Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 2 czerwca, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nie wiem kiedy to zleciało ale Oliwka ma 3 miesiace 🫣😱nie chce zachwalać ale jest bardzo mało wymagająca, przesypia całe noce ale za to w ciągu dnia jest bardzo aktywna i mało śpi. Czytam że Wasze maluszki są bardziej wymagające. Przytulam mocno bo są takie dni że młoda też najchętniej była by tylko noszona i czasem zwyczajnie brakuje mi siły I czasu na cokolwiek.
    Wiecie co najbardziej w tym wszystkim mnie wkorza że ledwo co urodziłam i już są pytania kiedy drugie 🫣🤷🏼‍♀️ brak słów mi na tych ludzi

    Daga121222, alta marea, Kasiastaraczka, bambusek-94, Arga, _Hope, aqq, Dżozu, Kokosq lubią tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 2 czerwca, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☺️
    Wybaczcie, że mało się odzywam, ale korzystamy z Wakacji i mało tu zaglądam 🤭
    Lot w niedzielę minął nam bardzo dobrze, Wiktoria przespała cały lot 🥰 ogólnie jest super, jest tu pięknie!
    Malutka daje nam zwiedzać, jest mało wymagająca i ładnie przesypia noce, dziś spała ciągiem 6 godzin 😱 zjadła i spała do 7.

    @Alta wysłałam zaproszenie 😇

    @Patisonek jak super, że się odezwałaś!

    Kasiastaraczka, bambusek-94, Patisonek 25, _Hope, aqq, Dżozu, Kokosq lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 2 czerwca, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Alta zaproszenie poszło 🩵

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 08:38

    Carla

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 2 czerwca, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Dziewczyny ja nie wiem kiedy to zleciało ale Oliwka ma 3 miesiace 🫣😱nie chce zachwalać ale jest bardzo mało wymagająca, przesypia całe noce ale za to w ciągu dnia jest bardzo aktywna i mało śpi. Czytam że Wasze maluszki są bardziej wymagające. Przytulam mocno bo są takie dni że młoda też najchętniej była by tylko noszona i czasem zwyczajnie brakuje mi siły I czasu na cokolwiek.
    Wiecie co najbardziej w tym wszystkim mnie wkorza że ledwo co urodziłam i już są pytania kiedy drugie 🫣🤷🏼‍♀️ brak słów mi na tych ludzi


    Ale Cię tu dawno nie było!!!! Przenosimy się na Whats appa, jeśli jesteś zainteresowana czekam na zaproszenie do przyjaciółek, wieczorem wyślę wszystkie szczegóły.


    Dziewczyny obudziłam się z zastojem. Dziwna sprawa, zauważyłam tylko ze względu na zaczerwienienie piersi, nie mam póki co bólu ani zgrubienia. Myślicie, że laktator jest ok? Młody jest mega pełen akurat karmiłam go z drugiej piersi więc muszę odciągać w międzyczasie 🙈😭

    Dżozu lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 2 czerwca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Ale Cię tu dawno nie było!!!! Przenosimy się na Whats appa, jeśli jesteś zainteresowana czekam na zaproszenie do przyjaciółek, wieczorem wyślę wszystkie szczegóły.


    Dziewczyny obudziłam się z zastojem. Dziwna sprawa, zauważyłam tylko ze względu na zaczerwienienie piersi, nie mam póki co bólu ani zgrubienia. Myślicie, że laktator jest ok? Młody jest mega pełen akurat karmiłam go z drugiej piersi więc muszę odciągać w międzyczasie 🙈😭
    Myślę, że laktator pomoże,a później zaczynaj od tej piersi karmić

    Ja też wysłałam zaproszenie

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 2 czerwca, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Wyjdzie słońce! Czytam też twój kolejny post, że dzieci są bezproblemowe - wcale nie! Nie ma takich maluszków. Na kilka lepszych chwil przypadnie mnóstwo tych gorszych. My podróżujemy obecnie i jest ok, ale są też dramaty. Dla mnie chyba to “ok” po prostu zmieniło próg akceptacji przy trzecim dziecku, ale rozumiem w 100% że przy pierwszym jest trudniej .

    Drzemki u nas wyglądają podobnie - większość na mnie albo obok mnie, kontaktowo. Leżenia samodzielnego u nas nie ma w ogóle. Tak żeby chwilę popatrzeć może na zabawkę, ale to trwa bardzo krótko. Ale generalnie noszę syna na leniwca wszędzie ze soba, zdarzało się też siku z dzieckiem na ręku.

    Nie jestem specjalistą, ale nie fiksuj się na tym wzmożonym napięciu - większość niemowląt je ma pierwsze 3-4 miesiące, to jest naturalny mechanizm kontroli głowy, kiedy dziecko jej jeszcze nie kontroluje. Mija po kilku miesiącach najczęściej samo 🙈 tylko takie patologiczne wymaga naprawdę dużego zaangażowania, ty teraz możesz pomóc po prostu prawidłową pielęgnacją.

    A co do płaczu - jeśli faktycznie tak dużo płacze, to może jej coś dolega 😞 u nas refluks bardzo przeszkadzał, ale też mega się poprawiło na diecie eliminacyjnej - niedługo będziemy robić prowokację żeby sprawdzić co dalej.

    Osobiście widząc jak jesteś rozwalona, przytulam i niezmiennie polecam poszukania wsparcia - naprawdę chwila rozmowy z kimś z zewnątrz i zadbanie o siebie i swoją głowę może bardzo pomoc. No i musicie wyjść z domu, bo można naprawdę oszaleć, wiem też tam byłam. Czytam, że wózek parzy (próbowałaś wozić ją na boczku nie na wznak? U nas w ogóle leżenie na plecach się nie sprawdza w dzień, zresztą w nocy już też nie), może konsultacja u innego fizjo pomoże? Nie wyobrażam sobie nie móc nosić w chuście kiedy dziecko nie chce wózka, to jest kara dla rodzica. Dobry specjalista nie będzie fiksował tylko na zakazach, a zrozumie i jeśli konieczne pomoże wypracować jakieś rozwiązania, żeby wszystkim było łatwiej. Może nie trafiliście do właściwej osoby. Nikt przecież nie chce żebyś kolejne 3 miesiące siedziała w zaciemnionym pokoju z dzieckiem na rękach, bo masz zdrowe dobrze rozwijające się dziecko, nie jesteś uziemiona chorobą.

    Być może za bardzo sobie wyidealizowałam macierzyństwo i po prostu nie przygotowałam na to że to tak wygląda. Z jednej strony jest mi jej szkoda bo widzę że się męczy. Też się nie znam, ale na ile ją obserwuję to to napięcie jest dość mocne. Widać że jest cała pospinana i nie potrafi się rozluźnić. Jeden lekarz mówi żeby zmienić mleko, drugi że nie i bądź tu mądry. A nie chce jej zbytnio mieszać. A z drugiej bardzo mi brakuje cierpliwości i pod koniec dnia już wysiadam. Łapie się na tym że jestem na nią zła że tak płacze i nie chce zasnąć i mam straszne wyrzuty sumienia. Nie spodziewałam się tego po sobie.

    Spróbuję z tym leżeniem na boku, ale na spacer i tak chodzimy tylko weekendami żeby mąż był i mógł w razie czego ją wziąć na ręce.

    PS wysyłam zaproszenie do przyjaciółek

    Dżozu lubi tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 2 czerwca, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akceptuję wszystkie powoli i rozsyłam Wam wiadomości ☺️

    @Klebuszek będę nalegać, powinnaś spróbować się przemóc i wyjść z domu, dla siebie, nie dla małej. Swoją drogą u nas też często płaczki na początku w wózku, ale po jakimś czasie mija ☺️ mleko jest sens zmieniać jak są gazy, problemy z kupka, dużo stękania i przy tym nerwy. Nie będę mówić ile ja zmieniałam z pierwszym synem zanim znalazłam jedno ok 😂

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 2 czerwca, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem chora gardlo mnie tak napieprza ze masakra.
    Kłebuszku ja jednak bym sprobowała tej chusty i moze wprowwdz jakś rutyne o 12 spacer o 19 kąpiel dzieci to lubią i jeszcze pytanie czy te wyginanie nie jest od zatwardzenia ? Moj tak robi jest okropny jak nie umie zrobić i oczywiscie sen chyba bardziej te dwie rzeczy mu dokuczaja ile ja sie namorduje aby go uspac bo wiem że jest śpiący tylko w nocy nie ma ptoblemu.
    A jeszcze jedno mam wrazenie ze dokola mnie ludzie chwalą sie sukcesami podczas gdy ja wychodze z choroby dzieci i sama w nia wpadam wczoraj miałam migrene mdlosci a dzisiaj gardlo boli mnie w skali 9/10 i nie jestem w stanie odpisac koleżance ktora po pol roku opieki nad malym dzieckkem wraca do oracy bo ma babcie i zostawia dziecko na 6 h a nawet i dlużej bo mnie zazdrośc szczela a dzisiaj jeszcze jedna pisze że corka jej osiagnela srednia 5.3.

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 2 czerwca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    A ja jestem chora gardlo mnie tak napieprza ze masakra.
    Kłebuszku ja jednak bym sprobowała tej chusty i moze wprowwdz jakś rutyne o 12 spacer o 19 kąpiel dzieci to lubią i jeszcze pytanie czy te wyginanie nie jest od zatwardzenia ? Moj tak robi jest okropny jak nie umie zrobić i oczywiscie sen chyba bardziej te dwie rzeczy mu dokuczaja ile ja sie namorduje aby go uspac bo wiem że jest śpiący tylko w nocy nie ma ptoblemu.
    A jeszcze jedno mam wrazenie ze dokola mnie ludzie chwalą sie sukcesami podczas gdy ja wychodze z choroby dzieci i sama w nia wpadam wczoraj miałam migrene mdlosci a dzisiaj gardlo boli mnie w skali 9/10 i nie jestem w stanie odpisac koleżance ktora po pol roku opieki nad malym dzieckkem wraca do oracy bo ma babcie i zostawia dziecko na 6 h a nawet i dlużej bo mnie zazdrośc szczela a dzisiaj jeszcze jedna pisze że corka jej osiagnela srednia 5.3.

    Ona się wygina w łuk przy każdej zmianie pozycji. Jak ją odkładam, biorę na ręce, jak ją zaczynam usypiać to też. Gazy raczej ją męczą, bo potrafi się w nocy obudzić i denerwować przy bączkach (dajemy jej espumisan). Natomiast myślałam że to niedojrzałość układu pokarmowego połączona z tym napięciem które jej przeszkadza w rozluźnieniu się. Kupki rób raczej dobre, czasami się zdarzy jakaś mniejsza twardsza. Próbuje z rutyna, ale przy kąpieli jest ten problem że ona często popołudniu ma problem z pójściem na drzemkę więc jak przychodzi czas kąpieli to już jest bardzo zmęczona i zła.

    Ale muszę też przyznać że wczoraj udało jej się zasnąć zaraz po ostatnim karmieniu i po jakiś 10-15 min bujania ja odłożyłam do łóżeczka i spała tak prawie 6,5h. Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy udało się bez problemu. W miarę się wyspałam ale mam całe ciało obolałe.

    alta marea, bambusek-94, Dżozu lubią tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 2 czerwca, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Super! Poprzyjmuję zaproszenia dzisiaj i później wyślę wam wiadomość i zaczniemy się dodawać ☺️

    Też wysłałam zaproszenie :)

    alta marea lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 2 czerwca, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamiętajcie mi wysłać wasz numer tel w wiadomości prywatnej 🙂

    Patisonek 25, Carla lubią tę wiadomość

    age.png
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 2 czerwca, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Ale Cię tu dawno nie było!!!! Przenosimy się na Whats appa, jeśli jesteś zainteresowana czekam na zaproszenie do przyjaciółek, wieczorem wyślę wszystkie szczegóły.


    Dziewczyny obudziłam się z zastojem. Dziwna sprawa, zauważyłam tylko ze względu na zaczerwienienie piersi, nie mam póki co bólu ani zgrubienia. Myślicie, że laktator jest ok? Młody jest mega pełen akurat karmiłam go z drugiej piersi więc muszę odciągać w międzyczasie 🙈😭

    Oj to prawda rzadko zaglądam ale dużo czasu poświęcam małej w ciągu dnia bo jest aktywna kiedy za to nocki przesypia więc chyba wolę jednak w tą stronę 🤣 pewnie ze jestem zainteresowana, może tam będę częściej zaglądała 😁

    Zdecydowanie odciągaj laktatorem żeby Ci się nie zrobiło zapalenie. Ja raz wylądowałam na IP że względu na zapalenie piersi. Skończyłam na antybiotyku ale właśnie zalecali żeby odciągać a ból był nie do opisania 🙄

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 2 czerwca, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, ja bym chętnie napisała co tam u nas, ale nie mogę się jakoś zebrac.
    Ale na przykład od prawie 2 tygodni malutka ma katar i najbardziej dokucza jej w nocy. Dziś w nocy dwa razy odciagalam, psiknęłam jej już nawet nasivinem, i nic to nie daje. Budzi się nawet po 10 minutach. Jestem zmeczonaaaaa

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 2 czerwca, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio też bardziej czytam niż się odzywam, bo jakoś nie ma kiedy.
    🐭 też z tych mniej odkładalnych, szczególnie w ciągu dnia, drzemki raczej tylko kontaktowe, z reguły na mnie, ale i tak zwykle nie śpi za wiele w ciągu dnia, bo myślę, że średnio w sumie z 2,5h.. Na ostatnim szczepieniu wyszło nam już 6600, więc nosić już jest co.. Moja mama się śmieje, że ją karmię drożdżami z ołowiem 😂 Chusta póki co raz się sprawdziła na dłużej, a poza tym różnie, więc niestety też średnio..

    Noce też bywają różne, staramy się ją kłaść między 20, a 21 i zdarzało się, że budziła się nawet koło 3 czy 4 dopiero, choć ostatnio częściej przed 1. W dodatku dalej męczy nas refluks, szczególnie wieczorem i zasypianie bywa różne, czasem przysypia w czasie pionizacji, a potem po kilku, kilkunastu minutach po odłożeniu do łóżeczka zaczyna się memlanie i wierzganie, i widać, że coś jej przeszkadza.

    Dziś byliśmy po raz kolejny u fizjo, nadal mimo ćwiczeń mamy dużo napięć w buzi, plus ponoć wąskie i sztywne górne podniebienie, generalnie polecał też jednak odwiedzić neurologopede, więc jutro się wybierzemy..

    Poza tym wszystkie niedogodności wynagradza mnóstwem uśmiechów, codziennie rano jest sesja, bo mam grono osób, które czekają na zdjęcia i już się tak nauczyła, że jak widzi telefon to się cieszy 😂 coraz więcej głuży i zagaduje, urocze to. Były jakieś pierwsze próby obrotu na bok z pleców, ale jeszcze trzeba nad tym popracować 😅

    No i mamy za sobą pierwszą dłuższą wycieczkę i nocleg poza domem, bo byliśmy oficjalnie prosić ojca chrzestnego, zniosła i drogę i nockę naprawdę dobrze.


    Kłębuszek, współczuję.. U nas to nie ta skala, a też czasem jestem wykończona..

    Alta, wysłałam zaproszenie


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 16:48

    alta marea, Dżozu lubią tę wiadomość

    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 3 czerwca, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie od wczoraj znowu problemy z dodaniem wiadomości na forum, zarówno przez aplikację jak i z przeglądarki. Dlatego bardzo chętnie przejdę na prywatną grupę 🙂

    @alta wysłałam Ci dziś wiadomość z nr telefonu. Co do zastojów to u mnie laktator średnio pomaga, ale jak przystawiam małego w pozycji spod pachy to ładnie mi wyciąga wszystko (u mnie zastój się pojawia w okolicy pachy)

    alta marea lubi tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 3 czerwca, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i miałam odpisać wczoraj, ale się nie dało, i teraz już nie pamiętam dokładnie waszych wiadomości.

    U nas słabo bo katar przerodził się w zapalenie ucha :( mały jest od niedzieli wieczora tak marudny że masakra, widać że go mocno boli. W dzień to na zmianę śpi i płacze. W nocy dodatkowo męczy go zatkany nos i spływająca po gardle flegma więc co chwilę się wybudza i śpimy tragicznie.
    Dostaliśmy antybiotyk na 10 dni. Mam nadzieję że mały szybko poczuje sie lepiej bo ciężko patrzeć jak cierpi :(
    Jeszcze w tym wszystkim mamy problemy z KP, mały nie chce się przystawiać i efektywnie ssać (pewnie to wzmaga ból). Daję mu wiecej MM i staram się odciągać swoje mleko, ale mam go praktycznie cały czas na rękach więc ciężko czasem to ogarnąć. Coś czuję że laktacja na tym mocno ucierpi. Dobrze że i tak chciałam przechodzić na karmienie mieszane.

    @Kłębuszku bardzo mi przykro że jest Ci tak ciężko. Z tego co opisujesz to u nas jest w wielu kwestiach bardzo podobnie - nieodkładalność, ryk ns spacerach, drzemki tylko kontaktowe. Czasami mam wrażenie że już wyrosłam w fotel na którym karmię. Do tego dochodzi niewyspanie - jak mamy lepszą nockę to potem znów kilka mega słabych. I też mam czasem przez to wszystko dosyć i różne myśli się pojawiają, a potem jest mi z tym źle. Ale no jesteśmy tylko ludźmi, a macierzyństwo serio potrafi dać w kość. Także nie tyraj się za to bo jesteś super mamą 😘🩷

    @Patisonek @aqq fajnie że się odezwałyście i super że dołączycie do grupy 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca, 07:23

    Dżozu, Patisonek 25 lubią tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 3 czerwca, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Dziewczyny ja nie wiem kiedy to zleciało ale Oliwka ma 3 miesiace 🫣😱nie chce zachwalać ale jest bardzo mało wymagająca, przesypia całe noce ale za to w ciągu dnia jest bardzo aktywna i mało śpi. Czytam że Wasze maluszki są bardziej wymagające. Przytulam mocno bo są takie dni że młoda też najchętniej była by tylko noszona i czasem zwyczajnie brakuje mi siły I czasu na cokolwiek.
    Wiecie co najbardziej w tym wszystkim mnie wkorza że ledwo co urodziłam i już są pytania kiedy drugie 🫣🤷🏼‍♀️ brak słów mi na tych ludzi

    U nas powoli też włącza się ten tryb, młoda jest coraz bardziej aktywna w dzień, śpi tylko chwile, ale jak zaśnie w nocy to dosypia do rana, dziś zdarzyła się 1sza cała przespana noc. Ale przez to nie daje rady ogarniać siebie ani chaty 😆 i w tym odpisywać na forum... ale mam teraz czas na kawkę (żebym czasem nie wykrakała) to idę czytać

    bambusek-94, Patisonek 25 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 3 czerwca, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Ale Cię tu dawno nie było!!!! Przenosimy się na Whats appa, jeśli jesteś zainteresowana czekam na zaproszenie do przyjaciółek, wieczorem wyślę wszystkie szczegóły.


    Dziewczyny obudziłam się z zastojem. Dziwna sprawa, zauważyłam tylko ze względu na zaczerwienienie piersi, nie mam póki co bólu ani zgrubienia. Myślicie, że laktator jest ok? Młody jest mega pełen akurat karmiłam go z drugiej piersi więc muszę odciągać w międzyczasie 🙈😭
    A kolektor? Jest bardziej nieszkodliwy i ściągnie tylko nadmiar.

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 3 czerwca, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już po kawce, nie zdążyłam wszystkiego przeczytac, postaram się nadrobić. Alta ja też wysłałam zaproszenie.

    alta marea lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 3 czerwca, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie miałam nadmiaru nie wiem skąd ten zastój , ale już przeszedł. My już wszystkie chyba na WA, @Dzodzu wysłałam ci instrukcje!

    age.png
‹‹ 700 701 702 703 704
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ