kumulusów, 7 oocytów -> 6 ❄️ 😍
    27.06 FET 3AB i 3BB. 5dpt beta 28. 7dpt beta 77. 11dpt beta 258. 14dpt beta 945. 21dpt beta 14561, są dwa pęcherzyki. 28dpt mamy ❤️❤️. 17t4d będzie parka!
    24.02.2020 Nasze skarby są już z nami! 🥰

    "Kiedy coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei"
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 23 lutego 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KolendrA, jeszcze troche polecialo wiec jest nadzieja :p Maz by sie ucieszył bo nie musiałby isc do pracy 😂

    Iriiska, gratuluję i trzymam kciuki 😘

    Agulkowa, oby to tylko jakies straszaki byly ;)

    Agulkowa, KolendrA lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriiska, gratulacje! Kciuki oczywiście mocno zaciśnięte! 😊 To dziś muszą być już mega emocje, jutro przytulisz dzieciątka 😊

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 lutego 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriska - wow, to juz jutro! Ale to musi byc dziwne uczucie. Czekamy na dobre wiesci po wszystkim :)
    Sweetmalenka - dacie rade! My tez bylismy w czarnej d. Az sami nie wierzymy, ze tak sprawnie poszlo, ale dzialalismy pod presja. Nie wszystko bedzie idealnie gotowe, bedziemy konczyc w trakcie, ale mieszkac bedzie sie dalo. Trzymam kciuki, zebyscie wyrobili sie w te 1,5 tygodnia, ale Ty odpoczywaj! Badz kierowniczka budowy :D

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Jejku Autorytet
    Postów: 266 234

    Wysłany: 23 lutego 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriiska mocno trzymam kciuki za jutro! Ale super, że to już :) i pomyśleć, że gdyby się mój bejbis nie odwrócił, to też bym jutro miała cesarkę! A tak muszę czekać i aktualnie mam wrażenie, że to się nigdy nie zadzieje 😂
    Jak już dojdziesz do siebie, to koniecznie napisz jak się czujecie :)

    Agulkowa mam nadzieję, że to tylko straszaki!

    iriiska, Agulkowa lubią tę wiadomość

    2fwagov3v67bgll4.png
    gg64roeqsrk054fy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriska trzymam jutro kciuki :) Sporo poniedzialkowych cesarek, daj znac jak sie lepiej poczujesz. Ale ciekawa jestem wagi twoich babli, ciekawe czy faktycznie takie pulpeciki 😀

    Agulkowa troche pozno ci wyznaczyli ten termin cc, prawie 39 tc to moze byc ze zacznie sie wcześniej U nas planowe zawsze jakos 38+1 wlasnie zeby nie robic na szybko. Mam nadzieje ze jednak dotrwacie wg planu.

    iriiska lubi tę wiadomość

  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 23 lutego 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia właśnie teraz też tak myślę, że późno bo termin z om ja mam na 29.02 ale z USG pierwszego na 14.03 i tego się później trzymali... Przez przenoszenie córki mam termin CC na 6.03.
    Teraz się wykąpałam. Mam termofor na plecach skurcze nadal co 10 minut ale są już długie na minutę. I czop mi mocno odchodzi. Na razie bez krwi.
    Serio mam nadzieję, że się wszystko wyciszy choć skurcze są mocniejsze jak ostatnio.

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • bummy Autorytet
    Postów: 279 215

    Wysłany: 23 lutego 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia91 ja na ciemieniuchę kupiłam ten płyn z ziaji, jeśli chodzi o kikut to generalnie planuję pielęgnować na sucho plus raz dziennie używać octaniseptu, nic się nie dzieje jeśli podczas kąpieli polejesz go wodą przez przypadek. W szkole rodzenia też nam moówiono że przy kp nie ma potrzeby odbijania.

    Alunis to już niedługo do rozwiązania :) ja mając termin na 15.03 też nie mam żadnych skurczy przepowiadających ani nic, nawet zgaga odpuściła. Jedyna dolegliwość to większe zmęczenie.

    Olalasz fantastycznie, że tak sobie ze wszystkim radzisz! No i oczywiście, że masz wsparcie w mężu - mój też się deklaruje na chwilę obecną, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy :)

    Sweetmalenka ja też jestem takim typem osoby która ciągle musi coś robić, jednak w tym 9 miesiącu daje sobie trochę więcej czasu na odpoczynek, co Tobie w miarę możliwości też radzę :)

    Kate2friend jak tam u Ciebie z tym tętnem maluszka?

    Iriska trzymam kciuki za jutro!!! Faaaaaajnie ;)

    Katy Tobie życzę żeby się rozkręciło, a Agulkowa niech jeszcze poczeka te 2 tyg.

    Tak jest dziewczyny - melduję dziś ciąże donoszoną, jutro mam konsultacje ws tej ewentualnie cesarki, raczej dzidzia dalej jest poprzecznie więc pewnie wyznaczą mi termin.

    iriiska, Syllwia91, Agulkowa, Katy, KolendrA, GWHT lubią tę wiadomość

    3i49jw4z40m3ifku.png
  • Inka150 Ekspertka
    Postów: 202 208

    Wysłany: 23 lutego 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriiska ja też trzymam mocno kciuki za jutro! Koniecznie daj znać jakie duże dzieciaczki jak już dojdziesz do siebie :D

    Katy coś mi się wydaję, że dzisiaj będzie Twój dzień :D

    Agulkowa mam nadzieję, że u Ciebie jednak fałszywy alarm. Dziwne, że aż taka duża rozbieżność u Ciebie w terminach. U mnie też jest, ale wg om tydzień wcześniej.

    Katy, iriiska lubią tę wiadomość

    k277fn7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulkowa ale to masz az takie dlugie cykle ze taka rozbieznosc z om a z usg? W razie czego zaplanuj akcje awaryjna na ten tydzien bo cos mi sie wydaje ze to moze byc juz na dniach...

  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 23 lutego 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mam regularne cykle tak co 32-33 dni. Ten co zaszłam w ciążę był jakiś nienormalny bo wychodzi na to że dwa dni przed miesiączką miałam owulację...
    Z córką nie miałam takich cyrków jeśli chodzi o jakieś skurcze przed... Nic tylko czop też odchodził a teraz mnie wykończy to strasznie.

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
‹‹ 686 687 688 689 690 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ