Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !! MARZEC 2021 !!
Odpowiedz

!! MARZEC 2021 !!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2020, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 co tam u ciebie????

  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 30 lipca 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro Natka :( zostań w szpitalu.. ja po tabletkach poronnych mdlałam z bolu albo wilam się płacząc. Nie dałabym rady bez kroplówek a potem nimesilu przez dwa tygodnie (bo tyle krwawiłam). Lepiej te pierwsze chwile tam znieść.. nawet samemu

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka ile w szpitalu zostajesz??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 wrote:
    Hej, miałam USG - pęcherzyk jest, co prawda mały ale w macicy. Wygląda na 5+2, nieprawidłowy.

    Beta lekko spadła z 2500 do 2432... odstawiłam Duphaston i czekam na poronienie... trzymają mnie w szpitalu, żeby zrobić jeszcze jedną betę dla pewności. Potem może dostanę tabletkę.. nie wiem. Wszystko to bardzo rozwleczone w czasie i przez to bardziej bolesne.. Nie ma teraz odwiedzin, więc leżę sama.. bez nadziei, bez planów... bez niczego :( wolałabym przechodzić to w domu.

    Ehhh no cóż, nie tym razem. Żegnam się z Wami dziewczyny, bo wątek mnie już nie dotyczy.

    Wszystkiego dobrego i powodzenia Wam życzę <3


    Oh kochana mocno przytulam ❤️❤️❤️❤️❤️

    zokeia lubi tę wiadomość

  • BlackRose 89 Autorytet
    Postów: 1262 822

    Wysłany: 30 lipca 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Natka, przyjdzie dzień kiedy doczekasz swojego maleństwa szybciej niż myślisz.

    hchy90bv5a4juf6w.png
  • beyourself Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 30 lipca 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka bardzo mi przykro...
    bądź silna kochana, jesteś dzielna ❤️

    3jgxflw1id365e3v.png
  • straw_berry Autorytet
    Postów: 439 290

    Wysłany: 30 lipca 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka 😢😢😢

    0d1y9jcg8epzzedk.png
  • Kukus Ekspertka
    Postów: 216 648

    Wysłany: 30 lipca 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka bardzo mi przykro 😔😔😔

    2019 5x IUI,
    05.2019 poronienie zatrzymane,
    10.6.2020 start 1 IVF, FET 5.1.1.
    25.02.2021 córeczka
    Wracamy po rodzeństwo!
    7.05.2024 FET 3.1.1.
    7 dpt beta 37
    8 dpt beta 76
    12 dpt beta 694 🫣😍
    16 dpt 3330 😊
    28 dpt ♥️
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 30 lipca 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka bardzo mi przykro trzymaj się.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 30 lipca 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthe12, Ania81 nie nam pojęcia ile poleżę ale chyba szybko mnie nie wypuszczą bo po pierwsze czekam na te wyniki potem pewnie dadzą mi antybiotyk na a podczas antybiotyku muszę być w szpitalu bo ja mam uczulenie na wszystkie antybiotyki które można w ciąży brać więc muszę być pod obserwacją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2020, 17:59

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka- kochana trzymaj sie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natko trzymaj sie kochanie wspieram😢😘

  • Aga83 Koleżanka
    Postów: 46 40

    Wysłany: 30 lipca 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka trzymaj się, przytulam😢

    uwo9ugpjmzxnmidf.png
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 30 lipca 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vian mogę Cię prosić o zmianę ⏸️ na ❤️.

    Widziałam dziś prawie 6 mm człowieka, czyli wychodzi 6+2. Serducho pikało, ale nie słuchałyśmy bo "chociaż nie ma dowodów, że to szkodzi to jednak to duża energia jak na takie małe ciałko".

    Co do wózka, mam 2w1 Espiro Next i bardzo polecam, zarówno gondolę jak i spacerówkę. Dziecko jest w nim "schowane", a nie wystawione jak na stole jak wieje i jest zimno, ma dużo dodatków i wg mnie jest bardzo ładny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2020, 18:26

    nick nieaktualny, BlackRose 89, nick nieaktualny, Alala, sisi lubią tę wiadomość

  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 30 lipca 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Dziewczyny ale wiecie, ze w fizjologicznej ciąży wizyty sa co 3-4 tygodnie? 😊 trzeba się uzbroić w cierpliwość troszeczkę.

    Mam koleżankę, miesiac dalej niż my tu na wątku, mowi, że gdyby nie USG to by nie czułą, że jest w ciąży. Czuje się normalnie.

    DomiKa ja bym się cieszyła, ze się lepiej czujesz. Duzo bym dała, żeby nie mieć w końcu mdłości i tego szarpania na wymioty.

    Ah i odkrylam dziś, że urosły mi piersi. Absolutnie mnie to nie cieszy, bo pod dotykiem bolą po bokach, jednak wolałabym, żwby poczekały 😁

    Pocieszyłas mnie troszkę Twoja koleżanka bez objawow 😅 bo mam dokładnie taka sama przypadłość 🙄
    Ahhhh jedyne co dziś zauważyłam nadzwyczajnego ze mega urosły mi rzęsy 😯 dziś pomalowałam pierwszy raz od jakiegoś czasu i aż nie uwierzyłam patrząc w lustro 😅

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • Beatti Autorytet
    Postów: 401 300

    Wysłany: 30 lipca 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka bardzo mi przykro... 😥

    Emilka to potrzymają Cię chyba dość długo..7-10dni?? Tak mi się wydaje...

    Teverde GRATULUJĘ!! Mały wielki człowiek 🥰

    teverde lubi tę wiadomość

    Ada urodziła się 18.03.2020 przez CC
    👶-2007 synuś
    👶-2009 córcia
    13.07 🧪- 23 mlU
    17.07 🧪- 133 mlU
    28.07🧪 - 8656 mlU
    11.08 ❤
    17.09 będzie piękna zdrowa córeczka!!❤❤
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 30 lipca 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatti wrote:
    Natka bardzo mi przykro... 😥

    Emilka to potrzymają Cię chyba dość długo..7-10dni?? Tak mi się wydaje...

    Teverde GRATULUJĘ!! Mały wielki człowiek 🥰

    Może i lepiej. Będę pod stałą opieką i spokojniejsza.
    Szefowa mi żyć nie daje chyba jej na złość już nie wrócę do pracy. Zero empatii tylko o sobie mysli i mi gada tylko wróć po szpitalu.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teverde gratulacje❤️❤️❤️❤️

    Emilka olej szefowa paskudne i sie w pracy nie mecz. Ty i malenstwo najwazniejsze teraz

    teverde, e_mil_ka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2020, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez nic z tego serduszko przestało bić

    Mała S lubi tę wiadomość

  • pukola Ekspertka
    Postów: 219 173

    Wysłany: 30 lipca 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akinom 59 wrote:
    U mnie tez nic z tego serduszko przestało bić

    Ojej.. Bardzo mi przykro. Jakie to wszystko jest niesprawiedliwe.

‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ