Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze brzuszki i dziecaczki
Odpowiedz

Nasze brzuszki i dziecaczki

Oceń ten wątek:
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 18 lutego 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi jak wrzuca się zdjęcia na forum? Nie chodzi mi o link do jakiejś strony na której zamieszczę foto tylko żeby je tu wkleić na forum?

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzisz na tinypic.com tam ladujesz zdjęcie jeżeli chcesz taki rozmiar zdjęcia jak mój to wybierasz nie domyslny rozmiar tylko 320x200 i przesyłasz wyskakuje ci kilka linków kopiujesz ten do forum i paneli dyskusyjnych w całości i wklejasz go jako wiadomość na ovu czy belly i gotowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2014, 20:08

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 18 lutego 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wielkie dzięki za podpowiedź ;-)

    No to teraz zgadujcie: chłopiec czy dziewczynka? :-)

    s6ivt0.jpg

    Karina1989 lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka ?

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 18 lutego 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia ja tez obstawiam dziewczynke:-) mój maluch mial zupełnie co innego między nóżkami:-)

    Martynika lubi tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 18 lutego 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Camilia ja tez obstawiam dziewczynke:-) mój maluch mial zupełnie co innego między nóżkami:-)

    A mogłabyś zamieścić swoje zdjęcie usg z widocznymi narządami płciowymi tak dla porównania?

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 18 lutego 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslałam, że dodawałam już na maluchy, ale no nic.

    Musisz mocno podziałać wyobraźnia, patrząc od góry to są Jądra, odstający penis i zgięta w kolanie noga:)

    ormpi1.png

    Karina1989 lubi tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 18 lutego 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatina widzę, że źle z moją wyobraźnią ;-P

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karina1989 Autorytet
    Postów: 988 414

    Wysłany: 18 lutego 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym obstawiła dziewczynkę ;) U Camilli ;)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 15:06

    f2wl3e5e2woqb9gd.png
    zem3krhmp272sip5.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 18 lutego 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuuuusia ależ z Ciebie zaje.....ta mamuśka CUDOWNA sesja nie ważne że z samowyzwalaczem ważny jest efekt.
    No dzieciaczki super to sobie wytłumaczyły grunt, że każdy się cieszy z córeczki!!!

    a to mój brzusio 29tc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 23:24

    Karina1989, Tusia84, juicca, nick nieaktualny, Nalka, nick nieaktualny, Martynika, Galanea, Chiang Mai, pasia27, FeliceGatto, paula22, nick nieaktualny, Dodi lubią tę wiadomość

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 19 lutego 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena śliczna kobitka z Ciebie ;) cudny brzusio

    magdalena lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta czekamy na apartament Dawidka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane no więc ogłaszam wszem i wobec że to DZIEWCZYNKA !!!
    Nie myliłyście się ;-)

    nick nieaktualny, magdalena, Evelineq, pasia27, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam :) mam takie samo zdjęcie :D

    Camilia lubi tę wiadomość

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Wiedziałam :) mam takie samo zdjęcie :D

    A my z mężem patrząc na obraz z usg obydwoje się pomyliliśmy ;-P
    Moja dziewczynka kochana <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 19 lutego 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam ja mam problem bo gdzies zgubiłam kabel USB z tel a zdjęc mam dużo ;P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Evelineq Ekspertka
    Postów: 218 667

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dodam aktualną fote...
    1zggmm1.jpg

    Bea_tina, Lalita2710, juicca, Agusia2312, pillow, Galanea, Tusia84, magdalena, Makcza, Eva0507, nick nieaktualny, Chiang Mai, doris85, pasia27, FeliceGatto, Dorjana, nick nieaktualny, nick nieaktualny, monber, Bergo, Dodi lubią tę wiadomość

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 19 lutego 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelineq świetne zdjęcie!

    Evelineq lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 19 lutego 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/612fc1ca13b39.jpg.html a to moj :) w sexi pizamie hehe

    Evelineq, pillow lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 19 lutego 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wstawiam fotkę ;) znalazłam kabel USB ;P


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2014, 14:25

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ