X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !! MARZEC 2021 !!
Odpowiedz

!! MARZEC 2021 !!

Oceń ten wątek:
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się muszę najeść, bo jak to będzie wyglądało jak przy pierwszej ciąży o niedługo noe przełknę nic poza kanapką z jajkiem i oprócz tego jedynie banan. No i to wszechogarniające zmęczenie, więc teraz trzeba nadrabiać.
    Na ten moment u mnie wrażliwe sutki, lekki ból podbrzusza, większy apetyt, bardzo delikatne mdłości i wyczulenie na zapachy. I siku co 5 minut 😁


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to ja też się melduję.
    Termin jeszcze nieznany, apka mi przesunęła na 27.02.
    Beta była, serducha na usg będzie badane 11.07.
    Wam rośnie już brzuch? Bo ja czuje się już grubsza...A to dopiero poczatek

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Aniusia2104 Przyjaciółka
    Postów: 140 41

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żonkil wrote:
    Dziewczyny to ja też się melduję.
    Termin jeszcze nieznany, apka mi przesunęła na 27.02.
    Beta była, serducha na usg będzie badane 11.07.
    Wam rośnie już brzuch? Bo ja czuje się już grubsza...A to dopiero poczatek


    To Twoja pierwsza ciąża ? Mnie się wydaje,że mam większy brzuch , tak jakbym miała non stop wzdety chociaż wzdęć nie mam. To moja druga ciąża. Normalnie brzuch mam płaski.

    30 lat
    Córeczka 4 lata
  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 25 czerwca 2020, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniusia2104 wrote:
    To Twoja pierwsza ciąża ? Mnie się wydaje,że mam większy brzuch , tak jakbym miała non stop wzdety chociaż wzdęć nie mam. To moja druga ciąża. Normalnie brzuch mam płaski.
    Tak, pierwsza. No taki non stop wzdęty. Kurczę widać go ewidentnie.
    Nie wiem czy on tak już rośnie, czy może to ciążowe wzdęcia czy zatrzymanie wody czy co... Ale No nie dopnę już niektórych spodni.

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniusia2104 wrote:
    Kasiulka03 wrote:
    Doskonale Cię rozumiem ;) Ja chyba pójdę za 2 tyg do jakiegoś lekarza na NFZ zobaczyć co tam słychać u fasolki[/QUOTE

    U mnie niestety na NFZ to cud się dostać a pod drugie to nawet jak to nie robią USG w gabinecie tylko dostajesz skierowanie i umawiasz się do innego gabinetu. Bez sensu to. Mój gin od 6.07 do 12.07 ma urlop też dlatego dopiero na 14.07 wizyta.
    Ja się właśnie zastanawiam czy nie pójść szybciej do lekarza na NFZ, tak sobie myśle ze jak nie usłyszę serduszka do będę się tylko stresować niepotrzebnie so pierwszej wizyty.... a z drugiej strony jak będzie widać pęcherzyk to jest cień szansy ze nie ma biochemicznej.....
    No ja dziś czekam na wyrok, zrobiłam rano betę i czekam, tak mi się marzy żeby było tej bety chociaż 50 jak w poniedziałek było 7.....

    20s640t.png
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieeczyny staram się uzupełniac na bieżąco informacje, ale mała prośba z mojej strony, żeby mi pisać pw jak mam coś zmienić, bo w postach może mi umknąć 😊 mnie dziś napierdziela lewy jajnik... jutro druga beta, lekarz 21.07, nie chcę się stresować tym sznurkiem: a czy jest pęcherzyk, a czy jest zarodek, a serduszko? Raz a dobrze!
    Jak dziś u Was? Mnie czeka prasowanie, jutro komunia chrześnicy męża.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej kontynuuje dzień lenia m, w sumie wstyd się przyznać bo od marca siedzę z synkiem w domu przez ta pandemie, i tyle o ile bylo spoko to tak teraz już mam ochotę gdzieś z nim powychodzic. Wiecie jakieś parki dinozaurów zoo te sprawy.

    Jutro jedziemy do teścia na działkę No ma drzewo z czereśniami wiec ile sobie nazbieramy to nasze 😆
    No i. Dziś oczywiscie do wyniku jak na szpilkach....

    20s640t.png
  • Żonkil Autorytet
    Postów: 956 818

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro mam wesele, ciekawe jak to będzie wyglądać w dobie koronawirusa. Weselicho mojej świadkowej, także obecność obowiązkowa. Nie wiem tylko co tu założyć, żeby brzuszek ukryć...
    Macie już pierwsze mdłości albo zachcianki? Ja mdłości nie mam, ale na myśl o śledziach ślinka mi cieknie. W lodówce 3 słoiki czekają :d

    Majaaaa lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2020
    - 05.2020 💔cb
    -07.2020 💔poronienie 8tc Aniołek [*]

    eb856b1cbf.png

    6c781ed246.png
  • Aniusia2104 Przyjaciółka
    Postów: 140 41

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żonkil wrote:
    Ja jutro mam wesele, ciekawe jak to będzie wyglądać w dobie koronawirusa. Weselicho mojej świadkowej, także obecność obowiązkowa. Nie wiem tylko co tu założyć, żeby brzuszek ukryć...
    Macie już pierwsze mdłości albo zachcianki? Ja mdłości nie mam, ale na myśl o śledziach ślinka mi cieknie. W lodówce 3 słoiki czekają :d


    Ja nie mam mdlosci, tylko wczoraj zauważyłam,że np. gulasz mi śmierdzi . Zachcianek też nie. Czy Ciebie bolą piersi jakoś mocno? Jesteśmy na podobnym etapie .btroche mnie to martwi,ze mnie już raczej nie.

    Majaaaa lubi tę wiadomość

    30 lat
    Córeczka 4 lata
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniusia2104 wrote:
    Ja nie mam mdlosci, tylko wczoraj zauważyłam,że np. gulasz mi śmierdzi . Zachcianek też nie. Czy Ciebie bolą piersi jakoś mocno? Jesteśmy na podobnym etapie .btroche mnie to martwi,ze mnie już raczej nie.
    Ja bez zachcianek, mdłości lekkie i to czasami narazie bez wymiotów na szczęście!
    U mnie cycki teraz czuje tylko jak dotykam i to bardziej od boków od strony pach, oprócz tego nic. Jutro powinnam mieć planowana datę okresu, a okresowo się nie czuje podbrzusze tez nie boli, wiec chyba jest ok!
    Jedyne co mnie zastanawia to to ze czasami przy podcieraniu mam taki śluz bardzooo lepki o zabarwieniu jakby trochę mętnym białym. I nie wiem czy to dobrze. Już sobie wkręcam ze @ chce się pojawić ale duphaston ja blokuje......

    20s640t.png
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś 4+3 :)

    20s640t.png
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żonkil wrote:
    Ja jutro mam wesele, ciekawe jak to będzie wyglądać w dobie koronawirusa. Weselicho mojej świadkowej, także obecność obowiązkowa. Nie wiem tylko co tu założyć, żeby brzuszek ukryć...
    Macie już pierwsze mdłości albo zachcianki? Ja mdłości nie mam, ale na myśl o śledziach ślinka mi cieknie. W lodówce 3 słoiki czekają :d
    To się to się trochę wyluzujesz i nie będziesz myślec, do mnie dziś zadzwoniła koleżanka ze zabiera mnie na zakupy wiec tez się cieszę bo nie będę co chwile wyników sprawdzać 🤣

    Żonkil lubi tę wiadomość

    20s640t.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Ja się właśnie zastanawiam czy nie pójść szybciej do lekarza na NFZ, tak sobie myśle ze jak nie usłyszę serduszka do będę się tylko stresować niepotrzebnie so pierwszej wizyty.... a z drugiej strony jak będzie widać pęcherzyk to jest cień szansy ze nie ma biochemicznej.....
    No ja dziś czekam na wyrok, zrobiłam rano betę i czekam, tak mi się marzy żeby było tej bety chociaż 50 jak w poniedziałek było 7.....

    Wszystko będzie dobrze Podziel się dobrym wieści ani jak dostaniesz wynik

    Tez nie wiem czy iść wcześniej żeby Obarczyć serce chociaż jeśli nie będzie będę się stresować a 18.07 napewno będzie

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Ja bez zachcianek, mdłości lekkie i to czasami narazie bez wymiotów na szczęście!
    U mnie cycki teraz czuje tylko jak dotykam i to bardziej od boków od strony pach, oprócz tego nic. Jutro powinnam mieć planowana datę okresu, a okresowo się nie czuje podbrzusze tez nie boli, wiec chyba jest ok!
    Jedyne co mnie zastanawia to to ze czasami przy podcieraniu mam taki śluz bardzooo lepki o zabarwieniu jakby trochę mętnym białym. I nie wiem czy to dobrze. Już sobie wkręcam ze @ chce się pojawić ale duphaston ja blokuje......

    Taki ślub to dobre wieści Ja też go mam dużo Wejście szyjki zabezpiecza się przed infekcja intruzami Ujęcie szyjki jest obklejone takim szluzem

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Aniusia2104 Przyjaciółka
    Postów: 140 41

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka03 wrote:
    Wszystko będzie dobrze Podziel się dobrym wieści ani jak dostaniesz wynik

    Tez nie wiem czy iść wcześniej żeby Obarczyć serce chociaż jeśli nie będzie będę się stresować a 18.07 napewno będzie



    Właśnie przed chwilą o tym myslam czy nie iść wcześniej ale z drugiej strony jak coś nie będzie widać to znów stres no i co sobie lekarz pomyśli,że jakaś wariatka

    30 lat
    Córeczka 4 lata
  • Aniusia2104 Przyjaciółka
    Postów: 140 41

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    Ja bez zachcianek, mdłości lekkie i to czasami narazie bez wymiotów na szczęście!
    U mnie cycki teraz czuje tylko jak dotykam i to bardziej od boków od strony pach, oprócz tego nic. Jutro powinnam mieć planowana datę okresu, a okresowo się nie czuje podbrzusze tez nie boli, wiec chyba jest ok!
    Jedyne co mnie zastanawia to to ze czasami przy podcieraniu mam taki śluz bardzooo lepki o zabarwieniu jakby trochę mętnym białym. I nie wiem czy to dobrze. Już sobie wkręcam ze @ chce się pojawić ale duphaston ja blokuje......



    Też mam taki śluz i to akurat pamiętam
    Z poprzedniej ciąży ,że tak może być i to jest okej bo pytam gina wtedy o to. Ważne aby nie był brzydki zapach no i nie swedzialo.

    30 lat
    Córeczka 4 lata
  • Anetynka Przyjaciółka
    Postów: 119 140

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2020, 12:10

    Nadzieja94 lubi tę wiadomość

    15.06. ⏸
    06.07. ❤️
    uwo9vfxmb46afor5.png
  • Aniusia2104 Przyjaciółka
    Postów: 140 41

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetynka wrote:
    Dzien dobry Dziewczyny!😊
    A ja mam dzisiaj za soba ciezka noc...wieczorem zaczal mnie kluc brzuch w jednym miejscu szczegolnie i potem w nocy meczylam sie i z bolem i z kluciem. W ogole prawie nie spalam - sama nie wiem czy z tych dolegliwosci czy ze stresu...wczoraj mialam pierwszy dzien nizszej dawki duphastonu (zeszlam z 3x1 do 2x1) i zastanawiam sie czy to nie to ale rano tez obudzilam sie z rewolucjami w jelitach wiec jest tez mozliwosc ze czulam tak naprawde jelita. Zrobilam dzisiaj bete kontrolnie zgodnie z planem wiec czekam niecierpliwie na wynik! Na szczescie poki co nie ma zadnych plamien wiec jest nadzieja ze jednak wszystko ok.

    A jak u Was dzis samopoczucie?


    To mnie tak bolało we wtorek , zaczęło sie w niedzielę po urodzinach i przypuszczam że nalykalam się powietrza. Dopiero w środę mi minęło ale od tego czasu też mam rewolucje w toalecie. I w ogóle powiem Wam ,że mam kiepski apetyt jakoś tak nic mi nie smakuje. Aaa może weź sobie Espumisan ? Mi to pomogło.

    30 lat
    Córeczka 4 lata
  • Majaaaa Autorytet
    Postów: 385 256

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokoilyscie mnie z tym śluzem, nie mam go dużo bo zaobserwowałam dopiero dwa razy na ppierzze tylko zdziwiło mnie ze jest faki lepki i gesty,

    Anetynka mam nadzieje ze piątkowe bety będą dla nas szczęśliwe 🙏

    Żonkil lubi tę wiadomość

    20s640t.png
  • Anetynka Przyjaciółka
    Postów: 119 140

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2020, 12:10

    15.06. ⏸
    06.07. ❤️
    uwo9vfxmb46afor5.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ