Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie by już chyba nic nie zdziwiło :D ale zielone oczy <3
    U nas jeszcze śmiesznie bo mój ma gr krwi 0+ ja mam A- a młody A+ :D

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry na wieczór :)
    Jutro wizyta u gina i wszystko będzie jasne...

    Nulka lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka wrote:
    Mój syn ma na imię Maciej i wydawało mi się, że to nie było jakoś oblegane imię. W tym przekonaniu utwierdził mnie fakt, że na całe przedszkole jest dwóch. Dopiero niedawno poznałam chyba 3 chłopców z tego rocznika o tym imieniu ;)
    Mój miał być Michał i tak nawet płyta z usg jest podpisana. No ale jak się urodził to wyglądał na Jakuba i został Jakub mimo pewnych oporów ze względu na popularność tego imienia :-) co robić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2016, 22:12

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka wrote:
    Mnie by już chyba nic nie zdziwiło :D ale zielone oczy <3
    U nas jeszcze śmiesznie bo mój ma gr krwi 0+ ja mam A- a młody A+ :D

    A to już w ogóle jestem w szoku, haha :D
    Ulka, trzymamy kciuki, dawaj od razu znać :)
    Ja uciekam spać Kochane bo jakaś zmęczona jestem.
    Dobranoc :* do jutra.

  • Jagodam Przyjaciółka
    Postów: 89 74

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy wszystkim

    p19uyx8d8t4pvceh.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roma wrote:
    Mój miał być Michał i tak nawet płyta z usg jest podpisana. No ale jak się urodził to wyglądał na Jakuba i został Jakub mimo pewnych oporów ze względu na popularność tego imienia :-) co robić...
    U nas dużo Antków, Franków i Wiktorów, u Maćka w grupie nie ma żadnego Kuby, a z tego rocznika znam tylko jednego ;) Także widać, że z tymi imionami to co miejsce to inaczej :D Maciuś miał być generalnie Antosią (choć ze względu na popularność imienia miałam wątpliwości), ale co nie wyszło xD Tylko jeden (na 3) lekarz widział chłopaka :)

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczyny spokojnej nocy :)

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wrocilam już że szpitala. Rano muszę się wstawić do gina po zastrzyk z racji tego, że mamy konflikt z M. Stąd to krwawienie. Zrobili USG jest i ładny pęcherzyk i zarodek ale niestety nadal serduszka brak.

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie wielkości? Dobrze ze pojechałas. A to nie jest tak, że przy konflikcie daje się zastrzyk po pierwszym porodzie i wtedy to nie robi problemow przy kolejnych ?
    Wszystko będzie dobrze. Ściskam Cię ciepło.
    Ja dziś na zgage cierpię. Pol dnia z łóżka nie wychodziłam a jak wstałam to zrobiłam blachę sernika i pół juz nie ma. Denerwuje mnie fakt ze jak mam ochotę na naleśniki i juz je zrobię, to nachodzi mnie ochota na mięso. I tak w kółko się zmienia. A ostatecznie od wszystkiego mnie mdli :/
    Dobranoc. Powodzenia na jutrzejszych wizytach :*

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Agulkowa Autorytet
    Postów: 1078 1095

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarodek 4 mm. I tak dostalam już dwa zastrzyki na to. W 27 tc poprzedniej i 48 h po porodzie. A teraz muszę znowu dostać. Daliby mi go w szpitalu ale musieliby mnie na minimum dobę zostawić na obserwacji a u lekarza dostane i mogę iść do domu. Taka procedura w DE....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpr4z17ve5tz75s.png
    ug37io4peg99fhvo.png
    [*]3.05.2016- 9 t.c
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ważne że wiesz co się dzieje i możesz być spokojna :)

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roma wrote:
    Kurcze, gdyby mnie nie bolały wcale to bym się nie martwiła, ale mnie bolały intensywnie i przestaly... Mam nadzieję, że jutro wszystko się wyjaśni.
    cześć
    ja też mam różne nasilenia
    na początku bardzo bolały, potem z dnia na dzień coraz mniej, wczoraj wieczorem znowu mocno zabolały a dziś rano spokój. Więc chyba ma tak być - przynajmniej trochę można odetchnąć:)

    roma lubi tę wiadomość

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dziś ból wrócił :-) myślę, że dzisiejsza wizyta mnie uspokoi.

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam dziewczyny braku mdłości. Ja już nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Nie mam ochoty nic jeść, wszystko śmierdzi i leżę tylko w łóżku :(

    17u9ha00otchcgqb.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie wpiszcie na 16 grudzien ale 21 kietnia dopwiem się czy długo zagoszczę na liscie ;], pozdrawiam ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Trzymam kciuki za te co dziś mają wizyty bo kojarzę że chyba kilka właśnie się dziś wybiera :) czekamy na same dobre wieści

    82doroeqdnooy9dr.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) oby jak my wszystkie - czyli do samego rozwiązania.

    M@linka lubi tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak, zaciskaj mocno, ja też będę. No i dziewczynki wieczorem oczywiście raport :-) ja mam na 17:30.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 09:11

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • Abusiowa Koleżanka
    Postów: 48 44

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim ;)
    Jak się czujecie ?
    Jak samopoczucie ?


    0e9da6d919.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 16:56

  • Azor Przyjaciółka
    Postów: 68 70

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werix wrote:
    Zazdroszczę Wam dziewczyny braku mdłości. Ja już nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Nie mam ochoty nic jeść, wszystko śmierdzi i leżę tylko w łóżku :(



    Werix spróbuj herbaty z imbirem - dodaj sobie plasterki korzenia do herbatki mi na początku ciąży pomagało. Ja w poprzednie do dnia porodu miałam mdłości i oczywiście poranne wymioty,

    f2w3rjjgf9g4r1jh.png

    km5scwa1mo0ovi5f.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ