Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • RedLady Autorytet
    Postów: 331 489

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    U mnie dzisiaj sennie, rano myślałam, że nie wstanę a w pracy myślałam, że zasnę na klawiaturze ;)
    No to żeście mnie postraszyły Ligotą. Będę się musiała poważnie zastanowić nad wyborem.

    bhyw2n0a2ngo7wj5.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że sąsiadki :) żadna nie jest ze Szczecina :)?

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, no tak - mamy duże szanse spotkać się na porodówce :-)

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A! No i ja w swoim poście też pisałam o klinice.

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilam8 wrote:
    Kochane- w poniedziałek robiłam pierwsze usg. Według ostatniej miesiączki termin był to 5 tydzień i 6 dzień ciąży a według usg 5 tydzień i 4 dzień.
    Na usg było serduszko, biło 100/ min. Na zdjęciu zaznaczone 103. Maleństwo wielkości 2,6mm a pęcherzyk 9 mm. Lekarka powiedziała, że serduszko na tym etapie jest ok bo pewnie niedawno zaczęło bić.
    Początkowo mnie to uspokoiło ale wpisałam wynik na jednym z forum i jedna z dziewczyn napisała mi, że tętno jest za niskie i ona jak takie miała to poroniła kilka dni później. Od tamtego czasu cały czas o tym myślę i się stresuje...
    Co myślicie?
    Myślę, że powinnaś słuchać lekarza. W necie można wyczytać różne rzeczy, a on na pewno wie co mówi

    Kamilam8 lubi tę wiadomość

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • RedLady Autorytet
    Postów: 331 489

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roma wrote:
    Hahaha, no tak - mamy duże szanse spotkać się na porodówce :-)
    Przynajmniej będzie raźniej :D

    bhyw2n0a2ngo7wj5.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy duphaston jest refundowany? Miałam receptę z gabinetu prywatnego i jestem ciekawa

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Czy duphaston jest refundowany? Miałam receptę z gabinetu prywatnego i jestem ciekawa
    Niestety nie jest ;(

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie niestety. A jak długo się go bierze jest jakaś reguła?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie dziewczyny biorą najwcześniej chyba do 12 tyg.

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się, potem funkcję przejmuje łożysko. Ja też biorę 2 razy dziennie. Rozpiętość cenowa jest spora, ja kupuje po 17 zł.

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow to tanio jak to robisz? ja płacę 36zł i jedno opakowanie mam na 3 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2016, 20:02

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupuję po 24,M@linka to po ile tych tabletek bierzesz?

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3x2

    Arleta byłaś już na usg? I co było widać ile miał wielkości pęcherzyk?
    Ja nadal sie martwie. Widzę, że mamy w tym samym dniu wizytę :) ja mam dopiero na 19:30 a Ty?

    dziś miałam iść ale odwołałam, bo chce mieć pewność, że będzie już serduszko widać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2016, 20:16

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roma wrote:
    Zgadza się, potem funkcję przejmuje łożysko. Ja też biorę 2 razy dziennie. Rozpiętość cenowa jest spora, ja kupuje po 17 zł.
    No to mnie zastrzeliłaś ceną!
    Ja kupiłam dwa opakowania po 34zł i jedno za 38zł...
    Ale kupiłam w pierwszej lepszej aptece żeby zacząć jak najszybciej brać nie chciałam bawić się w zamówienia internetowe...
    Obecnie biorę 2x1

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mówię przecież że duża rozpiętość :-) ja kupuje w aptece Słoneczna http://www.apteka-sloneczna.pl
    Mają kilka oddziałów, u mnie w mieście aż dwie i są tani. Nie wiem tylko czy w każdym oddziale takie same ceny są.

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie ma nawet w promieniu 200km nie ma tej apteki :D

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • roma Autorytet
    Postów: 2339 1689

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale warto poszukać w aptekach bo na prawdę dużo zapłaciłaś.

    chomiczka lubi tę wiadomość

    25.05.2010 Aniołek 9 tc
    03.10.2011 - Synuś, mój mały - wielki cud :-)
    17.04.2015 - Aniołek 8 tc
    03.01.2016 - Aniołek 8 tc
    29.04.2016 - Aniołek 9 tc
    25.07.2018 - Córcia :-)

    Cuda się zdarzają, czasem nawet dwa razy :-)
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roma wrote:
    No ale warto poszukać w aptekach bo na prawdę dużo zapłaciłaś.
    W tej samej aptece co kupiłam tylko przez internet kosztuje 26zł

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilam8 wrote:
    Kochane- w poniedziałek robiłam pierwsze usg. Według ostatniej miesiączki termin był to 5 tydzień i 6 dzień ciąży a według usg 5 tydzień i 4 dzień.
    Na usg było serduszko, biło 100/ min. Na zdjęciu zaznaczone 103. Maleństwo wielkości 2,6mm a pęcherzyk 9 mm. Lekarka powiedziała, że serduszko na tym etapie jest ok bo pewnie niedawno zaczęło bić.
    Początkowo mnie to uspokoiło ale wpisałam wynik na jednym z forum i jedna z dziewczyn napisała mi, że tętno jest za niskie i ona jak takie miała to poroniła kilka dni później. Od tamtego czasu cały czas o tym myślę i się stresuje...
    Co myślicie?

    Kochana, gdyby było coś nie w porządku to uwierz mi, że lekarz by zwrócił na to uwagę :) Na pewno dzidziuś dobrze się rozwija! Nie ma co słuchać takich głupot i się niepotrzebnie stresować :)

    Kamilam8 lubi tę wiadomość

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ