X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 9 lipca 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po Kru niczego innego bym się nie spodziewała jak miłej atmosfery :) <3

    Czy znacie może kogoś kto rodził w Trzciance?

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 9 lipca 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie znam. Ja mam ciagle rokmine do kogo sie przeniesc 🙈 odradzono mi Kujawe, bo ponoc czesto znika jak przyjdzie co dl czego 😑 To chyba Jachowski mi zostaje 🙈 ale on z kolei nie bywa tak czesto w szpitalu. Najczesciej bywa Czerniak, ale ma kilka negatywnych opinii i juz nie wiem co mam robic 🤷‍♀️

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Ja niestety nie znam. Ja mam ciagle rokmine do kogo sie przeniesc 🙈 odradzono mi Kujawe, bo ponoc czesto znika jak przyjdzie co dl czego 😑 To chyba Jachowski mi zostaje 🙈 ale on z kolei nie bywa tak czesto w szpitalu. Najczesciej bywa Czerniak, ale ma kilka negatywnych opinii i juz nie wiem co mam robic 🤷‍♀️


    Znajoma prowadziła ciążę u dr Olejniczaka, a dlaczego chcesz lekarza co jest często w szpitalu?, mojego też nie ma codziennie ale jak coś to dzwonił na oddział, izbę przyjęć, że będę i ogólnie wszystko wiedzieli.

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 9 lipca 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mógłby odebrać porod :-) a jak kolezanka zaczela rodzic to dr Olejniczak zadbal o nia w szpitalu? Interesowal sie? Zadzwonil do szpitala i powiedzial co z nia maja robic? Ja sie boje, ze jak lekarza nie bedzie to i tak inny bedzie decydowac, a ja sie boje drugiego CC.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 9 lipca 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Ja niestety nie znam. Ja mam ciagle rokmine do kogo sie przeniesc 🙈 odradzono mi Kujawe, bo ponoc czesto znika jak przyjdzie co dl czego 😑 To chyba Jachowski mi zostaje 🙈 ale on z kolei nie bywa tak czesto w szpitalu. Najczesciej bywa Czerniak, ale ma kilka negatywnych opinii i juz nie wiem co mam robic 🤷‍♀️

    Wiem że nic nie wiem 🥺

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Bo mógłby odebrać porod :-) a jak kolezanka zaczela rodzic to dr Olejniczak zadbal o nia w szpitalu? Interesowal sie? Zadzwonil do szpitala i powiedzial co z nia maja robic? Ja sie boje, ze jak lekarza nie bedzie to i tak inny bedzie decydowac, a ja sie boje drugiego CC.

    Kolezanka miała ekres poród, więc tutaj nie jest w stanie doradzić,po wysłała SMS że urodziła. Ja akurat miałam CC i było planowe bo wiedzielismy, że przy tej pepowinowego będzie, więc miałam ustawiony dzień pod dyżur doktora , ale myślę że zawsze lekarz może się skontaktować z kolegą dyżurnym w razie w, bynajmniej ja mam takie doświadczenia. To ciężki masz wybór 🙈

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka88 wrote:
    Kolezanka miała ekres poród, więc tutaj nie jest w stanie doradzić,po wysłała SMS że urodziła. Ja akurat miałam CC i było planowe bo wiedzielismy, że przy tej pepowinowego będzie, więc miałam ustawiony dzień pod dyżur doktora , ale myślę że zawsze lekarz może się skontaktować z kolegą dyżurnym w razie w, bynajmniej ja mam takie doświadczenia. To ciężki masz wybór 🙈

    Niestety wydaje mi się że czesto ci lekarze to wcale nie tacy kumple. Żaden nie lubi jak mu inny cos sugeruje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Niestety wydaje mi się że czesto ci lekarze to wcale nie tacy kumple. Żaden nie lubi jak mu inny cos sugeruje.


    Ja piszę ze swojej perspektyw😏mi nie chodzi o wtrącanie się, tylko zwykła komunikację między lekarzami jak coś się dzieje a prowadzącego nie ma w szpitalu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 21:34

    Anulas lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 10 lipca 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie chcecie sobie suwaczków zrobić? 😁

    Czy jak zmieniałyście lekarza to czy po prostu nie umówiłyście się już na wizytę, czy na wizycie mówiłyście, że to będzie ostatnia, bo zmieniacie lekarza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2020, 09:10

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 10 lipca 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boję suwaka🙊🙊🙊 ja się w sumie wszystkiego boje co z ciąża zwiazane😡

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 263 138

    Wysłany: 10 lipca 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, to i ja się dołączę, aczkolwiek musimy poczekac, zanim przystąpimy do kolejnego transferu, co do lekarza i prowadzenia ciąży, też planuje wrocic do lekarza który pracuje w szpitalu.

    antonna lubi tę wiadomość

    2019 Medart ivf poronienie zatrzymane
    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki ❤️
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 10 lipca 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu musicie czekac?

    Ja sie umowilam na spotkanie z polozna z Polnej. Tylko tam mozna kogos wynajac, wiec moze jednak Polna 🙈

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 10 lipca 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam w Raszei i podczas porodu miałam genialną położną, czułam się zaopiekowana i doinformowanym o wszystkim. Że bez sensu byłoby opłacać dodatkowa położnà.
    Gorzej już było na sali po porodzie, ale dlatego, ze położnych jest za mało w porównaniu do pacjentek... i tez zależało jaka była zmiana... ale tak pewnie jest w każdym szpitalu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2020, 18:37

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się kupić igły 0,3 (w aptece wielkopolskiej przy kauflandzie, Pani mówiła ze domawiaja bo dużo osob kupuje) , ale chyba coś mi idzie nie tak z tymi zastrzykami 🤦🏻‍♀️ Przelewam całość do strzykawki ale po wstrzyknięciu w strzykawce zostaje płyn ok 0,5/1ml którego już się nie da „docisnąć” . Zdażyło Wam się tak?

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 10 lipca 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale_ks wrote:
    Udało mi się kupić igły 0,3 (w aptece wielkopolskiej przy kauflandzie, Pani mówiła ze domawiaja bo dużo osob kupuje) , ale chyba coś mi idzie nie tak z tymi zastrzykami 🤦🏻‍♀️ Przelewam całość do strzykawki ale po wstrzyknięciu w strzykawce zostaje płyn ok 0,5/1ml którego już się nie da „docisnąć” . Zdażyło Wam się tak?

    W sensie zostaje Ci ten płyn w ampułkostrzykawce od Clexane czy w tej nowej strzykawce?

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    W sensie zostaje Ci ten płyn w ampułkostrzykawce od Clexane czy w tej nowej strzykawce?

    W tej nowej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2020, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    A czemu musicie czekac?

    Ja sie umowilam na spotkanie z polozna z Polnej. Tylko tam mozna kogos wynajac, wiec moze jednak Polna 🙈

    Ja powiedziałam dr K.

    Co do położnej, są 3 na kontrakcie, koleżanka rodziła z AG.OLe..,mowila, że boska kobieta, pierwszy poród miała koszmarny i dlatego wzięła prywatna położna, aczkolwiek jej lekarz też miał dyżur,ale jednak Ona była z nią cały czas.

    antonna lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 11 lipca 2020, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale_ks wrote:
    W tej nowej
    Wydaje mi sie, ze problem moze polegac na tym, ze nie zostawiasz w strzykawce powietrza. Troche musisz zostawic, zeby to powietrze wypchnelo resztke Clexane do środka.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 11 lipca 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miałam wczoraj wizytę. Postanowiłam, że zostaje u Kru. Nie ma sensu już nic zmieniać, jakoś przepękam ten szpital. Oby bez większych komplikacji.
    A po wizycie niespodzianka, moje dwiendziwczynki zamieniły się w parkę;)
    Ciekawe czym jeszcze życie nas zaskoczy.

    mika_do lubi tę wiadomość

    21.09.2020 - ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2020, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Wydaje mi sie, ze problem moze polegac na tym, ze nie zostawiasz w strzykawce powietrza. Troche musisz zostawic, zeby to powietrze wypchnelo resztke Clexane do środka.

    Oo dziękuje! Zwrócę na to uwagę :)

    antonna lubi tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ