X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Młode mamy 95-97
Odpowiedz

Młode mamy 95-97

Oceń ten wątek:
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 26 listopada 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaglądałam, ale zawsze cisza :p

    Moja Ola ponad miesiąc temu skończyła 2 latka i nie nosimy już pampersa - odrzuciła jakoś z miesiąc-dwa przed ukończeniem 2 lat. Mówi, składa zdania, nawet śpiewa :D Ja poszłam do pracy i czekamy na powrót taty na stałe do domu :) Obecnie Ola jest z babcią, ale oczywiście od września idzie do przedszkola :)

    Z chorobami nie jest źle jak na tą porę roku, ale nie chce przechwalać :D

    No generalnie jest już na tyle samodzielna, że mam już totalny luz.. tyle co jej przypilnować - zerkać na nią. Cieszę się z tego, bo wszystko mogę już spokojnie zrobić.

    W dodatku nie ma problemu z zostawianiem jej.. możemy jechać na weekend "odreagować" i nawet za nami nie zapłacze.. mega plus, bo zawsze możemy sobie odpocząć od codzienności :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2019, 20:30

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny! Co tam u was słychać?
    My się szykujemy do trzecich urodzin Kornelki !! Nie mogę uwierzyć że za trochę ponad 2 miesiące ona kończy trzy lata .
    Seweryn za to 3 tygodnie temu skończył roczek na szczepieniu 21.01 wyszło że ma 9kg i mierzy 79cm :) już fajnie chodzi i w ogóle fizycznie jest super rozwinięty. No i od 2 tygodni chodzi do żłobka, ale jest tak do mnie przywiązany że na razie ciężko mu idzie adaptacja. No a ja na dniach idę do pracy. Kornela za to od wczoraj chodzi do przedszkola, zakończyła swój pierwszy etap w życiu jakim był żłobek :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my przygotowujemy się do pierwszych urodzin, ale ten czas szybko ucieka, nie wierzę, że minął już rok. W grudniu miałyśmy trochę infekcji, zapalenie układu moczowego i katarek. Szczepienie miałyśmy 14.01 i Jula waży 11kg i mierzy 80cm. Ma już 6 ząbków. Już chodzi i po swojemu co raz więcej mówi. Dobrze się rozwija :).

    Katy lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
‹‹ 111 112 113 114 115
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ