Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 29 maja, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Ja też przytyłam 18 kg,10 spadło,do wagi sprzed ciąży 8,ale chcę teraz 10- taki plan

    Zosia kupiłaś ubranko Leonowi na chrzest?
    Mi koleżanka pożyczyła po swoich córkach
    Dla siebie mam z milk and love
    Tak kupiłam ale mam kilka wariantow i jeszcze domowilam bodziaki biale :D moj bardzo ulewa wiec boje się że nie wytrwamy w jednym :D ogólnie bodziaki zamowilam ze sklepu a sweterek i spodnie z vinted mam tez takie ogrodniczki bo w sumie nie wiedzialam jaka pogoda bedzie i co tfoche patrze na te prognozy raz jest deszcz innym razem nie ma.
    Tez mam sukienke z tego sklepu zdecydowalam sie na nia bo nie byla droga a srednio lubie jasne sukienki :D i myslalam ze jeszcze bede karmić piersią ale stwierdzilam że już nie bedę zwlekać im dalej tym trudniej bedzie odstawić.
    Co do wagi to dzisiaj robilam porzadki na strychu i mam tam rozmiary 38 i S i mysle ze zrzuce do tego rozmiaru szczegolnie ze teraz bede na mocnej diecie po operacji.
    Niestety nie bede mogla ćwiczyc ale ponoc 70 % chudniecia to dieta a 30 % ćwiczenia. Niestety ma tez na to wplyw sen ktory u nas jest zaburzony.
    Jednak w twj ciazy z innej wagi tez startowałam bylam w trakcie odchudzania a nie mogłam zrzucic bo okazalo sie że to ciaza a w ogole sie nie oszczedzałam skakalam na skakance pomyślec, że w ciązy z córką dmuchalam na siebie nogi na góre kladlam diete przeciwzapalną stosowalam :D co tu sie odwaliło? Jakkm cudem zaszłam z jednym jajowodem na dodatek bez owulacji :D

    Jednorożec ale ta szwagierka ma tupet ... jak można takie szpile wbijać ja juz męzowi pokazalam co to kest tylko siedzenie z dziećmi i zrozumiał zmieniło sie bardzo dużo mąz przychodzi i daje mi czas dla siebie tylko bo wie że to obciażenie psychiczne.

    Zaniepokojona ja nie robie prezentu mężowi tylko kupie coś mojemu tacie uważam że dzieci same beda robily prezenty jak podrosną :D i rownież nie oczekiwałam prezentu od męza bo go nie moje dziecko a jak coś bede chciała to sobie kupie ale eozumiwm też że ludzie mają onne podejscie niż ja ;)


    Dzisiaj jest cieżki dzień planuje odstawic calkowicie od piersi ile ja się dzisiaj namordowałam ze smoczkiem zaniedbalam ta sfere i bylo mi cieżko znowu go nauczyć ehh co mu dawalam to wypluwał pewnie inna osoba by skapitulowala ale ja wiem ze to dla niego wyjdzie na dobre musi mieć jakiś uspakajacz skoro piersi nie bedzie a z doświadczenia wiem że jeszcze bede walczyć pożniej z odstawieniem smoczka:D
    Wczoraj bolały mnie troche piersi ale zrobilam sobie zimne oklady troche odciagnelam i wzialam ibuprom aby jakis stan zapalny mi sie nie zrobił dzisiaj już jest lepiej ale zobaczymy jak bedzie o tej godzinie 3 w nocy bo to najgorsza godzina.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 20:39

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Zaniepokojona1234 Ekspertka
    Postów: 203 413

    Wysłany: 29 maja, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    @Zaniepokojona ale super pomysł 🙂😊 jeśli możesz to podeślij link do ich strony.
    https://magicznaksiazkadladzieci.pl/?gad_source=1&gad_campaignid=23887827113&gclid=EAIaIQobChMI0a-C_ZHflAMVBK2DBx11ehB8EAAYASAAEgJsp_D_BwE
    Ja zamówiłam sam pdf a potem zrobiłam fotoksiążek w empiku. Raz że taniej dwa że chciałam na koniec książki dodać nasze prawdziwe wspólne zdjęcia :)
    Zosia następne też tak zrobie ale to nasze pierwsze dziecko i pierwsze święto w nowej roli 😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 08:54

    bambusek-94, Kokosq lubią tę wiadomość

    Antoś 20.02.2026 💕
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 30 maja, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj weszłam na wagę i już mam 2 kg mniej ale gdzie gam efekt jeszcze koncowy do wagi sprzed ciązy brakuje mi 6 kg ale chcialabym wiecej schudnąć
    Wczoraj cały dzień już nie karmiłam czuje się dobrze nawet nie potrzebowałam nic odciagać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 09:52

    Zaniepokojona1234, Arga, Kasiastaraczka, Kokosq, _Hope lubią tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 30 maja, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u nas wczoraj i dziś zdecydowanie lepsza nocka. Zegarek pokazuje że spałam 6h a nie 4 i od razu dużo lepiej się czuję 😊 myślę że to dzięki temu że przed snem i na pierwszym nocnym karmieniu daliśmy mu po piersi dodatkowo 60ml MM i dłużej był syty.
    Jeszcze dziś rano mąż został z małym a ja pojechałam na ryneczek po mięso i warzywa a potem na myjnię i do Action. Chcę robić małemu taki album ze wspomnieniami z pierwszego roku życia, kupiłam ładne papiery i naklejki. Jeszcze moje dziecko musi się dać czasem odłożyć żebym miała czas to robić, ale powolutku do przodu xd
    Takie "codzienne" sprawy to teraz dla mnie luksus i odskocznia 😅 baterie naładowane!

    Kasiastaraczka, Zaniepokojona1234, Kokosq, Arga, Dżozu, ZOSIA88, _Hope lubią tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 30 maja, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecsm album oh baby :) miałam dla corki i dla syna też robie jedynie nie mam kiedy zdjeć wywołac ale zajme sie yym po chrzcinach :D

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 30 maja, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Ja polecsm album oh baby :) miałam dla corki i dla syna też robie jedynie nie mam kiedy zdjeć wywołac ale zajme sie yym po chrzcinach :D

    Widziałam je i rozważałam zakup ale ja lubię robić takie artystyczno-sentymentalne rzeczy więc zdecydowałam że zrobię to sama 🙂

    Kasiastaraczka, Kokosq, alta marea, _Hope, Pfry lubią tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 30 maja, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj bardzo fajnie dzien spędzilam z córka miałam wychodne i zamiwnielismy się z mezem on zostal z synem poszedl na spacer a ja z córka do kina i na lody ale ta bajka będe szczera nie podobala mi się. Ogólnie dzisiaj musiałam oklady robić zimne bo bolały mnie piersi i troche odciagnelam do uczucia ulgi. Mam oewne przemyślenia że naoewno karmienie mm jest droższe ale jaka jest wygoda można zostawic syna i niczym się nie martwić.

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 30 maja, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Ja dzisiaj bardzo fajnie dzien spędzilam z córka miałam wychodne i zamiwnielismy się z mezem on zostal z synem poszedl na spacer a ja z córka do kina i na lody ale ta bajka będe szczera nie podobala mi się. Ogólnie dzisiaj musiałam oklady robić zimne bo bolały mnie piersi i troche odciagnelam do uczucia ulgi. Mam oewne przemyślenia że naoewno karmienie mm jest droższe ale jaka jest wygoda można zostawic syna i niczym się nie martwić.
    Super, że miałyście z córką takie dziewczynskie wyjście. A na jakiej bajce byłyście?

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 30 maja, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Super, że miałyście z córką takie dziewczynskie wyjście. A na jakiej bajce byłyście?
    Tom i Jery dla mnie tragedia :/ nie oodobała mi sie ta bajka ani smieszna byla taka sobie nie polecam ogólnie :/ zamiast prezentów na dzień dziecka stwierdzilam, że spedzimy tak dzień liczylam na to że beda w silesi w katowicach coś organizowac tez dla dzieci wybralyśmy się wczesniej ale nic nie było szkoda w tamtym Roku byłam z nią własniw w silesi również i była scena dla dzieci malowanie buziek , robienie biżuterii a wtym Roku jakieś samochody stały :( najlepsze ze w kinie musialam ściagac stanik bo oczywiście mnie uciskał i juz zaczęlo mnie bolec naszczęscie w termosie miałam przygotowany rumianek. Zdjecie tego stanika i rumianek pomogły mi.
    U nas został tylko tydzien do chrzcin nie licze na cud że magicznie schudne w ten tydzien 5 kg :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 22:57

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 31 maja, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupujecie juz akcesoria do rozszerzania diety ? Kiedy zamierzacie ? Mam już cos upatrzone ale nie wiem czy juz teraz kupic czy jeszcze poczekać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 16:09

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 31 maja, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Kupujecie juz akcesoria do rozszerzania diety ? Kiedy zamierzacie ? Mam już cos upatrzone ale nie wiem czy juz teraz kupic czy jeszcze poczekać :D
    A co masz upatrzone?
    Ja w sumie nic nie potrzebuje,mam po chłopakach 🙃

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 31 maja, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Kupujecie juz akcesoria do rozszerzania diety ? Kiedy zamierzacie ? Mam już cos upatrzone ale nie wiem czy juz teraz kupic czy jeszcze poczekać :D

    Po skończonym 6. miesiącu. Z pierwszym dzieckiem pod presją otoczenia wprowadziłam coś po skończonym 4, z drugim jak miał 5 i pół miesiąca, teraz nie zamierzam się śpieszyć, chciałabym nie podawać papek (z drugim się udało).

    Co tam upatrzyłaś? :) kupię na pewno b box do wody a jesli chodzi o resztę to muszę się dokształcić bo się rynek zmienił 😁

    Jestem zafascynowa tym: https://www.instagram.com/reel/Cv4-HeUIgyn/?igsh=MWI0MG9uMnVwN3R4Ng==

    Im więcej czytam, tym to szaleństwo bardziej ma sens. Polecam się zagłębić, na początku brałam to za głupi instagramowy trend, a jednak nim nie jest …

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 31 maja, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu jeszcze dokładniejszy przepis

    https://vm.tiktok.com/ZGdH3a868/

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 31 maja, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wcześniej rd z córką ale teraz nie chce sie tak śpieszyć pod wplywem nacisku ze slabo przyrasta córka.
    Co do akcesorii to mam upatrzone z jednej firmy ale jeszcze musze to przemyśleć i caly czas się bije z myslami czy postaeic na minimalizm czy dokupic troche wiecej tych naczyń i łyżeczek zeby potem myć w zmywarce. Krzeselko do karmienia juz mam wiec nie mysle o tym :)
    Ja napewno nie zaczne od blw tylko papke zamierzam na poczatek podawac i zacznę od warzyw ale bardzo nie lubie rd tego bałaganu itp :/
    Moj Leon ostatnio sam zasypia w lózeczku nawet nie chce bujania itp ale potrzebuje kocyka i pieluszki obok i smoka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 22:06

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 1 czerwca, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos tutaj ostatnio bardzo cicho się zrobiło czyzby profil zaczął nam wygasać ? Oby nie :(
    Nie mamy szczęścia do pogody niestety w niedziele zapowiadają deszcz:/ ale bylam i na taka opcje przygotowana niestety.
    Nie mam tez szczęscia do restauracji menager tej restauracji jest tak specyficzny ze nie potrafie się z nim dogadać chcialam wpłacic juz cała kwote to ja musze sie dostsowywac do niego i jego czasu on nie może wtedy itp ustalanie z nim menu tez bylo specyficzne ... :/ wiec nie mam oczekiwań co do jakości imprezy szkoda, że nie mam wiekszej przestrzeni w domj to ogarnęłabym to sama z mężem :/
    Co do rozszarzania diety zdecydowałam się na zakup naczyń w tym śliniaka z serii done by dear myślałam początkowo o mushie ale bardzo mi się spodobaly te zestawy i tym razem nie chciałam tez talerzyka podzielonego na części wzielam też bboxa ale to bedzie chyba na później i wieksze butelki bo 160 już jest za mało czasem a czasem jest ok bo robie mniejsze porcje i np za godzine dorabiam ale wolę już mieć to przy sobie.
    Leona nie karmie 3 dni ale caly czas mam pokarm :/
    Udalo mi się dzisiaj tez umyć 4 okna jakiś cud pewnie przez ten deszcze Leon dlużej śpi ;) czasami dalej nie ogarniam co jest Leonowi czy jest glodny śpiacy czy go coś boli :/ ale zaczął spac sam w łózeczku :)

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 1 czerwca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alta, mi często wyskakują takie amerykańskie profile, gdzie ludzie piją surowe mleko i jedzą różne nieprzetworzone rzeczy. I o ile uważam że u nas nie ma potrzeby tak kombinować, bo mamy dostęp do dobrej jakości jedzenia, dobry chleb itd., a picie surowego mleka to dla mnie odklejka ;) to szpik dla maluchów wydaje mi się ciekawym pomysłem. Będziesz próbować?

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 1 czerwca, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Alta, mi często wyskakują takie amerykańskie profile, gdzie ludzie piją surowe mleko i jedzą różne nieprzetworzone rzeczy. I o ile uważam że u nas nie ma potrzeby tak kombinować, bo mamy dostęp do dobrej jakości jedzenia, dobry chleb itd., a picie surowego mleka to dla mnie odklejka ;) to szpik dla maluchów wydaje mi się ciekawym pomysłem. Będziesz próbować?

    Nie no nie dajmy się zwariować, ludzie wracają do natury chyba trochę za bardzo 🤣

    Chyba spróbuję jako dodatek, łyżeczkę dwie dziennie, właśnie głównie ze względu na żelazo hemowe. Zrobię raz i zobaczę jak się sprawdza. Dużo czytałam o tym ostatnie kilka tygodni i polecają to też pediatrzy i środowisko medyczne ze względu na ogromny spadek żelaza dzieci kp po 6. miesiącu, nie wygląda mi to na wydziw social media. Ja w ogóle też na pewno prawie od razu będę wprowadzać mięso, żółtko jaja i na pewno rosołki kolagenowe będę gotować jako bazę różnych potraw i sobie mrozić w porcjach. Ciesze się że to rozszerzanie przypada na jesień i zime, bo właśnie będzie można kombinować z bardziej wartościowymi i kalorycznymi posiłkami typu buliony. Wiadomo nie wszystko na raz, ale na pewno nie będę zaczynać rozszerzania diety od owoców. Tarte jabłka itp na start totalnie mi się nie sprawdziły przy pierwszym dziecku, za dużo niepotrzebnie nasłuchałam się mojej mamy i starej szkoły rozszerzania. Spróbuję też starszakom wprowadzić więcej bulionów takich do diety, może w końcu nam się uda być wszystkim w domu zdrowszymi w przyszłą zimę 😂

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 1 czerwca, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja pamiętam że robiłam parę podejść do rd, synka brzuch się buntował. Chyba zaczynałam od marchewki. Ogólnie jakieś boleści brzuszkowe na początku rd mial, a marchewka go zapierała. A dawałam malutkie ilości i to od 6 miesiąca. Zobaczymy jak będzie teraz.
    Z tym żelazem to prawda, więc nie ma co zwlekać z mięsem.

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 1 czerwca, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Kupujecie juz akcesoria do rozszerzania diety ? Kiedy zamierzacie ? Mam już cos upatrzone ale nie wiem czy juz teraz kupic czy jeszcze poczekać :D
    Ja każdemu rozszerzałam jakoś koło 7 miesiąca jak już sami stabilnie siedzieli w krzesełku z Ikei. Muszę kupić fartuch i tyle. Będziemy znowu blw 😅

    alta marea lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 1 czerwca, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas do rdniby dwa miesiące tylko zostalo :) a do operacji już tylko miesiąc. Nakgor,ej siw obawiam że dostane jakiejś przepukliny bo nie wolno dźwigać ale w sumie mój Leon jest drobnym dzieckiem i ciesze sie, że to własnie teraz będzie po chrzcinach bede komoletowac dokumentacje do szpotala i jeszcze ma do mnie dzwonic anestezjolog. Ja musialam kupić naczynia bo sylikonowy talerzyk sprzedałam a mam po cóce jeszcze jexen komplet ale na poczatek myślw ze lepiej te z przyssawkami używać :D bo pamiętam że lądowalo yo na ziemi f..ck bardzo tego nie lubie.
    Mój Leon dzisiaj taki sookojny że goscia nie poznaje tylko by spał i jadł :D

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
‹‹ 699 700 701 702 703 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ