Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze brzuszki i dziecaczki
Odpowiedz

Nasze brzuszki i dziecaczki

Oceń ten wątek:
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia22 ale masz mały brzusio :)

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm3lka wrote:
    magdalena już końcóweczka :D Powodzenia z Olkiem :D
    Nam się do teraz tak urosło :P
    29nt7a9.jpg


    karm3ka pięknie wyglądasz :) Brzusio pięknie ruszył <3

    karm3lka lubi tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm3lka wrote:
    magdalena już końcóweczka :D Powodzenia z Olkiem :D
    Nam się do teraz tak urosło :P
    29nt7a9.jpg

    no rośnie apartamencik :) tak u nas już końcówka dlatego utrwalam ten widok.

    karm3lka lubi tę wiadomość

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patu wrote:
    misiaa ale ty chudzinka jestes :) będziesz fajnie wyglądała z brzuszkiem :)

    zgadam się taka chudzinka jak nasza Dorjana :) ale brzusio już ma pokaźny mam nadzieję, że mi się nie oberwie że ją obgaduję ;/

    wszystkie brzuszki są ślicznie i tyle :)

    misiaa lubi tę wiadomość

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    zgadam się taka chudzinka jak nasza Dorjana :) ale brzusio już ma pokaźny mam nadzieję, że mi się nie oberwie że ją obgaduję ;/

    wszystkie brzuszki są ślicznie i tyle :)


    No mam nadzieję że nie będzie problemu ale fakt faktem Dorjana wygląda świetnie :)
    Ale masz racje wszystkie brzuszki są śliczne bo w każdym mieszka wielki Skarb <3

    Camilia, magdalena lubią tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI Kochana ja czekam na Twojego brzusia :) Nic jeszcze nie widać?

    MOI lubi tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa, coś tam widać, ale bardziej kiedy się najem :P Kiedy na początku tygodnia miałam akcję "paw", bo chyba się czymś zatrułam, to kiedy popatrzyłam na siebie w lustrze, lekko odwodnioną i wygłodniałą, kompletnie nic nie było widać! Myślę, że teraz z dnia na dzień będzie mi się brzusio uwidaczniał (a już na pewno po Wielkanocy ;) ) i wtedy wrzucę fotkę :P

    Bergo, misiaa lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli 16 tydzień i nadal nie masz śladu brzuszka, a u mnie rośnie już od początku... Naprawdę martwię się co będzie dalej. Mam problemy z kręgosłupem, jeśli brzuch będzie wielki to może się dla mnie bardzo źle skończyć...
    MOI wrote:
    Misiaa, coś tam widać, ale bardziej kiedy się najem :P Kiedy na początku tygodnia miałam akcję "paw", bo chyba się czymś zatrułam, to kiedy popatrzyłam na siebie w lustrze, lekko odwodnioną i wygłodniałą, kompletnie nic nie było widać! Myślę, że teraz z dnia na dzień będzie mi się brzusio uwidaczniał (a już na pewno po Wielkanocy ;) ) i wtedy wrzucę fotkę :P

    MOI lubi tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne brzuszki wszystkie;)

    Ja muszę sobie dziś cyknąć fotkę, bo czuję, że rosnę. Ostatnio mnie swędzi brzuch...:P

    Bergo, misiaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5d4cce52f8b3.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4db47260eb00.jpg no to willa Mateuszka 22t i 117cm juz przy pepku

    nick nieaktualny, karm3lka, FeliceGatto, nick nieaktualny, Bergo, misiaa, Bea_tina, pekinka82, MOI, magdalena, Paulina1986, perełeczka, Chiang Mai lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Misiaa, coś tam widać, ale bardziej kiedy się najem :P Kiedy na początku tygodnia miałam akcję "paw", bo chyba się czymś zatrułam, to kiedy popatrzyłam na siebie w lustrze, lekko odwodnioną i wygłodniałą, kompletnie nic nie było widać! Myślę, że teraz z dnia na dzień będzie mi się brzusio uwidaczniał (a już na pewno po Wielkanocy ;) ) i wtedy wrzucę fotkę :P


    hehe rozumiem ;) Jak widać u każdej to wygląda inaczej :) W takim razie nie pozostało nic innego jak czekać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2014, 09:59

    MOI lubi tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    Śliczne brzuszki wszystkie;)

    Ja muszę sobie dziś cyknąć fotkę, bo czuję, że rosnę. Ostatnio mnie swędzi brzuch...:P

    No to jak swędzi to brzusio się powiększa ;) Ja czekam na tą fotkę :D

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już 18 tydzień :)
    Na plusie mamy 2kg :D

    e0f7991e8ad61a06med.jpg

    FeliceGatto, mala_mi, MOI, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bergo, misiaa, nick nieaktualny, Patu, Paulina1986, Domi IRL, karm3lka, perełeczka, Chiang Mai, mesy, mała_mi, Dodi lubią tę wiadomość

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo, podobno są takie specjalne pasy ciążowe, które podtrzymują brzuszek i chronią plecy. Może warto się nad tym zastanowić, albo rozpoznać temat ;)

    Misia, mam wrażenie, że przez ten weekend pokazał się mój bandzioch ;D Zauważyłam, że pępek zaczyna inaczej wyglądać! Zawsze była z niego głęboka dziura (trudna do wyszorowania :P ) a teraz jest jakby płytszy :D

    Bergo, misiaa, magdalena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo- ja dostałam od mojej fizjoterapeutki pas wyglądem przypominający pająka właśnie po to by odciążyc kręgosłup. Nie wiem jak jest z pl nazwa Ale ang to maternity support. Mi faktycznie pomaga jest lżej :) więc polecam

    Bergo lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalę się i ja :)
    f3yj9f.jpg

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, MOI, FeliceGatto, magdalena, Viviana, Patu, Paulina1986, Domi IRL, karm3lka, perełeczka, Paula55, mesy, Dodi lubią tę wiadomość

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fkmsf9.jpg


    I ja się pochwalę z tym że już Majeczką :D 4.03.14 <3

    nick nieaktualny, misia_k1, Nelus, nick nieaktualny, MOI, misiaczk25, Bergo, FeliceGatto, verynice, misiaa, magdalena, nick nieaktualny, Patu, Paulina1986, nick nieaktualny, sylwia1985, Galanea, Bea_tina, Bea_tina, kambel, karm3lka, nutka, perełeczka, Chiang Mai, mesy, Eva0507, Eva0507, amela, Dodi, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    4afcc1255b.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2203

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa! Olka!!!! Śliczna ta Twoja córa!!!!!!! Jeeeenyyy, no czad!!!!!!

    Oleńka lubi tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Bergo, podobno są takie specjalne pasy ciążowe, które podtrzymują brzuszek i chronią plecy. Może warto się nad tym zastanowić, albo rozpoznać temat ;)

    Misia, mam wrażenie, że przez ten weekend pokazał się mój bandzioch ;D Zauważyłam, że pępek zaczyna inaczej wyglądać! Zawsze była z niego głęboka dziura (trudna do wyszorowania :P ) a teraz jest jakby płytszy :D

    Oj czyżby go dzidzka wypychała :D No to jeszcze kilka dni brzusio może się pojawi większy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 10:20

    MOI lubi tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleńka wrote:
    fkmsf9.jpg


    I ja się pochwalę z tym że już Majeczką :D 4.03.14 <3

    Jeny jakie śliczności :) Gratuluję pięknej córy :D

    nick nieaktualny, Domi IRL, Karina1989, nutka, Oleńka, betina89 lubią tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ