Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Nasze brzuszki i dziecaczki
Odpowiedz

Nasze brzuszki i dziecaczki

Oceń ten wątek:
  • kaja1991 Autorytet
    Postów: 1631 1328

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella malutka jest prześliczna :):*

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    kaja1991
    iv093e5elgj3447p.png
    3125635e9e884c2a.png
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, przesłodkie maleństwo:)))) A zdjęcia maluszków z tatusiami zawsze mnie rozczulają ze zdwojoną siłą;))))

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, masz cudowną córeczkę :*

    BellaRosa lubi tę wiadomość

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belluś, Alutka jest przesłodziutka. cudna dziewczyneczka:*

    BellaRosa lubi tę wiadomość

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :)))

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala jest jak z obrazka prześliczna :)

    BellaRosa lubi tę wiadomość

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • polska_dziewczyna Autorytet
    Postów: 880 706

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje córeczki BELLA ...piękna..:)

    16uddqk3fqi6lktr.png
    km5se6yd1k6f9ats.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella córusia urodzę po mamusi odziedziczyła. Niech rośnie zdrowo! I wyrośnie na piękną kobietę! :)

  • justa24 Autorytet
    Postów: 4388 3748

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem w 22 tygodniu ciąży dowiedzialam sie niedawno ze to będzie chlopiec:)
    , teraz w sobote omówiliśmy sie na usg w 3d czym ono sie różni od 4d? czy to jest usg z filmem?

    bhyw2n0a5n2aiq1p.png

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa gratulacje synka ;-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde nie umiem wrzucic filmika szalejacego brzuszka wiec wrzucam foteczke jak Kacperek robi roga hehe
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73cda309464f5b3a.html

    anilorak, monia, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajerancie te goreczki <3
    To jest dopiero przezycie jak sie widzi jak brzusio we szystkie strony sie wygina :P

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 3 lipca 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03bf558ff872461a.html
    prezentuje wam wczorajszy brzusio ;-)

    Nina, nick nieaktualny, monia, nick nieaktualny, ;oniqa lubią tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa24 wrote:
    hej dziewczyny jestem w 22 tygodniu ciąży dowiedzialam sie niedawno ze to będzie chlopiec:)
    , teraz w sobote omówiliśmy sie na usg w 3d czym ono sie różni od 4d? czy to jest usg z filmem?

    3d to tylko zdjecia a 4d obraz w czasie rzeczywistym, czyli ruch

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2013, 14:41

  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasia Brzusio 1 klasa :)

    pasia27 lubi tę wiadomość

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    084cf3ef988a0947med.jpg


    80306eab95ef8782med.jpg


    e848ce2d8cb2db5emed.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2013, 16:31

    anilorak, nick nieaktualny, pasia27, she, Paulina1986, Lalita2710, yennefer, nick nieaktualny, Selena, mała mi, Izabela, Anette lubią tę wiadomość

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasia brzuszek pierwsza klasa.
    Monia Antoś przystojniak <3

    pasia27, monia lubią tę wiadomość

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 3 lipca 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antos na prawde super facio ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2013, 16:51

    monia lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 3 lipca 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasia - super brzusio, aż tęskni mi się za nim i chętnie byłabym już w kolejnej ciąży hehehe

    Monia - Antoś jest śliczny! I jakie ma bystre oczęta :)

    pasia27, monia lubią tę wiadomość

    201306215365.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 3 lipca 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She czekamy na jakies foteczki Twojej ksiezniczki ;-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ